Перейти к содержанию

Бджоломатки від Гайдара


Рекомендуемые сообщения

'krim_pchel' date='7.1.2014, 15:02' post='185990'] Ну вот видите, вы сами уже признаете что такая проблема существует. Но о ней все стыдливо или по скудоумию замалчивают
Никто не замалчивает.Предложите как с этим боротся.
Пахомич,7.1.2014, 12:20] Якщо в придбаних пакетах виявляється така річ яку ми між собою називаємо " дирчатий розплід " типа мішочкуватий, всякі віруси Кпс, то ви дайте методику як їх визначати,
.
Во первых: определить наличие всяких бяк должен специалист и он это без проблем сделает в лаборатории.
Интиресно в какой районной ветлаборатории есть микроскоп каким можна исследовать вирусы.
и у них нет и Ф-1. Ведь когда транспортируют в пределах Украины пакеты никто не требует у перевозчика соответствующие документы на пчел.
Ф-1 выдают без проблем всем кто вовремя сдал все пробы.Документы проверяют на каждом посту ДАИ.
Но это проблема ваших посредников.
С ваших слов получается,что виноват виноват посредник,который купил из жадности больных пчел,покупатель,который не спросил справку у посредника,но только не производитель. Отлично получается. :ay:
Я сказал не кто виноват,а чьи проблемы. Я предпочитаю долгосрочные отношения.Тогда будет и менше проблем и менше виновных.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

.Предложите как с этим боротся.

та ЛЬОХКО. БЕЗСТІЛЬНИКОВІ ПАКЕТИ. Америка ще в двадцятих роках церез це пройшла. :hi:
Я предпочитаю долгосрочные отношения.Тогда будет и менше проблем и менше виновных.

:az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

та ЛЬОХКО. БЕЗСТІЛЬНИКОВІ ПАКЕТИ. Америка ще в двадцятих роках церез це пройшла. :hi:
Віддати на початку травня і у вулику повний букет гарантований.А 15-20 травня вони вже нікому не потрібні.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Интиресно в какой районной ветлаборатории есть микроскоп каким можна исследовать вирусы.

Методика по проведеню дослідження то одне а мікроскоп це інше,За вірус Кпс.то це 100% дурня. Пригадайте митарства Старатєля вірус дирчастого також дурня.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Интиресно в какой районной ветлаборатории есть микроскоп каким можна исследовать вирусы.

Вірус має розміри наближено як ядро клітини. Побачити його можна електронним мікроскопом. Такі є у кожному університеті. Справжньому а за вивіскою. А от в обласних лабораторях якщо і є то не в усіх. Дорогувато коштують. Обслуговування, експлуатація також недешеві.
Методика по проведеню дослідження то одне а мікроскоп це інше

Сучасні методики без техніки - ніщо.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Віддати на початку травня і у вулику повний букет гарантований

А так ви самі себе нищете. Борячись з гнильцем даєте в вулики антибіотики, ми купуємо з виду і чистий пакет а про те що рамки світяться ми не підозрюємо, попавши один раз звісно що я більше туди не поїду. Ну і звісно ви праві. Тільки довгострокові стосунки можуть захистити від цьго неподобства, та тільки чи багато у нас може похвалитись довгостроковими стосунками , БЕЗ ПОСЕРЕДНИКІВ..Ну і чесно кажучи я б запровадив тотальний вет нагляд, ну тільки не в такому вигляді як він є.- тобто я беру підмор, везу, плачу, і вони роблять. А взяв би за приклад той же ізраїль . Я з кожної сім*ї плачу по 60 грн. А ветеринари БЕЗКОШТОВНО проводять той нагляд більше нас не напрягаючи.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Віддати на початку травня і у вулику повний букет гарантований

А так ви самі себе нищете. Борячись з гнильцем даєте в вулики антибіотики, ми купуємо з виду і чистий пакет а про те що рамки світяться ми не підозрюємо,
Особисто я уже давно не даю антибіотики і ніякі профілактичні підгодівлі.Чим більше антибіотиків давати,тим більше буде хвороб.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А взяв би за приклад той же ізраїль . Я з кожної сім*ї плачу по 60 грн. А ветеринари БЕЗКОШТОВНО проводять той нагляд більше нас не напрягаючи.

Так не буває ,щоб ми платили,а врезультаті виходило БЕЗКОШТОВНО. Гайдару пора зрозуміти ,що навіть примітивна монополізація завжди веде до загнивання.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

до загнивання.

у нас проблема антибіотиків, у росіян нитрофуранів-і ці дві проблеми просто знищать пакетне бджільництво.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Никто не замалчивает

Но никто и не говорит об этом. Даже в этой теме вы первоначально открестились от этой проблемы..
Предложите как с этим боротся.

Я,так думаю, что в первую очередь вы,серьезные производители, должны обьединится и начать с ними борьбу,подключив ветслужбу.
Ф-1 выдают без проблем всем кто вовремя сдал все пробы

Да,но ведь не все сдают и берут Ф-1. У нас тоже такая же проблема.
Документы проверяют на каждом посту ДАИ.

Ф-1 как и справка с сельсовета не входят в перечень документов,обязательных для водителя и предьявления их сотрудникам ГАИ. А если кто и требует,то только лишь для того чтобы сорвать бабки. Ведь они даже не разбираются в этих формах.
Я сказал не кто виноват,а чьи проблемы

Да, но проблемы в этом все-таки у поставщиков,которые потом переходят к покупателям.А вы стараетесь их переложить на последних
А от в обласних лабораторях якщо і є то не в усіх. Дорогувато коштують. Обслуговування, експлуатація також недешеві.

Конечно не дешево,но и на пакетах не копейки зарабатываются.
та тільки чи багато у нас може похвалитись довгостроковими стосунками , БЕЗ ПОСЕРЕДНИКІВ..

С России я,так думаю,вообще одни посредники приезжают.
Так не буває ,щоб ми платили,а врезультаті виходило БЕЗКОШТОВНО

так за все в этом мире надо платить.
Гайдару пора зрозуміти ,що навіть примітивна монополізація завжди веде до загнивання.

А кто же как не мы все вместе сделали его суперпроизводителем и продолжаем это делать.Пример -пользователь Ido со своим пиаром. Правда он куда- то хутко знык.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я,так думаю, что в первую очередь вы,серьезные производители, должны обьединится и начать с ними борьбу,подключив ветслужбу.
А что может ветслужба,какие у нее есть рычаги.
С России я,так думаю,вообще одни посредники приезжают.
Посредники тоже бывают постоянные.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Уважаемые! Открыл тему..вношу свою лепту Эскизы прикрепленных изображений

Автора не вказано ,але можна зрозуміти.Що мішало поважному пасічнику до сих пір вести повноціну селекцію-пасічники Мукачево, алеж він має ізольовані точки . Інтересно, якби атестація самого маткаря провелась по справжньму то я думаю, що на екзамені він одержавби оцінку незадовільно. Наводити порядок в Закарпатті потрібно і тільки адміністративними методами. Оголосити Закарпаття заповідником карпатки на пасіках тотальний контроль за матками в сімях (матки в сімях повині бути сугубо з розплідників пронумеровані занесені в журнал пасіки на пасіці не повино бути маток в сімях навіть свого виводу )
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

\ Автора не вказано
Та вроде на последней странице, в правом верхнем углу, даже фото автора есть
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

якби атестація самого маткаря провелась по справжньму то я думаю, що на екзамені він одержавби оцінку незадовільно. Наводити порядок в Закарпатті потрібно і тільки адміністративними методами. Оголосити Закарпаття заповідником карпатки на пасіках тотальний контроль за матками в сімях (матки в сімях повині бути сугубо з розплідників пронумеровані занесені в журнал пасіки на пасіці не повино бути маток в сімях навіть свого виводу ) Майже так і сталося а ще ввести війська в виді працівників ветслужби аби пили кров ще сильніше і кожного тижня провіряли всі блудливі рої з Венгрії та Румунії. збільшити кількість мєнтів аби вулики і нуклеуси не крали.Забронити продаж цукру пасічникам під страхом гільйотини- а тим хто порушив норми-відправити на примусові роботи з нарізання рамок ;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Інтересно, якби атестація самого маткаря провелась по справжньму то я думаю, що на екзамені він одержавби оцінку незадовільно. Наводити порядок в Закарпатті потрібно і тільки адміністративними методами. Оголосити Закарпаття заповідником карпатки на пасіках тотальний контроль за матками в сімях (матки в сімях повині бути сугубо з розплідників пронумеровані занесені в журнал пасіки на пасіці не повино бути маток в сімях навіть свого виводу )
Все правильно,а як це можна зробити практично.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Майже так і сталося а ще ввести війська в виді працівників ветслужби аби пили кров ще сильніше і кожного тижня провіряли всі блудливі рої з Венгрії та Румунії.збільшити кількість мєнтів аби вулики і нуклеуси не крали.Забронити продаж цукру пасічникам під страхом гільйотини- а тим хто порушив норми-відправити на примусові роботи з нарізання рамок

Тоді нема що плакати Кжись ви вже оволоділи І.О (наскільки не знаю ) маєте ізольваний точок (вроді ви говорили ) .У вас є всі можливості на утримання чистої карпатянки.Далі інбредні матки ,відбір ,відновлення статевих алль на ізольованому точку ,далі вперта праця, далі успіх і як говорить один інтересний нік і Герой України.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Плакати то чисто жіноча справа. Змінити систему не можливо - тому краще змінити місце проживання туди де та система працює і не парити собі мозги та іншим також.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Інтересно, якби атестація самого маткаря провелась по справжньму то я думаю, що на екзамені він одержавби оцінку незадовільно. Наводити порядок в Закарпатті потрібно і тільки адміністративними методами. Оголосити Закарпаття заповідником карпатки на пасіках тотальний контроль за матками в сімях (матки в сімях повині бути сугубо з розплідників пронумеровані занесені в журнал пасіки на пасіці не повино бути маток в сімях навіть свого виводу )
Все правильно,а як це можна зробити практично.
Створити асоціацію. Тобто, самоорганізація. І не треба вам ветслужби.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Змінити систему не можливо - тому краще змінити місце проживання туди де та система працює і не парити собі мозги та іншим також.

Селекція,то є тяжка робота це можна прирівняти до пошуку золотої жили можиш її знайти за 1 літо , а можеш і ніколи не відшукатиі Якщо змінемось ми змінеться і система
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Створити асоціацію.

И что? Каким образом только ассоциация решит проблему? :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Створити асоціацію. Тобто, самоорганізація. І не треба вам ветслужби.

Все має бути разом . Якщо громадські організації будуть іти всупереч законам тод це називається анархія. якщо громадські організації будуть співпрацювати з державними програмами то це буде співпраця Ветеринарні служби, це служби державнні, які забезпеспечуют всіх громадян держави від проникнення зарази з продуктами тваринецтва і тварин з інших територій а також хвороб з тваринами ..
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Створити асоціацію. Тобто, самоорганізація. І не треба вам ветслужби.
Непотрібно.Є створена асоціація ,спілка, братство.Чим більше їх буде тим більше будуть воювати між собою.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

И что? Каким образом только ассоциация решит проблему?

Я не ваш товариш но і ваш ворог , а які бджоли вам водити то проблема кримчан.
И что? Каким образом только ассоциация решит проблему?

На майдані друже ! І тільки на майданні!! Тільки на майдані людина може оцінюватиись по лддських якостях.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я не ваш товариш но і ваш ворог

:dntknw: Мiй особисто?
а які бджоли вам водити то проблема кримчан.

:dntknw:
На майдані друже ! І тільки на майданні!!

:dntknw: Каким образом?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Створити асоціацію. Тобто, самоорганізація. І не треба вам ветслужби.
Непотрібно.Є створена асоціація ,спілка, братство.Чим більше їх буде тим більше будуть воювати між собою.
А об'єднатись бджолярам України все ж таки прийдеться (тут не пройде, що моя хата скраю).Особливо це стосується профіпасічників.тому що повинна бути кругова порука. Нікому не потрібно щоб випливав гнилель ні ветслужбі ні, продавцям(крім купців розуміється) Якщо буде правильно(на законодавчому рівні ) побудоване ведення бджільництва то в першу чергу постраждають профі,тому що виявлення зарази на пасіці у пасічника аматора зробить неблаголочним бджільництво на даннй території і відповідно заборону реалізації бджолопродуктів. А як ми будемо виглядити коли аргентинські васали приїдуть моніторити наші пасіки на предмет продажу бджіл в Аргентину?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...