Перейти к содержанию

Воскотопки и воскопрессы


Петрович

Рекомендуемые сообщения

17 минут назад, Triton сказал:

Какая цена ?

Я брав до подорожчання за 4250грн, плюс доставка НП 419грн. Доставка в Делівері 300грн, але був сумний досвід доставки медогонки.

17 минут назад, Triton сказал:

У них сайт без цен

 

 

1302032441_.thumb.jpg.56a6e916feb5049f1edf4710b81b02b0.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

57 минут назад, Sanich сказал:

Вихід воску з рамки дадана з парової воскотопки 105- 115 г

Что-то маловато. У меня воскотопка на 18 рамок, выход 135-144 гр.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Н. Петрович сказал:

Что-то маловато. У меня воскотопка на 18 рамок, выход 135-144 гр.

Я так думаю, що є залежність від температури в середині воскотопки. У Вас воскотопка "утеплена"?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Ivan Ivanovich сказал:

Я так думаю, що є залежність від температури в середині воскотопки. У Вас воскотопка "утеплена"?

Емкость с мойки, что раньше использовали в общественных столовых. Стенки емкости двойные.

11 минут назад, Ivan Ivanovich сказал:

Я так думаю, що є залежність від температури в середині воскотопки. У Вас воскотопка "утеплена"?

Я ее в этой теме выставлял на 3 стр.post-2776-1315245692_thumb.jpg.ab79ec226c5230982ce46ae6d8a65273.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Пахомич сказав:

В любій мерві з пасік є купа воску. На воскопереробних ще відтискають , після чого ще екстравагуванням одержують технічний віск.

А кому мою мерву можна здати,ніхто нехоче її брати? :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минут назад, Ворон сказал:

А кому мою мерву можна здати,ніхто нехоче її брати? :hmm:

В нашому магазині шось не замічав , щоб общупували дуже мерву. Я також викидаю шоб не дихати тою пилюкою.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

51 хвилину тому, Пахомич сказав:

В нашому магазині шось не замічав , щоб общупували дуже мерву. Я також викидаю шоб не дихати тою пилюкою.

В мене при згадці про центрифуга, відмова брати 100%.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

перетопив  свій віск на днях. вийшов млинець 30 см в діаметрі і 6.5 см висотою. топив в н/ж каструлі на 30л, потім перецідив через чулок, а мевру з чулком в попередньо нагрітий прес для фруктів і, проливаючи зверху гарячою водою, вижав. мерва вийшла не ідеально віджата, але після тестової повторної проварки з 2кг мерви витопив десь ще коробок від сірників воску. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14.02.2021 в 10:30, Ivan Ivanovich сказав:

Але мерву із парової воскотопки беруть без обмежень. А із воскопреса, або ж викидать, або забирають дуже неохоче за копійки.

Хто викидає, хто здає-не в тому річ. Я спростував думку, що у мерві після парової воскотопки воску "не критично", що є хибним твердженням.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 7 months later...

Хочу пробувати прес для віджимання соку фруктів, для віджиму мерви. В когось є досвід?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, Zinkevych19 сказав:

Хочу пробувати прес для віджимання соку фруктів, для віджиму мерви. В когось є досвід?

Тоді вже простіше воскопрес Кулакова придбати - у ньому воскосировина і виварюється, і відпресовується одночасно, вихід воску досить високий

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 годин тому, Zinkevych19 сказав:

Хочу пробувати прес для віджимання соку фруктів, для віджиму мерви. В когось є досвід?

Трохи відіжме, але до ідеалу далеко. Сам подібним користуюся: мерву в льняний мішок і під прес. Прес бажано чимось підігріти. Мерва переважно йде в переробку восковою міллю, тож залишком воску не заморочуюсь.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 хвилин тому, Сергій-апі сказав:

. Мерва переважно йде в переробку восковою міллю, 

ніколи молі на мерві не бачив:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

41 хвилину тому, davolodya сказав:

Тоді вже простіше воскопрес Кулакова придбати - у ньому воскосировина і виварюється, і відпресовується одночасно, вихід воску досить високий

Тільки муторно-довгий процес. Я б придбав центрифугу, якби продавалась за прийнятну ціну. Ті, що є на ринку окупляться лише для промисловиків і то - не факт.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

31 хвилину тому, gardener сказав:

ніколи молі на мерві не бачив:hmm:

Додаю мерву в раціон воскової молі. Їсть і не жаліється.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Сергій-апі сказав:

Додаю мерву в раціон воскової молі. Їсть і не жаліється.

Від моєї мерви, міль протягне лапи за сутку, ніхто їсти землю нехоче, тому її пряма дорога на огород, в якості міндобрива. :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, Sanich сказав:

Тільки муторно-довгий процес. Я б придбав центрифугу, якби продавалась за прийнятну ціну. Ті, що є на ринку окупляться лише для промисловиків і то - не факт.

Довго, зате чисто, і нічого окремо розварювати непотрібно. Оскільки на пасіці постійно - довгий процес зовсім не напрягає - навпаки, завантажив і пішов робити свою роботу. За раз отримую злитки воску по 3-4 кг, максимально великий був на 7 кг - але таку кількість відчутно довше виварювати треба... Станом на сьогодні майже всю вибраковану суш  якось непомітно перетопив

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, davolodya сказав:

нічого окремо розварювати непотрібно

Як на мене - все таки краще розварити суш, а потім її вже завантажити в прес. Інакше дуже мало матеріалу влізе до пресу. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Sanich сказав:

Як на мене - все таки краще розварити суш, а потім її вже завантажити в прес. Інакше дуже мало матеріалу влізе до пресу. 

Я б не сказав, що мало - за раз спокійно перетоплюю суш з 50-60 даданівських рамок. Спочатку завантажую скільки влізе в сепаратор, далі проливаю зверху окропом - і знову дозавантажую - і так кілька раз, в кінці доливаю воду до потрібного рівня і процес пішов

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, davolodya сказав:

далі проливаю зверху окропом - і знову дозавантажую

Це майже розварювання... :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

28 хвилин тому, Sanich сказав:

Це майже розварювання... :IMHO:

Не зовсім - вистачає пролити 1 чайник окропу - це біля 2-х літрів - і можна далі завантажити якусь кількість воскосировини. Єдине, що неподобається в воскопресі - те, що необхідно попередньо вирізати суш...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 хвилин тому, davolodya сказав:

Не зовсім - вистачає пролити 1 чайник окропу - це біля 2-х літрів - і можна далі завантажити якусь кількість воскосировини. Єдине, що неподобається в воскопресі - те, що необхідно попередньо вирізати суш...

В мене теж вирізка займає  багату часу, але розварка триває скоро, а віджим триває 2 хвилини, 5 літрів розвареної сировини, пробував розварку проводити з рамками, щоб не вирізати, несподобалось, бо отримував прополісний віск. :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Добрий вечір форумчанам. Знаю, що тут багато досвідчених пасічників але є також і молоді хлопці, які можливо, вперше мають справу з витопленням воску. Будьте дуже обережні з гарячим воском.  Я сьогодні трохи вчудив і зараз знаходжусь в лікарні, з опіками обличчя і рук. Не повторюйте моїх помилок.  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минут назад, Romario сказал:

Добрий вечір форумчанам. Знаю, що тут багато досвідчених пасічників але є також і молоді хлопці, які можливо, вперше мають справу з витопленням воску. Будьте дуже обережні з гарячим воском.  Я сьогодні трохи вчудив і зараз знаходжусь в лікарні, з опіками обличчя і рук. Не повторюйте моїх помилок.  

А что произошло? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, Ворон сказал:

Від моєї мерви, міль протягне лапи за сутку, ніхто їсти землю нехоче, тому її пряма дорога на огород, в якості міндобрива. :hi:

Мерва это белок, органичное удобрение. Как раз за счёт мервы и растет личинка моли, а на чистом воске ласты склеит быстро. Поэтому белую сушь без мервы моль не трогает.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...