Перейти к содержанию

О корме и кормлении пчёл


Петрович

Рекомендуемые сообщения

В 09.11.2016 в 06:34, ss77 сказав:

Спасибо, я уже так и сделал. А вот сироп можно сохранить? Если его заморозить? Или весной прокипятить?

Овчинка вичинки не варта.:IMHO: Та й для чого це робити?:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 часов назад, ДобровоЛ сказал:

Овчинка вичинки не варта.:IMHO: Та й для чого це робити?:ah:

Так жалко же выкидывать, а весной придётся всё равно кормить.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 хвилини тому, ss77 сказав:

Так жалко же выкидывать, а весной придётся всё равно кормить.

Можна було б заморозити. Але чи собівартість витрат на холодильник окупиться ? Або ж висушити...:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, ss77 сказав:

Так жалко же выкидывать, а весной придётся всё равно кормить.

В мене з осені залишилось пів бочки (200л) сиропу який зберігається в неопалювальному, досить холодному приміщенні. Недавно дивився - політ нормальний, що йому станеться.  :IMHO:

Правильно кажете - не викидувати, в крайньому випадку весною, перед тим як давати бджолам, можна і перекип'ятити :ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У меня тоже осталось больше 100 литров....стоит в подвале.....весной слопают:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 години тому, SASHA.OK сказав:

В мене з осені залишилось пів бочки (200л) сиропу який зберігається в неопалювальному, досить холодному приміщенні. Недавно дивився - політ нормальний, що йому станеться.  :IMHO:

Правильно кажете - не викидувати, в крайньому випадку весною, перед тим як давати бджолам, можна і перекип'ятити :ah:

 

22 години тому, ved сказав:

У меня тоже осталось больше 100 литров....стоит в подвале.....весной слопают:ay:

Буває й скисає, а  буває й цвіллю покривається...:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 хвилин тому, ДобровоЛ сказав:

 

Буває й скисає, а  буває й цвіллю покривається...:ah:

якщо концетрація сиропу лежить в межах 65-72% то в ньоиу дуже погано розвиваються мікроорганізми і він в якісь мірі має актебакрицидну дію

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, ved сказав:

Мой очень высокой концентрации.....

якщо Ви купляли Дніпровкий ГФС то він- 72%

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Борода-1 сказав:

якщо концетрація сиропу лежить в межах 65-72% то в ньоиу дуже погано розвиваються мікроорганізми і він в якісь мірі має актебакрицидну дію

Але щоб його довести до такого стану, потрібно частину випарити, так як в основному згодовуваний сироп консистенції  десь 50 на 50.:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, ДобровоЛ сказав:

Але щоб його довести до такого стану, потрібно частину випарити, так як в основному згодовуваний сироп консистенції  десь 50 на 50.:ah:

65-72% сироп  концетрації відповідає майже меду.Згодовують як правило сироп  співідношені1,5 до 2,або1до2 (останій відповідає 67% конценрації)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Борода-1 сказал:

якщо концетрація сиропу лежить в межах 65-72% то в ньоиу дуже погано розвиваються мікроорганізми і він в якісь мірі має актебакрицидну дію

Сахар как и соль отличный консервант! Варенье потому и не портится.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 хвилин тому, Борода-1 сказав:

65-72% сироп  концетрації відповідає майже меду.Згодовують як правило сироп  співідношені1,5 до 2,або1до2 (останій відповідає 67% конценрації)

Мій сироп - десь  фіфті- фіфті. Ну може іколи й крутіше. Так їм переробляти зручніше, а мені розводити.:IMHO: Виясняв це кілька років шляхом експериментів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, ДобровоЛ сказав:

Мій сироп - десь  фіфті- фіфті. Ну може іколи й крутіше. Так їм переробляти зручніше, а мені розводити.:IMHO: Виясняв це кілька років шляхом експериментів.

Хочу попередити що сироп такої консистенції швидко закисає -погугліть:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Борода-1 сказав:

Хочу попередити що сироп такої консистенції швидко закисає -погугліть:hi:

Тиждень стоїть, а більше мені й не потрібно. Я ще й настоянку червоного гіркого перцю добавляю. Та й стоїть він не в теплі ж і розводжу цукор кип"ятком .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 07.02.2017 в 19:07, SASHA.OK сказал:

В мене з осені залишилось пів бочки (200л) сиропу який зберігається в неопалювальному, досить холодному приміщенні. Недавно дивився - політ нормальний, що йому станеться.  :IMHO:

Правильно кажете - не викидувати, в крайньому випадку весною, перед тим як давати бджолам, можна і перекип'ятити :ah:

так не викидати його а краще у бочку дріжі і буде свято

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Замесил первые две партии по 4кг.Нормальная работа,ничем не хуже дгугих,Руки не заболели.Сначала смешиваеш порошки,потом наливаеш мед и месиш,минут десять,получил однородную массу,отрываешь  кусок  укладываешь в пакет,потом пакет запаиваешь паяльником,включенном через регулятор мощности,колобок раздавливаешь до состояния коржика и  в ящик.Помощник желателен, всю партию желательно замесить за день,помыть инвентарь и ждать подходящего момента для дачи. Рецептуру не даю.легко можно найти в литературе, в нете.Пудра быстро слеживается,потом просеивать через сито,дополнительная пыль.Пыльцу замачивал,почти все комочки хорошо распались.Заработал насморк,то- ли пудра в носоглотке,то-ли температура на улице.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Винодел сказал:

 "Сначала смешиваеш порошки"

"Рецептуру не даю."

:hmm:а порошки,що це?

рецепт у кожного свій і кращий за всі

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 часа назад, Борода-1 сказал:

якщо Ви купляли Дніпровкий ГФС то він- 72%

цікаво почути відгуки за ГФС ,а саме за його типи 10,20,42,55 який кращий,і цікаво якщо його змішати з пудрою для приготовлення канді:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 години тому, targal сказав:

так не викидати його а краще у бочку дріжі і буде свято

А якщо я таке не вживаю :dntknw::ah::umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  сьогодні багато пасічників для підгодівлі бджіл використовують канді куплену в  різних виродників.  А чи хтось цікавився що входить в склад купленого канді або з чого вона  зроблена ?   Думаю одиниці   тому і потрібно це обговорити певні виробники  до канді додають ФУМАГИЛІН    і пасічники потім питають- а звідки в моєму меді антибіотики  ?    тож сьогодні варто задуматиськупляти бджолам канді чи  підготувати пасіку до зімівлі вчасно  і не переживати за зимівлю

                         Фумагиллин — антибиотик, обладающий избирательными амебоцидными свойствами; выделен из особого штамма асперкупляти бджолам канді чи гилла.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Порошки,то порошкоподібні(дуст) складові :ц.пудкра,соеві борошно,кормові дріжжі,сухе молоко,суха сироватка,помелений  пилок.ГФС(фруктовий сироп різної процентної конц.)можливо і крацій для бджіл,але за ціною не кункурентноздатний.

Великі (від 50кг.) обсяги пасти,канді,щербету,помадки роблять пасічники самі на цьому можна заробити(у себе самого) бо ціни наприклад:ц. пудра-15+1 гр.,пилок150гр.,соеве борошно -!6+3гр.,кормові дрожжі18гр.,мед-30гр. замісити і розфасувати можна найняти.Ті.хто купуе невеликі партії беруть де бдижче,в спеціалізованих маг. або в виробників що подобаються,викликають довіру.Склад товару(продукту) написаний а анотації або на етикетці.Який сенс виробникові вносити в пасту(канді) лікувальні засоби і не писати про це,хіба що для діверсії.Якщо лікувальна,то який препарат ліки?,якщо профілактична то який препарат,наприклад"Здорова бджілка" виконуе цю дію.Я не можу уявити ситуацію коли внесені ліки і про це не написано і канді не позиционуеться як лікувальне.

В роліку на Ютубі е фільм щось на зразок:"Больше чем пчелы" так там видно як американский пасічник висипае в відро фулагілін потім розчинеє і додае в сироп а його в кормушки з роздаточного пістолета.Хоч він там начебто заборонений.

Іще один позитив пасти-вона не складаеться в щільники а використовуеться зразу в потрібних кількостях,це дозволяє вносити в неї ліки і отримувати кондиційний мед з магазинів. Так роблятиь Ізраїльські пасічники(доповідь Ісакова на "Пчеловод Інфо 2013").Правда після історій з антибіотиками в меді у тих хто їх не використовував ніколи- тільки відчайдушливі сміливці ризикнуть добавити ліки(навідь витяжку рослинної сировини типу "Здорова бдж.") в канді.сироп в вулик насипом.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, mukola-s сказав:

сьогодні багато пасічників для підгодівлі бджіл використовують канді куплену в  різних виродників.

Можна купляти у нашого форумчанина @Борода-1 якого багато форумчан знають особисто і обговорити вміст канді (типа пилок, антибіотик і т.д.) :ah::IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минуту назад, SASHA.OK сказал:

Можна купляти у нашого форумчанина @Борода-1 якого багато форумчан знають особисто і обговорити вміст канді (типа пилок, антибіотик і т.д.) :ah::IMHO:

в мене теж можна купляти, але я не продам:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, mukola-s сказал:

  сьогодні багато пасічників для підгодівлі бджіл використовують канді куплену в  різних виродників.  А чи хтось цікавився що входить в склад купленого канді або з чого вона  зроблена ?   Думаю одиниці   тому і потрібно це обговорити певні виробники  до канді додають ФУМАГИЛІН    і пасічники потім питають- а звідки в моєму меді антибіотики  ?    тож сьогодні варто задуматиськупляти бджолам канді чи  підготувати пасіку до зімівлі вчасно  і не переживати за зимівлю

                         Фумагиллин — антибиотик, обладающий избирательными амебоцидными свойствами; выделен из особого штамма асперкупляти бджолам канді чи гилла.

як застереження не знаю,а от реклама антибіотику:ay::umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to О корме и кормлении пчёл

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...