Перейти к содержанию

Сварочный аппарат


Рекомендуемые сообщения

5 минут назад, Немолодий сказал:

Вперто раджу і буду далі радити, хоча мої поради вперто ігноруються. Техмік-це клон від італійського інвертора DECA. А італійці роблять вироби високої якості і надійності. 

https://techmik.com.ua/product/zvaryuvalnyj-aparat-techmics/

Почему продукция компании рухнула в  цене https://tzovtehmik.uaprom.net/g1691518-invertornye-svarochnye-apparaty

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Иван Иваныч сказал:

Почему продукция компании рухнула в  цене https://tzovtehmik.uaprom.net/g1691518-invertornye-svarochnye-apparaty

Налєтай, шара!

:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

40 минут назад, Иван Иваныч сказал:

Ну так может практик мне скажет как определить ,что сварил

Якщо гаряче значить зварене .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минут назад, Віталій.В сказал:

Якщо гаряче значить зварене .

Это все хорошо,но как новичку учится то варить.Ведь надо же как то визуально определить что,что-то получается и действительно сварил детали,а не так что отошел и отвалилось

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Иван Иваныч сказав:

Ну так может практик мне скажет как определить ,что сварил и оно не отвалится

Пока, все що зварював, тримається, фото вже викладав, теорії з інету, не треба, сам з ним на ти. :hi:п/с. Вірю очам, і рукам, словам невірю, це пустий звук, так навчило життя:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 хвилин тому, Иван Иваныч сказав:

Это все хорошо,но как новичку учится то варить.Ведь надо же как то визуально определить что,что-то получается и действительно сварил детали,а не так что отошел и отвалилось

Все приходить з досвідом, не святі горшки ліплять. :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Ворон сказал:

Вірю очам, і рукам, словам невірю, це пустий звук, так навчило життя:umora:

Вот я вам и не верю,что сами что-то там сваривали.Если бы сваривали то и сказали бы как новичку визуально понять,что он хорошо соединил две детали при помощи сварки.Сварщики это знают,тот кто не варил тот и знать не может.А пустой звук мне не интересен

4 минуты назад, Ворон сказал:

Все приходить з досвідом, не святі горшки ліплять. 

Ну да а потом как набрался опыта по сварке начал отличать электроды монолит от АНО:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

32 хвилини тому, Иван Иваныч сказав:

Почему продукция компании рухнула в  цене https://tzovtehmik.uaprom.net/g1691518-invertornye-svarochnye-apparaty

Знову від Вас непровірена, необ"єктивна інформація. Якби ж то рухнула ціна. Можа було б всім порадіти. То Ви навів давнішній старий сайт з старими цінами. Реальні ціни можна дізнатись за вказаними телефонами.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, Иван Иваныч сказав:

Вот я вам и не верю,что сами что-то там сваривали.Если бы сваривали то и сказали бы как новичку визуально понять,что он хорошо соединил две детали при помощи сварки.Сварщики это знают,тот кто не варил тот и знать не может.А пустой звук мне не интересен

Я вам скажу більше, вся ця лобуда, яку пишете, викликає тільки одне, сміх, і сміюсь, не тільки я, сміється весь форум,а нас тисячі. :umora:п/с. Я не сварщик, як і більшість, ми пасічники. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Ворон сказал:

Все приходить з досвідом, не святі горшки ліплять. :hi:

 ви прави пане вороне мене в кинци 80 навчив ва рити за пив години хтоб миг подумать участковий милиционер

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Ворон сказал:

Я вам скажу більше, вся ця лобуда, яку пишете, викликає тільки одне, сміх, і сміюсь, не тільки я, сміється весь форум,а нас тисячі. :umora:

Так действительно сварщиков не так и много,а с чего вы смеетесь так это с самих себя.Вопрос то был самый что не наесть простой.Для того чтобы качественно сварить надо прогреть металл,а прогрев метала можно очень хорошо увидеть с обратной стороны свариваемых деталей и увидеть в каком месте непровар и слабое место.Так,что не стройте из себя знатоков,если не знаете элементарного.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Ворон сказал:

Все приходить з досвідом, не святі горшки ліплять. :hi:

Точно такоїж думки, на питання як почати варити відповідаю так, берете 100 баксів і бажання, купуєте любий інвертор на ці гроші ( всі ці комплектуючі із одніє вани з китаю ) але купляти по місцю і так щоб була длінша гарантія і можливість замінити єєслі шо, і в перед, не получиця з першого електрода, то получиця з 10-того чі 20-того, і ні кого не просиш, не від кого не залежний.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24 хвилини тому, Віталій.В сказав:

( всі ці комплектуючі із одніє вани з китаю ) 

Занесло юзом на повороті. Спокійніше, більш виважено.

Ще раз за Техмік.

 

"При виготовленні зварювальних апаратів Techmics –

Ми використовуємо виключно найсучасніші електронні комплектуючі, впроваджуємо передові технології та конструкторські розробки в галузі зварювання, що дозволяє нам виготовляти зварювальне обладнання високої якості з оптимальними технічними характеристиками, що забезпечує потреби як великих промислових підприємств, так і приватних осіб. Всі інвертори при виробництві проходять 100%-ву перевірку параметрів на максимальних струмах.

Товариством укладено договір із EBV ELECTRONIK GmbH & Co KG на поставку із їхнього європейського складу оригінальної електронної комплектації європейських та американських виробників (на підприємстві категорично не використовуються китайські підроблені і перемарковані електроні запчастини, якими наповнений не тільки український, а й світовий ринок).

Технічні характеристики інверторних зварювальних апаратів Techmics відповідають найсучаснішим апаратам третього покоління з тактовою частотою до 100 кГц."

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Иван Иваныч сказав:

Так действительно сварщиков не так и много,а с чего вы смеетесь так это с самих себя.Вопрос то был самый что не наесть простой.Для того чтобы качественно сварить надо прогреть металл,а прогрев метала можно очень хорошо увидеть с обратной стороны свариваемых деталей и увидеть в каком месте непровар и слабое место.Так,что не стройте из себя знатоков,если не знаете элементарного.

Памятаю, той час, коли просив вас показати свою пасіку, ви що забули що мені відповіли, цитую "хто ти такий, щоб тобі щось показувати", відповім по вашому, я показую на доказах, ане словах, пустий звук нічого не коштує, отакі справи, інетовська професура. :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Ворон сказал:

Памятаю, той час, коли просив вас показати свою пасіку, ви що забули що мені відповіли, цитую "хто ти такий, щоб тобі щось показувати", відповім по вашому, я показую на доказах, ане словах, пустий звук нічого не коштує, отакі справи, інетовська професура. :umora:

Ну и что я должен увидеть по вашим фото.А ни чего,даже того кто и что там варил и чем.Ну купили вы себе аппарат на пару электродов троечки с перекурами ну и радуйтесь ,что хоть что-то есть.Хотя тот же кайзер выпускает и более достойный аппарат за недорого Kaiser NBC-250 Industry 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Иван Иваныч сказав:

Ну и что я должен увидеть по вашим фото.А ни чего,даже того кто и что там варил и чем.Ну купили вы себе аппарат на пару электродов троечки с перекурами ну и радуйтесь ,что хоть что-то есть.Хотя тот же кайзер выпускает и более достойный аппарат за недорого Kaiser NBC-250 Industry 

Мене мій кайзер задовільняє на всі 100%,а що ви нічого не побачили на фото, то це проблема не моя,а ваша, вам пора до окуліста. :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, Ворон сказав:

вам пора до окуліста. 

Перебор. Друзі, колеги. Без образ!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

31 минуту назад, Немолодий сказал:

Занесло юзом на повороті. Спокійніше, більш виважено.

Ще раз за Техмік.

 

"При виготовленні зварювальних апаратів Techmics –

Ми використовуємо виключно найсучасніші електронні комплектуючі, впроваджуємо передові технології та конструкторські розробки в галузі зварювання, що дозволяє нам виготовляти зварювальне обладнання високої якості з оптимальними технічними характеристиками, що забезпечує потреби як великих промислових підприємств, так і приватних осіб. Всі інвертори при виробництві проходять 100%-ву перевірку параметрів на максимальних струмах.

Товариством укладено договір із EBV ELECTRONIK GmbH & Co KG на поставку із їхнього європейського складу оригінальної електронної комплектації європейських та американських виробників (на підприємстві категорично не використовуються китайські підроблені і перемарковані електроні запчастини, якими наповнений не тільки український, а й світовий ринок).

Технічні характеристики інверторних зварювальних апаратів Techmics відповідають найсучаснішим апаратам третього покоління з тактовою частотою до 100 кГц."

А я то думаю чому ціна аппаратів в одній ціновій площині з китайськими, а воно он шо  поставку із їхнього європейського складу оригінальної електронної комплектації європейських та американських виробників 

Ви такий дорослий, а в сказки вірете, Вам і не збрехали якийсь один аппарат можливо декілька випускаєця дійсно із запчастин європейських та американських, але ціна данного аппатара далеко не 4000 грн.

В тім році розмовляв із знайомим який займаєця наладкою компютерної техніки, так от... йому принесли на наладку компютер куплений в америці за 1000 уо, дядько що живе в америці плимінику зробив такий подарок, каже що по можливостях різниця між китайським  за 1000 баксів і американським, як між калькулятором і компютером пентіум, 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 минут назад, Ворон сказал:

Мене мій кайзер задовільняє на всі 100%,

Ну да если еще при этом видеть разницу между монолитом и АНО то удовлетворит не на 100,а на все 1000%.И хоть что не говорите а аппарат ваш ерунда полнейшая.Но если варить по пару электродов в час то пойдет.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Віталій.В сказал:

А я то думаю чому ціна аппаратів в одній ціновій площині з китайськими, а воно он шо  поставку із їхнього європейського складу оригінальної електронної комплектації європейських та американських виробників 

Ви такий дорослий, а в сказки вірете, Вам і не збрехали якийсь один аппарат можливо декілька випускаєця дійсно із запчастин європейських та американських, але ціна данного аппатара далеко не 4000 грн.

В тім році розмовляв із знайомим який займаєця наладкою компютерної техніки, так от... йому принесли на наладку компютер куплений в америці за 1000 уо, дядько що живе в америці плимінику зробив такий подарок, каже що по можливостях різниця між китайським  за 1000 баксів і американським, як між калькулятором і компютером пентіум, 

Тут не всё так просто , есть китай сертифицирован , а есть подвальный хоть китай хоть харьков и ещё что .У меня стиралка самсунг отработала 13 лет и сей час включи будет работать она сделана в китае и много что делается в китае приводить примеров не буду

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Иван Иваныч сказал:

а аппарат ваш ерунда полнейшая

 

43 минуты назад, Иван Иваныч сказал:

Ну и что я должен увидеть по вашим фото.А ни чего,даже того кто и что там варил и чем

Я до вас вже вчетверте звертаюсь...

Якщо Ви такий знаток і берете відповідальність за свої слова,  порекомендуйте апарат. 

Чи лише "бла-бла"? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, ромео сказал:

 

Я до вас вже вчетверте звертаюсь...

Якщо Ви такий знаток і берете відповідальність за свої слова,  порекомендуйте апарат. 

Чи лише "бла-бла"? 

Ну так купите себе Kaiser NBC-250 Industry и не дорого и имеет выходной дроссель.и напряжение холостого хода 75 вольт.Будет варить любыми электродами даже на минимальной силе тока устойчиво.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Иван Иваныч сказал:

Вот я вам и не верю,что сами что-то там сваривали.Если бы сваривали то и сказали бы как новичку визуально понять,что он хорошо соединил две детали при помощи сварки.Сварщики это знают,тот кто не варил тот и знать не может.А пустой звук мне не интересен

Ну да а потом как набрался опыта по сварке начал отличать электроды монолит от АНО:umora:

Просто потрібно прочитати написи на упаковці. Якщо пише моноліт , то так і є.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Пахомич сказал:

Якщо пише моноліт , то так і є.

Ну так открою вам тайну что у монолита есть и ано и мр и уони и по чугуну и по нержавейке и все прям как у других производителей.Странно правда как это так монолит и электроды АНО выпускает.:umora:

На данный момент по качеству лучшие электроды ПАТОН, монолит и рядом не стоял

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Віталій.В сказав:

Ви такий дорослий, а в сказки вірете,

Не зрозумів. Це комплімент чи натяк на мою неповноцінність? Якщо друге, то це вже за межею порядності.  Далі продовжувати дискусію з Вами не вважаю за честь.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...