Перейти к содержанию

Футбольная


Sanich

Рекомендуемые сообщения

36 минуты назад, Sanich сказал:

Что-то тихо. Футбол никто не смотрит? 

Та мабуть всі на сайтах прогнозу погоди сидять - весну шукають...:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Та Вы пишите счет и как играют. А то сижу в машине на вокзале уже два часа, жду хрен знает кого. Поезд задерживается, жена уже телефон оборвала, а я страдаю по своей доброте душевной. Хорошо хоть нэт есть)))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 17.03.2016в00:21, Рус сказал:

Та Вы пишите счет и как играют. А то сижу в машине на вокзале уже два часа, жду хрен знает кого. Поезд задерживается, жена уже телефон оборвала, а я страдаю по своей доброте душевной. Хорошо хоть нэт есть)))

Возьмём пример с Добровола.:umora:

Рус, Шахтер выиграл 0:1. Играли вяло.:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В новостных лентах сообщили, что сегодня скончался Йоханн Кройфф... Большая утрата

Этого футболиста я отношу к "королям" футбола, его будут помнить и наши правнуки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Шахтар без Кучера,  суттєва втрата.Стадіон шикарний! Гарна картинка буде:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, venchyk сказал:

Шахтар без Кучера

И очень хорошо. Какой-то вечный перепуг в защите. :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Sanich сказал:

И очень хорошо. Какой-то вечный перепуг в защите. :IMHO1:

Не скажіть, один з найкращих в Європі за точністю передач! :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хорошо Шахтер сыграл - надежно. После второго гола расслабились и начали откровенно пижонить, за что и поплатились. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

Ух как Шахтер зажигает! :ole_ole: Адреналин!!! 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 28.04.2016 в 22:45, Sanich сказал:

Ух как Шахтер зажигает! :ole_ole: Адреналин!!! 

недожгли,:( но молодцы:ay: шанс есть!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, ромео сказал:

недожгли,:( но молодцы:ay: шанс есть!

Да, второй тайм был бледной тенью первого. :( 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не хватило сил на другий тайм. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ні футболу, ні мордобою. Так, театр юного глядача[emoji6]

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Юрий Ник.12 сказал:

Как вам вчерашний футбол?

 

Гидко було дивитись на потуги Динамо. Хоч я з дитинства являюсь фанатом Динамо, але вважаю що чемпіонами в минулому і цьому році вони стали не заслужено. Шахтар який я ненавиджу за них на голову сильніше. А вчора то взагалі була ганьба. Яб розігнавби всю команду і повністю давби шанс молоді. Кращеб вони три роки обкатувались, але гралиб з повною віддачею. Впевненний шо гірше ніж є уже не булоб

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ви ж зрозумійте, футбол зараз не спорт а бізнес! А бізнес чистим і прозорим Не буває...Тому на це все треба дивитися спокійно і особливо не брати це до серця. Завтра кожен з них буде грати за інші клуби і так само "захищати" його честь.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, ЯроБа сказал:

Ви ж зрозумійте, футбол зараз не спорт а бізнес! А бізнес чистим і прозорим Не буває...Тому на це все треба дивитися спокійно і особливо не брати це до серця. Завтра кожен з них буде грати за інші клуби і так само "захищати" його честь.

Та як не брати до сердця? Для мене Динамо як наркотик, тільки після смерті Лобановського від нього одні розчарування

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Уроды. По другому назвать не могу.Они поедут на Евро?Разогнать всех нахер .Взять нормальную молодежь они землю рвать будут.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 02.05.2016 в 13:32, ЯроБа сказал:

Ви ж зрозумійте, футбол зараз не спорт а бізнес! А бізнес чистим і прозорим Не буває...Тому на це все треба дивитися спокійно і особливо не брати це до серця. Завтра кожен з них буде грати за інші клуби і так само "захищати" його честь.

Ну  это уже слова взрослого человека!

В 02.05.2016 в 11:05, Юрий Ник.12 сказал:

Как вам вчерашний футбол?

 

Шоу-бизнес-рулит как везде))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 часов назад, Укроп сказал:

Та як не брати до сердця? Для мене Динамо як наркотик, тільки після смерті Лобановського від нього одні розчарування

Був наркотик,а зараз...Якщо згадати Бишовця,Мунтяна,Колотова,Вєрємєєва,Трошкіна,Рудакова-Хто з них поводився неначе зірка?А зараз вигадали молодих зірок таких як Ярмоленко,,Гармаш. Розпіарили.Чотири роки продають тільки кому вони потрібні?.Як же так -програли.Такого бути неможливо.Сльози на глазах-в бійку треба лізти.Не по чоловічому це.Хочу граю,а хочу й ні.Згадую Хосе  Сосу з Металліста-це приклад мужністі і справжньго профі. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

40 минут назад, андрейКАЕ сказал:

Був наркотик,а зараз...Якщо згадати Бишовця,Мунтяна,Колотова,Вєрємєєва,Трошкіна,Рудакова-Хто з них поводився неначе зірка?А зараз вигадали молодих зірок таких як Ярмоленко,,Гармаш. Розпіарили.Чотири роки продають тільки кому вони потрібні?.Як же так -програли.Такого бути неможливо.Сльози на глазах-в бійку треба лізти.Не по чоловічому це.Хочу граю,а хочу й ні.Згадую Хосе  Сосу з Металліста-це приклад мужністі і справжньго профі. 

Я повністю з Вами згоден. Не знаю якщо це правда, якому дурачкові потрібен Ярмоленко, швидкості немає, а якщо і побіжить то швидко здихає. Малюнок його гри одноманітний і не ефективний. Шкода що так, а так хочеться побачить від них красивий атакуючий футбол. Але з таким підходом, і з цим складом нічого доброго не світить. Кроти розпродали пів команди а малюнок гри не помінявся. А на наших гидко дивитись, не думаю що Суркіс менше їм платить. Я мрію щоб Суркіс запросив Мирона Маркевича, він єдиний тренер який змігби зробити команду. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 минут назад, Укроп сказал:

Я повністю з Вами згоден. Не знаю якщо це правда, якому дурачкові потрібен Ярмоленко, швидкості немає, а якщо і побіжить то швидко здихає. Малюнок його гри одноманітний і не ефективний. Шкода що так, а так хочеться побачить від них красивий атакуючий футбол. Але з таким підходом, і з цим складом нічого доброго не світить. Кроти розпродали пів команди а малюнок гри не помінявся. А на наших гидко дивитись, не думаю що Суркіс менше їм платить. Я мрію щоб Суркіс запросив Мирона Маркевича, він єдиний тренер який змігби зробити команду. 

Маркевічу  важко буде-вони ж себе зірками уявили.Той же Ярмоленко на Реброва огризається.Ще одна зіронька наша бігає в Севільї.Чекаю чи вдасться відучити його великого пальця догори задирати та як піжонові бігати.Так,Шахтарю з Луческу пощастило.Молодь не може ніде пробитися,бо в нашому житті зкрізь впливають авторітети

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 часов назад, Укроп сказал:

Та як не брати до сердця? Для мене Динамо як наркотик, тільки після смерті Лобановського від нього одні розчарування

Лобановський любив футбол і  був  тренер від душі  .він бачив футбол як гру а не як бізнес і Суркіс його поважав.  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 минуты назад, Укроп сказал:

Я мрію щоб Суркіс запросив Мирона Маркевича, він єдиний тренер який змігби зробити команду. 

Маркевич  навряд чи  піде в Динамо поки буде президентом Суркіс

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, Sergei 08 сказал:

Лобановський любив футбол і  був  тренер від душі  .він бачив футбол як гру а не як бізнес і Суркіс його поважав.  

Я б з другого боку підходив.А коли виник Суркіс і коли був Лобановський?Ким був Лобановський  та хто такий Суркіс?Не все вимірюється грошима.Треба спитати  себе чи поважав Лобановський Суркіса? Та чи спроможні люди такі як Суркіс будь кого поважати?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...