Jump to content
hena

Мыши, мыши кругом

Recommended Posts

Говорил с товарищем у него беда... пасека около -ти ульет стоит на точке возле поля, и  в  7 или 8 -мь ульев залезли мыши, посоветуйте пожалуйста что можно ему предпринять ?

• Like 1
17 хвилин тому, Віталій.В сказав:

Говорил с товарищем у него беда... пасека около -ти ульет стоит на точке возле поля, и  в  7 или 8 -мь ульев залезли мыши, посоветуйте пожалуйста что можно ему предпринять ?

В минулому році залізла в один вулик ,між іншим пeрший раз відколи тримаю бджіл ,Батько поставив звичайну мишоловку з кусочком сала ,на наступний дeнь попалась.Слід зазначити що то було в лeжаку .Сусід пасічник розповідає ,як побачить у вулику мишиний кал кладe пакeтики отрути кажe ,що гарно працює,вулики лeжаки.

• Like 4
  • Thanks 1
1 час назад, Віталій.В сказал:

В даному випадку коврики липучки (миші стала і прилипла) а взагалі потрібно щоб вулики були в нормальному стані, а не гниляки!

• Like 4
  • Thanks 3
В 26.11.2019 в 20:44, Север сказав:

Бджоли на трьох рамках і на восьми рамках це одне й те саме? 

Пане ДобровоЛ,  читайте будь ласка уважно. 

Ну, на трьох рамках при здоровому глузді ви ж на вулиці не лишите зимувати?:ah:  А з мишами я перевагу дав би мишоловці. То надійніше.:IMHO:

Edited by ДобровоЛ
  • Like 2
В 28.11.2019 в 15:48, M_Oleksandr_V сказал:

коврики липучки (миші стала і прилипла)

А воно на морозі залишається липке? Та й здається дороге воно.  В принципі можна спробувати липучки для мух, думаю миша з неї не видереться. 

36 минут назад, ДобровоЛ сказал:

з мишами я перевагу дав би мишоловці.

Я віддаю перевагу труєному зерну - по столовій ложці під кожен вулик. Правда якщо миша вже влізла до вулика то навряд-чи її звідти виманиш - тепло та ситно.

а взагалі потрібно щоб вулики були в нормальному стані, а не гниляки!

От це підтримую на 100% - на льоток металеву сіточку прилаштував і спи спокійно.

Edited by Ысч
  • Like 4
1 час назад, Ысч сказал:

коврики липучки (миші стала і прилипла)

А воно на морозі залишається липке? Та й здається дороге воно. 

Не дороже погибшей от мыши семьи 

• Like 7
  • Thanks 3
  • Haha 1
  • Confused 1
2 години тому, Ысч сказав:

А воно на морозі залишається липке? Та й здається дороге воно.  В принципі можна спробувати липучки для мух, думаю миша з неї не видереться. 

Липучка для мух мишу навряд чи втримає, а книжка-липучка  для мишей та щурів працює добре, втримує надійно

15752060332777768542753077381263.thumb.jpg.9770be7d8eacb8ff10b8de362c0742fd.jpg

• Like 5
4 години тому, Ысч сказав:

Правда якщо миша вже влізла до вулика то навряд-чи її звідти виманиш - тепло та ситно.

От тому найнадійніше, якщо вона вже  у вулику - мишоловка.:IMHO:

• Like 2
2 часа назад, ДобровоЛ сказал:

найнадійніше, якщо вона вже  у вулику - мишоловка.

Ну це ще тре дивитися який вулик. В лежаку за заставну можна притулити. 

У мене наприклад простіше корпус підняти, а поряд Мурку тримати. Миша зазвичай на дні у кубельці спить. Корпус підняв - Мурка її і злапла.

• Like 3
  • Haha 2
5 часов назад, Мико сказал:
7 часов назад, Ысч сказал:

здається дороге воно. 

Не дороже погибшей от мыши семьи 

Что-то не подумал про погибшую семью. Тормозю.:umora:

Есть липучка в тюбике. Сам коврик по размеру выбрал и намазал.

• Like 2
1 час назад, Ысч сказал:

Что-то не подумал про погибшую семью. Тормозю.:umora:

Есть липучка в тюбике. Сам коврик по размеру выбрал и намазал.

Пользовался таким клеем .мороз ему не  страшен .

удержит даже ласку Клей от грызунов и насекомых ratrap с приманкой , фото 1

Edited by Мико
  • Like 3
1 час назад, Мико сказал:

удерджит даже ласку 

Зачет.:ay:

• Like 3
В 01.12.2019 в 20:16, Мико сказав:

Пользовался таким клеем .мороз ему не  страшен. Удержит даже ласку

У цьому головний вирішальний мінус- ласка знищує гризунів навіть коли не хоче їсти

• Like 2

Панове, виручайте, дайте назву, координати де купити якісну отруту для мишей (придбана крисина смерть) начебто не працює - отруту жруть і ходять табунами. Хто чим користується?

Только что, слава 1987 сказал:

Панове, виручайте, дайте назву, координати де купити якісну отруту для мишей (придбана крисина смерть) начебто не працює - отруту жруть і ходять табунами. Хто чим користується?

Є більш ефективний засіб проти мишей, ніж крисина смерть. Причому купувати цей засіб не потрібно, бо він є в кожному домі. Про нього інформація на картинці нижче: :umora::ay:

Можеш спробувати липучки Mouse & Rat Glue PIT (знайдеш гуглом в інтернеті, що то таке). Це в тому випадку, якщо твої шкарпетки чомусь не подіють на мишей, як і крисина смерть, про яку ти згадував.:hi:

запашок.JPG

• Haha 9
7 минут назад, Анатолий Крутий сказал:

Є більш ефективний засіб проти мишей, ніж крисина смерть. Причому купувати цей засіб не потрібно, бо він є в кожному домі. Про нього інформація на картинці нижче: :umora::ay:

Можеш спробувати липучки Mouse & Rat Glue PIT (знайдеш гуглом в інтернеті, що то таке). Це в тому випадку, якщо твої шкарпетки чомусь не подіють на мишей, як і крисина смерть, про яку ти згадував.:hi:

запашок.JPG

В 12.11.2019 в 11:11, слава 1987 сказал:

Не знаю чи миші здохнуть, від такого, а от жінка господаря носків точно рядишком уложе.

Edited by слава 1987
  • Haha 3
24 хвилини тому, слава 1987 сказав:

Хто чим користується?

Та "нашою" ж ,Дніпропетровською к. смертью, тільки треба постаратись придбати "орігінал" .Два роки тому придбав ящик(50уп.) користуюсь і понині, підозр що не згубні для кризунів  -не було. Що їдять то добре, годуйте поки нікому буде жерти.Оглянули попередні пакунки-порожні, розкидали нові , приманка повинна бути постійно для нових живих гризунів.Крім сіриз домашніх згубно діе на крис і землероек.Якось побачив крису що зховалась в погріб, кинув туди пару пакунків,унеможливив вихід, через декілька днів знайшов труп.

• Like 3
1 час назад, слава 1987 сказал:

Крысиная смерть действует через 3-6 дней в инструкции есть норма расхода. Купите картон с клеем. Брал на сайте Крысиная смерть-1 пр-во Днепр цены нормальные. Картон липучку брал кинайскую по 6грн. разницы с дорогим Аргентинский не заметил. 
opt-price.com.ua

Edited by igor
  • Like 1
7 часов назад, Винодел сказал:

Що їдять то добре, годуйте поки нікому буде жерти.

Я колись давно, коли ще вулики вносив у приміщення, мав цікавий випадок. 

Насипав труєного зерна в кількох місцях.

Забрали.

Знову поновлюю.

Забрали...

І так кілька днів. Забирали під чисту. Висипав  пакетик... І все зупинилось. До весни так і пролежало. Під час першого огляду вуликів, знайшов все зерно в куточку одного вулика на купці. І "хазяйку" поряд... 

Так що коли носять - то не зразу ж їдять. А роблять запаси. 

• Like 7
22 минуты назад, ромео сказал:

Так що коли носять - то не зразу ж їдять. А роблять запаси. 

Заставили мишу перед смертю наробитися :)поклали би якусь мишеловку. 

• Haha 10
https://pestco.com.ua/ua/products/65.html?gclid=CjwKCAiAob3vBRAUEiwAIbs5TviID2RJErH448YaZYPXLjBQG1RlMlO7j8T4JB9oytAYd22iMFPHIRoC1lIQAvD_BwE
Цей припарат використовую беру цілу упаковку так економніше, купляю в агрозахисті посилання привів для наглідності .

Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk

• Like 1
18 часов назад, слава 1987 сказал:

Хочете вірте, хочете ні! Але у мене миші з'являються після збору злакових, а в жовтні їх вже не видно. Кішки справляються. Коли свої миші закінчуються кішки починають ходити до сусідів (у них кури і гуси), а звідти приносять мишей, щоб братани могли пограти.

• Like 4

В мене вдома двоє молодих котів. Ні мишей ні пацюків не видно і не чутно. Ловлять все що тільки можуть зловити але люблять відпочивати на теплій печі.

pic-19-08-2016-0730300.jpg

• Like 1
  • Haha 3
2 часа назад, Крук сказал:

В мене вдома двоє молодих котів. Ні мишей ні пацюків не видно і не чутно. Ловлять все що тільки можуть зловити але люблять відпочивати на теплій печі.

pic-19-08-2016-0730300.jpg

Вам щастить, зазвичай коти погано полюють. Це характерно для котячих. Наприклад леви взагалі не полюють! У мене два кота-брата, один ненажера, інший бродяга. Дві кішки працюють на них. Точно як у левів!

• Like 2