Перейти к содержанию

Особливості національного бджільництва


Scaner

Рекомендуемые сообщения

А когда в Ливадию ездил Николай II,то как травку называли обкуренные местные пчеловоды?

Когда ехал Николай по староялтинской дороге через Соколиное, то его угощали медом диких пчел. Там досих пор продают этот мед.Сам видел. Даже,по-моему в Куйбышево, есть гостиница,которая так и называется"Дикий мед". :wave:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 11 months later...
И правильный ход, мёд то был лучше чем с липы. Только вот каждому растолковывать, что это за растение, кинза, клоповник или кориандр и для чего его люди садят ,надоело

Мико, І що, дійсно ліпше липового? Бо пока за смаковими якостями ліпше липи я знаю лише один мед, - із синяка. :ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...
И правильный ход, мёд то был лучше чем с липы. Только вот каждому растолковывать, что это за растение, кинза, клоповник или кориандр и для чего его люди садят ,надоело

Мико, І що, дійсно ліпше липового? Бо пока за смаковими якостями ліпше липи я знаю лише один мед, - із синяка. :ay:
Не так давно на відпочинку пригощав друзів різним медом, липовим... на мій подив для всіх найсмачнішим виявився суміш меду наполовину з цукровим медом(кілька рамок довелось забрати після загодовування сиропом, не пропадати ж добру), коли потім сказав були трохи здивовані, розчаровані... :dntknw: Особисто мені найбільше подобається мед з акації :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

на мій подив для всіх найсмачнішим виявився суміш меду наполовину з цукровим медом
Це по-нашому. Солодке,- значить мед. А дере у горлі,- то підробка!
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не так давно на відпочинку пригощав друзів різним медом, липовим... на мій подив для всіх найсмачнішим виявився суміш меду наполовину з цукровим медом(кілька рамок довелось забрати після загодовування сиропом, не пропадати ж добру), коли потім сказав були трохи здивовані, розчаровані... :dntknw: Особисто мені найбільше подобається мед з акації :)
Попробуйте зробити експресний мед по методу Н.П. Іойріша. Я робив такі меди, але замість цукру використовував медову ситу. Особливо сподобавався мед з молоком та з смородиною (вітамін С зашкалював).
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Попробуйте зробити експресний мед по методу Н.П. Іойріша.
Де можна ознайомитися?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Продукты пчеловодства и их использование. Н.П.Иойриш. РОССЕЛЬХОЗИЗДАТ -1976

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Також робив щось подібне по необхідності. На дачі оси били раній виноград, довелось віддать двум відводкам. Одна брала, а друга погано. Сік розводив з медом, пропорції не пам*ятаю, скоріш на смак. Мед з наставки я забрав, (від гріха подалі). Потім виявилось що бажаючіх на нього багато.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Де можна ознайомитися?
Наум Петрович Иойриш Продукты пчеловодства и их использование Москва Россельхозиздат-1976 Имею бумажный вариант. В и-нете есть эл. вариант. Подробности по тел.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...
Також робив щось подібне по необхідності. На дачі оси били раній виноград, довелось віддать двум відводкам. Одна брала, а друга погано. Сік розводив з медом, пропорції не пам*ятаю, скоріш на смак. Мед з наставки я забрав, (від гріха подалі). Потім виявилось що бажаючіх на нього багато.
Лавре, ну, а якщо ж спробувати дати бджілкам на переробку за тим же методом настояночку, а чи ж спотикача? :umora::hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

а якщо ж спробувати дати бджілкам на переробку за тим же методом настояночку, а чи ж спотикача? :umora::hi:
Насправді варіантів безліч, а смаки бджіл не досліджені. Якщо беруть сироп з відвару гіркого перцю, то напевне й солоденьку медівочку братимуть. :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

а якщо ж спробувати дати бджілкам на переробку за тим же методом настояночку, а чи ж спотикача? :umora::hi:
Насправді варіантів безліч, а смаки бджіл не досліджені. Якщо беруть сироп з відвару гіркого перцю, то напевне й солоденьку медівочку братимуть. :IMHO1:
Ю.М. Щодо сиропу з відваром чи настоянкою гіркого червоного перцю,- це точно. Я так на протязі багатьох років займаюсь профілактикою бджолиних хвороб, в т.ч. і від нозематозу. Сироп з перцем завжди забирають . :wave:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

а якщо ж спробувати дати бджілкам на переробку за тим же методом настояночку, а чи ж спотикача? :umora::hi:
А ще, Леоніде, Ви наблизились до відкриття світового значення, яке може зробити революцію в боротьбі з кліщем вароа. Справа в тому, що спирт етиловий дуже дієвий засіб і не фіксується ніякими лабораторіями. Але небезпечний через непередбачувану реакцію п"яних бджіл. На жаль ці ліки "засекречено" фармацевтичними компаніями.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...