Перейти к содержанию

О корме и кормлении пчёл


Петрович

Рекомендуемые сообщения

8 минут назад, Wladimir_K сказал:

Взагалі невідомого там багато в цій історію і мені здається історія буде мати продовження, коли виявиться що мед з антибіотиком.

Ніколи не застосовував антибіотик, знайомі(кому довіряю) теж не застосовували. Цікаво мати уяву про масштаби застосування антибіотиків у бджільництві України. Чогось мені здається, що це страшилка. На це і вказують факти (і дуже не поодинокі) закупівлі без аналізів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Віктор просто сказал:

Ніколи не застосовував антибіотик, знайомі(кому довіряю) теж не застосовували. Цікаво мати уяву про масштаби застосування антибіотиків у бджільництві України. Чогось мені здається, що це страшилка. На це і вказують факти (і дуже не поодинокі) закупівлі без аналізів.

Зовсім ні. У нас багато слухають ветеринарів і читають "фантастичну літературу", а там лікування антибіотиком це норма і чим менша партія тим більше шансів.

Так само, стоїть пасіка біля сучасних ферм за 1 км. і це фактично гарантія, що мед буде з антибіотиком, чи підкормка бджіл весною канді, купленої у бджільницькому магазині.

І ще буває такпролікують, що потім років з 3 при отриманні аналізів всі в "шоці".

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Wladimir_K сказал:

Так само, стоїть пасіка біля сучасних ферм за 1 км. і це фактично гарантія, що мед буде з антибіотиком, чи підкормка бджіл весною канді, купленої у бджільницькому магазині.

Зв*язок Ферма-Мед. ще можу уявити, а от канді? це що-диверсія? Та і застосування канді не таке вже і масове, тим більше купованого?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Віктор просто сказав:

Ніколи не застосовував антибіотик, знайомі(кому довіряю) теж не застосовували. Цікаво мати уяву про масштаби застосування антибіотиків у бджільництві України. Чогось мені здається, що це страшилка. На це і вказують факти (і дуже не поодинокі) закупівлі без аналізів.

Спілкуючись зі старшими пасічниками не один раз чув що лікують бджіл антибіотиками, а е такі що дають і для профілактики , в основному мають невеликі пасіки і мед реалізують в роздріб. Ці пасіники пройшли школу ще за  союзу коли всі хвороби лікували антибіотиками,  невсі пасічники мають тепер доступ до інтернету і вміють користуватись компютером, тому багато продовжують лікувати по старому. А закуповують без аналізів напевно ті що реалізують мед на Україні або відправляють в Азію де вимоги до вмісту антибіотиків нижчі ніж у Европі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Віктор просто сказал:

Ніколи не застосовував антибіотик, знайомі(кому довіряю) теж не застосовували. Цікаво мати уяву про масштаби застосування антибіотиків у бджільництві України. Чогось мені здається, що це страшилка. На це і вказують факти (і дуже не поодинокі) закупівлі без аналізів.

мабуть так і є! а бджолярі самі придумають звідки в них антибіотик. наприклад : влітку при жарі часто гине багато риби і орендарі дезинфікують ставки антибіотиками, чи сосід курей відпоює хворих курей антибіотиками..... а ще у медах знаходять не тільки антибіотики, а і спори плісняви та грибів, або сполуки шкідливої тари  : мішки поіліетиленові та відра ( адже у пластиковому відрі можна мед зберігати максимум пів року), а у нас  тару утилізуть чи миють...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Про канді, умене є аналізи зразків всіх хто разом здавав мед і що можу сказати, що всіх хто давав канді весною, були сліди антибіотиків, ще повезло що це тетрациклінової групи, які не перевищували допустимих норм, але навіть факт наявності річ неприємна.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Wladimir_K сказал:

Про канді, умене є аналізи зразків всіх хто разом здавав мед і що можу сказати, що всіх хто давав кантрі весною, були сліди антибіотиків, ще повезло що це тетрациклінової групи, які не перевищували допустимих норм, але навіть факт наявності річ неприємна.

тепер все потрібно брати у провірених людей

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, targal сказал:

тепер все потрібно брати у провірених людей

А краще самим робити;) Довіри нема нікому, хіба що тільки @Борода-1;):umora: І то, головне не помилитися упаковками, бо в нього теж є з антибіотиком

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Віктор просто сказал:

Ніколи не застосовував антибіотик, знайомі(кому довіряю) теж не застосовували. Цікаво мати уяву про масштаби застосування антибіотиків у бджільництві України. Чогось мені здається, що це страшилка. На це і вказують факти (і дуже не поодинокі) закупівлі без аналізів.

Нажаль це не страшилка.Просто (МИ) пасічники хотілиб  цю проблему перекласти на заготовачів.Ви ніколи не купували велику кількість пакетів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, пасічник сказал:

А закуповують без аналізів напевно ті що реалізують мед на Україні або відправляють в Азію де вимоги до вмісту антибіотиків нижчі ніж у Европі.

Попробуйте отправить мед в Китай, офигеть от требований можно. Это фуфло они продают, а себе качественное ввозят. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, targal сказал:

тепер все потрібно брати у провірених людей

Суть в тому,що навіть без так званих "ліків" канді роблять з меду, що не пройшов аналізи на експорт в ЄС, а там деколи буває такий мед , що вистачить забруднити не одну сотню тон, а в цій справі я не вірю "нікому".

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

54 минуты назад, Wladimir_K сказал:

Суть в тому,що навіть без так званих "ліків" канді роблять з меду, що не пройшов аналізи на експорт в ЄС, а там деколи буває такий мед , що вистачить забруднити не одну сотню тон, а в цій справі я не вірю "нікому".

Не обов*язково! Борода-1 робить канді без меду:hi:

P.s Пора вже з Олександра Семеновича брати :az: за рекламу:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Fabro сказал:

Не обов*язково! Борода-1 робить канді без меду:hi:

P.s Пора вже з Олександра Семеновича брати :az: за рекламу:umora:

Я не беру окремого взятого виробника,тому що це мізер в порівнянні з усією територією України, тому питання з тим чи давати канді чи ні завжди відкрите при умові, що його пасічник не робить особисто?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 минут назад, Fabro сказал:

Не обов*язково! Борода-1 робить канді без меду:hi:

P.s Пора в.же з Олександра Семеновича брати :az: за рекламу:umora:

А Иван мышей не ловит.:umora:Уже глядишь Теслу прикупил бы по пасеке ездить.:umora:

А если серьезно и по теме то действительно Борода-1 делает хорошее канди.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Wladimir_K сказал:

Суть в тому,що навіть без так званих "ліків" канді роблять з меду, що не пройшов аналізи на експорт в ЄС, а там деколи буває такий мед , що вистачить забруднити не одну сотню тон, а в цій справі я не вірю "нікому".

))) Скажу відверто, якщо виробництво канді ставиться на потік в нього ніхто меду не додає, а от ліки від ноземи можуть засвітитися.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, M_Oleksandr_V сказал:

))) Скажу відверто, якщо виробництво канді ставиться на потік в нього ніхто меду не додає, а от ліки від ноземи можуть засвітитися.

Якщо у меді будуть ліки від нозематозу, то з того, що знаю мед з ріпаку чи весняний мед точно не пройде аналізи.

Я в рецептурі канді не сильний, а те що колись пробував робити самостійно, то мед додавав.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Fabro сказав:

Не обов*язково! Борода-1 робить канді без меду:hi:

 

це в цілях економії чи як???:hmm:

 

17 хвилин тому, sunflower сказав:

Давайте обсуждать канди в соответствующей теме. 

а де вона?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24 минуты назад, Wladimir_K сказал:

Якщо у меді будуть ліки від нозематозу, то з того, що знаю мед з ріпаку чи весняний мед точно не пройде аналізи.

Я в рецептурі канді не сильний, а те що колись пробував робити самостійно, то мед додавав.

по ліках, думаю що є такі що і незасвітяться. а замість меду інвертний сироп іде!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Fabro сказав:

Не обов*язково! Борода-1 робить канді без меду:hi:

P.s Пора вже з Олександра Семеновича брати :az: за рекламу:umora:

Ваня дійсно тобі вже від мене будуть преференціїї :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, M_Oleksandr_V сказал:

по ліках, думаю що є такі що і незасвітяться. а замість меду інвертний сироп іде!

Я просто збираю випадки проблемних здач меду весною, поки канді як причина антибіотиків в меді, є досить популярною.

В канді добавляють стандартно "Ноземат", а далі отримуємо повний букет.

У нас є виробники канді і було цікаво отримати їх думку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 хвилин тому, MaikMay сказав:

це в цілях економії чи як???:hmm:

Це світова практика замість меду - інвертований (мало того гарантовано якісний інвертсироп виготовлений за допомогою ферменту так як в мене є рефрактометр який визначає степінь розкладання цукру на глюкозу та фруктозу)

З грудня місяця нова лінійка - "екоканді" виготовелена на основі інвертованого сиропу з пилком опроміненним гамма промінням -о завернув:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Борода-1 сказал:

Це світова практика замість меду - інвертований (мало того гарантовано якісний інвертсироп виготовлений за допомогою ферменту так як в мене є рефрактометр який визначає степінь розкладання цукру на глюкозу та фруктозу)

З грудня місяця нова лінійка - "екоканді" виготовелена на основі інвертованого сиропу з пилком опроміненним гамма промінням -о завернув:ah:

це все що туди має входити?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, M_Oleksandr_V сказал:

це все що туди має входити?

Слід звернути увагу на тезу "з грудня місяця".

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, M_Oleksandr_V сказав:

це все що туди має входити?

інвертований сироп+цукрова пудра+2,5%(або5%) гамма опромінениго пилку

Можлива добавка тімолу

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Борода-1 сказал:

інвертований сироп+цукрова пудра+2,5%(або5%) гамма опромінениго пилку

Можлива добавка тімолу

а цукор з модефікованого буряка, кропленого надцять раз, і очищеного хто зна чим на цук. заводі. про яке ЕКО іде річ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...