Jump to content
Petrovych61

Интересное о пчёлах

Recommended Posts

а ви плачете за тараканами. opr06K9J.gif

А Ви наче радієте. Але ж не даром вченні б*ють тривогу. За тараканами можуть піти і бджоли. Тоді безробіття не буде. Для того щоб запилити те що запилюється. Будемо ходити з вібраторами. В голландії розробили такі, раніше помідори запилювали. Я вже пробував цього щастя, за день ні рук ні шийних позвонків не відчуваеш. Так що не відомо що краще. Кожне створіння для чогось потрібне в цьому світі.
Или будем как в Китае опылять :angry:post-2617-1335035635_thumb.jpg
Таргани зникли невідомо куди.

Есть, ребята, эта гадость. Во всяком случае в Днепропетровске. На досуге помагаю людям избавляться от этой нечести и клопов заодно(частное предприятие). Есть и в общежитиях, и в квартирах, и в больницах, и в ресторанах... :hi:
Есть, ребята, эта гадость.

А цікаво булоб зробити опитування. Щоб спровергти доводи науковців. Давайте по областях. Дніпропетровськ каже 1 що точно є. 2голос по чуткам нема. закарпаття каже є. Київ і область нема. Треба визначитись. Edited by ded50
Хворі на голову :IMHO1: А може це таке східне збочення? :ah:
А цікаво булоб зробити опитування. Щоб спровергти доводи науковців. Давайте по областях. Дніпропетровськ каже 1 що точно є. 2голос по чуткам нема. закарпаття каже є. Київ і область нема. Треба визначитись.
Чим крутіше місто, тим менше тарганів. Лексусами почавили :umora: Edited by Арій

А цікаво булоб зробити опитування. Щоб спровергти доводи науковців. Давайте по областях. Дніпропетровськ каже 1 що точно є. 2голос по чуткам нема. закарпаття каже є. Київ і область нема. Треба визначитись.
В Харькове видел в центре города, в благополучной квартире,но квартира редко посещается людьми.. :umora: Edited by кузмич

Еще и я свои пять внесу в ваш разговор. В Днепропетровске встречал, когда жил в общаге, и сейчас встречаю. Так, что они некуда не делись, только поменьше стало.
Хворі на голову :IMHO1: А може це таке східне збочення? :ah:
Нет, просто несколько лет назад, в некоторых регионах Китая, исчезли пчелы, вот и пришлось таким образом опылять сады.
Хворі на голову :IMHO1: А може це таке східне збочення?
Пошукайте в інеті фільм "Мовчання бджіл" /Silence of the Bees (National Geographik). Думаю вам все стане ясно

Мені і так ясно, що це ідіотизм. Спочатку знищують довкілля заради економічного зростання, а потім на деревцях висять - запилюють. Кожному природою і Богом вділена своя робота і призначення. А ці недоумки йдуть проти природи, так їм і треба. Зрештою, таке майбутнє може чекати все людство.

Мені і так ясно, що це ідіотизм. Спочатку знищують довкілля заради економічного зростання, а потім на деревцях висять - запилюють. Кожному природою і Богом вділена своя робота і призначення. А ці недоумки йдуть проти природи, так їм і треба. Зрештою, таке майбутнє може чекати все людство.
I0jknYU7ZwE
Хворі на голову А може це таке східне збочення?

Це мабуть така релігія, культ бджоли. :umora:

Ось надибав дуже цікаві факти. ПАСІЧНИЦЬКІ ЗАГАДКИ ВІД КОМІСАРА Може, спільними зусиллями зможемо розгадати.

На жаль багато питань неконкретні або й просто дивні... Ось на приклад №9 про найпоширеніший вулик, зрозуміло що Лангстрота-Рута а другу частину як розуміти, хіба ж я знаю скільки таких вуликів є в Україні?.. ;) №26 на першому фото здається тесло а на другому струг. №27 якесь дивне, чому це усі мед "відбирають" на Спаса і взагалі загадка для мене грабунок колод(з вбивством бджіл) в жовтні коли вже в середині вересня немає росплоду(який може зіпсувати мед)?.. :dntknw: № 29 мене просто вразило- навіщо ми мучаемось с вуликами коли в колодах більше меду? :blink: №30 також дивне- навіщо тулити кусочки вощини, чи ж її дефіцит?.. :) №31 Зрозуміло що була бджолина отрута, втім зараз вона нічого не варта бо нікому не потрібна. №32 Відповідь очевидна- священик. :)

Edited by surovyj
№32 Відповідь очевидна- священик.

Столяр - Йосиф був столяром, він Ісуса виховав, за це професія божественна :hi:

А я .думаю, пасічник-столяр... :)

А я .думаю, пасічник-столяр... :)
священник-пасічник-столяр :umora: 100%
священник-пасічник-столяр opr06K9J.gif 100%

Паланочка :ole_ole:

Священник, на мою думку не професія, а покликання. Столяр професія. :IMHO1:

вчера 3 раз столкнлся с ситуацией. взял матку с рамки в руки она и потеряла сознание. посадил на сот в отводок а она не шевелиться полный ноль. минут пять так было пальцем трогаю хоть бы что. потом брюшка ножки зашевилились. а ка к пчелы ее вылизывали смотреть дно удовольствие. вот так

вчера 3 раз столкнлся с ситуацией. взял матку с рамки в руки она и потеряла сознание.

Что то ваши немки очень нежные... :) Другое дело наши местные- они не то что в обморок не падают а еще пробуют ужалить. ;)

surovyj это к счастью была моя последняя украинская степная от егошина . точно последняя. даром отдал еще и магарыч поставил. пусть мучаеться

вчера 3 раз столкнлся с ситуацией. взял матку с рамки в руки она и потеряла сознание.
У нее в роду енотовидных собак не было. А то те так поступают, чуть что и в безсознанку, под дохляка косят. :ay::wave:
surovyj это к счастью была моя последняя украинская степная от егошина . точно последняя. даром отдал еще и магарыч поставил. пусть мучаеться

Понятно... :ah: А то на ОПФ читал что так краинки чудят вот подумал что и бакфаст в том же духе. И раз уж тут про интересное про пчел... Кто видел как пчелы трамбуют пыльцу? И почему когда семья готовится пороиться с молодой маткой другие матки не выходят из маточников? Edited by surovyj