Jump to content
hena

Мыши, мыши кругом

Recommended Posts

Останній раз на пасіці приманку з отрутою їли на початку грудня - після того мишок не видно.

В дома в літній кухні мішки з цукром стоять - мишей також не видно - приманка не тронута...

Сьогодні одна миша в двох сім'ях через перегородку наробила такої шкоди. 

P80401-125222.jpg

P80401-125228.jpg

• Like 1
  • Sad 4

Рики.

IMG_20171218_221708.jpg

• Like 4

мыши постарались 

медок переточили 

мыши.JPG

• Sad 5

Мыши активизировались, чувствуют похолодание.

Одна уже в мышеловке и в двух местах попробовали отраву.

• Like 2
6 минут назад, Фомич сказал:

Мыши активизировались, чувствуют похолодание.

Одна уже в мышеловке и в двух местах попробовали отраву.

Уже 3 недели как травим - берут еще как берут отраву:umora:

• Like 2
6 минут назад, mixaskm сказал:

Я вже за три неділі декілька банок згодував, а вони жируть і жируть, таке враження що вони до мене з усього села лізуть.

• Haha 3
4 минуты назад, Серж 82 сказал:

Я вже за три неділі декілька банок згодував, а вони жируть і жируть, таке враження що вони до мене з усього села лізуть.

Тоже самое и пакетики и красные и зеленые и зерно через недельку перейду на гранулы.

• Like 1
15 минут назад, mixaskm сказал:

Я постоянно контролирую наличие пакетиков. В среду смотрел, ещё активности не наблюдал. А вчера уже обнаружилась активность. Поставил дополнительно мышеловки, сильно много пакетиков съедают.

• Like 1
4 минуты назад, Фомич сказал:

Я постоянно контролирую наличие пакетиков. В среду смотрел, ещё активности не наблюдал. А вчера уже обнаружилась активность. Поставил дополнительно мышеловки, сильно много пакетиков съедают.

В мене миші пакетики майже не їдять, а от брикетики у формі цукерок тращать за милу душу.

• Like 1
10 хвилин тому, Серж 82 сказав:

В мене миші пакетики майже не їдять, а от брикетики у формі цукерок тращать за милу душу.

Гурмани!:)

• Like 1
31 хвилину тому, Серж 82 сказав:

Те ж саме і у мене, пакетики їсти нехочуть,  годую польським комбікормом, діє і на мишей, і на щурів.

• Like 3
30 минут назад, davolodya сказал:

годую польським комбікормом

что на откорм поставили"?? :blink: а если серьёзно в чем прикол?:hmm:

1 час назад, Серж 82 сказал:

Разбалаваные мыши, харчами перебирают.

• Like 1
14 хвилини тому, Незнайка 25 сказав:

что на откорм поставили"?? :blink: а если серьёзно в чем прикол?:hmm:

Нема ніякого прикола, отрава для мишей- це спеціальний комбікорм з отрутою в вигляді гранул червоного кольору, знищує і щурів, і мишей

Ось таку красу минулого року втравив, розміром як черевик:IMG_20171107_154208.thumb.jpg.4945e4cb29db6e9d1e54a75eba3d4d50.jpg

Edited by davolodya
  • Like 1
  • Sad 1
1 минуту назад, davolodya сказал:

Нема ніякого прикола,

:ah:во притупил, сори!!

• Like 1
40 минут назад, davolodya сказал:

Те ж саме і у мене, пакетики їсти нехочуть,  годую польським комбікормом, діє і на мишей, і на щурів.

подтверждаю, в прошлом году только ним и спасался.

• Like 2
9 часов назад, mixaskm сказал:

Тоже самое и пакетики и красные и зеленые и зерно через недельку перейду на гранулы.

Ко всему этому купил и клей 

Посмотрю как будет справляться 

• Like 1
1 час назад, Мико сказал:

За фото отчет не забудьте интересно как будет справляться 

• Like 2
5 часов назад, Мико сказал:

Подумую над тим, якби клей для дятлів застосувати - без хвоста точно залишиться :umora:

39 минут назад, Серж 82 сказал:

Подумую над тим, якби клей для дятлів застосувати - без хвоста точно залишиться :umora:

Можу здати в аренду для кардинального вирішення проблеми мого кота Боніфацика по кличці "Смерть мишам та пташкам". Візьму за послугу не дорого.:umora:

• Like 1
14 минут назад, Анатолий Крутий сказал:

Можу здати в аренду для кардинального вирішення проблеми мого кота Боніфацика по кличці "Смерть мишам та пташкам". Візьму за послугу не дорого.:umora:

У мене пасіка в центрі села, тому боюсь що як буду його кликати по кличці то люди неправильно зрозуміють, та щей швидку можуть викликати. :umora:

• Like 1
2 часа назад, Серж 82 сказал:

Якщо тримае навiть ласку ,то дятла мабуть теж втримае 

• Like 1

В цьому році використовував зерно,  гранули і пакетики, нічого не беруть.  Три кішки ходять по сотосховищу, але мишей всеодно повно. 

• Like 2

ПРАВИЛЬНО! :az: Женіть ненажеру (мишу), але тільки не робіть, як я три роки тому. НЕ РЯТУЙТЕ ТАК БДЖІЛ ВІД МИШІ!    У мене така ж біда була. Підхожу до одного вулика у середині грудня і бачу тріски з одного нижного льотка. Потолочини я тоді на зиму забирав з вулика. Падлюка (миша) залізла під кришкою лежака. Не довго думаючи, взяв запасний 12-ти рамковий вулик, рамки з медом з запасу і давай перетрушувати бджіл на холодні рамки (було сонячно і мороз -2 градуси). Крайні рамки були пожерті мишею, чотири центральні з клубом цілі переставив у новий вулик. Коли добрався до крайніх рамок з другого боку, то вискочила жирна ТВАРЮКА (миша) :umora:. Втікла гадина. А бджоли розліталися, почали випорожнюватися. З горем пополам закрив вулик з пересадженими бджолими та поніс до хати. В хаті відігрілися на холодних рамках за добу, а потім знову виніс на двір.

А весною чудо - цей вулик дружно облетівся. Вроді - все гаразд. Я радію! А потім серед літа БАЦ - СУХИЙ ГНИЛЕЦ (мішотчатий розплод) в цьому вулику. І ще один вулик заразив, бо в нього поставив відкачані рамки з хворого.

Згодом я ці сім ' ї вилікував оксітетрацикліном в смужках (перший раз коли на своїй пасіці застосовував антибіотик). Хворих бджіл пересаджував у новий вулик, уражені рамки на перетопку, стару матку до ногтю (задавив). Підсадив нову матку з бджоломагазину (брав у Маріуполі). І ТОДІ СТАЛО все ГАРАЗД. В минулому 2018 році ЦІ сім ' ї дали гарні РОЇ, які я зловив. :ay: