Перейти к содержанию

Що воно таке?


владек

Рекомендуемые сообщения

Хлопці що то за кущь такий?post-1677-1307296541_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хлопці що то за кущь такий?

Дерен, медує добре, у нас на ньому бджоли навіть у дощ сидять

post-6-1307314793_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дерен, медує добре, у нас на ньому бджоли навіть у дощ сидять

Дякую Ігор.В нас його досталь.Але тільки в цоьму році помітив на ньому бджіл.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А это шалфей? Я не ошибаюсь?

У нас это растение синяком называют. Пчела на нем работает хорошо :ay::hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 6 months later...

Не можу встановити назву рослини. В нас на Бережанщині її називають покровою або покровником. Листочки ланцетні, висота рослин 30-120 см, зацвітае в кінці серпня - на початку вересня, цвіте часто до морозів, квіти фіолетові різних відтінків, подібні до напівмахрових айстр. Фото на жаль поки-що не маю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не можу встановити назву рослини. В нас на Бережанщині її називають покровою або покровником. Листочки ланцетні, висота рослин 30-120 см, зацвітае в кінці серпня - на початку вересня, цвіте часто до морозів, квіти фіолетові різних відтінків, подібні до напівмахрових айстр. Фото на жаль поки-що не маю.

Може айстра іволиста? 100_5964.JPG Ця, правда трохи як окультурнена, зазвичай квітки дрібніші і відтінки бувають від рожевого до синього.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не можу встановити назву рослини. В нас на Бережанщині її називають покровою або покровником. Листочки ланцетні, висота рослин 30-120 см, зацвітае в кінці серпня - на початку вересня, цвіте часто до морозів, квіти фіолетові різних відтінків, подібні до напівмахрових айстр. Фото на жаль поки-що не маю.

Може айстра іволиста? 100_5964.JPG Ця, правда трохи як окультурнена, зазвичай квітки дрібніші і відтінки бувають від рожевого до синього.
Спасибі. Саме вона.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 months later...

в моей местности растет такой клен, не могу по семенам определить к какому виду он принадлежит, хотел бы почитать про него больше, планирую вырастить саженцы и рассадить больше по лесу и думаю ограничится только этим видом или поискать другие выше по сахаропродуктивности и может другого периода цветения

post-3534-1333733666_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

в моей местности растет такой клен, не могу по семенам определить к какому виду он принадлежит, хотел бы почитать про него больше, планирую вырастить саженцы и рассадить больше по лесу и думаю ограничится только этим видом или поискать другие выше по сахаропродуктивности и может другого периода цветения
Боже мій, і це такого "щастя" у Вас ще не має?!!! Якщо нема, то не приведи Боже розвести! Як я Вам заздрю! Хуже будь-якого бур'яну! У нас його звуть американським кленом. Наукова назва клен ясенелистий. Порийтесь в інтернеті по цій назві. Десь читав, що його називають символом зникнення українського села. Через те, що миттєво засіює покинуті садиби. Наче бурян розсівається за один рік. Вивести майже неможливо. Нектару не дає зовсім. Дуже добрий пилконос. Має чіткий поділ на чоловічі і жіночі рослини. Для бджіл пилок дають чоловічі рослини. Другосортна деревина. Росте дуже швидко. Виносливий, росте скрізь, на будь-яких грунтах. Годиться тільки на паливо. Проте рубати дуже важко через покрученість волокон. Стаття із Вікіпедії
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Боже мій, і це такого "щастя" у Вас ще не має?!!! Якщо нема, то не приведи Боже розвести! Як я Вам заздрю! Хуже будь-якого бур'яну! У нас його звуть американським кленом. Наукова назва клен ясенелистий

Раджу садити явір.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У нас його звуть американським кленом. Наукова назва клен ясенелистий. Стаття із Вікіпедії
спасибо за информацию, я с ним хотел повозится с выращиванием в горшочках потом на вырубленную площадку леса, и уже успел осенью разбросать семена по округе но как минимум радует что это пыльценос и такое живучее дерево.
Раджу садити явір.
подскажите почему именно Явор рекомендуете, вот Клен полевой и Клен остролистный больше по медопродуктивности. В продаже нашел пока Явор (заказал уже себе) думаю стоит ли искать другие семейства кленовых.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

радует что это пыльценос и такое живучее дерево.
Це не просто живуче дерево. Це дерево як дракон у казці. Замість зрубаного одного наростає десяток молодих. У нас мали необережність посадити його в 60-их роках вздовж доріг. Так зараз обабіч цілі джунглі. Вже й вирізали тисячу разів і молоду поросль гербіцидами кропили - а йому хоч би й що.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Я время от времени прогуливаюсь по окрестностям смотрю что и когда цветет в моей местности, вот нашел такое деревцо может ничего особенного но запах медовый просто пройти мимо невозможно, подскажите плиз что за дерево? может семена стоит собрать рассеять по округе побольше

post-3534-1335507329_thumb.jpg

post-3534-1335507338_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я время от времени прогуливаюсь по окрестностям смотрю что и когда цветет в моей местности, вот нашел такое деревцо может ничего особенного но запах медовый просто пройти мимо невозможно, подскажите плиз что за дерево? может семена стоит собрать рассеять по округе побольше
Наверное черемуха. Но рассаживать не стоит-слишком мало выделяет. Около 20кг на гектар.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я время от времени прогуливаюсь по окрестностям смотрю что и когда цветет в моей местности, вот нашел такое деревцо может ничего особенного но запах медовый просто пройти мимо невозможно, подскажите плиз что за дерево? может семена стоит собрать рассеять по округе побольше
Наверное черемуха. Но рассаживать не стоит-слишком мало выделяет. Около 20кг на гектар.
Точно черемуха, якщо не помиляюсь відлякує комарів, запахом...ну і мене теж, а щодо медку- то краще вишнів насадіть- ще і ягодами поласуєте. Хоча чим різноманітніше тим краще звісно, та в нас зараз клен гостролистий медує- всі дівчата на ньому, починає алича, через день вишні і кульбабка- черемуха точно в прольоті...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Мщже хто знає що це за рослини?

post-4498-1338926528_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Шавлія (шалфей)?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мщже хто знає що це за рослини?
В народі називається "Васильок" на Святу Тройцю прикрашають домівки! :wave:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мщже хто знає що це за рослини?

Шалфей.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Подскажите, что за растение? post-226-1339084571_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Подскажите, что за растение?
Похоже на ваточник. :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Похоже на ваточник.

Бортник, спасибо. Порылся в интернете - он! :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Подскажите, что за растение?
Похоже на ваточник. :IMHO1:
Да, похоже на ваточник, бывают разного цвета.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Да, похоже на ваточник, бывают разного цвета.

Он родимый! :hi:post-226-1339093330_thumb.jpg
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Подскажите по растению. Растет на сухом лугу. Напоминает гигантскийц пустырник или глухую крапиву, высота около 1,5 метра.

post-2778-1339445195_thumb.jpg

post-2778-1339445204_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...