Jump to content
Sanich

Изолятор Хмары

Recommended Posts

А скажіть тоді свою думку щодо лікування ізолятором гнильцю.

Я эту информацию принял на веру, так как Малыхин первый отрабатывает методику применения изолятора. Опровергнуть или покритиковать никто из нас не может. Критикуем то мы по старым учебникам и теориям... А Владимир Евгениевич видимо имеет свой взгляд на эту проблему, рискнул и понял пользу ... Время покажет, прав ли был он. А относительно соседей, он заявил, что его пасека на отшибе, в лесу, с другими не кантачит...
А то Ваш колега і krim_pchel крім паяльної лампи інші методи категорично відкидає.
И правильно делает. У него медовое направление , я знаю несколько пчеловодов такого же уровня как Дмитрич, они заявляют, что лучше легче спалить десяток семей, чем потом лечить всю пасеку ( тем более лечение гнильца не всегда прогнозируемый положительный результат). А вообще, уважаемый Mapet, все эти вопросы обсуждались полгода назад. Никто никому ничего не доказал... В сентябре я приобрёл 20 изоляторов, жду книгу, буду десяток маток изолировать. Уже сейчас жалею,что не поставил в августе пять изоляторов, которые купил на лекции Петра Яковлевича в Симферополе, начинаю осознавать пользу этих изоляторов. Будем нарабатывать опыт их применения и делать свои выводы. Надеюсь выработать для себя рациональное применение изоляторов, и это отразится на повышении иммунитета моих пчёл... :hi::hi::hi:
Я воспринимаю так: Малыхин В.Е. извещает нас о том, что ему удалось с помощью ИХ решить такие-то проблемы, удалось открыть новые положительные моменты в применении и свойства ИХ, но Он никому не навязывает как сам изолятор Хмары так и варианты его применения в частности для лечения ам.гнильца.

Jivec :hi::hi::hi: отправил своё сообщение и прочитал созвучное моим мыслям твоё. :az:
А скажіть тоді свою думку щодо лікування ізолятором гнильцю.

Я эту информацию принял на веру, так как Малыхин первый отрабатывает методику применения изолятора. Опровергнуть или покритиковать никто из нас не может. Критикуем то мы по старым учебникам и теориям... А Владимир Евгениевич видимо имеет свой взгляд на эту проблему, рискнул и понял пользу ... Время покажет, прав ли был он. А относительно соседей, он заявил, что его пасека на отшибе, в лесу, с другими не кантачит...
А жаль ,що на віру приймаєте. Згаданий вище Галілей для доведення своєї теорії змайстрував цілий прилад ТЕЛЕСКОП :hi: Просто постає логічне питання скільки ,ще загине сімей у бджолярів, пасіки яких межуватимувать з пасіками таких експериментаторів?Дивує ,не й той факт, що досліди ведуть не компентентні фахівці,а те що своєї оцінки не висловлюють спеціалісти в цій галузі.Та й на форумі думаю є бджолярі ,які мають ветеринарну та медичну освіту хотілосяб почути думку колег. :az:

В мене двоє знайомих пасічників мають досвіт з цими ізоляторами... і двоє негативний - тобто всі сімї які йшли в зиму з ізоляторами пропали :dntknw: . Один з них відмовився застосовувати дані ізолятори, інший застосовує, але в більшості випадків в медозбірний період для обмеження матки. Після таких практик щось не хочеться мені особисто ризикувати :hi::IMHO1:

Я воспринимаю так: Малыхин В.Е. извещает нас о том, что ему удалось с помощью ИХ решить такие-то проблемы, удалось открыть новые положительные моменты в применении и свойства ИХ, но Он никому не навязывает как сам изолятор Хмары так и варианты его применения в частности для лечения ам.гнильца.

Можливо і так, але було б правильним від принципових людей відносно Малихіна почути ті самі нападки, які були на мене, коли я писав про експерименти з чистотілом. Тому що слухаючи його лекції, не кожен зауважить, що в нього пасіка в певній ізоляції(що з густотою населення України дуже сумнівно). Ну та Бог з ними - це вже скоріше особисте... На зиму поставив два ізолятори вчора з планками по діагоналі. Пізніше підсаджу по другій матці(є два пізні відводки без перспективи перезимувати). Ізолятори ставив всередину гнізда, але між повномедними рамки, що від бруса до бруса. На цьому завжди наголошував покійний Сергей Николаевич. Можливо що
негативний - тобто всі сімї які йшли в зиму з ізоляторами пропали

саме по причині нехтування цим нюансом? Я з ІХ ще не зимував, застосовува тільки для ізоляції маток влітку. Оце потреба зберегти парочку резервних маток спонукала до цього. З такими теплими осенями напевно варто їх застосовувати з початку вересня, або принаймні з кінця... Подивлюся результат. :hi:

Сьогодні теж зробив пару ізоляторів. Хочу зимувати запасні матки. post-609-1350898867_thumb.jpgpost-609-1350898883_thumb.jpg Тільки цікаво;в ізолятор треба поміщати обидві матки (і основну і запасну) чи можна тільки запасну? Правда завтра заберу з пошти книгу Малихіна, може там щось вичитаю.

Ребята, так есть возможность не теряться в догадках, а на прямую задать автору вопросы. Вот тут http://tochok.info/forum/index.php?showtopic=5182 будет встреча с автором, для тех кто не сможет поехать, как я понял, есть возможность задать вопросы, оператор их Малыхину озвучит, а автор ответит в эфире. Я планирую туда поехать

Сьогодні теж зробив пару ізоляторів. Хочу зимувати запасні матки.

То Ви робили з роздільних? Я здається десь читав, що розміри шпарин ІХ трохи менші, ніж в звичайних роздільних, бо зимуюча(малогодована) матка через роздільну проходить. Чи я щось не те читав?
Сьогодні теж зробив пару ізоляторів. Хочу зимувати запасні матки. post-609-1350898867_thumb.jpgpost-609-1350898883_thumb.jpg Тільки цікаво;в ізолятор треба поміщати обидві матки (і основну і запасну) чи можна тільки запасну? Правда завтра заберу з пошти книгу Малихіна, може там щось вичитаю.
В цій г.решітці отвори трішки більші від тих, що в ІХ, а зимові матки худіші (тонші). Пропоную перевірити штангою або самому зробити калібр.
Сьогодні теж зробив пару ізоляторів. Хочу зимувати запасні матки.

То Ви робили з роздільних? Я здається десь читав, що розміри шпарин ІХ трохи менші, ніж в звичайних роздільних, бо зимуюча(малогодована) матка через роздільну проходить. Чи я щось не те читав?
Перепрошую, написав співзвучне - ніби повторив те що написав Маpet.

Слухав запис лекції Малихіна, то він говорив шо можна зі звичайної роздільної робити. завтра в книжці може шось конкретніше почитаю

Слухав запис лекції Малихіна, то він говорив шо можна зі звичайної роздільної робити. завтра в книжці може шось конкретніше почитаю

gardener,твої ізолятори не підійдуть.Треба робити з ізолятора Хмари.Там розмір 4,2 мм.
На зиму поставив два ізолятори вчора з планками по діагоналі. Пізніше підсаджу по другій матці

А коли саме ?
gardener,твої ізолятори не підійдуть.Треба робити з ізолятора Хмари.Там розмір 4,2 мм.
Сходив, поміряв... Якраз те що треба. Навіть (правда ввечері і в окулярах) 4, 1 мм. Я колись накупив таких решіток, але ними не користувався (шось через них не дуже бджоли проходили). А тут получилось що не дарма купляв.
Навіть (правда ввечері і в окулярах) 4, 1 мм

gardener,такі решітки,як на фото,в мене є.Там великий розброс від 4,1 до 4,8.Треба міряти сверлом Д=4,2
Треба міряти сверлом Д=4,2
Я штангенциркулем міряв - 4, 1. Зараз буду книжку читати, приніс тільки з пошти
Зараз буду книжку читати, приніс тільки з пошти
На фото: дивиться в книгу - читає ... ще читає... ще... щось дуже зачитався... пора б і розказать щось. Може і мені почитать "Малую землю" - як казав Леонід Ілліч Б, бо книги В.Є.Малихіна не маю. А як придбати - будь ласка поділіться .
http://malihin.com Напишіть автору і він вишле. Коштує 30 грн. А я ніяк до книжки не можу дійти :umora: (через інтернет) Я ше взяв: "В Н Корж В Е Малыхин Маточное молочко"
На зиму поставив два ізолятори вчора з планками по діагоналі. Пізніше підсаджу по другій матці

А коли саме ?
Та при нагоді :umora: . Я ж тільки на вихідні на пасіці. Окрім підсадки маток ще треба 2 по 2 об'єднати і 2 підсадити в лежаки через діафрагму. Цього тижня вже обіцяють +6 - +7(якраз підходяща температура для цього), але можливий дощ і вітер до 7 м/с. Бажано щоб було прохолодно і сонячно, без вітру. Думаю, що ще нагодиться така погода в листопаді. А якщо ні, тоді в грудні... :)

Ми обговорюємо тему в якій вчений лікар ветеринарної медицини П.Я.Хмара порушив питання найвищої актуальності стосовно оздоровлення бджіл, здоровя людини і буття всього людства. Планка дуже висока. Не на всі питання ми відшукаємо відповіді в наш час, будуть помилки і наукові і практичні, але і буде досвід - база для майбутніх праць. Сьогодні наука Українського бджільництва :IMHO1: відстає в даній темі і практика Малихіна, Міленіна, Ковальова - тому є доказом, вони провокують появу наукових досліджень, обгрунтування і визнання застосування Ізолятора Хмари. І воно повинно рано чи пізно появитися серед науковців бджільництва - це обєктивна закономірність, тому, що постають такі проблеми в житті людини і людства, що ліки не лікують: http://www.youtube.com/watch?feature=playe...;v=_nIa7ma7eLU#! і ще http://video.yandex.ru/users/lexhor/view/266

Ми обговорюємо тему в якій вчений лікар ветеринарної медицини П.Я.Хмара порушив питання найвищої актуальності стосовно оздоровлення бджіл, здоровя людини і буття всього людства.

Вопрос сильный и серьезный и это без сомнения. А вот средство (изолятор) для решения этой проблемы институтами и научными центрами (Украины,России, Европы, мира) даже не рассматривается. Потому что детской лопаткой жилищные массивы не строят... :IMHO1: Идея регулирования кол-ва расплода, ой как же она не нова за последнюю сотню лет и потепления осенние не первый раз случаются по несколько лет подряд.. так кто-то попиарится и продажи лучше пойдут... а к решению текущих глобальных проблем, с которыми столкнулся человек, на пути "бизнес-пчеловодства" и отбирания "лишней фляги" у пчелы, это не имеет никакого отношения, а если имеет то только косвенно и на уровне дилетантства.
Вопрос сильный и серьезный и это без сомнения. А вот средство (изолятор) для решения этой проблемы институтами и научными центрами (Украины,России, Европы, мира) даже не рассматривается. Потому что детской лопаткой жилищные массивы не строят... :IMHO1: Идея регулирования кол-ва расплода, ой как же она не нова за последнюю сотню лет и потепления осенние не первый раз случаются по несколько лет подряд.. так кто-то попиарится и продажи лучше пойдут... а к решению текущих глобальных проблем, с которыми столкнулся человек, на пути "бизнес-пчеловодства" и отбирания "лишней фляги" у пчелы, это не имеет никакого отношения, а если имеет то только косвенно и на уровне дилетантства.
Если бы я эту тему в мае-августе будировал - то это больше было бы похоже на ПИАР, а сейчас уже не сезон "толкать" ИХ. Меня, по большей части, интересует безмедикаментозное, натуральное, органическое пчеловодство и его продукты. Может я не все форумы и темы в них перелистал, но более близкого решения безмедикаментозного бизнес-пчеловодства (по крайней мере декларативно) не нахожу. Гуглил так: безмедикаментозное пчеловодство; органическое пчеловодство и т.п.
по крайней мере декларативно

Так отож! З декларацій органічного бджільництва не получиться. А безмедикаментозне лікування бджіл - це сама слабка ланка в декларації ІХ. :IMHO:
по крайней мере декларативно

Так отож! З декларацій органічного бджільництва не получиться. А безмедикаментозне лікування бджіл - це сама слабка ланка в декларації ІХ. :IMHO:
Якщо нам про щось невідомо - то це не значить, що його не існує! Але ж: Людям властиве: вірити в неіснуюче. Чи існує безмедикаментозне бджільництво? Замітьте, що Ви пишете про безмедикаментозне лікування - це різні категорії.
Замітьте, що Ви пишете про безмедикаментозне лікування - це різні категорії.

Даруйте - це не я пишу. Послухайте Малихіна - лікування гнильця...
Даруйте - це не я пишу. Послухайте Малихіна - лікування гнильця...

Получил по почте книжку Малыхина. Как и Дiд Василь прочитал запоем, за один вечер. Многое знакомо, о многом уже продумал благодаря и оппонентам Малыхина на этом форуме ( они заострили проблему, он ответил, отшлифовал фразы изложения, чтобы нельзя было зацепиться оппонентам, но суть осталась прежней) . :IMHO1: Книжка написана умно и убедительно. Материал излагается ясным и чётким слогом :IMHO1: Спорить ни с кем не собираюсь, но сделаю меленькую ремарку уважаемому Mapet, на лекциях Малыхин горил не о лечении гнильца, а безмедикаментозном лечении гнильца. А это совсем разные вещи. Процитирую Малыхина, в разделе Борьба с болезнями он пишет ..."В отношении болезней у меня своя философия. Нужно не стремиться лечить болезни, а уметь с ними бороться. Это абсолютно разные понятия. Лечение - это химия ( с малой перспективой). А борьба-это профилактика болезни собственным иммунитетом организма. лучше предотвратить причину собственным иммунитетом, нежели завуалировать хроническое следствие химией. " Так что достопочтенному Phelkiny :ay::hi::hi::hi: респект, это он подводил меня на этом форуме к этой мысли- иммунитет - основа здоровой семьи, правда я также слышал эту идею и на лекциях Малыхина, но по излишней эмоциональности не смог сделать на это акцент сам и сразу...
,.... на лекциях Малыхин горил не о лечении гнильца, а безмедикаментозном лечении гнильца. А это совсем разные вещи. Процитирую Малыхина, в разделе Борьба с болезнями он пишет ..."В отношении болезней у меня своя философия. Нужно не стремиться лечить болезни, а уметь с ними бороться. Это абсолютно разные понятия. Лечение - это химия ( с малой перспективой). А борьба-это профилактика болезни собственным иммунитетом организма. лучше предотвратить причину собственным иммунитетом, нежели завуалировать хроническое следствие химией. " Так что достопочтенному Phelkiny :ay::hi::hi::hi: респект, это он подводил меня на этом форуме к этой мысли- иммунитет - основа здоровой семьи, правда я также слышал эту идею и на лекциях Малыхина, но по излишней эмоциональности не смог сделать на это акцент сам и сразу...
Ну й казкарі ВЖЕ запутались повністю!Хочете прославитись ,не чіпайте медицину(ветеринарну)- експериментуйте на своїх бджолах ,а то починаєте придумувати нові ноозологічні терміни. Проміжках між експерементми прочитайте http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A2%D0%B5%...%BF%D0%B8%D1%8F Експеремент по лікуванню, чи як Ви там його називаете оздоровленню від гнильця не має право називатись коректним,як на мене мене більше змахує на шарлатаство. Шкода тих всіх пасічсників ,які будуть межувати з такими експерементаторами. Крымчак, Ви, особисто хотіли б мати джерело гнилю біля своєї пасіки на протязі трьох років ?