Перейти к содержанию

Необычная подкормка для пчёл


Петрович

Рекомендуемые сообщения

В 11.04.2017 в 22:47, Kumpel сказал:

Але ж у Вас ці стільники за 5 хвилин кипіння поплавляться і якщо вони були гніздові, то у "підкормку" перейде ще й кал, котрий в комірках залишали всі покоління личинок перед плетінням своїх коконів. Не думаю, що така "підкормка" буде особливо корисна для бджіл, не кажучи вже про пагубний вплив високої температури на прості цукри (глюкоза, фруктоза), в котрі бджілки значною мірою перетворили Ваш цукор. Я би акуратно позривав кришечки вилкою, чи відповідним ножем, і віддав бджілкам в такому вигляді.

Дякую

 Я ще місяць назад повирізав з опоношених рамок мед( на них лишилося мінімум калу), і він майже весь закристалізований((( і його декілька десятків кг, і це ще не весь)), тому і думав прокипятити щоб мед розчинився у воді і всі бацили загинули. Думав може хтось робив вже таке і поділиться досвідом:helpme:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Необычная подкормка для пчёл
  • 1 month later...

Чим відрізняється кобальт тваринний від бджолинного?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...