Jump to content

Футбольная

Sanich
 Share

Recommended Posts

Мои поздравления Металисту! :ole_ole:
Мои тоже-Маркевич переиграл Луческо.У нас добавился ещё один реальный претендент на золото.

Мои поздравления Металисту! :ole_ole:
Мои тоже-Маркевич переиграл Луческо.У нас добавился ещё один реальный претендент на золото.
Мужики, я не футболист, скажите, а что случилось?

Шахтер - Металист - 1-2.

Мужики, я не футболист, скажите, а что случилось?

Головне навіть не виграш у Шахтаря, а те що Металлісту вдалось обійти Шахтар в турнірній таблиці й зайняти 2 місце таблиці. Молодці - набирають хід з кожним матчем і від першої сходинки відстали всього на 2 очки

Шахтер - Металист - 1-2.
Как же это их угораздило, да еще не на своем поле? Молодцы!

Шахтер - Металист - 1-2.
Как же это их угораздило, да еще не на своем поле? Молодцы!
Миша! А первое (пока) место в своей подгруппе ЛИГИ ЕВРОПЫ :ole_ole: На Сегодня лучший клуб Украины в Еврокубках:az:

На Сегодня лучший клуб Украины в Еврокубках

І не тільки в Єврокубках - єдиний клуб який в цьому сезоні не програє у всіх турнірах (динамо мали поразку в ЛЧ). І ще - рекордсмени України по тривалості "сухого сезону" - 715 хвилин без пропущених м'ячів

Ну да ладно, не перехвалите! Хоть мои душа и сердце всегда с Металлом и хочется верить в неслучайность второго места, но давайте чуток подождем, чтобы понять обоснованность всех востоженных слов типо "Третий претендент", "лучший клуб Украины в Еврокубках" и пр. Все нужно доказывать стабильностью. Вот 6 ноября приезжает Динамо, тогда и посмотрим. Хотя на прошлой неделе только харьковчане и радовали по-настоящему, особенно в Швеции :az::ole_ole::az: !!!

Ой не заздрю я Карпатам - кубкова гра з Металлом :ak: Якщо гратимуть так як досі, то навіть при якомусь чудесному спасінні й проході далі радіти нічому ((

Ой не заздрю я Карпатам - кубкова гра з Металлом Якщо гратимуть так як досі, то навіть при якомусь чудесному спасінні й проході далі радіти нічому ((

Да уж, что-то в Карпатах не заладилось. Кононов ведь неплохой специалист, да и состав не последний, но... что-то и правда не так! :(

Ой не заздрю я Карпатам - кубкова гра з Металлом Якщо гратимуть так як досі, то навіть при якомусь чудесному спасінні й проході далі радіти нічому ((

Да уж, что-то в Карпатах не заладилось. Кононов ведь неплохой специалист, да и состав не последний, но... что-то и правда не так! :(
Прошлогодние Карпаты :ay: ,Всё мне кажется в зарплате,Кононов амбитный тренер.Не спешат "в него вложивать" деньги.А команда с характером и на кубковые игры может проявить свой характер,хотя с Металистом.....надо смотреть......

Не спешат "в него вложивать" деньги.

Так уже "вклали" - пішов у відставку тиждень тому. Правильно зробив. Що робити тренеру в команді, де керівник без його відома висмикує ключового гравця й віддає в аренду конкуренту, а потім за кілька тижнів повертає назад (ситуація з Годвіном) - і потім претензії до тренерів по фізичній підготовці гравців? Про Кожанова я взагалі мовчу. Який там в біса бойовий дух тепер...

Не спешат "в него вложивать" деньги.

Так уже "вклали" - пішов у відставку тиждень тому. Правильно зробив. Що робити тренеру в команді, де керівник без його відома висмикує ключового гравця й віддає в аренду конкуренту, а потім за кілька тижнів повертає назад (ситуація з Годвіном) - і потім претензії до тренерів по фізичній підготовці гравців? Про Кожанова я взагалі мовчу. Який там в біса бойовий дух тепер...
Металлист проиграл Карпатам .Маркевич выставил дубль и правильно сделал.Здесь тот случай, когда за тремя зайцами гонятся не стоит :IMHO1:

Металлист проиграл Карпатам .Маркевич выставил дубль и правильно сделал.Здесь тот случай, когда за тремя зайцами гонятся не стоит

Да не такой уж и дубль. Играли откровенно расслаблено, без искорки.

не найкращим складом грали, але й не останнім. А от щодо того, що "без іскорки" то так. Може у Карпат якась болячка заразна? ТТТ :umora:

не найкращим складом грали, але й не останнім.

Лучшие игроки :ay: да и сам Маркевич :hi: даже не поехали во Львов :ax:

Може у Карпат якась болячка заразна? ТТТ :umora:
вчора Метал 2 2 з Ворсклою - "наврочили" Микола Іванович :ak:

Дуже вже мені неподобається обвинувачення Маркевичом українських гравців.Займались би вирощуванням своїх!!!!Куплять всі гаразді!

Дуже вже мені неподобається обвинувачення Маркевичом українських гравців.Займались би вирощуванням своїх!!!!Куплять всі гаразді!
А сенс? Карпати вирощували, але толку з того, коли вони не можуть запропонувати їм таку зарплату, як Шахтар чи навіть Металіст. Виростили, вклали в гравця купу грошей, і він їде в Шахтар. То дешевше купити чужого.

А сенс? Карпати вирощували, але толку з того, коли вони не можуть запропонувати їм таку зарплату, як Шахтар чи навіть Металіст. Виростили, вклали в гравця купу грошей, і він їде в Шахтар. То дешевше купити чужого.
Мабуть Ви маєте рацію.Гроші!!!!Мабуть тут причина,вірніше їх кількість.На цей час іде гра Динамо з Таврією а прямої трансляції нема.Як там складається?

Виростили, вклали в гравця купу грошей, і він їде в Шахтар.

Так они ж его продают с "наваром" :blink: ... От Вам і сенс :ole_ole::wave:

Як там складається?

"Карпаты" опять пролетели - 0:2 :hi:

Дуже вже мені неподобається обвинувачення Маркевичом українських гравців.

Я не буду говорить за всех украинских игроков,но факт остается фактом,что в шахтере самое слабое звено именно украинские игроки. Бразильцы забивают а украинцы пропускают.Спасибо Рыбке за игру, а так нет слов одни эмоции.Думаю,что с такой игрой украинцев шахтеру не стоит ехать к зениту.

Виростили, вклали в гравця купу грошей, і він їде в Шахтар.

Так они ж его продают с "наваром" :blink: ... От Вам і сенс :ole_ole::wave:
І багато ви таких "проданих з наваром" знаєте? Кобіна хіба що, та й то невідомо який там навар. А між іншим молодіжка Карпат щороку втрачає 3-4 гравців, які ще не мають повноцінного контракту з Карпатами - вони переходять задарма, бо там платять більше і умови кращі. На підготовку таких гравців, пішло безліч людино-годин, витрат, відрядженнь, проживання. Починаючи з академії, школи, закінчуючи тренувальними таборами. Маркевич колись озвучував цифри, які в них ідуть на вирощування одного гравця рівня основи - легіонера приблизного купити часто дешевше. А на такого, що попадає в основу скільки приходиться тих, що так і не розкрились? Я бачу вихід лише в ізраїльському "методі". Там введено обмеження не на легіонерів, а є квота вихованців клубу. На полі має бути команда, в якої 8! гравців тренувалися постійно протягом останніх 5 років в данному клубі. Неважливо якого вони громадянства - вони вирощені клубом, а не куплені за бабло. Хоча де зараз ізраільский фуутбол?

Як там складається?

"Карпаты" опять пролетели - 0:2 :hi:
- Гімн ФК Карпати :ole_ole::ole_ole::ole_ole: