Перейти к содержанию

О корме и кормлении пчёл


Петрович

Рекомендуемые сообщения

Короче, @ромео, чекаємо від вас на відео з майстер класом.  ;) 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Sanich сказал:

Короче, @ромео, чекаємо від вас на відео з майстер класом.  ;) 

Нє відео не буде...;)

Всьо, я - на бокс...:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, ромео сказав:

Нє відео не буде...;)

Всьо, я - на бокс...:hi:

Гарно злилися. ;) 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, Конструктор сказал:

Я в пакетах бачу лише відносну економію , що не потрібно купувати кормушки .

Мені швидше налити сироп в кормушку ніж в пакет , зав'язувати непотрібно і не лопне.

Кормил и в пакетах ,  но турецкие литровые ,по обе стороны гнезда больше по душе . А когда механизирую раздачу вообще песня будет

Покупка насосной станции стоит во главе списка 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 часов назад, Конструктор сказал:

Я за рамкову годівницю.

Я тоже, особенно весной.  Нужно ещё продумать применение потолочной при залповом закорме, но для этого ещё не созрел.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 годин тому, ромео сказав:

А от  розливання в пакети - то да... марудна робота

Щось за собою такого непомітив, правда за життя порозливав-позав'язував тих пакетів не одну тис. шт. Нині розливаю на точках, якщо заважають -ховаюсь в буса. Обладнання для розливу- відро 20-ка з врізаним 3\4'' краном ,кутник і штуцер,щоб не капало купник повертаю вгору, при наливі вниз. Пакети прямі як в супермаркетах в рулонах,або в пачках різного розміру.Обхватив пакетом штуцер,наповнив, розвернув кутник з штуцеров вгору, видавив повітря, зтиснув порожний край пакета в стрічку, обвів навколо вказівного пальця в кільце продів кінець , вузлик підтяг максимально в гору,затяг.Декілька митей полюбувавсь зробленим, поклав в миску. Я зав'язую пакети найкраще серед помощників.В пакет наливаю до 2-х л., два пакети за раз , якщо в крп. 10р по можна покласти 3. Висота крищи(40мм.) дозволяе обходитись без пікришника, маг. наставки. Якщо тихо і сам слухаю аудікнигу, переслухав багато.

Справа в відношенні до життя , роботи. Намагавсь пригадати коли мені було марудно, взагалі. Таке рідкісне слово в моему лексиконі.

Мінус пакетів в забрудненні середовища(навідь коли чемно запакували і здали в сміття), поки що буду користуватись ними. Перед похолоданням роздав , вчора-позавчора оглянув-в усіх порошньо, скоріш за все забрали , перенесли в щільники. Годівлю закінчив. Кой-де повідтягували і залили коржики нектаро(сиропом) -скуштував,ну ні як не назвеш це окаціевим медом. А грубі випадки фальшування таким чином ак. меду на теренах України таке мають місце. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 годин тому, Sanich сказав:

За рахунок чого це досягається? 

Не знаю відповіді, та це дійсно так. В кормушку нальєш і хвилин через 10-15 бджола з цього ж вулика перед льотками піруети влаштовує. А з пакетами збудження не відбувається.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 годин тому, Конструктор сказав:

Думаю менший доступ до сиропу , схоже на підтримуючий взяток.

І так, і ні. За вечір і  ніч по 5 літрів забирали.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 годин тому, Sanich сказав:

Пакети потрібно купувати щороку. :)  До того ж, ціна лотків - просто смішна. :IMHO: 

Чекаю відео, як за хвилину ви у 5-6 вуликів роздаєте пакети. :)  Особливо, враховуючи, що перед тим, як поставити нового пакета, потрібно витягнути старого. 

 

 

Не дуже розумію, куди і як ви кладете пакети, що просто "припіднімаєте" магазин.

Дашок з плівкою, а там ціла пуста наставка. Одноразово(або по черзі) можна покласти 4 пакета. Кладу по 2, разом 5 літрів. Це в сім*ї що лише закормити, а при нарощуванні там таки зручніше кормушка.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 25.09.2021 в 12:23, Конструктор сказал:

Як приблизна продуктивність Літрів/хвилину ?

подивився сьогоднi на роботу насоса:успiв глянуть в 2 режимах роботи 

1- при тиску 2 бар -продуктивнiсть 400л/год  -вiдстань 8м 

 

 

IMG_20210925_171954.jpg

2-при тиску 4 бар -продуктивнiсть -вийшла 53лiтра за 4мин  (лугу 45% ) досить густого на вiдстань 20м 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, asot сказал:

подивився сьогоднi на роботу насоса:успiв глянуть в 2 режимах роботи 

1- при тиску 2 бар -продуктивнiсть 400л/год  -вiдстань 8м 

 

 

IMG_20210925_171954.jpg

2-при тиску 4 бар -продуктивнiсть -вийшла 53лiтра за 4мин  (лугу 45% ) досить густого на вiдстань 20м 

При давлении 2 кг - 1 л за 10 с, отличный результат.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Гурович сказал:

При давлении 2 кг - 1 л за 10 с, отличный результат.

для сиропу саме то!!!швидкiсть потоку буде визначати тиск ! при 8 бар вiн працюе некоректно -да i навiщо така швидкiсть .На обладанання в основному виставлений на 4 бар .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

53 хвилини тому, asot сказав:

для сиропу саме то!!!швидкiсть потоку буде визначати тиск ! при 8 бар вiн працюе некоректно -да i навiщо така швидкiсть .На обладанання в основному виставлений на 4 бар .

Насос досить не поганий при використанні з вантажним автомобілем де є повітря , але і ціна.

В інших випадках оптимальніше мабуть таки насосна станція , або мотопомпа.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Конструктор сказал:

але і ціна.

Б/у треба шукати .я ж спитаю може на заводі собі вихвачу ,але дуже сумніваюся в цьому

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18.09.2021 в 11:11, Николай S сказав:

тут вже не крильчатка а вакуумний насос, момент пуска десь на 20 секунді відео явно видно цього тиску досить.

 

19.09.2021 в 21:34, Конструктор сказав:

............... можна крутити шуріком , його можна підключити від АКБ машини.

Взяв я таку помпу, перевірив, шуруповерт не дає потрібних обертів, дрель 220вольт з обертами до 3тис.  подає прекрасно,

видать на одному з ресурсів інфа була чесна  

  • Производительность насоса, 30-50 л/мин*
  • Рекомендуемая мощность дрели, от 350 Ватт*
  • Диаметр шланга, 20 мм (3/4")
  • Максимальная длина входного шланга, 2 м
  • Максимальная длина выходящего шланга, 15 м
  • Минимальная скорость вращения дрели, 1500 об/мин
  • Максимальная скорость вращения дрели, 3500 об/мин
  • Рекомендуемая скорость врещения дрели, 2000-3000 об/мин
  • Температурный режим, 5-60 °С
  • * Производительность насоса напрямую зависит от мощности и оборотистости дрели, а также от наличия фильтра на конце шланги
    * Можно использовать дрель и меньшей мощностью, но тогда результаты выходных характеристик помпы будут отличатся от заявленных
  •  
  •  

питанння високооборотного мотора 12 вольт поки відкрите, .........................є ідея буду перевіряти................

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Температура через два дні опуститься нижче 11° , чи можливо при +10-11 градусів докормити в зиму по 2 літри, бо думаю що не хвате того що є?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, <Юра> сказав:

Температура через два дні опуститься нижче 11° , чи можливо при +10-11 градусів докормити в зиму по 2 літри, бо думаю що не хвате того що є?

При похолоданнях сироп беруть дуже неохоче, тому використовуйте теплі дні по-максимуму

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, &lt;Юра&gt; сказал:

Температура через два дні опуститься нижче 11° , чи можливо при +10-11 градусів докормити в зиму по 2 літри, бо думаю що не хвате того що є?

Рамочную кормушку с краю гнезда и всё будет нормально.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Днів три тому дав два пакети поверх рамок, Вчора заглянув-попрожні, сьогодні дав ще два-більше заради цікавості і досвіду, ніж необхідно поповнити кормові запаси. Забарть  забрали але про повноцінну обробку і запечатування очикувати не варто. Не бачу нічого поганого в тому, що восени і взимку споживатимуть непечатний мед в щільниках. З мого досвіду сім'ї від жовтня до грудня(час занесення в зимівник) споживають 2-3 кг.(саме на стільки лешае вулик) З грудня до кінця березня(виношу з зимівника) 4-8кг.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

04.10.2021 в 10:43, davolodya сказав:

При похолоданнях сироп беруть дуже неохоче, тому використовуйте теплі дні по-максимуму

Парадокс, але на цьому тижні докормлював то брали вночі краще, за день пакети не меншали......

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25.09.2021 в 23:32, ромео сказав:

 

 

Старий пакет нікуди не викидаю. Він може лежати там довго. ;)

А кладу прямо на рамки з бджолами. Ляпнув на купу бджіл і всьо!

Мої як щойно осушують пакети починають його рвари і викидати лахміття через ніжній льоток, якщо над гніздовими рамками залишати РР і ложити пакет на неї то пустим  лежить довше, роздавати зручніше.......є більше часу покласти не давивши бджолу да і не скотится за бокову заставну.......

А все таки я прихильник потолочної кормушки, саме для неї і мудрую собі обладнання для роздачі в польових умовах, пістолетом звісно шланг +насос від бочки помпу вже випробував дрелькою,  буде та про яку писалось трохи вище, підібрав двигун 12 в. 22амп. з обертами до 3 тис. найблищі дні соберу для випробувань   від акамулятора

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Від пакетів відійшов після того, як один протік у вулику, добре, що вчасно помітив...

Всі закормки проводжу пластиковими піддонами для розсади - в лежаках ставлю їх на дно, поруч крайньої  рамки, а в корпусних - поверх рамок. Кому не вистачає піддонів - даю літрові рамочні кормушкиIMG_20210929_192738.thumb.jpg.492e4eba12b92e32329517faca473c19.jpg

IMG_20210927_195416.thumb.jpg.87069edb2319b592194f26a8ec7af775.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, davolodya сказал:

Від пакетів відійшов після того, як один протік у вулику, добре, що вчасно помітив...

Всі закормки проводжу пластиковими піддонами для розсади - в лежаках ставлю їх на дно, поруч крайньої  рамки, а в корпусних - поверх рамок. Кому не вистачає піддонів - даю літрові рамочні кормушкиIMG_20210929_192738.thumb.jpg.492e4eba12b92e32329517faca473c19.jpg

IMG_20210927_195416.thumb.jpg.87069edb2319b592194f26a8ec7af775.jpg

Так же как и вы только в лежаках кормушки сверху..:az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 годин тому, Александр К. сказав:

Так же как и вы только в лежаках кормушки сверху..:az:

Мені в лежаках простіше кормушку поставити знизу, на дно -  там є багато вільного місця, і, як не дивно - сироп з розташованих внизу кормушок чудово забирають. Можна поставити і зверху, але тоді треба знову ставити магазинну надставку - а вони в цей час вже складені на зберігання

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, davolodya сказал:

Мені в лежаках простіше кормушку поставити знизу, на дно -  там є багато вільного місця, і, як не дивно - сироп з розташованих внизу кормушок чудово забирають. Можна поставити і зверху, але тоді треба знову ставити магазинну надставку - а вони в цей час вже складені на зберігання

  У меня просто потолочины и высокий подкрышник с крышей так что магазин не нужен поэтому и ставлю сверху... А так пробовал когда-то снизу (один друг хвастался что так кормит) тоже работает.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...