Jump to content
Петрович

О корме и кормлении пчёл

Recommended Posts

9 часов назад, ДобровоЛ сказал:

перець червоний гіркий - настоянка з аптеки - по 1 ст. ложці на 3-4 літри.

Я проверял шприцом примерно в ложке 12мл я на 20л сиропа выливаю флакон 50мл размешал и в пакет.

• Like 4

Вже декілька років користуюся такими IMG_20160918_080308.jpg вони йдуть роздільно один від одного. Вчора дивився , то половина вже не брала сироп. Булавкою поробив проколи в пакетах , булавка завжди на курточці пристебнута , нічого не потрібно носити , шукати все під рукою і дірочки маленькі.

• Like 4
13 часа назад, torr сказал:

Я проверял шприцом примерно в ложке 12мл я на 20л сиропа выливаю флакон 50мл размешал и в пакет.

Якраз на 40-літровий бідон я вливаю два флакони. Тобто десь в цих межах.

• Like 2
В 14.09.2016 в 20:33, misha_ivanivka сказал:

Будьте добрі Викладіть фото відра знизу і дашка у дашку і відрі отвори якого діаметру?

в потолочине дырка на 35, а в крышке ведра 20 отверстий на 2мм, сверлом

• Like 2

Сьогодні побачив, що до зими різні породи готуються по різному. При т 12С найгірше з пакетів забирає сироп карніка,найкраще кордован,Трохи відстає від кордовану бакфаст  Можливо у кордована ще є розплід. .Прагнення  кордовану та бакфасту поповнити  запаси при такій температурі  мені подобаються.

• Like 1
17 минут назад, Stol сказал:

Сьогодні побачив, що до зими різні породи готуються по різному. При т 12С найгірше з пакетів забирає сироп карніка,найкраще кордован,Трохи відстає від кордовану бакфаст  Можливо у кордована ще є розплід. .Прагнення  кордовану та бакфасту поповнити  запаси при такій температурі  мені подобаються.

А навіщо при такій температурі "мучити" бджолу адже підгодівля стимулює до пошуку корму і вильоту з вулика, а на дворі досить холодно.

Edited by Wladimir_K
18 минут назад, Wladimir_K сказал:

А навіщо при такій температурі "мучити" бджолу адже підгодівля стимулює до пошуку корму і вильоту з вулика.

Не дуже вони і літають.Холодно і хмарно.Запаси потрібно поповнювати за будь -якої погоди.

6 минут назад, Stol сказал:

Не дуже вони і літають.Холодно і хмарно.Запаси потрібно поповнювати за будь -якої погоди.

Не знаю можливо Вам видніше. Сироп потрібно переробити і випарувати зайву вологу і все це при +12 на дворі у день. Я те ж ще не всіх закормив, але це зроблю при потеплінні і тільки сильним. Просто кормління призводить до активізації матки і високої температури в гнізді, корм який дасте вилетить в трубу і знову приходиться поповнювати і на виході замкнутий круг і чим далі до зими тим більше.

Edited by Wladimir_K
  • Like 3

Пробую тоже кормити, но не всі хочуть брати. Думаю несуть ще щось, і пильцю тоже. А сироп даю з полинню - беруть краще як чистий сироп. 

• Like 1
3 минуты назад, Пчелолов сказал:

20160930_165952.jpgСьогодні почав  годувати так.

І які переваги. Сусідським пасікам медозбір намічається.

Якщо так кормить, то наскільки знаю потрібно це робити у великих продовгастих посудинах (по розміру близьких до ван) в місцях де немає по сусідству інших пасік і на відстані 100-200 м. від пасіки.

• Like 2

1 час назад, Wladimir_K сказал:

І які переваги. Сусідським пасікам медозбір намічається.

Якщо так кормить, то наскільки знаю потрібно це робити у великих продовгастих посудинах (по розміру близьких до ван) в місцях де немає по сусідству інших пасік і на відстані 100-200 м. від пасіки.

Переваги в менших затратах праці, але сусідам дістається біля 20 процентів строку.20160930_165952.jpgСьогодні почав  годувати так.

Переваги в менших затратах праці, але сусідам дістається біля 20 процентів строку.20160930_165952.jpgСьогодні почав  годувати так.

Класний подарок для сусідніх пасік[emoji3].
Краще одне таке відерко в пустий корпус зверху, а так 50% сусідам.

Надіслано від мого LT25i, використовуючи Tapatalk

• Like 2
3 часа назад, Пчелолов сказал:

Мда...:blink: чесно кажучи я б так не наважився... і уявляю щоб у мене робилося:helpme:

1 час назад, uam_63 сказал:

Класний подарок для сусідніх пасі

Вірогідніше за все, в радіусі кількох км. пасік більше немає.

7 минут назад, Svan сказал:

Вірогідніше за все, в радіусі кількох км. пасік більше немає.

Та ладно, пасіка біля сусіднього міста, видно в околиця почався на 4 дні "непоганий медозбір". Єдине в цей період бджоли не так активно літають на далекі відстані.

Єдине мені здається, що при такій малій відстані у відер, будуть бійки між бджолами.

Вот говорят осенью надо давать сироп 2 к 3. Это 2 литра воды на 3 кг сахара(весом) или 2 литра на 3 литра(сахар объёмом трёхлитровго бутыля). То есть объёмом или весом? На большом количестве ощутима разница!

5 минут назад, ss77 сказал:

Вот говорят осенью надо давать сироп 2 к 3. Это 2 литра воды на 3 кг сахара(весом) или 2 литра на 3 литра(сахар объёмом трёхлитровго бутыля). То есть объёмом или весом? На большом количестве ощутима разница!

2 кг (или 2 литра) воды + 3 кг сахара дадут 5 кг сиропа.           3/5=0,6    Значит сироп получится 60%     Элементарная математика

• Like 1
В 20.09.2016 в 21:28, Wladimir_K сказал:

Не знаю можливо Вам видніше. Сироп потрібно переробити і випарувати зайву вологу і все це при +12 на дворі у день. Я те ж ще не всіх закормив, але це зроблю при потеплінні і тільки сильним. Просто кормління призводить до активізації матки і високої температури в гнізді, корм який дасте вилетить в трубу і знову приходиться поповнювати і на виході замкнутий круг і чим далі до зими тим більше.

А куда девается корм? Его съедают пчёлы? У меня сейчас выходит расплод и эти две рамки нужно заполнить. 

Таблица для расчета при приготовлении сиропа.

koncentraciya_siropa.rar

• Like 1

Это не самые последние веяния.У Нагорнюка в этом годе кормят выливая сироп на п\э плёнку в небольшой ложбинке или на ровной поверхности-меньше толкотни пчелам и весьма желательно отсутствие "нахлебников".Что удивляет-дата начала кормления.как-то принято считать до второй декады сентября необходимо закончить.

22 часа назад, Винодел сказал:

Что удивляет-дата начала кормления.

Можно ли узнать дату начала и конца кормления?

Пробовал давать канди - не брали. Положил сверху медовые рамки - берут. Подскажите, что делать с канди? Как сохранить?

1 час назад, ss77 сказал:

Пробовал давать канди - не брали. Положил сверху медовые рамки - берут. Подскажите, что делать с канди? Как сохранить?

Заверни в полиэтилен и пусть лежит до весны.

• Like 2