Перейти к содержанию

Бджоломатки від Гайдара


Рекомендуемые сообщения

Мiй особисто?

Знаєте ви постаили інтересне запитанняна на яке без роздумів менні відповісти важко.ХТО??
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Знаєте ви постаили інтересне запитанняна на яке без роздумів менні відповісти важко.ХТО??

Я не ваш товариш но і ваш ворог

Сами говорите и сами не знаете. :dntknw:
аргентинські васали приїдуть моніторити наші пасіки на предмет продажу бджіл в Аргентину?

Вы в это верите?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

........Вы в это верите?
А чому і ні?В силу кліматичних та геополітичних змін відомих всім- в Україні стає не затре буване пакетне бджільництво.От тільки чи потрібні наші бджоли ще комусь(крім братів) і наскільки вони конкурентноспроможні і насправді хтож захоче нести відповідальність за якість :IMHO1: ?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А як ми будемо виглядити коли аргентинські васали приїдуть моніторити наші пасіки на предмет продажу бджіл в Аргентину?

Весна приходить в Аргентину у вересні. Ось я і думаю будуть вони моніторити розплід чи ні?.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

И что? Каким образом только ассоциация решит проблему?

Асоциация - это бренд и гарантия качества, если она будет построена правильно. это - гарантия будущего входящих в нее матководов.
Непотрібно.Є створена асоціація ,спілка, братство.Чим більше їх буде тим більше будуть воювати між собою.

Мне, на даный момент - все равно. Но если матководы карпатки хотят удержаться на плаву - для этого нужно что-то делать. По одиночке, вы потихоньку потонете в море Карники и Бакфаста.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Багато із сказаного у попередніх повідомленнях мудро, актуально, вчасно, складно і не вперше. Можливі варіанти отриманого результату: - підвищення престижу, якості і можливо розповсюдження карпатки із Закарпаття в м а й б у т н ь о м у; - обмеження доступу до карпатки із Закарпаття і зростання цін на продукти бджільництва за його межами вже з а в т р а; - можливі інші варіанти. Напрошується питання: кому це вигідніше ? Вихід простий, універсальний, малозатратний і швидкодіючий - добросовісне відношення до справи і підвищення професійного рівня майже всіх дійових осіб у бджільництві зокрема і в сільському господарстві в цілому, запропоновані раніше довгострокові стосунки і т. д. :IMHO1::hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Карники и Бакфаста.

Нонсенс. Чисту карпатку чи Українку можна купити за 80 грн а чистий бакфаст і карніку не менше за 250 грн . А все що тут продають то помісь бульдогів з носорогами і ціну за них правлять напорядок вищи як за вітчизняного виробника.. Цінова політика не дасть розкритись "заморським" брендам.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Каким образом?

Я ты он она общая страна .
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Каким образом?

А ще просто так .ФЕРМЕРИ ДОНЕЧИНИ я солідарний з вами! Ви молодці! Ви супер!!!
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вихід простий, універсальний, малозатратний і швидкодіючий - добросовісне відношення до справи і підвищення професійного рівня майже всіх дійових осіб у бджільництві зокрема

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Около десяти лет покупаю карпаток. У разных матководов . Могу сказать одно , качество маток ухудшается . И это все матки известных матководов.Подчеркиваю - известных , опытных. Не обьединение нужно , а качество!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Около десяти лет покупаю карпаток. У разных матководов . Могу сказать одно , качество маток ухудшается . И это все матки известных матководов.Подчеркиваю - известных , опытных. Не обьединение нужно , а качество!

вот вам и ответ
Чисту карпатку чи Українку можна купити за 80 грн

Хотя тоже про чистоту тоже под вопросом
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

тоже под вопросом

та який там "тоже". в цьому році буду брати в самого Гайдара десять штук, замовлятиму з 21 червня( а мені раніш і не потрібно). :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

про чистоту тоже под вопросом

Нащо вчитися виводити чистих бджіл. Берем матку у Гайдара або у матководів наближених до нього і клепаєм дочок Ф 1,2,3,..n. І продаєм всім охочим під брендом КАРПАТКА. І отримуєм результат який портить репутацію всіх матководів карпатки. Тому що матки ніхто не провіряє по зазначених показниках. Тому якщо первинний репродуктор Гайдар попри користувацьких маток буде пропонувати тестованих по передачі корисних показників можливо по дорожчій ціні ситуація покращиться з карпаткою.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я за справедливость! Читаю и ловлю себя на мысли,что очень сильно подвергаются критике матководы карпатки. Все доводы которые приводятся (негативные) справедливы и для других пород которые предлагаются к продажи. Мне лично не нравиться не однотипность покупаемых семей. Все разные и после этого все разговоры о том повезло или нет с покупкой. Как хорошая машина которая едет так и пчёлы те которые имеют большую продуктивность и это качество передавалось!!! :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Около десяти лет покупаю карпаток. У разных матководов . Могу сказать одно , качество маток ухудшается . И это все матки известных матководов.

Зупинився на Вучківських,беру там(у Вучкові) вже біля 15 років,по 2шт. кожного року. Якістю задоволений.
та який там "тоже". в цьому році буду брати в самого Гайдара десять штук

Те,що Ви візьмете у Гайдара,в кращому випадку F-1(одного року взяв 2шт -на кліточці написано -"Вучківський тип", а у кліточці матка світло коричневого кольору), можете взяти у будь якого матковода.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А то купляєш матки з рук співробітника Інституту бджільництва у них на ярмарку , як племінні плідні, а вся партія з семи штук виявляється неплідною! Було таке у мене з братом п'ять років тому!
А де у нас матковивідні інститутські пасіки?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

а у кліточці матка світло коричневого кольору),

беру через рік по десятку, то були скільки разів чорні а в позапрошлому році красножопі якісь. та краєм вуха чув що не колір матки у карпатки головне а колір бджіл від неї, вони повинні відповідати типу обов*язково. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вучківський тип чорні матки як вулик. В мене темно коричневі, каштанові але аборигенні ті що варяться в власному соці. :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

а в позапрошлому році красножопі якісь. та краєм вуха чув що не колір матки у карпатки головне а колір бджіл від неї

Карпатці характерне забарвлення від світло-коричневого до темно-коричневого,чорного. Але... якщо на кліточці етикетка"Вучківський тип",то яб хотів,щоб вміст кліточки відповідав написаному. Я продаю F-1 - вони всі чорні, 2,3 -покоління може бути якийсь процент - темно-коричневі. Ну а "красножопі" - це точно не "Вучківські", - можливо якийсь другий тип?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Віддати на початку травня і у вулику повний букет гарантований

А так ви самі себе нищете. Борячись з гнильцем даєте в вулики антибіотики, ми купуємо з виду і чистий пакет а про те що рамки світяться ми не підозрюємо, попавши один раз звісно що я більше туди не поїду. Ну і звісно ви праві. Тільки довгострокові стосунки можуть захистити від цьго неподобства, та тільки чи багато у нас може похвалитись довгостроковими стосунками , БЕЗ ПОСЕРЕДНИКІВ..Ну і чесно кажучи я б запровадив тотальний вет нагляд, ну тільки не в такому вигляді як він є.- тобто я беру підмор, везу, плачу, і вони роблять. А взяв би за приклад той же ізраїль . Я з кожної сім*ї плачу по 60 грн. А ветеринари БЕЗКОШТОВНО проводять той нагляд більше нас не напрягаючи.
Насчет нашей ветеринарной службы: Вы ей доверяете? я давно уже нет. Конкретный пример из личного опыта. Я по образованию зооинженер, какое-то время назад работал в животноводстве. Как и положено ежегодно сдавали кровь Коров на вирус лейкоза в лабораторию. Врачи отбирали при мне, чтобы не заморачиваться и не ловить каждую из 200 голов - поймали 3 и из них отобрали все 200 анализов. По всем математическим законам в случае 1 больной - 66 анализов должны были быть положительными. Но результат превзошел все наши ожидания. 13 ГОЛОВ. А на рынке вы мясом торговали? как его проверяют Вы знаете? Я торговал. Рынок открывается в 6-00, машина с мясом еще стоит за проходной рынка, а жене ветлаборатория уже выдает справку на мясо. Поэтому я нашим ветслужбам давным-давно не верю.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Насчет нашей ветеринарной службы: Вы ей доверяете? я давно уже нет. Конкретный пример из личного опыта. Я по образованию зооинженер, какое-то время назад работал в животноводстве. Как и положено ежегодно сдавали кровь Коров на вирус лейкоза в лабораторию. Врачи отбирали при мне, чтобы не заморачиваться и не ловить каждую из 200 голов - поймали 3 и из них отобрали все 200 анализов. По всем математическим законам в случае 1 больной - 66 анализов должны были быть положительными. Но результат превзошел все наши ожидания. 13 ГОЛОВ. А на рынке вы мясом торговали? как его проверяют Вы знаете? Я торговал. Рынок открывается в 6-00, машина с мясом еще стоит за проходной рынка, а жене ветлаборатория уже выдает справку на мясо. Поэтому я нашим ветслужбам давным-давно не верю.

Подписываюсь под каждым словом.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Поэтому я нашим ветслужбам давным-давно не верю.

Розумієте, проблема гнильця і антибіотиків це все ж наша проблема ( звісно що їм глибоко на це фіолетово), но без них ми цю проблему не вирішим( тому що не спеціалісти в цій царині). От і виходить що НАМ потрібна НАША громадська організація ( накшталт БК чи Современная пасіка) які будуть контролювати їхню роботу для того щоб вони її правильно виконали. :baby:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Розумієте, проблема гнильця і антибіотиків це все ж наша проблема ( звісно що їм глибоко на це фіолетово), но без них ми цю проблему не вирішим( тому що не спеціалісти в цій царині). От і виходить що НАМ потрібна НАША громадська організація ( накшталт БК чи Современная пасіка) які будуть контролювати їхню роботу для того щоб вони її правильно виконали.

Контролировать контролеров :umora: Никто не вылечит пасеку без желания самого пчеловода.Только личная порядочность. :IMHO1: И большая настойчивость.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Поэтому я нашим ветслужбам давным-давно не верю.

Розумієте, проблема гнильця і антибіотиків це все ж наша проблема ( звісно що їм глибоко на це фіолетово), но без них ми цю проблему не вирішим( тому що не спеціалісти в цій царині). От і виходить що НАМ потрібна НАША громадська організація ( накшталт БК чи Современная пасіка) які будуть контролювати їхню роботу для того щоб вони її правильно виконали. :baby:
Я это прекрасно понимаю, в том числе и в связи с имеющимся образованием и опытом работы в сельском хозяйстве. Помимо контроля за их работой в первую очередь необходимо уточнить, что районные ветеринарные службы не имеют ни оборудования, ни специалистов для проведения качественных анализов. Я в этом неоднократно убедился, бывая в подобных учреждениях не только у себя в районе, но и в смежных. А насчет узких специалистов по пчеловодству (в ветеринарном направлении) - наши ВУЗы их не выпустят в ближайшем обозримом будущем. У нас при обучении практикуется универсализм. При получении образования у меня в числе прочих дисциплин имелся курс "пчеловодство". Лекции и практические занятия нам давал человек, далекий от пасеки, и относящийся к предмету: "это вам для общего развития." И такая ситуация в большинстве ВУЗов. Специалист, выходящий после обучения в подавляющем большинстве имеет только общее представление о пчелах "летают, носят мед, жалят". Все. Поэтому просто контролем за их работой ограничиться не получиться. Я думаю ситуация в районах, где пчеловодство более развито ситуация выглядит несколько лучше за счет просто-напросто специалистов с опытом. Но в целом по стране ситуация выглядит далеко не в лучшем виде.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...