Jump to content
Петрович

Воскотопки и воскопрессы

Recommended Posts

1 час назад, Николай S сказал:

В 100  літровій  пивній алюміневій діжці  часів СССР теж таке буває, причому  прес- винт хоч і чорний але  воску не торкався, все залежить від сировини, забрусний віск виходить ідеальний, а от згніздових  рамок залежит від виробника вощини, тобто кількості набадяженого туди парафіну, ще ніяк не осилю власне виробництво  а до нормальних виробників їхати далеко, збираю партію щоб був сенс везти...

Теж вважаю що чорний метал чи нерж. не впливають на кількість емульсії тільки кількість г в вощині до того.

• Like 2
  • Sad 1
4 часа назад, Вітя сказал:

А потім, чому така погана вощіна?

У мене до вас запитання: невже в магазинах і на заводах не приймають такий віск? Сам був свідком і не раз, як здавали за гроші. І платили не менше, чим за мій жовтий, витоплений в алюмінєвій тарі. 

Це так, як по медогонках. Купую собі і всі: треба нержавійку. А скільки відкачує старезними оцинкованими, або ж купують алюмоцинкові. Гадаєте мед з нержавійки купують дорожче?

1 година тому, бігунець сказав:

У мене до вас запитання: невже в магазинах і на заводах не приймають такий віск? Сам був свідком і не раз, як здавали за гроші. І платили не менше, чим за мій жовтий, витоплений в алюмінєвій тарі. 

Це так, як по медогонках. Купую собі і всі: треба нержавійку. А скільки відкачує старезними оцинкованими, або ж купують алюмоцинкові. Гадаєте мед з нержавійки купують дорожче?

Василь,щоб щось змінити,треба мінятись самим.:hi:

• Like 4
  • Thanks 1
4 години тому, Абсолютный максuмум сказав:

А коли витоплювати в чугуні чи сталі - це інше, це хімічна реакція, яка при наявності двох реагентів - воску і металу буде відбуватись в будь-якому випадку, тим більше, перетоплюємо ми і по півдня, реакції не уникнути. Навіть із забрусу буде емульсія

Не спішіть з висновками, та сама бочка але ще не було винта, то коли придавлював гранітним камнем колір влаштовував, осадок під низом залежав від сировини, а разок в попихах поклав не камінь а цеп буксировочний, а там ржавчина то мав і віск темний і той же осадок. 

Мій висновок, колір воску залежить від тари,сірий  осадок від того що набадяжили.

І ще давайте про терміни мене вчили воскова емульсія це віск застигший на воді, тобто злиток воску застигщий на воді має надлишок вологи, зважте положіть в сухе місце, пройде пару місяців ще раз зважте. Коли віск плавився без доступу води всі її рештки випарувались ото і є справжній віск з мінімальним вмістом вологи, зазвичай це вже другий єтап переробки, перший для освітлення і вимивання механічних домішок, звичайно розварюєм всю сировину з водою.

• Like 1
1 годину тому, бігунець сказав:

Приймають і коштує він однаково.

Ворон правильно написав.

Коли сусід продає самогон і на цюму добре заробля. Мені теж гнати . Бо так хтось заробляє.

• Like 1
38 минут назад, Вітя сказал:

Ворон правильно написав.

Коли сусід продає самогон і на цюму добре заробля. Мені теж гнати . Бо так хтось заробляє.

Ні збирати віск , наприкла з колегою і їхати прокатувати самим, через років 5 буде результат.

• Like 2
3 часа назад, Николай S сказал:

Мій висновок, колір воску залежить від тари,сірий  осадок від того що набадяжили.

Довго писати, чому я зробив такий висновок. Він не із почутого.

Якось подискутуємо;) Літом я в Коропі бачив Вас, та Ви ще бистрий на ходу - на дві хвилини відвернувсь, і вже не застав:umora:

• Like 1
5 часов назад, Ворон сказал:

Ви напевне натрапили на підробку під Тупоту,бо сам користуюсь нею більше 10 років,кращої в себе небачив,одеська поруч не стоїть.:hi:

У Тупоти гравірування на вальцах є. Та і замовляв завжди в їх магазині. Взагалі років 5 тому якість вощини була краща, ніж зараз. А колись це взагалі була найкраща вощина в регіоні виробника. Років два назад почали писати про великий відхід при перетопці, а в минулому році була генеральна перетопка суші  - переконався сам. Було багато осаду

• Like 1
16 хвилин тому, Абсолютный максuмум сказав:

Довго писати, чому я зробив такий висновок. Він не із почутого.

Якось подискутуємо;) Літом я в Коропі бачив Вас, та Ви ще бистрий на ходу - на дві хвилини відвернувсь, і вже не застав:umora:

А шо полісянки вже не тренують....:umora:

• Like 1
13 годин тому, uam_63 сказав:

Ні збирати віск , наприкла з колегою і їхати прокатувати самим, через років 5 буде результат.

Так і роблю . 

12 часов назад, Николай S сказал:

А шо полісянки вже не тренують....:umora:

Мені повезло. Місцеві, які дістались, були терпимі по агресії:dntknw: найбільше жал отримав від помісі усп на місцеву. Брав один звідкись з розплідника з одеської обл чи що, виводив дочок, і я взяв у нього цих пару дочок собі. Це було років 6-7 тому, коли маток ще виписували з газет, об'яви в інтернеті і сам інтернет був у одиниць. При відкачці диму не боялись, рамки трусити не давали. Отримував з сім'ї по 30 жал (далі закривав) і заразом ін'єкцію від алергії. Рукавиці і комбінезон були їм на два зуба:rofl:

• Like 2
22 хвилини тому, Абсолютный максuмум сказав:

...... Рукавиці і комбінезон були їм на два зуба:rofl:

Інструкція по спецодягу для роботи з   агресивними помісями :

Гумові чоботи, двоє зимніх джінсів, одні в чоботи, другі,  верхні по верху халяв, застібки(зіпер) біля інтимних місць повинні бути справними і перевірені перед кожним спорядженням, під куртку піддівати мінімум  два зимні светри, щоб жало не дістало тіла, аналогічно на голову під маску 2 зимні шапочки, на руки мотоциклетні краги з подвійної кожи.:hi:

ПС. для сучасних промислових пчіл; червоні труси, все інше зайве:umora:

• Like 3
  • Haha 4
18 часов назад, Вітя сказал:

Ворон правильно написав.

Самогон і віск не порівнюйте...

Взагалі з вами згоден. Самого бісить. От тільки несправедливо, нехай би закупівельники різні ціни ставили: одні на витоплений на дорогих нержпвійках і алюмінію і інші на чорне залізо.

Воскопрес, який саме хотів ( дерев'яне корито, по стінкам і внизу рейки, лист алюмінієвої жесті з отворами, масивна рама з гвинтом), вдалося знайти. Але оскільки ще є час провести вібір... Короче, в процесі пошуку звернув увагу на гвинтовий воскопрес, до якого можна підвести пар, від авв 100. Може в кого є, чи чули відгуки, напишіть.

• Like 1
1 час назад, бігунець сказал:

Воскопрес, який саме хотів ( дерев'яне корито, по стінкам і внизу рейки, лист алюмінієвої жесті з отворами, масивна рама з гвинтом), вдалося знайти. Але оскільки ще є час провести вібір... Короче, в процесі пошуку звернув увагу на гвинтовий воскопрес, до якого можна підвести пар, від авв 100. Може в кого є, чи чули відгуки, напишіть.

Скажіть а для чого вам пар до преса ще підводити ? Розварену відпресовану мерву не можливо без рукавиць витягнути з преса .

• Like 1
8 годин тому, бігунець сказав:

Ось простий, але досить ефективний воскопрес.

• Like 2
7 часов назад, uam_63 сказал:

Розварену відпресовану мерву не можливо без рукавиць витягнути з преса .

Так купити рукавиці зараз не проблема, головне щоб прес гарно працював.

44 минуты назад, Конструктор сказал:

Ось простий, але досить ефективний воскопрес

Подібний шукав і знайшов.Воскотопки и воскопрессы - Страница 22 - Инвентарь - Форум на ТочкУ

Та побачив то й з авв 100 і подумав, чи не буде він краще. Якщо вважаєте, що ні, тоді без вагань купл як на фото

• Like 1
10 хвилин тому, бігунець сказав:

Подібний шукав і знайшов.Воскотопки и воскопрессы - Страница 22 - Инвентарь - Форум на ТочкУ

Та побачив то й з авв 100 і подумав, чи не буде він краще. Якщо вважаєте, що ні, тоді без вагань купл як на фото

Обидва преси добрі,але я до них не повернусь ніколи.:hi:

• Like 1
45 хвилин тому, бігунець сказав:

Можливо з парою в якійсь мірі і краще, але і без нього прес працює досить не погано.

При роботі з пресом замітив , що чим тонший шар сировини тим кращий віджим , але довше.

Теж перейшов на центрофугу , до преса вже не повернусь.

• Like 3
49 минут назад, бігунець сказал:

Я не про рукавиці я про технологію , для чого ускладнювати процес заради якоїсь невідомої вигоди .

36 минут назад, Ворон сказал:

Обидва преси добрі,але я до них не повернусь ніколи.:hi:

На що перейшли може центрифугу забацали з такоюж продуктивністю як в преса?

• Like 1
2 години тому, Конструктор сказав:

Ось простий, але досить ефективний воскопрес.

Зробив і собі по такому зразку.

8e36cb883dfc.jpg

74258ffa095d.jpg

Працюю на ньому кілька років. Рекомендую

• Like 2
31 хвилину тому, uam_63 сказав:

Я не про рукавиці я про технологію , для чого ускладнювати процес заради якоїсь невідомої вигоди .

На що перейшли може центрифугу забацали з такоюж продуктивністю як в преса?

Так центрифугу,є опис і звіти в темі про неї.

P_20170116_141227.jpg

P_20170128_131540_1_p.jpg.eae878d2d020cb8e43205f7295c5c383.jpg

user3001_pic11206_1520035154.jpg

• Thanks 1
5 часов назад, Немолодий сказал:

Зробив і собі по такому зразку.

8e36cb883dfc.jpg

74258ffa095d.jpg

Працюю на ньому кілька років. Рекомендую

Вставляєте мішок в середину чи є щось нестандартне?

• Like 1
3 години тому, uam_63 сказав:

Вставляєте мішок в середину чи є щось нестандартне?

Мішок з домотканого полотна.

• Like 2
  • Thanks 1

Таки знайшов те, що шукав. Воскопрес з яким привик працювати. Обійшовся в 1550. Тепер ще стіл-воскотопку, парогенератор і вважатиму, що на цьому мої пошуки приспособ для витопки воску закінчаться. 

А ВВП Кулакова буду продавати.

IMG_20210125_114150_795.jpg

• Like 3