Jump to content
Sanich

Футбольная

Recommended Posts

Досмотрю .Начальник семьи пошла спать.Проверила нервничаю или нет .Сказал что наши выигрывают.:umora:Только так можно досмотреть:)

Edited by Стрельчук Олег Анатольович
  • Like 3

Грають з командою вищою за класом, складом, який сильно в провідних чемпіонатах "пороху не нюхав" або відпочивав  на лавці і всі ще чогось очікуємо. За щастя буде, якщо в нічию зведуть в кращому випадку хоча ніколи не виключаю правила "м'яч круглий".

• Like 5

дивишся і таке враження ни футболісти а сплошні каліки.

• Like 2

Продули:(

• Like 2
15 минут назад, Стрельчук Олег Анатольович сказал:

Продули:(

Це ще нормально,щось хорвати слабо грали з таким составом можна гори свернути.

• Like 3

Із тих відрізків, що я бачив - виглядали приречено. :dntknw: Повністю дивитися у мене не вистачило наснаги. 

• Like 4
2 часа назад, targal сказал:

дивишся і таке враження ни футболісти а сплошні каліки.

Не ображайте калік.

• Like 2

Как раз из этого:

Олимпийская сборная Украины привезла 5 медалей, Параолимпийская сборная - 20 медалей.

Вопрос: кто из них инвалиды?

• Like 5
7 годин тому, Sanich сказав:

Із тих відрізків, що я бачив - виглядали приречено. :dntknw: Повністю дивитися у мене не вистачило наснаги. 

це у вас ще й нерви "залізні"  я взагалі  більше 15 тхвилин невитримую  тож  щоб не портити собі настрій дивлюсь  дуже рідко....та й на що там дивитись теперішній футбол це шоу    а  Український - маскі-шоу 

• Like 2

• Like 4
27 минут назад, Кагарлик сказал:

Фантастика, аж заздрість бере. Взяти малесеньку ту саму Хорватію, збірна завжди грає на чемпіонатах світу і Європи,її гравці грають у всіх грандах Європи. А наші тільки проб'ються десь за кордон то в кращому випадку гріють лаву запасних. Не той у нас менталітет до футболу, ніколи у нас такого не буде. Якщо хтось задумає зі мною поспорити, то сперва згадайте чи багато наших гравців ще починаючи з Союзу які поїхали за кордон і там в клубах були на перших ролях? Один Андрій Шевченко, на цьому і все. Теперішнє покоління дітей у нас повністю деградоване, ніхто не хоче йти служити в армію, ледь не з дитинства жеруть горіляку і палять цигарку. Для мене єдина лиш втіха що зумів виховати сина справжнім воїном. А так хотілосяб щоб і в футболі наша збірна грала блискуче, і щоб молоде покоління стояло добровільно в чергах у воєнкоматах і захищало нашу Вітчизну

• Like 1
8 минут назад, Укроп сказал:

Фантастика, аж заздрість бере. Взяти малесеньку ту саму Хорватію, збірна завжди грає на чемпіонатах світу і Європи,її гравці грають у всіх грандах Європи. А наші тільки проб'ються десь за кордон то в кращому випадку гріють лаву запасних. Не той у нас менталітет до футболу, ніколи у нас такого не буде. Якщо хтось задумає зі мною поспорити, то сперва згадайте чи багато наших гравців ще починаючи з Союзу які поїхали за кордон і там в клубах були на перших ролях? Один Андрій Шевченко, на цьому і все. Теперішнє покоління дітей у нас повністю деградоване, ніхто не хоче йти служити в армію, ледь не з дитинства жеруть горіляку і палять цигарку. Для мене єдина лиш втіха що зумів виховати сина справжнім воїном. А так хотілосяб щоб і в футболі наша збірна грала блискуче, і щоб молоде покоління стояло добровільно в чергах у воєнкоматах і захищало нашу Вітчизну

не соглашусь,тот же Лужный в Арсенале успешно играл к примеру..

9 минут назад, Укроп сказал:

да и Воронин в Баере играл очень неплохо

сегодня у нас в ахтырке динамовцы забили всего один гол страшно представить как они осенью будут играть в лиге чимпионов

• Like 3
7 хвилин тому, Пётр Ахтырский сказав:

сегодня у нас в ахтырке динамовцы забили всего один гол страшно представить как они осенью будут играть в лиге чимпионов

Це говорить про силу Нафтовика ,в Охтирці хороша команда , не поганий матч був:IMHO:

• Like 1

Вчора дивився матч Реал - Баварія, сподобався.:ay:

Але сьогодні я буду вболівати всією душею за Ювентус. Ще з кінця 90-х вболіваю за ювентіні, з часів Дель П"єро, Віаллі, Раванеллі, Перуцці та наставника тодішнього Ліппі.

Дуже сподіваюся шо вони таки виб"ють Барселону, на яку мені вже :at::at::at: хочеться, особливо після того як її витягли у 1/8 всілякі "айтекіни"

Forza Juve!!!!!!!!

• Like 3

Я сьогодні за Ювентус та Монако:wave:Баварію жалко.

• Like 2
4 минуты назад, Женя Циба сказал:

Я сьогодні за Ювентус та Монако:wave:Баварію жалко.

М'яч круглий, але щоб  2 рази так везло дуже велика рідкість та й ще з Буффоном на воротах, тому на мою думку фактично без шансів для Барселони.

• Like 2

тоже болею за ювентус и монако отличный былбы финал

• Like 1
14 минуты назад, Wladimir_K сказал:

М'яч круглий, але щоб  2 рази так везло дуже велика рідкість та й ще з Буффоном на воротах, тому на мою думку фактично без шансів для Барселони.

Іспаньським клубам везе,Барса в дома добре грає,думаю Ювентус взяв урок від ПСЖ.

Edited by Женя Циба
1 минуту назад, Женя Циба сказал:

Іспаньським клубам везе,Барса в дома добре грає,думаю Ювентус взяв урок від ПСЖ.

Грати можна по різному, але є математичні моделі теорії ймовірності і у них шанси Барселони мінімальні. 

11 минуту назад, Wladimir_K сказал:

Грати можна по різному, але є математичні моделі теорії ймовірності і у них шанси Барселони мінімальні. 

Согласен,але всірамно стрьомно за Ювентус.

А мне Барса нравится, нравится их игра  и их тройка:ah:

А больше всего нравится хороший футбол

• Like 1

Монако рве Борусыю 2-0 Ура

33 минуты назад, Пчеломучитель_ua сказал:

А больше всего нравится хороший футбол

:ay:

• Like 1

Тренер Ювентуса Массіміліано Аллегрі, в перекладі Allegri означає "веселий".

Сподіваюсь сьогодні Аллегрі нас повеселить проходом Барселони.

Суддя матчу поки що Барсу потроху хєре,:at: і їхні свистять, бо не Айтекін судить.

Монако там все ясно, в півфіналі.

Барса - Ювентус, игра хорошая но арбитр провоцирует на нервозность и безлад.

• Like 2