Перейти к содержанию

Футбольная


Sanich

Рекомендуемые сообщения

1 час назад, chernega сказал:

Поки, що не вражають хорвати. Надія на 2 тайм.

Вже 2:1 Хорватія чемпіон

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Від багатьох я тільки і чув, Англія переможе Хорватію, а я вболівав за Хорватію, і в фіналі також буду за Хорватів. Вони заслужили стати чемпіонами, а не зборіще іммігрантів з сенегальсько-гвінейсько-камерунсько-марокансько-алжирськими паспортами, які стали французами. 

У 1998 році всі говорили про золоте покоління Шукера, Просінечки, які стали бронзовими на ЧС, а що казатимуть про Модріча, Манджукіча, Ракітіча і Ко? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Андрій Сумчанин сказал:

Від багатьох я тільки і чув, Англія переможе Хорватію, а я вболівав за Хорватію, і в фіналі також буду за Хорватів. Вони заслужили стати чемпіонами, а не зборіще іммігрантів з сенегальсько-гвінейсько-камерунсько-марокансько-алжирськими паспортами, які стали французами. 

У 1998 році всі говорили про золоте покоління Шукера, Просінечки, які стали бронзовими на ЧС, а що казатимуть про Модріча, Манджукіча, Ракітіча і Ко? 

Безперечно що вся Україна вболівала за Хорватію. Дивує інше. Малесенька Хорватія, а такі творе дива завжди в футболі. Ніколи в Україні не буде такого рівня футболу. А так хотілосьби

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Щось пішло не по сценарію ФІФА-чки. А хорвати молодці, не зламалися після пресингу від "власть имущих". Тепер ще один, самий важкий крок, і Хорватія ввійде в історію, а українці будуть довго пам'ятати слова "СЛАВА УКРАЇНІ" через які вся Україна почала вболівати за  хорватів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, ЯроБа сказал:

Щось пішло не по сценарію ФІФА-чки. А хорвати молодці, не зламалися після пресингу від "власть имущих". Тепер ще один, самий важкий крок, і Хорватія ввійде в історію, а українці будуть довго пам'ятати слова "СЛАВА УКРАЇНІ" через які вся Україна почала вболівати за  хорватів.

А Ви що знаєте сценарій ФІФА? А може якраз все йде по сценарію... Хорвати проявляють характер і стійкість в кожному матчі, а так вони зіграли класно фактично в матчі з "незрозумілою" Аргентиною, а в плей-офф хто - Данія-Росія-Англія, слабенька сітка, погодьтеся і в плей-офф вони на жилах пройшли - 2 післяматчеві пенальті + ще один додатковий час. У французів серйозніші скальпи - АРгентина, Уругвай, Бельгія, причому зняли вони їх "ненапрягаючись". Так що... В фіналі вболіватимемо за словян звичайно, а не за збірну Африки, тільки от чи хватить сил і наснаги?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минут назад, Галичанин сказал:

А Ви що знаєте сценарій ФІФА? А може якраз все йде по сценарію... Хорвати проявляють характер і стійкість в кожному матчі, а так вони зіграли класно фактично в матчі з "незрозумілою" Аргентиною, а в плей-офф хто - Данія-Росія-Англія, слабенька сітка, погодьтеся і в плей-офф вони на жилах пройшли - 2 післяматчеві пенальті + ще один додатковий час. У французів серйозніші скальпи - АРгентина, Уругвай, Бельгія, причому зняли вони їх "ненапрягаючись". Так що... В фіналі вболіватимемо за словян звичайно, а не за збірну Африки, тільки от чи хватить сил і наснаги?

Вірю що вистачить у них і сил і наснаги. Це буде справедливо як Хорвати стануть чемпіонами

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Укроп сказав:

Безперечно що вся Україна вболівала за Хорватію.

 

28 хвилин тому, ЯроБа сказав:

а українці будуть довго пам'ятати слова "СЛАВА УКРАЇНІ"

Домагой Вида: "Господи, Хорватия такая маленькая страна! Кто за нас в финале будет болеть?"
Господь: "Сейчас я шепну тебе на ухо два слова, и за твою команду ещё 40 миллионов будет болеть." :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якщо хорвати  вжарять французів - то Україна друга команда світу !!!:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тримаємо кулаки за Хорватію.

Слава Хорватії! Хорватами слава! 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Колись давно ще в 90 р., коли Франції ніхто ще не знав і вони стали чемпіоном світу, я на їх перемогу ставив з самого початку.

Так само і зараз зібралася дуже сильна і збалансована команда, тому думаю у хорватів шансів небагато.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24 минуты назад, Wladimir_K сказал:

Колись давно ще в 90 р., коли Франції ніхто ще не знав і вони стали чемпіоном світу, я на їх перемогу ставив з самого початку.

Так само і зараз зібралася дуже сильна і збалансована команда, тому думаю у хорватів шансів небагато.

Я думаю що і у Хорватів не менш збалансована команда

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Швидкості атаки французів і оборони хорватів занадто різняться,це ахілесова п*ята. Знайдуть вирішення,надія є. А ми ждемо і сподіваємось.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 12.07.2018 в 12:02, Wladimir_K сказав:

Колись давно ще в 90 р., коли Франції ніхто ще не знав і вони стали чемпіоном світу, я на їх перемогу ставив з самого початку.

Так само і зараз зібралася дуже сильна і збалансована команда, тому думаю у хорватів шансів небагато.

Згоден з Вами але частково ,звісно Франція набагато сильніша ,це навіть не обговорюється , але у французів є одне слабке місце - головний тренер,Дешам це наставник який програє фінали ,найвідоміші фінал ЛЧ з Монако ,та фінал Євро з цією ж збірною.Хоча в перемогу Хорватії не вірю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, venchyk сказал:

в перемогу Хорватії не вірю

А я вірю:wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 12.07.2018 в 05:24, Андрій Сумчанин сказав:

Від багатьох я тільки і чув, Англія переможе Хорватію, а я вболівав за Хорватію, і в фіналі також буду за Хорватів. Вони заслужили стати чемпіонами, а не зборіще іммігрантів з сенегальсько-гвінейсько-камерунсько-марокансько-алжирськими паспортами, які стали французами. 

У 1998 році всі говорили про золоте покоління Шукера, Просінечки, які стали бронзовими на ЧС, а що казатимуть про Модріча, Манджукіча, Ракітіча і Ко? 

:ay: дві збірні де немає негро-африканців. Японія була, та Х.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, chernega сказал:

:ay: дві збірні де немає негро-африканців. Японія була, та Х.

А рф?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 хвилин тому, Вадім Полтава сказав:

А рф?

А бразилець?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, chernega сказав:

А бразилець?

Бразилець не темношкірий .Фінал на цей час 4:2  на користь Франції але гадаю казкової кінцівки не буде,мабуть ще не час малим країнам вигравати такі чемпіонати:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, venchyk сказав:

Бразилець не темношкірий .Фінал на цей час 4:2  на користь Франції але гадаю казкової кінцівки не буде,мабуть ще не час малим країнам вигравати такі чемпіонати:IMHO:

Я був за Ф. в 2006, але на жаль на розумію Зізу до сих пір. До речі моя перша футболка була юве зізу, потім лівер без номеру але це таке...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Маємо нового чемпіона збірна Франції дворазовий чемпіон світу ,стала в один ряд зі збірними Уругваю та Аргентини.Хорвати виглядали пристойно ,і найголовніше Стрініч та Віда грали свого часу  в чемпіонаті України, очевидно що і наша країна трохи причетна до успіху Хорватів.Слава Україні !Слава Хорватії!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Хацкевичу другий рік поспіль не вдається вивести Динамо в ЛЧ.... Як я і думав при його призначенні у Динамо що це "черговий знаток конспектів Лобановського і з великим динамівським серцем", а тренер нулячий, фізрук.

Динамо перетворилося у звичайнісеньке стійло.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Андрій Сумчанин сказал:

Хацкевичу другий рік поспіль не вдається вивести Динамо в ЛЧ..

Динамо перетворилося у звичайнісеньке стійло.

 Я не розумію, хто тримає в команді "бездарів" гармаша і т.п., з них сміється вже вся країна, чому молодь, яка кожну гру робить дитячі помилки і не росте в професійному рівні досі в команді? Невже не зрозуміло - якщо гравець не може за  1-2 роки нічого показати, то і наступні роки він буде баластом. Прикро за таке динамо...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, sid сказал:

 Я не розумію, хто тримає в команді "бездарів" гармаша і т.п., з них сміється вже вся країна, чому молодь, яка кожну гру робить дитячі помилки і не росте в професійному рівні досі в команді? Невже не зрозуміло - якщо гравець не може за  1-2 роки нічого показати, то і наступні роки він буде баластом. Прикро за таке динамо...

Динамо потрiбно помiняти власника. Суркic розцiнюе команду як дойну корову. Побiльше з неi взяти i поменше вкласти 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 година тому, Андрій Сумчанин сказав:

Хацкевичу другий рік поспіль не вдається вивести Динамо в ЛЧ.... Як я і думав при його призначенні у Динамо що це "черговий знаток конспектів Лобановського і з великим динамівським серцем", а тренер нулячий, фізрук.

Динамо перетворилося у звичайнісеньке стійло.

Так ще багато "повелителів конспектів" в структурі клубу. Вже й нові підіійшли - Гусєв, Шовковський і т.д. :) Шоу маст гоу он. Правда, хто за музику платить, той і замовляє. Тому можемо лише спостерігати. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 години тому, Андрій Сумчанин сказав:

Хацкевичу другий рік поспіль не вдається вивести Динамо в ЛЧ.... Як я і думав при його призначенні у Динамо що це "черговий знаток конспектів Лобановського і з великим динамівським серцем", а тренер нулячий, фізрук.

Динамо перетворилося у звичайнісеньке стійло.

Нічого дивного в грі Динамо немає. Такий рівень сьогоднішнього українського футболу. 

Футбол потребує грошей, а бажаючих вкладати в таке ненадійне діло немає.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...