Перейти к содержанию

Ганеманівські решітки (разделительная решётка)


владек

Рекомендуемые сообщения

В цьому році робив тест-драй решіткам. Пару штук пластикові чорні лисонь, одна віндурінова лисонь, пластикова нікон і металева лисонь. Клав просто на рамки без обв'язки.

То пластикова і віндурінова в мене непойшли, під решіткою залито, а над решіткою скудненько із запасами меду. А ніконовська і металева нормально.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 02.11.2018 в 09:04, z-e-u-s сказал:

Такие решетки используют пром. пасеки Украины. Проверено двумя сезонами-качество отличное как и цена. Лучший вариант.

Черная

Дозволю собі вам заперечити - теж протестував такі решітки, і моя відповідь у пості вище. З того що було у мене це поганий варіан, мені навідь здалося, що вони гірші за віндурінові лисоньовські решітки.

А найкращий варіант звісно що металева решітка.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, MaXUA123 сказал:

металева решітка

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 годин тому, Винодел сказав:

Якщо пласт. РР вставити в дерев'яну обв'язку то обов'язково її застроять восковими з медом надбудовами, який би "рутівський простір" ви б не зробили.Цього року "дійшло" навіщо її вставляти в дерев. рамку-робота,збільшення габаритів і ваги та ще й чисть від забудов і заради чого? Щоб комахам леше проходити крізь неї було, та "протікають "  вони і так .

Так і є. Ще й решітка деформується. Взяв решітки в обв'язку, а потім познімав. Без обв'язки з нікотовськими решітками краще.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Через віндурінові  решітки деякі сімї незадовільно носять нектар  весною.На соняшнику працюють однаково добре ,що ніко,що віндурін.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 25.07.2019 в 08:46, MaXUA123 сказав:

Дозволю собі вам заперечити - теж протестував такі решітки, і моя відповідь у пості вище. З того що було у мене це поганий варіан, мені навідь здалося, що вони гірші за віндурінові лисоньовські решітки.

А найкращий варіант звісно що металева решітка.

Ймовірно, у Вас порода непідходяща під пластикові лисонівські решітки. Пробували ми лисонівський пластик - проносять на ура, хоча спочатку теж заливали гнізда. Загальний результат приблизно одинаковий в тих хто з РР і без РР з єдиною різницею по наявності відкритого розплоду в верхніх корпусах

Хотіли спробувати і металеву, але по магазинах ніде не знайшли, тільки з передплатою під замовлення

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

Питання до власників Nicot, в мене вулики рут 10р, стінка 30мм з фальцем. ЇЇ треба підрізати як вендулінову чи все лягає добре і корпус зверху добре стає.? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24 минуты назад, FES сказал:

Питання до власників Nicot, в мене вулики рут 10р, стінка 30мм з фальцем. ЇЇ треба підрізати як вендулінову чи все лягає добре і корпус зверху добре стає.? 

Розмір решітки 500*430 мм. Далі вписуйте в свої розміри. 
Бо ніхто незнає які розміри вашого вулика всередині  і які саме фальці

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...

Може хтось підкаже, де краще придбати 10- рамочні решіткі  Nicot ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Може хтось підкаже, де краще придбати 10- рамочні решіткі  Nicot ?
На форумі продавались по прийнятій ціні гляньте в відповідному розділі.

Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, Николай С сказал:

Може хтось підкаже, де краще придбати 10- рамочні решіткі  Nicot ?

Я покупал в Парк плюс 

Баннер фирмы на главной странице форума 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...
В 25.07.2019 в 11:30, Sanich сказав:

Без обв'язки з нікотовськими решітками краще

"Дозрів" до придбання решіток, тим більше ціну знизили, але у мене віддаль від нижніх рамок до решітки вийде 8 мм а до верхніх 2 мм як без обв'язки?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Шульц сказав:

"Дозрів" до придбання решіток, тим більше ціну знизили, але у мене віддаль від нижніх рамок до решітки вийде 8 мм а до верхніх 2 мм як без обв'язки?

Дуже просто. пройдуть і так. :IMHO: Погано що не навпаки - решітки будуть провисати і деформуватися. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, Sanich сказав:

решітки будуть провисати і деформуватися

І нікот теж буде деформуватися? Якщо так підкладу брусочок посередині.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Шульц сказал:

"Дозрів" до придбання решіток, тим більше ціну знизили, але у мене віддаль від нижніх рамок до решітки вийде 8 мм а до верхніх 2 мм як без обв'язки?

А які решітки? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 хвилин тому, Шульц сказав:

І нікот теж буде деформуватися? Якщо так підкладу брусочок посередині.

Буде. Брусочок посередині не буде зайвим. :IMHO: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Север сказав:

А які решітки? 

Прочитавши всі сторінки даної теми вирішив - нікот.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

51 минуту назад, Шульц сказал:

Прочитавши всі сторінки даної теми вирішив - нікот.

у меня сверху тоже 8 мм 

Никот работает идеально , хоть средина и лежит на рамках 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Мико сказав:

у меня сверху тоже 8 мм

Так у мене знизу:dntknw: . Просто думаю, що буду душити бджіл коли ставитиму верхній корпус 2 мм малувато:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Фішка решітки нікот в тому, що у неї ячейки розміщені по довжині, а не впоперек решітки. Навіть якщо РР лежить на верхніх брусках рамок, то проблем з переходом бджіл не бачив. А частіше решітка лежить на воскових наростах і бджолам є змога пересуватися впоперек гнізда. Нікот використовую на всій пасіці. Один гніздовий рут, решітка, а далі корпуси під мед. Чорні лисонєвські решітки програють нікоту, моя думка, підтверджена практикою одного сезону.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Bee_Keeper сказал:

Фішка решітки нікот в тому, що у неї ячейки розміщені по довжині, а не впоперек решітки. Навіть якщо РР лежить на верхніх брусках рамок, то проблем з переходом бджіл не бачив. А частіше решітка лежить на воскових наростах і бджолам є змога пересуватися впоперек гнізда. Нікот використовую на всій пасіці. Один гніздовий рут, решітка, а далі корпуси під мед. Чорні лисонєвські решітки програють нікоту, моя думка, підтверджена практикою одного сезону.

Просто ставите решетку на рамки или используете обвязку ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Пасечник1984 сказал:

Просто ставите решетку на рамки или используете обвязку ?

Просто. Без обвязки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 минут назад, Bee_Keeper сказал:

Просто. Без обвязки.

Можете дать ссылку в личку,где покупали решетки ?а то подделок хватает

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 25.09.2019 в 16:06, Шульц сказал:

І нікот теж буде деформуватися? Якщо так підкладу брусочок посередині.

Не переживайте  быстро появятся восковые  наросты на рамках и решетка будет поднята над брусками 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, ved сказав:

Не переживайте  быстро появятся восковые  наросты на рамках и решетка будет поднята над брусками 

У Мене проблема в іншому до верхніх рамок 2 мм до нижніх і так достатньо.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...