Перейти к содержанию

Воскотопки и воскопрессы


Петрович

Рекомендуемые сообщения

4 часа назад, nibond сказал:

Так це воскопрес Кулакова, тільки в іншому виконанні. Здається, забагато металу. Хоч давить, очевидно, краще.

Вдосконалений воскопрес і як на мене виглядає в роботі  привабливіше. Хоча в ідеалі потрібно везти суш прямо до переробника і зразу її перероблювати і брати в замін вощину.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Згоден. Оснащеня кожен встановить на свій розсуд.

Формуємо список. Пока п'ятеро:

nibond
Кагарлик
офіцер
Fabro
misha_ivanivka

Думаю, кожен особисто Вам підтвердить замовлення.

Тепер нам необхідно зупинитись на остаточному варіанті креслення.
Ось ще один варіант. Розміри підібрані під можливість нагрівання на газовій плиті, знизу є місце під ТЕНи, при бажанні можна гріти на плиті.  Форма і розміри  змодельовані на шаблонах рамок з розрахунком, щоб їх можна було штовхати одна за одною, а не витягувати з під низу гачком. Так зручніше і безпечніше. Площа нержавійки та ж сама - 2,3 м.кв. 

креслення електричної газової.jpgкреслення електричної газової2.jpg

Перший варіант, який я викладав раніше, думаю, більше підходить для нагріву на плиті (вона нижча). ТЕНи можна ставити в обох. Але для ел. нагріву необхідна достатня потужність. У мене буде 11,5 кВт (3х3,5 кВт, 380 В) і цього гарантовано вистачить. Алюмінієвий бідон у мене на такій потужності закипає за 15-20 хв, залежить віід температури води.  Нам необхідно нагрівати 150 л, вийде трохи більше години. Якщо використовувати газову плиту, то краще для цього обрізати духовку в старій плиті і використовувати як таганок.  Маю й таке. Я його тимчасово підключаю в зручному місці.

У першому варіанті необхідно допрацювати форму і розміри направляючих. На завтра буде готово.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Рекомендую ще зробити радіуси в кутах дна, щоб полегшити вичерпування бруду і ще раз перевірити потужність ТЕНів, краще зробити теплові розрахунки, тому що площа теплопередачі, порівняно з конструкцією А. Сороки у Вас зменшується в 10-20 разів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, nibond сказал:

Згоден. Оснащеня кожен встановить на свій розсуд.

Формуємо список. Пока п'ятеро:

nibond
Кагарлик
офіцер
Fabro
misha_ivanivka

Думаю, кожен особисто Вам підтвердить замовлення.

Тепер нам необхідно зупинитись на остаточному варіанті креслення.
Ось ще один варіант. Розміри підібрані під можливість нагрівання на газовій плиті, знизу є місце під ТЕНи, при бажанні можна гріти на плиті.  Форма і розміри  змодельовані на шаблонах рамок з розрахунком, щоб їх можна було штовхати одна за одною, а не витягувати з під низу гачком. Так зручніше і безпечніше. Площа нержавійки та ж сама - 2,3 м.кв. 

креслення електричної газової.jpgкреслення електричної газової2.jpg

Перший варіант, який я викладав раніше, думаю, більше підходить для нагріву на плиті (вона нижча). ТЕНи можна ставити в обох. Але для ел. нагріву необхідна достатня потужність. У мене буде 11,5 кВт (3х3,5 кВт, 380 В) і цього гарантовано вистачить. Алюмінієвий бідон у мене на такій потужності закипає за 15-20 хв, залежить віід температури води.  Нам необхідно нагрівати 150 л, вийде трохи більше години. Якщо використовувати газову плиту, то краще для цього обрізати духовку в старій плиті і використовувати як таганок.  Маю й таке. Я його тимчасово підключаю в зручному місці.

У першому варіанті необхідно допрацювати форму і розміри направляючих. На завтра буде готово.

Бак унизу повинен бути довший (приблизно до 2м), щоб лягало дві  або більше рамок. Це дасть час на кращу витопку  і безперервну повільну подачу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, офіцер сказал:

Бак унизу повинен бути довший (приблизно до 2м), щоб лягало дві  або більше рамок. Це дасть час на кращу витопку  і безперервну повільну подачу.

Думаю, 2 м це забагато - і громіздка конструкція, і дорожче по металу.

Сьогодні допрацював перший, думаю, і остаточний варіант  - 70х49х60 см. Мені він здається оптимальним по зручності роботи, можна використовувати всі види нагріву.  Прорахував форму і розміри направляючих для Рамки Дадан і Рута, вони різняться. Тому при замовлені кожен повинен вибрати тип рамки. Якщо нержавійка 1,2 мм, то вага буде 20 кг, робочий об'єм води - 137 л. Собі замовляю саме таку.

3D 60х70х49 Дадан3.jpg

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, nibond сказал:

Сьогодні допрацював перший, думаю, і остаточний варіант  - 70х49х60 см.

Ось так виглядало моделювання. На папері получилось.

20161013185607.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цікава м'ясорубка див. з 5 хв.

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Схоже, що Ви, шановні друзі, взяли за мету перенести всі відеоролики  про переробку воскосировини з Ютуба на цю гілку форуму. Не варто цього робити.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Немолодой сказал:

Схоже, що Ви, шановні друзі, взяли за мету перенести всі відеоролики  про переробку воскосировини з Ютуба на цю гілку форуму. Не варто цього робити.:IMHO:

Ми ж не в Вашу тему перетягуєм. Для того і тема щоб обмінюваться досвідом. В даному випадку досвідом обмінюються закордонні колеги.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Детально про конструкцію м'ясорубки 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Кагарлик сказал:

... Для того і тема щоб обмінюваться досвідом.

Слушна думка. То і викладайте свій досвід, свої ідеї, міркування. Інакше в що перетвориться наш форум, коли кожен з нас буде дублювати сюди сюжети з Ютуба, які йому до вподоби?  

І до чого тут це?

1 час назад, Кагарлик сказал:

Ми ж не в Вашу тему перетягуєм.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Немолодой сказал:

Слушна думка. То і викладайте свій досвід, свої ідеї, міркування. Інакше в що перетвориться наш форум, коли кожен з нас буде дублювати сюди сюжети з Ютуба, які йому до вподоби?  

 

Міркуєм, починаєм збирать матеріали як зробими покажемо що вийшло.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

46 минут назад, Кагарлик сказал:

Міркуєм, починаєм збирать матеріали як зробими покажемо що вийшло.

Домовились! :az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 09.10.2016 в 17:15, Igrok сказал:

Интересное объявление на пасеке.биз от Тупоты: http://pasika.biz/ua/user/771

Я думаю самое главное в технологии - дешевый энергоресурс, желательно бесплатный :)

Дзвонив питав скільки коштує технологія сказали 500 $ це за інформацію мол розкажуть покажуть. А обладнання сказали в 5000 тис. грн. можна вкластись

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

47 минут назад, misha_ivanivka сказал:

Дзвонив питав скільки коштує технологія сказали 500 $ це за інформацію мол розкажуть покажуть. А обладнання сказали в 5000 тис. грн. можна вкластись

Це вони мабуть вiд хiншили перебрали 

Там технологii по 1000 $.тiльки не вiдомо що там буде 

Нагрiти перву у водi на дровах ,та придавити пресом ,i за це 500 $ + обладнання за 5000 тис. грн Рокiв 20 знадобиться  на вiдбиття грошей:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

49 минут назад, Мико сказал:

Це вони мабуть вiд хiншили перебрали 

Там технологii по 1000 $.тiльки не вiдомо що там буде 

Нагрiти перву у водi на дровах ,та придавити пресом ,i за це 500 $ + обладнання за 5000 тис. грн Рокiв 20 знадобиться  на вiдбиття грошей:IMHO:

Ось технологія  з переробки мерви правда не за 500 дол. як продає Тупота а за лайк:ay:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

как для меня, больше проблема его отжать, чем разварить...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 03.11.2012 в 19:52, Ю.М. сказал:

На сегодня готова разработка (чертежи) на конвеерную тонельную печь с паровой продувкой рамок и шнековым отжимом жмыха, расчетная производительность - 200рамок в час, расчетная стоимость - 10 000грн, 

На якій стадії зараз розробка є готова модель?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

41 минуту назад, misha_ivanivka сказал:

На якій стадії зараз розробка є готова модель?

На тій самій. Коли нема грошей у пасічника, немає і в нас :hmm: а крім того 10 000 у 2012 році це 40 на сьогодні :ah: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Воскотопки и воскопрессы

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...