Перейти к содержанию

Футбольная


Sanich

Рекомендуемые сообщения

:ole_ole: Жаль що третього небуло.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не хочу ображати вболівальників динамо , але шахтар на голову вищий , що сьогодні продемонстрував, а яка була команда часівЛобановського.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Шахтарю в Римі легко не буде, вчорашня перемога це тільки півділа. По морозу макаронники не дуже люблять бігати, мені самому іноді важко зрозуміти як можна при -10 бігати в шортах і футболці, ще й м'яч ганяти, гол забивати.

А так поки що виходить, що Харків для гірняків - фартове місто, чотири гри в Лізі чемпіонів і чотири перемоги!

Вболіваємо за Шахтар!!! Рому маємо проходити, хоч буде важко

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А я вболіватиму за Рому, думаю що на 1:0 зіграють...:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, Олександр_ сказал:

Не хочу ображати вболівальників динамо , але шахтар на голову вищий , що сьогодні продемонстрував, а яка була команда часівЛобановського.

Звичайно що так. Я з самого дитинства фанат Динамо, Шахтар завжди ненавидів. Але від учора почав вболівати за Шахтар тому що на Динамо гидко дивитись, і то хвороба хронічна вже,так буде постійно. Я ще розумію якби показували видовищний футбол і програвали. А так якщо за два тайми наноситься один удар по воротах, то гидко на таке дивитись. Сільська команда мого села яка складається з алкоголіків обіграє Динамо навіть в п’яному виді. А Шахтар стабільно з року в рік показує видовищний футбол. Шкода що пропустили вчора на своєму полі. Але від гри я дійсно отримав задоволення

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В котре повторююсь - в Динамо одна з основних проблем - побудова структури клубу в основному зі "своїх" людей, а найбільше це відноситься до головного тренера, який прямо чи опопсередковано повинен бути "дотичним" до Динамо... Але якщо проблеми Динамо порівняти з проблемами, які є у Карпат, то у них ще все гаразд :) 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

39 минут назад, Галичанин сказал:

В котре повторююсь - в Динамо одна з основних проблем - побудова структури клубу в основному зі "своїх" людей, а найбільше це відноситься до головного тренера, який прямо чи опопсередковано повинен бути "дотичним" до Динамо... Але якщо проблеми Динамо порівняти з проблемами, які є у Карпат, то у них ще все гаразд :) 

Проблема Динамо в тому що ним керують брати Суркіси. І вони керують лише своїм баченням. Єдиний тренер який є в Україні який підходе під стиль Динамо і може його змінити це Мирон Маркевич але Суркіси його не візьмуть бо він прямий і каже їм в очі хто вони такі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Галичанин сказав:

В котре повторююсь - в Динамо одна з основних проблем - побудова структури клубу в основному зі "своїх" людей, а найбільше це відноситься до головного тренера, який прямо чи опопсередковано повинен бути "дотичним" до Динамо... Але якщо проблеми Динамо порівняти з проблемами, які є у Карпат, то у них ще все гаразд :) 

Думаю некоректно порівнювати Карпати з Динамо,оскільки клуби мають різні можливості насамперед що стосується фінансів.Щодо Динамо ,то маючи таку вболівальницьку базу ,а в Києві проживає більше трьох мільйонів мешканців ,при цьому відсутня конкуренція з боку інших спортивних клубів,власники за 25 років не спромоглися побудувати власний стадіон ,для європейських фк власні сучасні стадіони це ключові статті доходів ,а прибуток дає результат підтвердження тому Ман Юнайтед,Баварія,Арсенал.Взагалі вважаю клуб у якого власний стадіон місткістю менший за 60 тисяч не може називатись великим, чи то супер-клубом:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

36 минут назад, venchyk сказал:

Думаю некоректно порівнювати Карпати з Динамо,оскільки клуби мають різні можливості насамперед що стосується фінансів.Щодо Динамо ,то маючи таку вболівальницьку базу ,а в Києві проживає більше трьох мільйонів мешканців ,при цьому відсутня конкуренція з боку інших спортивних клубів,власники за 25 років не спромоглися побудувати власний стадіон ,для європейських фк власні сучасні стадіони це ключові статті доходів ,а прибуток дає результат підтвердження тому Ман Юнайтед,Баварія,Арсенал.Взагалі вважаю клуб у якого власний стадіон місткістю менший за 60 тисяч не може називатись великим, чи то супер-клубом:IMHO:

Не згідний з Вами, зокрема Туринський Ювентус грає на стадіоні, який відкритий в 2011 і вміщує 41 000. Тільки не кажіть, що Ювентус не великий клуб чи не супер-клуб...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Галичанин сказав:

Не згідний з Вами, зокрема Туринський Ювентус грає на стадіоні, який відкритий в 2011 і вміщує 41 000. Тільки не кажіть, що Ювентус не великий клуб чи не супер-клуб...

Це скоріше виключення,але і тут власники клубу заявляли ,що якби зараз будували стадіон то проектували б його місткість принаймні не меншою ніж 50 тисяч, а згідно з опитуванням Ювентус найпопулярніший клуб Італії ,але в рідному місті першість тримає Торіно. До речі проект стадіону  Роми розрахований на 50 тисяч з можливістю розширення.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Та скільки там тих великих клубів чи супер-клубів... ну це залежно за якими Ви критеріями їх туди відносите.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Галичанин сказав:

Та скільки там тих великих клубів чи супер-клубів... ну це залежно за якими Ви критеріями їх туди відносите.

Мабуть не багато,наявність трофеїв у внутрішньому чемпіонаті,видовищна гра , яка до вподоби вболівальникам ,матчі на вирішальних стадіях ліги чемпіонів,заповненність власного стадіону,прибутковість,мабуть за такими.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, venchyk сказал:

Мабуть не багато,наявність трофеїв у внутрішньому чемпіонаті,видовищна гра , яка до вподоби вболівальникам ,матчі на вирішальних стадіях ліги чемпіонів,заповненність власного стадіону,прибутковість,мабуть за такими.

Можливо й так, можливо... напевно забули ще вказати історію команди (клубу). Зараз футбол - це великий бізнес, раніше швидше більше спорт і політика.

ПСЖ і Манчестер Сіті - це великі клуби чи ні?

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ПСЖ шестиразовий переможець чемпіонату Франції,має велику вболівальницьку базу,думаю вони разом з Олімпіками Ліонським та Марсельським великі французькі клуби,що стосується Ман Сіті то цей клуб найпопулярніший в Манчестері ,Ман Юнайтед географічно знаходиться в передмісті, Ман Сіті декілька разів вигравав чемпіонат Англії ,наразі демонструє найкращу гру ,найреальніший претендент на перемогу в Лізі Чемпіонів великий клуб.Історія історією ,але часи змінюються до створення Бундесліги Баварія взагалі не вигравала Чемпіонат Німеччини,або Барселона до 80 років 20 століття теж не могла похвалитись колекцією трофеїв,а зараз будь хто поставить ці команди в першу п'ятірку рейтингу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ПСЖ шестиразовий переможець чемпіонату Франції,має велику вболівальницьку базу,думаю вони разом з Олімпіками Ліонським та Марсельським великі французькі клуби,що стосується Ман Сіті то цей клуб найпопулярніший в Манчестері ,Ман Юнайтед географічно знаходиться в передмісті, Ман Сіті декілька разів вигравав чемпіонат Англії ,наразі демонструє найкращу гру ,найреальніший претендент на перемогу в Лізі Чемпіонів великий клуб.Історія історією ,але часи змінюються до створення Бундесліги Баварія взагалі не вигравала Чемпіонат Німеччини,або Барселона до 80 років 20 століття теж не могла похвалитись колекцією трофеїв,а зараз будь хто поставить ці команди в першу п'ятірку рейтингу.
Манчестер Сіті ще далеко до великого клубу

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Від малого до великого не так вже й далеко!Моя десятка футбольних супер-клубів в довільному порядку: Реал Мадрид ,Мілан,Баварія,Барселона,Ювентус,Манчестер Юнайтед,Аякс,Бока Хуніорс,Ліверпуль,Інтер Мілан.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, venchyk сказав:

Від малого до великого не так вже й далеко!Моя десятка футбольних супер-клубів в довільному порядку: Реал Мадрид ,Мілан,Баварія,Барселона,Ювентус,Манчестер Юнайтед,Аякс,Бока Хуніорс,Ліверпуль,Інтер Мілан.

А деж Динамо часів Лобановського!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А деж Динамо часів Лобановського!!!
В минулому ) да і не було динамо грандом європейським ніколи

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Олександр_ сказав:

А деж Динамо часів Лобановського!!!

Гарна була команда на свій час.Україна не футбольна держава ,вірніше ми граємо не в тій лізі,але маю надію що з часом  ми станемо частиною вільного світу ,і вийдемо на його рівень ,і не тільки у футболі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Треба іти по валідол від гри Динамо

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Рус сказал:

Команда мечты

kub_1_650x410.jpg

Ніколи більше не буде такої команди. В даний час на полі бігає стадо баранів яке побачило вперше футбольний м’яч, і не знає що з ним робить. Гидко дивитись, таке відчуття що греки грають у себе вдома

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 Треба вигнати всю селекційну службу та взяти Маркевича але сурок через себе не переступить ось единий вихід.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Як можна це дивиться!! Нерви не витримують, 2 паса і обрізка, прийому ніякого, комбінацій 0!!! Таке враження що сусідній колгосп грає )))

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...