Jump to content
Петрович

Воскотопки и воскопрессы

Recommended Posts

17 минут назад, Triton сказал:

Какая цена ?

Я брав до подорожчання за 4250грн, плюс доставка НП 419грн. Доставка в Делівері 300грн, але був сумний досвід доставки медогонки.

17 минут назад, Triton сказал:

У них сайт без цен

1302032441_.thumb.jpg.56a6e916feb5049f1edf4710b81b02b0.jpg

Edited by Ivan Ivanovich
57 минут назад, Sanich сказал:

Вихід воску з рамки дадана з парової воскотопки 105- 115 г

Что-то маловато. У меня воскотопка на 18 рамок, выход 135-144 гр.

• Like 2
1 минуту назад, Н. Петрович сказал:

Что-то маловато. У меня воскотопка на 18 рамок, выход 135-144 гр.

Я так думаю, що є залежність від температури в середині воскотопки. У Вас воскотопка "утеплена"?

9 минут назад, Ivan Ivanovich сказал:

Я так думаю, що є залежність від температури в середині воскотопки. У Вас воскотопка "утеплена"?

Емкость с мойки, что раньше использовали в общественных столовых. Стенки емкости двойные.

11 минут назад, Ivan Ivanovich сказал:

Я ее в этой теме выставлял на 3 стр.post-2776-1315245692_thumb.jpg.ab79ec226c5230982ce46ae6d8a65273.jpg

• Like 1
1 година тому, Пахомич сказав:

В любій мерві з пасік є купа воску. На воскопереробних ще відтискають , після чого ще екстравагуванням одержують технічний віск.

А кому мою мерву можна здати,ніхто нехоче її брати? :hmm:

12 минут назад, Ворон сказал:

А кому мою мерву можна здати,ніхто нехоче її брати? :hmm:

В нашому магазині шось не замічав , щоб общупували дуже мерву. Я також викидаю шоб не дихати тою пилюкою.

51 хвилину тому, Пахомич сказав:

В нашому магазині шось не замічав , щоб общупували дуже мерву. Я також викидаю шоб не дихати тою пилюкою.

В мене при згадці про центрифуга, відмова брати 100%.:hi:

• Like 1

перетопив  свій віск на днях. вийшов млинець 30 см в діаметрі і 6.5 см висотою. топив в н/ж каструлі на 30л, потім перецідив через чулок, а мевру з чулком в попередньо нагрітий прес для фруктів і, проливаючи зверху гарячою водою, вижав. мерва вийшла не ідеально віджата, але після тестової повторної проварки з 2кг мерви витопив десь ще коробок від сірників воску. 

14.02.2021 в 10:30, Ivan Ivanovich сказав:

Але мерву із парової воскотопки беруть без обмежень. А із воскопреса, або ж викидать, або забирають дуже неохоче за копійки.

Хто викидає, хто здає-не в тому річ. Я спростував думку, що у мерві після парової воскотопки воску "не критично", що є хибним твердженням.

• Like 2