Перейти к содержанию

Воскотопки и воскопрессы


Петрович

Рекомендуемые сообщения

9 годин тому, ved сказав:

У нас получается с 300-й рамки 180 грамм.....домкрат 5 тонн хорошая станина+ступа.Вырезал-разварил-выдавил-выкинул мерву.В прошлом сезоне более 220 кг выдавил работник +забрусный воск около 140 кг.....

Если будет возможность выложите потом фото, в процессе с домкратом. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хто скільки літрів на одну вижимку в прес заливає розварених стільників? І якого обєму краще шити мішок ? Можливо хтось вкаже розміри мішка. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, BodiA сказал:

Можливо хтось вкаже розміри мішка. 

Размер мешка зависит от размеров вашей ступы ....и смотря чем давить:IMHO1:

 

4 часа назад, BodiA сказал:

Хто скільки літрів на одну вижимку в прес заливає розварених стільників?

Я заливаю литров 15....

 У меня поделенный  пополам джутовый мешок из под какао бобов.....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 часов назад, ved сказал:

У нас получается с 300-й рамки 180 грамм.....домкрат 5 тонн хорошая станина+ступа.Вырезал-разварил-выдавил-выкинул мерву.В прошлом сезоне более 220 кг выдавил работник +забрусный воск около 140 кг.....

В рамці на триста,в якій не виводився розплід,є 180 грам воску,виходить що вам "вдалось"  стовідсотково видавити весь віск,що можуть тільки при допомозі бензину,тобіш естракцією,.......:hmm::umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Ворон сказал:

В рамці на триста,в якій не виводився розплід,є 180 грам воску,виходить що вам "вдалось"  стовідсотково видавити весь віск

Факты вещь упрямая.Это выход с черных,старых  рамок.В рамке которой не выводился расплод столько воска нет.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Ворон сказал:

В рамці на триста,в якій не виводився розплід,є 180 грам воску,виходить що вам "вдалось"  стовідсотково видавити весь віск,що можуть тільки при допомозі бензину,тобіш естракцією,.......:hmm::umora:

Написав,а потім прочитав що пише ваш профіль,а він гласить що ви рибалка,я всміхнувся і згадав всім відомий анегдот.......

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, ved сказал:

Факты вещь упрямая.Это выход с черных,старых  рамок.В рамке которой не выводился расплод столько воска нет.

Відкрийте першу книгу по бджільництву,яка трапиться вам на очі,і прочитайте скільки важить свіжо-відбудований стільник,і невводьте людей в оману,в мене вийшло 165 грам з рамки на 300,появиться на форумі колега Немолодой,він скаже свою думку,в нього є хороший прес.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Ворон сказав:

,появиться на форумі колега Немолодой,він скаже свою думку

Я не вважаю себе істиною в останній інстанції. Так. Прес у мене добротний. От тільки вичавити ним 180 г  воску з рамки в мене не вийшло. Хоча по теплу буду переробляти воскосировину і спробую провести контрольний віджим та зафіксувати на відео весь процес роботи з пресом. Стосовно дискусії, то вважаю її не актуальною. Кожен працює з своїм обладнаням і тішиться своїм результатом. Об*єктивну оцінку ефективності обладнання можна одержати лише тоді, коли пасічник "N" своїм пресом (чи центрифугою) витисне з мерви від пасічника "Х" (що на своєму обладнанні уже отримав 160 г з рамки) ще додатково грам 20-30 воску з рамки. От тоді я буду першим, хто зніме капелюха перед пасічником "N".

7 годин тому, BodiA сказав:

Хто скільки літрів на одну вижимку в прес заливає розварених стільників? І якого обєму краще шити мішок ? Можливо хтось вкаже розміри мішка. 

Вкотре пропоную переглянути відео роботи преса, яким працює Сергій Щаблінський.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 хвилин тому, Немолодой сказав:

Я не вважаю себе істиною в останній інстанції. Так. Прес у мене добротний. От тільки вичавити ним 180 г  воску з рамки в мене не вийшло. Хоча по теплу буду переробляти воскосировину і спробую провести контрольний віджим та зафіксувати на відео весь процес роботи з пресом. Стосовно дискусії, то вважаю її не актуальною. Кожен працює з своїм обладнаням і тішиться своїм результатом. Об*єктивну оцінку ефективності обладнання можна одержати лише тоді, коли пасічник "N" своїм пресом (чи центрифугою) витисне з мерви від пасічника "Х" (що на своєму обладнанні уже отримав 160 г з рамки) ще додатково грам 20-30 воску з рамки. От тоді я буду першим, хто зніме капелюха перед пасічником "N".

Вкотре пропоную переглянути відео роботи преса, яким працює Сергій Щаблінський.

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минуты назад, Немолодой сказал:

Кожен працює з своїм обладнаням і тішиться своїм результатом.

:ay:

Когда то я и 140-150 граммам с рамки  был очень рад......

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 минут назад, Немолодой сказал:

Об*єктивну оцінку ефективності обладнання можна одержати лише тоді, коли пасічник "N" своїм пресом (чи центрифугою) витисне з мерви від пасічника "Х" (що на своєму обладнанні уже отримав 160 г з рамки) ще додатково грам 20-30 воску з рамки.

Оце вірно . Все познається в порівнянні . 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

48 минут назад, ved сказал:

:ay:

Когда то я и 140-150 граммам с рамки  был очень рад......

скажіть будь ласка які у вас внутрішні розміри пресу:hi: по можливості фото

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 хвилин тому, BodiA сказав:

скажіть будь ласка які у вас внутрішні розміри пресу:hi: по можливості фото

В моем приблизительно 25 на 25 см и высота 30.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, ved сказал:

:ay:

Когда то я и 140-150 граммам с рамки  был очень рад......

Скажіть будь ласка,де ви взяли 300 рамку,ввас стоїть рутівська система?:-)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

31 минуту назад, Ворон сказал:

Скажіть будь ласка,де ви взяли 300 рамку,ввас стоїть рутівська система?:-)

В профиле указано МК ульи.....от 300-й избавляюсь.В прошлом году вывел 700 рамок.Осталось около 60 семей перевести на 230-ю.....

1 час назад, BodiA сказал:

скажіть будь ласка які у вас внутрішні розміри пресу:hi: по можливості фото

Приблизительно 30 на 30 см....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Воскопресс на пасеке. Деревня Яманово. Канашский район. Чувашская АССР. РСФСР. СССР. 1934 год.

kC66ldlrbZw.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

39 хвилин тому, Fabro сказав:

Воскопресс на пасеке. Деревня Яманово. Канашский район. Чувашская АССР. РСФСР. СССР. 1934 год.

kC66ldlrbZw.jpg

І де це ти, Іване, знайшов це фото? Видно тут і бортьовий мед видавлювали .:ah::evrika:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 часов назад, Fabro сказал:

Воскопресс на пасеке

А мы тут все мудрим парогенераторы с домкратами , все гениальное просто и надежно .:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 година тому, Fabro сказав:

Воскопресс на пасеке. Деревня Яманово. Канашский район. Чувашская АССР. РСФСР. СССР. 1934 год.

kC66ldlrbZw.jpg

Це не воскопрес - це ціле воскове виробництво. :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Sanich сказал:

Це не воскопрес - це ціле воскове виробництво. :umora:

Мне кажется, или специалисты в лапти обуты :blink:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 час назад, Fabro сказал:

Воскопресс на пасеке. Деревня Яманово. Канашский район. Чувашская АССР. РСФСР. СССР. 1934 год.

kC66ldlrbZw.jpg

Мда . И всю эту конструкцию , может заменить один не большой 5 - ти тонный домкрат . 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 хвилин тому, shersand сказав:

Мне кажется, или специалисты в лапти обуты :blink:

34-й рік. Це часи, коли чоботи, якщо були, то одні на сім"ю. Тесть каже, що навіть після війни ще довго босяком до школи ходили. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Sanich сказал:

34-й рік. Це часи, коли чоботи, якщо були, то одні на сім"ю. Тесть каже, що навіть після війни ще довго босяком до школи ходили. 

Так то діти, а то пасічники. Ніби то вважалися забезпечиним прошарком населення :hmm:.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, shersand сказал:

Так то діти, а то пасічники. Ніби то вважалися забезпечиним прошарком населення :hmm:.

Так ото ж вони забезпеченi.... лаптями:ah: життя було iнше... . В мого дiдуся чоботи були... на одинадцять дiтлахiв пара... .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В Friday, November 02, 2012 в 21:03, krim_pchel сказал:

А я в этом году запустил вот такую воскотопку. За один рабочий день 500 рамок освобождается от сотов.Мерву не принимают из за высокго выхода воска.DSC_0341.JPG И ещеDSC_0349.JPG А это полуфабрикатDSC_0342.JPG Процесс идетDSC_0350.JPG

Если не секрет какая толщина метала на вашей бочке? Уж очень руки натер от перетопки обгаженой пчелами Суши

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...