Перейти к содержанию

Футбольная


Sanich

Рекомендуемые сообщения

Только что, Wladimir_K сказал:

Теорії ймовірності ніхто не відміняв. Багато є позитивних моментів в нашу сторону.

Наші просто у відповідальні матчі проїгрують це як карма. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Все мімо , ну чого:(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Все :ak:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сушим весла,що й нада було доказами.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Женя Циба сказал:

Сушим весла,що й нада було доказами.

Фізично дуже підсіли в другому таймі...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Bob12 сказал:

Фізично дуже підсіли в другому таймі...

Уже і морально поплили це пройграш.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Піпец передсмертні конвульсії

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ми в Рассію не їдемо.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Срочно на город треніруватись гарбузами поки сезон .....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Стадо,і де ті лідері,я знаю де в ду......і .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Надоїло вже цей "позор"дивитися.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Перший тайм понти поганяли,в в другому злилися,так завжди я вже привик,а нервна система ще ні.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тут краще Гамули і не скажеш

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну що тут скажеш...?

Майже й не засмутився...

"Ибо нех** " з такою грою... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я коментатора хочу задушити, таку х...ю говорить:at:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не стреляйте в пианиста.В останньому матчі ми програли набагато сильнішій команді, більшість з її гравців грають в основних складах великих клубів,а в нашій збірній лише Ярмоленко та Коноплянка грають в більш менш солідних командах, і то здебільшого на"підтанцовці",результат закономірний.На чемпіонат не поїдуть Нідерланди, можливо не пройде навіть Аргентина,:umora: так що ми в солідній компанії.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Приклад для наслідування - збірна Ірландії (хоча я самого матчу не бачив) - виграли в останньому матчі в Уельса на його полі і вскочили на 8-му сходинку в рейтингу 2-х місць!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Галичанин сказал:

Приклад для наслідування - збірна Ірландії (хоча я самого матчу не бачив) - виграли в останньому матчі в Уельса на його полі і вскочили на 8-му сходинку в рейтингу 2-х місць!

Там ключовий ігрок Уельсу Бейл, пропускав матч, тому у Ірландії з'явився шанс, який вони і використали.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Wladimir_K сказал:

Там ключовий ігрок Уельсу Бейл, пропускав матч, тому у Ірландії з'явився шанс, який вони і використали.

Можливо, не знаю, і це не конче добре, коли гра команди базується виключно на одному гравці...

Ех, а мені сьогодні треба рахунок 7:0, 8:1 і т.д., хоча з таким складом і з такою грою на чемпіонаті робити нема що...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минуты назад, Галичанин сказал:

Можливо, не знаю, і це не конче добре, коли гра команди базується виключно на одному гравці...

Ех, а мені сьогодні треба рахунок 7:0, 8:1 і т.д., хоча з таким складом і з такою грою на чемпіонаті робити нема що...

У команді не було ігрока, який би повів за собою, у нас попасти на чемпіонат було шансів мало таким складом, а якьи попали то ще більше було б проблем, через країну проведення. Можливо вже є у нас 1-2 молодих висококласних ігрока і які в майбутньому заграть у провідних чемпіонатах у ролі нападаючих,тоді можна буде про щось думати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 хвилин тому, Галичанин сказав:

Можливо, не знаю, і це не конче добре, коли гра команди базується виключно на одному гравці...

Ех, а мені сьогодні треба рахунок 7:0, 8:1 і т.д., хоча з таким складом і з такою грою на чемпіонаті робити нема що...

Такій Швеції скільки не вкинуть,здається після Ібрагімовича вони грають краще ,якось розкутіше.Нідерланди були б доречнішими ніж Сербія, Англія,чи Іспанія -підлота :IMHO:але на жаль немає там гарного тренера:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минуты назад, venchyk сказал:

Такій Швеції скільки не вкинуть,здається після Ібрагімовича вони грають краще ,якось розкутіше.Нідерланди були б доречнішими ніж Сербія, Англія,чи Іспанія -підлота :IMHO:але на жаль немає там гарного тренера:IMHO:

На рахунок Іспанії:

МАЛЬТИЙСКИЙ "КРЕСТ"
Евро-1984. Отборочный этап. Испания - Мальта - 12:1

21 декабря 1983 года - судный день для сборной Испании. Команде предстоит провести заключительный поединок в рамках отборочного этапа Евро-1984. Соперник абсолютно непритязательный - Мальта. Вся штука в том, что для попадания в финальную часть турнира испанцам необходимо одержать победу с разницей как минимум в 11 мячей. Лишь в этом случае они обгоняют в таблице Голландию, имеющую столько же очков. Фантастика? Сперва все так и думали. К перерыву встречи табло стадиона в Севилье показывает мало обнадеживающий счет - 3:1. Но что начинается потом! 47, 57, 62, 63, 64, 76, 78, 80, 83 - это минуты, на которых мяч влетает в сетку ворот мальтийцев. В итоге 12 голов забито, один пропущен. Есть необходимая разница +11! Аутсайдер группы в последний момент ставит крест на планах голландцев, заранее отпраздновавших выход на Евро. УЕФА предпочел закрыть глаза на более чем подозрительный счет, не став проводить расследование. Получив путевку во Францию, испанцы в результате дошли до финала, где уступили хозяевам. С того года команда не пропустила ни одного чемпионата Европы и мира.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Уявіть: Люксембург на зараз (65хв) виграє у Болгарії...1:0:blink:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ай, зірвалась сенсація...1:1:(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У нас уже давно две сборные и обе Параолимпийские.Одни инвалиды футбола.

Им надо присваивать не мастер спорта Международного класса ,засл. маст. спорта или просто мастер,а инвалид 1.2.3. группы.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...