Перейти к содержанию

Воскотопки и воскопрессы


Петрович

Рекомендуемые сообщения

1 минуту назад, Ворон сказал:

А я віджимаю за 1.5 хвилини,не рахуючи розварки,правда за одну віджимку іде 5 літрів розвареної воскосировини,балон виготовлений з чорного металу,що не є гут.:hi:

У Вас 5 литров, а у меня 40. Воск с металлом почти не контактирует  - 3 секуны не в счет.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Гурович сказал:

У Вас 5 литров, а у меня 40. Воск с металлом почти не контактирует  - 3 секуны не в счет.

В мене віджим 1.5 хвилини,перекур 4 хвилини,і слідуюча загрузка,і так до безкінечності.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...
В 14.09.2017 в 09:12, mary@sko сказал:

 

Хм.. И прыгай вокруг него все 5 часов
Не рационально

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

питання до практиків :helpme:хто яку використовує трубку для переходу пару з парогенератора до ємності з рамками?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 08.12.2017 в 17:40, лінивий пасічник сказал:

питання до практиків :helpme:хто яку використовує трубку для переходу пару з парогенератора до ємності з рамками?

:helpme:-:az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30 минут назад, лінивий пасічник сказал:

:helpme:-:az:

На заводському парогернераторі бачив резиновий патрубок схожий на автомобільний , але максимум відведено металевою трубою утепленою , патрубок в кінці де потрібна гнучкість

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 11.10.2017 в 10:12, Гурович сказав:

У меня пресс тоже с газового баллона, только я планки не вставлял, а просто сделал разрезы болгаркой и вместо винта стоит домкрат. После моей воскотопки с пресса можно взять до 30% воска, так что воскотопку я уже не применяю. Мерва после пресса действительно сухая, но при прессовании необходимо в разрез сырья ставить прокладки.

Можна докладніше про Ваш прес? МЕне цікавить іменно використання газбалона. На Вашу думку, чи не є контакт воску з чорним металом негативом? І яку ємкість використовуєте для розварювання воскосировини?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вчора випробовув свій воскопрес в роботі, 20171212_144328.thumb.jpg.5e620a39590ed2467d1022ca9294ea1b.jpg20171212_144259.thumb.jpg.1d3039d00110b0fc5ac9ef79268b4767.jpgа ось результат роботи20171212_184423.thumb.jpg.f93b036945a1deba8d0d5e02e0e61b60.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 хвилин тому, Конструктор сказав:

Вчора випробовув свій воскопрес в роботі,

Хороший воскопрес! Запас по міцності рами вражає. Гарно й те, що ступа виготовлена із дерева. Всякі ідеї з газовими балонами та іншими металевими емкостями то хибний шлях. Одне б порадив, з вашого дозволу: викиньте оті бокові вставки з прорізаними щілинами. Ще не пробували виколупувати звідти застиглий віск? Пошийте мішок по розмірах не більше ступи. Наповнений мервою він буде дещо меншим і не буде впиратися в бокові стінки, що дасть змогу рідкому воску вільно стікати по гладеньких бокових стінках. Жом підженіть по нових розмірах ступи, нашивши по боках додаткові планочки. Такий апгрейд не є безповоротним-попробуйте. Я впевнений, що Вам сподобається. Успіхів. Гляньте на мій, можливо щось запозичите.

5e993438072f.jpg

P.S. Я вибачаюсь. Не помітив. У Вас напевно щілини прорізані в самій стінці ступи?  Це міняє суть переробки. Можна їх просто закрити товстою фанерою.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Немолодий сказал:

Хороший воскопрес! Запас по міцності рами вражає. Гарно й те, що ступа виготовлена із дерева. Всякі ідеї з газовими балонами та іншими металевими емкостями то хибний шлях. Одне б порадив, з вашого дозволу: викиньте оті бокові вставки з прорізаними щілинами. Ще не пробували виколупувати звідти застиглий віск? Пошийте мішок по розмірах не більше ступи. Наповнений мервою він буде дещо меншим і не буде впиратися в бокові стінки, що дасть змогу рідкому воску вільно стікати по гладеньких бокових стінках. Жом підженіть по нових розмірах ступи, нашивши по боках додаткові планочки. Такий апгрейд не є безповоротним-попробуйте. Я впевнений, що Вам сподобається. Успіхів. Гляньте на мій, можливо щось запозичите.

5e993438072f.jpg

P.S. Я вибачаюсь. Не помітив. У Вас напевно щілини прорізані в самій стінці ступи?  Це міняє суть переробки. Можна їх просто закрити товстою фанерою.

Розглянув різні варіанти пресів , але дойшов до висновку що дерев'яна робоча частина самий оптимальний варіант, щодо пазів в бокових стінках зразу сумнівався в їх ефективності, думав буде краще, але як кажуть "ми не ищем легких путей" тепер перероблю. Дякую за ваші поради та публікації:ay::hi: 

З газового балона хороший ресівер для компресора і корито для свиней но не воскопес:IMHO::IMHO::IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 годин тому, Конструктор сказав:

"ми не ищем легких путей" тепер перероблю.

Заодно можна модернізувати п"ятку гвинта (в нижній частині). Щоб жом не перекошувався при пресуванні, а таке буває, коли недостатня площа елемента через який передається зусилля від гвинта до жома, раджу вдосконалити нижню частину гвинта. В мене там стоїть роликовий упорний підшипник. Але існує і простіший варіант, запропонований моїм товаришем С. Щаблінським. Успіхів!

"Вірною дорогою крокуєте, товариші"- відомий вождь світового пролетаріату.

b69f87ddf291.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

49 минут назад, Немолодий сказал:

Заодно можна модернізувати п"ятку гвинта (в нижній частині). Щоб жом не перекошувався при пресуванні, а таке буває, коли недостатня площа елемента через який передається зусилля від гвинта до жома, раджу вдосконалити нижню частину гвинта. В мене там стоїть роликовий упорний підшипник. Але існує і простіший варіант, запропонований моїм товаришем С. Щаблінським. Успіхів!

"Вірною дорогою крокуєте, товариші"- відомий вождь світового пролетаріату.

b69f87ddf291.jpg

Дякую за пораду, маю підшипник ступиці колеса автомобіля, шариковий двухрядний радіально-опорний 1513143581604-42893201.thumb.jpg.22838f0ba451e1b565ee5be36e5f4e7a.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Монтуйте в п"ятку замість шарика. Але корпус і підошва обов"язково, інакше буде перекос. Ви ж конструктор. Успіхів!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, Конструктор сказал:

Розглянув різні варіанти пресів , але дойшов до висновку що дерев'яна робоча частина самий оптимальний варіант, щодо пазів в бокових стінках зразу сумнівався в їх ефективності, думав буде краще, але як кажуть "ми не ищем легких путей" тепер перероблю. Дякую за ваші поради та публікації:ay::hi: 

З газового балона хороший ресівер для компресора і корито для свиней но не воскопес:IMHO::IMHO::IMHO:

В мене з боковими пазами і нормально працює. А застигший віск я не виковирюю, а чистю відразу після пресування і на гарячу все гарно відчищається.

Правда я ще солому добавляю в мерву і прес обмощою всередині теж соломою.

А ви промиваєте гарячою водою мерву, після пресування для повторного пресування?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, MaXUA123 сказал:

А ви промиваєте гарячою водою мерву, після пресування для повторного пресування?

Ні не пробував, але зробив висновок чим тонший шар сировини в пресі тим кращий вихід воску і піджим гвинта треба робити поступово

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Конструктор сказал:

Ні не пробував, але зробив висновок чим тонший шар сировини в пресі тим кращий вихід воску і піджим гвинта треба робити поступово

Ясно. Якщо вихід воску з рамки вас невлаштовує можете спробувати. Я промиванням добивався виходу воску з рамки за 165 грам. Буває таке, що після першого пресування пів ступи мерви, то ще після трьох пресування з промиванням мерви кипятком, мерви залишається вдвічі менше. Промивка кипятком робиться для вимивання воску з мерви. Але то вже треба поморочитись, щоб так робити.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, MaXUA123 сказал:

Ясно. Якщо вихід воску з рамки вас невлаштовує можете спробувати. Я промиванням добивався виходу воску з рамки за 165 грам. Буває таке, що після першого пресування пів ступи мерви, то ще після трьох пресування з промиванням мерви кипятком, мерви залишається вдвічі менше. Промивка кипятком робиться для вимивання воску з мерви. Але то вже треба поморочитись, щоб так робити.

Вихід не рахував , з промиванням поексперементую, дюкую за інформацію 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Конструктор сказал:

Вихід не рахував , з промиванням поексперементую, дюкую за інформацію 

Пробуйте. Як багатенько мерви за раз заливаєте, то в мерву не жалійте соломи, для дренажу. І я ставлю дві посудини в одній розварюю віск а в другій грію гарячу воду.

Я як прес зробив, то хоть перестав вощини щороку докупляти.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 хвилин тому, MaXUA123 сказав:

Ясно. Якщо вихід воску з рамки вас невлаштовує можете спробувати. Я промиванням добивався виходу воску з рамки за 165 грам. Буває таке, що після першого пресування пів ступи мерви, то ще після трьох пресування з промиванням мерви кипятком, мерви залишається вдвічі менше. Промивка кипятком робиться для вимивання воску з мерви. Але то вже треба поморочитись, щоб так робити.

Практикую такий технологічний прийом. Підтверджую-ефект позитивний. Особливо, якщо це поєднувати з активним перетрушуванням мерви в мішку 1-2 рази за пресування. Соломи не використовую. Здається мені, що то зайве.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 хвилин тому, Немолодий сказав:

Практикую такий технологічний прийом. Підтверджую-ефект позитивний. Особливо, якщо це поєднувати з активним перетрушуванням мерви в мішку 1-2 рази за пресування. Соломи не використовую. Здається мені, що то зайве.

Дід солому клав шарами,а я ні. Все таки треба спробувать.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минут назад, Немолодий сказал:

Практикую такий технологічний прийом. Підтверджую-ефект позитивний. Особливо, якщо це поєднувати з активним перетрушуванням мерви в мішку 1-2 рази за пресування. Соломи не використовую. Здається мені, що то зайве.

Мені наче краще витікає віск як багатенько зальєш. Та й книжка пише що треба добавляти солому, то я вже й кладу. Звичайно солому добавляти, якщо не плануєте здавати мерву.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Лавр сказав:

Дід солому клав шарами,а я ні. Все таки треба спробувать.

Планую в слідуючому сезоні використовувати не один мішок, а кілька (2-3). Благо висота ступи дозволяє це робити. Між мішками (у мене вони по внутрішніх розмірах ступи) закладатиму діафрагми з товстої фанери. Думаю, а приактика цього вже є в інших "пресувальників", це дасть певний ефект, а також дозволить уникнути соломи.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Немолодий сказал:

Планую в слідуючому сезоні використовувати не один мішок, а кілька (2-3). Благо висота ступи дозволяє це робити. Між мішками (у мене вони по внутрішніх розмірах ступи) закладатиму діафрагми з товстої фанери. Думаю, а приактика цього вже є в інших "пресувальників", це дасть певний ефект, а також дозволить уникнути соломи.

А чим солома не підходе? Ви здаєте мерву?

Як на мене  то простіше в кинути соломи пару жмень., ніж заливати мерву в 2-3 мішка.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Немолодий сказал:

Планую в слідуючому сезоні використовувати не один мішок, а кілька (2-3). Благо висота ступи дозволяє це робити. Між мішками (у мене вони по внутрішніх розмірах ступи) закладатиму діафрагми з товстої фанери. Думаю, а приактика цього вже є в інших "пресувальників", це дасть певний ефект, а також дозволить уникнути соломи.

Сьогодні закінчив сезон перетопки воску,виручав колег і друзів пасічників,які живуть на моєму кущі,правда без соломи і опорних підшипників,здобуток бльш ніж достатній,фотозвіт.:hi:

P_20171213_121218_1_p.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, MaXUA123 сказав:

Ви здаєте мерву?

Да. Завод бере все підряд.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...