Перейти к содержанию

Футбольная


Sanich

Рекомендуемые сообщения

хто дивиться на калік з динамо вже 2-0 програють тихий ужас

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

хто дивиться на калік з динамо вже 2-0 програють тихий ужас

Як можна таке дивиться?
Включив на 5 хв і виключив

Надіслано від мого SM-T116, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Sesk сказал:


Як можна таке дивиться?
Включив на 5 хв і виключив

Надіслано від мого SM-T116, використовуючи Tapatalk
 

після 2-0 теж переключив

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, targal сказав:

хто дивиться на калік з динамо вже 2-0 програють тихий ужас

Таки програли 2:1 , молодці пробили дно:umora:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минуту назад, venchyk сказал:

Таки програли 2:1 , молодці пробили дно:umora:

 

Шахтар знову чемпіон.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Горняков с ПОБЕДОЙ!:UA:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...

Збірна України у грі з Словаччиною приємно здивувала, насамперед грою, виглядали досить солідно, єдиний мінус як на мене відсутність сильного центрфорварда, але це дефіцитна позиція не лише у нас, а можливо на наших гравців так впливає Львів грають вони там дуже добре.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Італія, не вийшла на Чемпіонат Світу. Я в шоці. Вперше за 60 років чотирикратні чемпіони світу, другі за титулами (Німеччина також чотирикратні) після бразильців, не вийшли... І хто? Шведи скрутили роги італійцям!!!!

Ні Італії, ні Голандії на ЧС не побачимо. Це щось незрозуміле...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

36 хвилин тому, Андрій Сумчанин сказав:

Італія, не вийшла на Чемпіонат Світу.

Звернув увагу, як зверхньо поводились італійці особливо, як освистували гімн шведів,Буфон щоб згладити це неподобство -аплодував шведам...Така поведінка суперника надала лишньої наснаги шведам плюс фарт ,та й тренер....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, Борода-1 сказал:

Звернув увагу, як зверхньо поводились італійці особливо, як освистували гімн шведів,Буфон щоб згладити це неподобство -аплодував шведам...Така поведінка суперника надала лишньої наснаги шведам плюс фарт ,та й тренер....

Порядок б'є класс. Вчора те побачили.

Склад італійців дійсно слабкий, та ще й посередній старий тренер. Що від того що вони сиділи на воротах шведів? Володіння м'ячем 75%, а по суті звичайна навала з переляку. Я взагалі не побачив типового італійського футболу, хто той Пароло, Габьядіні, Іммобілє, Жоржиньо, їх рівень посередній.

Уявіть заголовки італійської преси сьогодні вранці, я не заздрю футболістам...

Для Італії цей провал - позорище

 

Шкода що з моїх найлюбиміших збірних (Німеччина та Італія) італійців не буде на ЧС2018.

Я і уявити не міг, що вони не пройдуть шведів. Зрозумів це, коли півзахисник Де Россі почав сидячи на лавці запасних, вимагати випустити на поле Інсіньє. Той Вентура дійсно робив хтозна-що, старий пеньок.

Для Італії цей невихід то трагедія, з жанру страшної трагедії, знаючи які італійці фанати футболу.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Андрій Сумчанин сказал:

Італія, не вийшла на Чемпіонат Світу. Я в шоці. Вперше за 60 років чотирикратні чемпіони світу, другі за титулами (Німеччина також чотирикратні) після бразильців, не вийшли... І хто? Шведи скрутили роги італійцям!!!!

Ні Італії, ні Голандії на ЧС не побачимо. Це щось незрозуміле...

Футбольний світ перевернувся тоді, коли Греція виграла чемпіонат Європи... після цього я вже нічому не дивуююсь. Пора вже виграти полудневій Америці, з Європи нікому - Голландії і Італії ж нема :) 

 

Я теж як глянув на склад  Італії - в шоці, окрім Буффона, Кьєліні, Флоренці, Іммобіле та Шаараві - нікого не знаю, просто не знаю - це не та збірна, зовсім... з таким складом нема що робити на чемпіонаті - ця ж проблема і в Голландії :hmm::(:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Читаю коментарі та статті на Gazetta dello Sport та Coriero dello Sport. Пресса просто рве на шмаття гру збірної Італії та те що робив Вентура як головний тренер, критика нищівна. Вентурі треба тікати з Італії, бо такого наробив, що дєдушкі цього не пробачать, оті всі його іграшки в 4-2-4, потім в 3-5-2... Жах, просто жах.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Але до чого докотився футбольний світ - ні Італія, ні Голландія на посту немає нормального тренера, дурдом!..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ще раз переконались що сильна команда має бути збалансована,Італія має чи не найкращий захист у світі,плюс дідусь Буфон  100% гарантія впевненої гри, але все це знівельовано жахливим і непристойним як для збірної Італії рівнем гравців середньої лінії, та нападників ,з яких лише Белотті  має шанс вирости в висококласного гравця.І як уже сказано постами вище Вентура не тренер для збірної Італії.Як не прикро мені як вболівальнику збірної Італії у цих двох матчах шведи зіграли як справжні італійці ,забили один гол і не пропустили , перемог їм на чемпіонаті.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Галичанин сказал:

Але до чого докотився футбольний світ - ні Італія, ні Голландія на посту немає нормального тренера, дурдом!..

В той час як школа італійських тренерів вважається чи не найсильнішою в Європі. Карло Анчелотті, Антоніо Конте, Клаудіо Раньєрі, Массіміліано Аллєгрі, Мауріціо Саррі і т.д. А в збірну нікого поставити... Парадокс

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тримаймо кулаки за шахтар

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Алёнка сказал:

Офигеть... :(

я теж офігев вийшов перекурити і має неприємність.Шкода шахтаря

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, targal сказал:

я теж офігев вийшов перекурити і має неприємність.Шкода шахтаря

А теперь что будет?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ще одна гра попереду ще є шанс на вихід в лігу чемпіонів

2 минуты назад, Алёнка сказал:

А теперь что будет?

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 21.11.2017 в 23:37, targal сказал:

Ще одна гра попереду ще є шанс на вихід в лігу чемпіонів

С такой игрой?:refery:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24 минуты назад, ALEKS1952 сказал:

С такой игрой?:refery:

перший тайм грали

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

тримаєм кулаки за шахтар

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2-0 фантастика

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...