Перейти к содержанию

Що воно таке?


владек

Рекомендуемые сообщения

30 хвилин тому, Cfif сказав:

Це Ваш магазин?? чого ви його в каждому своєму пості рекламуєте??? С початку . ну думаю сподобався чоловікові, всяке буває.... потім стало вже смішно. а теперь дратує вже ваша торгова точка....!!

Та ні @Cfif !:umora: Просто я здивований тим, що там практично усі медоноси є.Це правда. Я там навіть амі зубну придбав був, яку років з п"ять шукав... Правда, не мав часу поливати, то й пропала в перший же рік. Більше спроб по ній не робив.:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, ДобровоЛ сказал:

Та ні @Cfif !:umora: Просто я здивований тим, що там практично усі медоноси є.Це правда

Ну це не зовсім правда. Там багато чого немає. а те шо є в тридорога... А мені здається , судячи з частоти вихвалянь і тут і на сусідських сайтах що Ви в відділі маркетингу фріласнуєте в тому магазині....:umora:

Адже тема про рослини. а не магазини:IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 годин тому, Cfif сказав:

Ну це не зовсім правда. Там багато чого немає. а те шо є в тридорога... А мені здається , судячи з частоти вихвалянь і тут і на сусідських сайтах що Ви в відділі маркетингу фріласнуєте в тому магазині....:umora:

Адже тема про рослини. а не магазини:IMHO1:

:umora:  Та я там всього двічі й був. І ніяких особистих інтересів там точно не маю . Так, ціна  не з самих дешевих в цьому магазині, але насіння деяких медоносів, що там продають,  співробітники навіть повисівали на діляночках й можна бачити те, що купуєш.І я бачив саме амі зубну вперше у них. Але то гарний медонос та не для нашої місцевості. От і це теж вразило.  Тож і цій темі "що воно таке?" відповідає теж.:IMHO:

      А вперше я там купував мордовник і синяк з партій, які там теж  були вже висіяні. Дорогувато, але посходило класно , та насіння було чистим й без домішок.:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я бы Вам зарплату повысил на месте директора...))

Теперь по теме вопрос кто знает. только не в магазине на охтырской 65)))

Верблюжья колючка имеет свой ареал обитания в Украине. например возле олэшкивских пискив???

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Кто знает, как называется растение?

IMG_20200128_213303.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Господа. если кто хочет определить растение, а не прислать вопрос на викторину - пожалуйста, давайте как можно больше описания. Где, когда и при каких условиях сделано фото. и т.д. желательно несколько фото или хотя бы описать какое растение размерами и проч...

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 28.01.2020 в 13:57, Cfif сказав:

Я бы Вам зарплату повысил на месте директора...))

Теперь по теме вопрос кто знает. только не в магазине на охтырской 65)))

Верблюжья колючка имеет свой ареал обитания в Украине. например возле олэшкивских пискив???

 

Колючок там багато, а хто з них *верблюд* для мене це складно. Позаглядав в гуглу так і не зрозумів. Взагалі зона пісків досить різна і навіть знайомі рослини там різняться. Там є і сухі кучугури і подові озерця.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Лавр сказал:

Колючок там багато, а хто з них *верблюд* для мене це складно

Ось така: https://www.kladovayalesa.ru/archives/4466

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Cfif сказав:

Ні, такої ще не бачив.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5e322a1f5626f_.jpg.b55d2a188785a7b558aac26557dc09f7.jpg5e322a78953f1_.jpg.2548fbffc67c851840acf1ba1cf86d33.jpg  Квітами дуже схоже на олійний льон. Тільки листочків бокових у нього поменше. Ось для порівняння.

В 28.01.2020 в 21:38, Фомич сказав:

Кто знает, как называется растение?

IMG_20200128_213303.jpg

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 28.01.2020 в 22:38, Фомич сказал:

Кто знает, как называется растение?

IMG_20200128_213303.jpg

Похоже на розмарин лекарственный 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, 8oron1 сказал:

Похоже на розмарин лекарственный 

Спасибо. Действительно, очень похожи фотки, сравнил.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 28.05.2015 в 23:54, targal сказав:

гліцілія з роду акаційових лиш вона вється як виноград

Цікаво чи в нас вона хоч десь росте?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Николай S сказал:

Цікаво чи в нас вона хоч десь росте?

Гліцинія? Росте. Але дуже дуже кволою.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Cfif сказав:

Гліцинія? Росте. Але дуже дуже кволою.

То підкажіть да саженця  роздобути?

Цікаво цвіте, який колір, фотки нема часом .

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Николай S сказал:

То підкажіть да саженця  роздобути?

Цікаво цвіте, який колір, фотки нема часом .

Ви білу окацію побиту і обшарпану вже майже відцвівшу бачили?? Ото таке тільки вона така у нас в самому розквіті сил.))І колір блідо -синій. Холодно дуже їй у нас. Я фото не маю. але бачив квітнучу. В мене росток вже 3й рік сидить майже на місті.

тої краси що на фото з Іспаніі у нас не буде за нашого життя, ще потрібно щоб років зо 200 потепління тривало)) Суптропіки для неї теж холодно -вологі тропіки в самий раз.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Cfif сказав:

Ви білу окацію побиту і обшарпану вже майже відцвівшу бачили?? Ото таке тільки вона така у нас в самому розквіті сил.))І колір блідо -синій. Холодно дуже їй у нас. Я фото не маю. але бачив квітнучу. В мене росток вже 3й рік сидить майже на місті.

тої краси що на фото з Іспаніі у нас не буде за нашого життя, ще потрібно щоб років зо 200 потепління тривало)) Суптропіки для неї теж холодно -вологі тропіки в самий раз.

Дякую:dntknw::hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 хвилин тому, Николай S сказав:

То підкажіть да саженця  роздобути?

Цікаво цвіте, який колір, фотки нема часом .

 

https://florium.ua/ru/tov-visterija-glicinija-sinensis/

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 хвилини тому, davolodya сказав:

Дякую, але мабуть все таки не будем надіятись на чудо і мучити рослину,  щойно мене переконали, красива але не наша:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Николай S сказав:

Дякую, але мабуть все таки не будем надіятись на чудо і мучити рослину,  щойно мене переконали, красива але не наша:umora:

можливо й так, я теж на неї задивляюся вже з 2 роки, і все ніяк ненадумаюся

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В мене була задумка на кочовому точку посадити всього потроху з родини акацієвих, та інші рідкісні для нас дерева, але цю так би мовити виноградну акацію мучити жалко.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 хвилин тому, Николай S сказав:

В мене була задумка на кочовому точку посадити всього потроху з родини акацієвих, та інші рідкісні для нас дерева, але цю так би мовити виноградну акацію мучити жалко.

Раніше зустрічав інформацію, що існує один вид вістерії,  *Блю мун*, , яка витримує наш клімат, заявляють морозостійкість до -40, але наскільки це правда :dntknw:

вигляд має дуже гарний, але чи буде у нас така ж?:dntknw:a6d32d3c31435cf65d9790bb0245b0a7.jpg.b04cbca67e5ff93cec19327a065db4e5.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 хвилини тому, Николай S сказав:

Дякую, але мабуть все таки не будем надіятись на чудо і мучити рослину,  щойно мене переконали, красива але не наша:umora:

Пане Миколо! У житті всього потрібно спробувати. І чужу теж!:umora::az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 хвилин тому, davolodya сказав:

можливо й так, я теж на неї задивляюся вже з 2 роки, і все ніяк ненадумаюся

А я три! Й цього року вирішив все ж спробувати і павлонію теж.

Одне життя  живемо, а клімат - то міняється і сильно...! :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, ДобровоЛ сказав:

А я три! Й цього року вирішив все ж спробувати і павлонію теж.

одна проблема - знайти саджанець потрібного сорту, нажаль в інтернет магазинах часто буває пересорт

Павлонію посадив, і софору теж

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...