Перейти к содержанию

Ганеманівські решітки (разделительная решётка)


владек

Рекомендуемые сообщения

1 час назад, Петр Павлович сказал:

Міняв сьогодні віск на вощину. Заодно придбав такі решітки, розміри 310х470х3 паз 4.3-4.4 виробник хтось з Харкова. Чи потрібно робити на них обв'язку? Зараз використовую польські вінідурові в обв'язці та металеві без

 

Цена и кто продаёт? можно в личку

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, siverit сказал:

Цена и кто продаёт? можно в личку

Боярка, 48 грн.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Також цікавить дана РР, можливо є якісь дані (реквізити) для зв'язку з продавцем?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 year later...

Добрий день. Хто використовував рр українськоговиробництва Аналог Нікот? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Сергей 1234 сказав:

Добрий день. Хто використовував рр українськоговиробництва Аналог Нікот? 

Взяв цього року на пробу 20 шт. вроді норм.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 year later...

Також хотів би придбати віндурінові решітки, але з ними не все просто. Там проходи розміщені так, що не співпадають з розміщенням рамок. Ширина проходів має бути 25, а проміжок 12, щоб получалось 37мм разом, а в них буває 30 і 32мм. Хоча в мене є і хороші, можливо хто купляв і знає?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Nikan сказав:

Також хотів би придбати віндурінові решітки, але з ними не все просто. Там проходи розміщені так, що не співпадають з розміщенням рамок. Ширина проходів має бути 25, а проміжок 12, щоб получалось 37мм разом, а в них буває 30 і 32мм. Хоча в мене є і хороші, можливо хто купляв і знає?

Жодних проблем з цим немає, вони легкі бджоли будують воскові мостики на верхніх брусках гніздових рамок та піднімають решітку вверх, відповідно можуть проходити через неї на брусках рамок.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, Сергій-апі сказав:

Жодних проблем з цим немає, вони легкі бджоли будують воскові мостики на верхніх брусках гніздових рамок та піднімають решітку вверх, відповідно можуть проходити через неї на брусках рамок.

У мене так не получається, бо якщо піднімають то тоді їх забудовують і верхні рамкивже не стають а лягають на решітку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Nikan сказав:

У мене так не получається, бо якщо піднімають то тоді їх забудовують і верхні рамкивже не стають а лягають на решітку.

Візьміть кілька штук на пробу...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

33 минуты назад, Nikan сказал:

Також хотів би придбати віндурінові решітки, але з ними не все просто. Там проходи розміщені так, що не співпадають з розміщенням рамок. Ширина проходів має бути 25, а проміжок 12, щоб получалось 37мм разом, а в них буває 30 і 32мм. Хоча в мене є і хороші, можливо хто купляв і знає?

Вінідурові решітки взяв в дерев'яну обв'язку товщиною 10мм. Проблем нема. Правда деякі сім'ї будують воскові нарости між верхнім бруском рамки та решіткою.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

45 хвилин тому, Петр Павлович сказав:

Вінідурові решітки взяв в дерев'яну обв'язку товщиною 10мм. Проблем нема. Правда деякі сім'ї будують воскові нарости між верхнім бруском рамки та решіткою.

На віндурінових РР половина вуликів. Ніколи обвязкою не маявся. Просто кладу на рамки. Дійсно якщо дивитись, то частково на половині корпуса перекривається ходи бджолам - але якихось особливих проблем не побачив по меду. Як є з чого збирати - завалюють два магазина - без проблем. Крім того я спробував купувати віндурінові на 12 рамок і обрізати їх рівномірно з двох боків - тоді справа з проходами краща.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14.06.2023 в 11:13, Бджолопотам сказав:

На віндурінових РР половина вуликів. Ніколи обвязкою не маявся. Просто кладу на рамки. Дійсно якщо дивитись, то частково на половині корпуса перекривається ходи бджолам - але якихось особливих проблем не побачив по меду. Як є з чого збирати - завалюють два магазина - без проблем. Крім того я спробував купувати віндурінові на 12 рамок і обрізати їх рівномірно з двох боків - тоді справа з проходами краща.

 

Я раніше ставив 6мм брусок дерев'яний, але заліплюють нараз, а в цьому році почав розсувати середні рамки, якраз по 5 получається і все відкрито, але потім ті рамки лише на своє місце ставити, бо проміжок той забудовують. Можливо хай би так і було, але в мене є десь близько 30 шт нормальних, які точно стають як треба, а де їх брав то вже не пам'ятаю. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

При віндуріваних ще замітив мед несуть на верх, але гніздо при решітки дужче підлите 

А вобще на акацію і соняху рештки знимаю

Ставлю під кінець акації , типу удалітеля, щоб матку в період печатки акації не понесло на верх

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 5 months later...
  • 3 weeks later...

У мене чомусь не прижилися решітки. Є пару десятків віндулінових. Ставив минулого року на акації і на третій день зняв. Там де не було решіток, залили магазин, там де решітки, був тільки набриск де-не-де. 

Але пасіка вже чимала. Струшувати важко, руки потім довго в суставах ниють. Видалячі цьогоріч не спрацювали, майже в кожній сім'ї в магазині розплід був. Тож знову планую решітки і видув повітродуйкою. Придбав Нікот, можливо через них підуть бджоли краще, чим через віндулінові. А може я раніше щось не так робив. Вулики в мене фальцеві, решітка Нікот виходить більшою з боків на 1см. Що можна зробити? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, бігунець сказал:

Вулики в мене фальцеві, решітка Нікот виходить більшою з боків на 1см. Що можна зробити? 

Обрізати ножницями по металу, може й циркуляркой вийде.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, бігунець сказав:

У мене чомусь не прижилися решітки. Є пару десятків віндулінових. Ставив минулого року на акації і на третій день зняв. Там де не було решіток, залили магазин, там де решітки, був тільки набриск де-не-де. 

Але пасіка вже чимала. Струшувати важко, руки потім довго в суставах ниють. Видалячі цьогоріч не спрацювали, майже в кожній сім'ї в магазині розплід був. Тож знову планую решітки і видув повітродуйкою. Придбав Нікот, можливо через них підуть бджоли краще, чим через віндулінові. А може я раніше щось не так робив. Вулики в мене фальцеві, решітка Нікот виходить більшою з боків на 1см. Що можна зробити? 

Я зробив накладну рамку з планки 25х10 мм, яка входить у нижній фальц корпусу, яка перед постановкою корпусу кладеться на решітку.
Так вийшло навіть краще, бо як і потрібно появився простір між нижніми планками рамок і решіткою. Псувати решітку потреба відпала.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, a.g. сказал:

Обрізати ножницями по металу, може й циркуляркой вийде.

Попередньо обрамивши 10 мм планками до потрібних розмірів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 годин тому, бігунець сказав:

У мене чомусь не прижилися решітки. Є пару десятків віндулінових. Ставив минулого року на акації і на третій день зняв. Там де не було решіток, залили магазин, там де решітки, був тільки набриск де-не-де. 

Але пасіка вже чимала. Струшувати важко, руки потім довго в суставах ниють. Видалячі цьогоріч не спрацювали, майже в кожній сім'ї в магазині розплід був. Тож знову планую решітки і видув повітродуйкою. Придбав Нікот, можливо через них підуть бджоли краще, чим через віндулінові. А може я раніше щось не так робив. Вулики в мене фальцеві, решітка Нікот виходить більшою з боків на 1см. Що можна зробити? 

Нікот будуть працювати, вони найкращі з пластикових. Віндулінові найгірші. 

Можна ножицями по металу різати , думаю можна спробувати і на циркуляці. Я проходив на фуганку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 годин тому, бігунець сказав:

У мене чомусь не прижилися решітки. Є пару десятків віндулінових. Ставив минулого року на акації і на третій день зняв. Там де не було решіток, залили магазин, там де решітки, був тільки набриск де-не-де. 

Але пасіка вже чимала. Струшувати важко, руки потім довго в суставах ниють. Видалячі цьогоріч не спрацювали, майже в кожній сім'ї в магазині розплід був. Тож знову планую решітки і видув повітродуйкою. Придбав Нікот, можливо через них підуть бджоли краще, чим через віндулінові. А може я раніше щось не так робив. Вулики в мене фальцеві, решітка Нікот виходить більшою з боків на 1см. Що можна зробити? 

Городити всілякі проставки/об'язки не раджу. Вони не надійні і займають багато місця (особливо коли пасіка не мала). Нікот працює добре, але ставити потрібно до взятку, щоб бджоли звикли до перешкоди і самі пішли в магазин. Якщо обрізати багато шт, то звісно треба думати щось із циркуляркою чи болгаркою.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, yu1986ra сказав:

Городити всілякі проставки/об'язки не раджу. Вони не надійні і займають багато місця (особливо коли пасіка не мала)

Мені теж з обв'язкою не сподобалось , зробив лише кілька на пробу , решту використовую без них.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 годин тому, Конструктор сказав:

Можна ножицями по металу різати , думаю можна спробувати і на циркуляці. Я проходив на фуганку.

 

28 хвилин тому, yu1986ra сказав:

Якщо обрізати багато шт, то звісно треба думати щось із циркуляркою чи болгаркою

Болгарка мала + звичайний відрізний круг (125х1мм) ріжуть пластик чудово 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14.06.2023 в 09:47, Nikan сказав:

віндурінові решітки, але з ними не все просто.

В мене є також трохи цих решіток. Потроху підкуповував ще.

Але в одному пасічному магазині продавець (і власник за сумісництвом) не рекомендував їх брати, бо бджоли дуже пошкоджують крила...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

31 хвилину тому, ромео сказав:

В мене є також трохи цих решіток. Потроху підкуповував ще.

Але в одному пасічному магазині продавець (і власник за сумісництвом) не рекомендував їх брати, бо бджоли дуже пошкоджують крила...

Певно він багато інакших закупив, треба продати, от і вигадує нісенітниці. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, ромео сказав:

В мене є також трохи цих решіток. Потроху підкуповував ще.

Але в одному пасічному магазині продавець (і власник за сумісництвом) не рекомендував їх брати, бо бджоли дуже пошкоджують крила...

В мене колись була одна віндурінова (не знаю куди поділась) - нічого критичного не помічав.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...