Перейти к содержанию

Футбольная


Sanich

Рекомендуемые сообщения

Нету в Украине хороших игроков в достаточном количестве. Клубы типа Шахтера и Динамо не всегда могут найти стоящих игроков для хакрытия дырки в виде лимита на легионеров а о трансферах в иностранные клубы я вообще молчу. Жаль, но что есть...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Нету в Украине хороших игроков в достаточном количестве.

Як немає, є і в достатній кількості, тільки треба хотіти їх шукати. От в оболонь знайшла кілька, вони знайшли б ще та немають таких фінансів як шахтар. А грають краще , вчора доказали.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

або Ахметов просто купить їм гру

Неоднократно слышу Ваше высказывание о покупке игры, если так рассуждать как Вы, тогда дешевле купить игру чем платить большие деньги за легионеров. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

От в оболонь знайшла кілька, вони знайшли б ще та немають таких фінансів як шахтар. А грають краще , вчора доказали.

Это не заслуга оболони.Это ошибка тренера что выпустил дублирующий состав доверив украинцам игру. :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Это не заслуга оболони.

ЭТО заслуга Оболони!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Молодцы, хоть кто-то цыгана на место периодически (2-й раз в сезоне) на место ставит...............
Это ошибка тренера что выпустил дублирующий состав доверив украинцам игру.

дублирующий состав это все теже лица минус бразильци?, если бы он выпустил Шахтер2, ну тогда я понимаю, не надо ля..ля... Оболони респект и уважуха , одним словом молодцы!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Это не заслуга оболони.Это ошибка тренера что выпустил дублирующий состав доверив украинцам игру. :IMHO1:
тойсть сейчас вы сами подтвердили что Шахтер не тратится в поисках талантливых украинских футболистов, потому как украинцы Оболони ЛУЧШЕ украинцев Шахтера!!! и это при том что бюджеты клубов и сравнивать нельзя!!!
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На "Динамо" без слез и "карвалола" смотреть невозможно :ak:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На "Динамо" без слез и "карвалола" смотреть невозможно

Краще слухати по радіо, менше негативних емоцій, хана напевно Динамо....
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

тойсть сейчас вы сами подтвердили что Шахтер не тратится в поисках талантливых украинских футболистов, потому как украинцы Оболони ЛУЧШЕ украинцев Шахтера!!! и это при том что бюджеты клубов и сравнивать нельзя!!!

Я хочу сказать,что в Украине нет хорошего футбола. Посмотрите любой матч чемпионатов англии,франции ,испании а потом( сразу же после окончания этой игры) включите наш и все сразу поймете. :hi: К стати не слышу критики в адрес Динамо. Вчера им и судья помогал, а толку? А браге к барселоне ой как далеко.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На "Динамо" без слез и "карвалола" смотреть невозможно

Ну як обійшлось без корвалола. Динамо так , як шахтар теж обкакались. Тай спартак теж, а кажуть що в росії сильніший чемпіонат. :umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

К стати не слышу критики в адрес Динамо. Вчера им и судья помогал, а толку? А браге к барселоне ой как далеко.
вы правы и на данный момент Шахтер намного сильнее Динамо... а Динамо огорчило беззубостью...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

а кажуть що в росії сильніший чемпіонат. :umora:
и кто вам такой бред говорил? наш футбол намного выше чем русский :ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Владимир 22, що завидно що ваш бразильський шахтар габзили, а динамо ні. Просто тут без слів. Що казати коли вони напевно щеки забули вдома, тому так беззубо виглядали. Та всі ми критикуємо динамо, шахтар, а на слідуючий сезон єврокубків будемо за них вболівати. :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

а кажуть що в росії сильніший чемпіонат. :umora:
и кто вам такой бред говорил? наш футбол намного выше чем русский :ay:
Незгоден. В Россії сильніший чемпіонат, хоча слабші команди - такий парадокс. Просто там за чемпіонство можуть боротися мінімум 5-7 команд, як в нормальних чемпіонатах рівня Германії, Італії та ін. А в УПЛ поки що видно Шахтар та Динамо, вони й тягнуть на собі загальний рейтинг. Інші команди не того рівня і навіть Металліст чи Дніпро на мою думку не достойні 3-го місця - не та в них гра. Проте вже такі маленькі кроки до великих амбіцій роблять Дніпро, Металліст та Карпати (останні нарешті отримали добро на новий стадіон у Львові, що будується, й нову тренувальну базу - тепер є змога утримати вдома талановитих гравців і запросити пристойних легіонерів). От коли вони вийдуть на рівень боротьби за першість, а до них приєднається ще 1-2 команди, тоді й можна говорити про вищий, ніж в Россії рівень чемпіонату
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

а Динамо огорчило беззубостью...
а згадати є що http://www.youtube.com/watch?v=Idp-CcZwHzQ...feature=related, і нехай хтось після цього скаже, що українці у футбол грати не вміють, тоді без легіонерів барсу взували на їхньому полі, а тепер тренер то циган то росіянин, команда - збірна світу, а вболіваєм як за своїх :ak:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Про вічне….aбо rimango con la squadra amata... Давно вже мені не було так боляче…..вчора я йшов пізного вечора по спорожнілих вулицях Риму після перегляду в інет. клубі гри улюбленої команди…В серці п?кло і пекло, розум боровся з емоціями, одні почуття виринали слідом за іншими, вир емоцій не могло нічого зупинити: якась прихована образа чи то на себе, чи то на команду, чи то на тренера….навіть сам, щиро кажучи не міг з цим розібратися…Залишалося взяти пиво в пізній арабській піццері і почвалавши до дому, змягчити біль…мій біль….наш біль…А на вулиці падав дощ…чомусь його так давно не було цього дошу перед цим, а тут ще і цей злощасний дощ…в душі і з неба…. Не хочуся здаватися банальним, але мені не давало спокою одне питання: чому, чому, яка причина???. Від чого залежить успіх чи не успіх команди? Часто можна почути вислови: «ми зможемо», «ми сильніші», «треба бути впевними у власних силах». Чомусь вчора це питання стояло переді мною дуже гостро. Яка основна складова успіху? Хороший тренер, підбір висококласних футболістів, потужна фінансова складова клубу, психологія переможців, тактика, мотивація. Безпечно думаю, кожен хто це буде читати зможе продовжити перелік складових успіху. Але ж є і було багато клубів, які все це мають або мають у значній мірі, але по великому рахунку нічого не виграють. …Де криється розгадка?…Думаю багато б сказали: фортуна, везіння, фарт …Подумати б тільки: кілька сантиметрів вправо чи вліво – і м’яч у воротах суперника, а цього не стається. Невелика помилка воротаря – і ми у пів фіналі – і сьогодні б «плели лаври» великій команді...зрештою - вона все одно велика…Але все таки, я кудись звернув….тож у чому, чи у кому секрет успіху? Тут мабуть все таки треба звернути увагу на метафізику, на сферу ірраціональну, або як можна було б сказати = Вищу Силу…Ті, що вірить називає її Богом. Це така Вища сутність, яка допомагає людині, від якої залежить це саме везіння чи не везіння, в її руках є всемогутня сила, вона когось возносить, а когось принижує…Тут чомусь згадалися слова Вічної книги: «Бог гордими гидує, а смиренним благословення дає»…. Вчора, здається у другому таймі почув, як рос. коментатор розповідав про те, що перед матчем група укр. журналістів бачили в головному соборі Браги Домінгуша Пацієнцію, який кілька годин спілкувався з Богом… З точки зору здорового глузду, звичайної логіки, коли вчора та й зрештою і в першому матчі ДК вийшло на гру було видно що у команди все є – хороші футболісти, досвідчений тренер (може хтось не погодиться зі мною, все одно я вважаю, що за багатьма ознаками жанру великої гри Київ навіть візуально виглядав, скажу так солідніше – ….але все таки далі проходить Брага… Ця посередня команда з порівняно з невеличкого містечка…Я просто подумав, а може справді – окрім цих самих грошей, самовпевненості, професіоналізму потрібно ще щось, що є поза сферою нашого розуму…те, що не є в наших силах і що не можна купити…Тому мабуть вже в первісно общинному ладі досвід примітивних людей вказував на те, що потрібна поміч Неба, слід прихиляти його благословення…Можлива до нього і треба звертатися тим, хто виходить на поле і хто з щирими переживанням завмер перед екраном, чим хто розробляє тактику на гру і робить заміни, і тим хто вкладає мільйони в Велику команду…Можливо ця енергетика любові до назавжди рідного Динамо є основою успіху клубу. Думаю ми можемо реально допомагати команд і то дуже сильно, прикликаючи поміч Неба на великий клуб.... Rimango con la squadra amata...я залишаюся з рідною командою

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пост Бомбуса за № 616,як на мене,кращій за всі попередні ним викладені з травня 2007 р.Отут я бачу Людину.Співчуваю,але,Бомбусе,футбол це тільки гра,м"яч круглий а тренери і володарі команд-клубів хитрі заробітчани. :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пост Бомбуса за № 616,як на мене,кращій за всі попередні ним викладені з травня 2007 р.

Вам очень легко потрафить. ;) Проверьте своё окружение, оно могло этим уже давно бессовестно и корыстно пользоваться. :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Почитав посты, я не пойму откуда такое предвзятое отношение к Луческу и Шахтеру? Тренер выиграл с клубом кубок УЕФА, дошел до 1/4 финала ЛЧ, по моему прогресс Шахтера очевиден. А чтобы выигрывать у Барсы надо иметь хотя бы одного нормального забивного нападающего, еще не известно как бы сложилась игра, если бы Шахтер в дебюте матча реализовал свои три момента. А таким нападающим как Марсело Морено не против Барсы выходить, а во второй лиге на замену.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Бывший полузащитник киевского «Динамо», днепропетровского «Днепра» и сборной Украины Роман Максимюк рассказал о своем «казахском» период карьеры. Один из опытнейших украинских футболистов провел в Казахстане два года. Первый сезон он отыграл на Урале, в городе Атырау, что на границе Европы и Азии, еще год — в клубе «Казахмыс» из азиатского городка Сатпаев. «Казахи — очень тяжелый народ! Трудно с ними сотрудничать и жить в этой стране. Они очень взрывные. Не могут ни дня без драки. Вечером я из дома не выходил: нас предупредили, что лучше оставаться дома. Ведь тамошние люди могли запросто проверить, умеешь ли ты драться, умеешь ли быстро бежать. (Смеется). Как только засветятся первые фонари, местная „шпана“ начинает искать жертв. Слава Богу, не приходилось иметь с ней дела», — цитирует Максимюка «Галичина Спортивна» со ссылкой на газету «Экспресс». «Футболисты местные также задиры, — продолжил футболист. — С ними трудно найти общий язык. Сердятся, если им что-то подсказываешь, — мол, они сами все знают. Даже шли разговоры, почему чужаки приехали отбирать их хлеб. Словом, сложный этап в карьере как для меня, так и для семьи. Мой сын имел проблемы в общении, поскольку многие его ровесники не знали русского. Этот язык в Казахстане вымирает. По крайней мере молодое поколение его не знает». «В Казахстане, по сравнению с Украиной, больше наркоманов. Они любят класть под язык легкий наркотик. От этого кайфует чуть ли не каждый житель города, — добавил Максимюк. — Конечно, и мне предлагали. Казахи хотели, чтобы я „присел“ на их наркотики, но я отказался. Неприятная это вещь. А как от нее изо рта пахнет — ужас! Интересно, что футболисты тоже от этого кайфовали. Даже приучили к наркотикам бразильского легионера».

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Почитав посты, я не пойму откуда такое предвзятое отношение к Луческу и Шахтеру?

Тут имеет место давление на психику тень личности владельца клуба. :IMHO1::dntknw: Ничего личного.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Бывший полузащитник киевского «Динамо», днепропетровского «Днепра» и сборной Украины Роман Максимюк рассказал о своем «казахском» период карьеры.

В 80-ых часто бывал по делам службы в Казахстане, г.Чимкент... Абсолютно чужая культура, менталитет, отношение к работе... Единственное, что нас объединяет, так это то, что мы, как и они, ходим на двух ногах :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Единственное, что нас объединяет, так это то, что мы, как и они, ходим на двух ногах :)
Но наши ноги, справедливости ради надо отметить, гораздо ровнее...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Единственное, что нас объединяет, так это то, что мы, как и они, ходим на двух ногах

Шо, москлику, не подобаються тобі вільні казахстанці? Азербайджанці не подобаються, поляки... Часом не на ксенофобію страждаєшь? :angry:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 80-ых часто бывал по делам службы в Казахстане, г.Чимкент... Абсолютно чужая культура, менталитет, отношение к работе... Единственное, что нас объединяет, так это то, что мы, как и они, ходим на двух ногах

Я 4 роки в гуртожитку жив в одній кімнаті з таджиком з Душанбе - людина-золото. Таких пошукати треба... Так, чужа культура, інша релігія (хоча сало їв :umora: ), але культура та - дай боже нашим, хоч таку. А поняття честі й моралі - то святе. І за незнайому людину може заступитись вночі на темній вулиці, і сорочку з себе зняти, коли комусь треба більше... Таких би людей побільше навколо... А ви - ноги... Ноги нормальні - спортсменом був і 185 см зросту, кандидат наук вже - в Харкові в НДІ рослинництва УААН працює.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...