Перейти к содержанию

Ганеманівські решітки (разделительная решётка)


владек

Рекомендуемые сообщения

Использую лисонь. Доволен. Думаю не хуже никот. У кого какое мнение?

Надіслано від мого Lenovo S580, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Использую виндулиновые. Цена качество устраивает полностью.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В мене були обкатані цього сезону кілька металевих решіток від Лисоня. Клав прямо на рамки. Згідно розміру решітки 470 на 385 на 5 мм.  мій корпус завузький. Але проблем не було. В деякі сім'ї не заглядалося по кілька тижнів бджоли спокійно переходили в магазин. Через вінідурові проходили трошки гірше і при зриванні решітки з корпуса могли пробувати чи добре вдітий. Довіз ще собі 15 шт. Поки що досить. Дороговато виходить. Але і бджілкам комфортніше і мені.

IMG_20171105_193219282.jpg

IMG_20171105_193555331.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 хвилини тому, zapivan сказав:

В мене були обкатані цього сезону кілька металевих решіток від Лисоня. Клав прямо на рамки. Згідно розміру решітки 470 на 385 на 5 мм.  мій корпус завузький. Але проблем не було. В деякі сім'ї не заглядалося по кілька тижнів бджоли спокійно переходили в магазин. Через вінідурові проходили трошки гірше і при зриванні решітки з корпуса могли пробувати чи добре вдітий. Довіз ще собі 15 шт. Поки що досить. Дороговато виходить. Але і бджілкам комфортніше і мені.

IMG_20171105_193219282.jpg

 

 

а можна в приват ціну за штуку, дякую

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 минуты назад, zapivan сказал:

Довіз ще собі 15 шт.

Какая цена?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, miro сказав:

а можна в приват ціну за штуку, дякую

 Можна і не в приват.:wave: Інфа не така вже секретна.:umora: В польському магазині коштує 24 злотих. Брав на ярмарку  по 20 злотих. Це десь 140-150 грн. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, zapivan сказав:

 Можна і не в приват.:wave: Інфа не така вже секретна.:umora: В польському магазині коштує 24 злотих. Брав на ярмарку  по 20 злотих. Це десь 140-150 грн. 

дорого,але воно того вартує,я вже чув про ці решітки хороші відгуки,а вони мені потрібні, тож купляти все одно треба

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 хвилину тому, zapivan сказав:

 Можна і не в приват.:wave: Інфа не така вже секретна.:umora: В польському магазині коштує 24 злотих. Брав на ярмарку  по 20 злотих. Це десь 140-150 грн. 

Якщо будеш купувати ще собі і буде не в накладку - я взяв би кілька штук. Цікаво зрівняти їх з Нікотовськими. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Sanich сказав:

Якщо будеш купувати ще собі і буде не в накладку - я взяв би кілька штук. Цікаво зрівняти їх з Нікотовськими. 

 Жаль віза закінчилась. Зганяв би. А паспорт новий під Новий Рік буде. Я обдумаю, обзвоню контакти можливо щось вийде. А так не раніше січня-лютого.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, zapivan сказав:

 Жаль віза закінчилась. Зганяв би. А паспорт новий під Новий Рік буде. Я обдумаю, обзвоню контакти можливо щось вийде. А так не раніше січня-лютого.

Звичайно. Мені поки що дане питання цікавить суто з дослідницької точки зору. :)  Буде то буде - ні то ні. Та й взимку вони не потрібні все одно. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Коллеги, 

расскажите, пожалуйста, где в Украине делают вертикальные разделительные решетки ?

И если кто их пользует, как они в работе ?

(шаг 4,4 - матка форсирует или нет)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Ганеманівські решітки (разделительная решётка)
  • 1 month later...

Заклопотався я придбанням  РР бо тих що е при розширенні  пасіки буде недоставати.Зараз маю пруткові МСХ УССР в неправильній обв'язці наслідком чого е воскові надстройки з обох площин,десь із 40шт.За весь час використання одна матка двічі проскакували а другий корп Рута.Використовую тільки перед соняхом над рутовським гніздовим льоткі висотою 22-25 на всю ширину одні.З гніздовою 10-кою на Дад. поки що обходився без РР.Добавлятиму вул. Рут. корпусами тому прикупив РР.

Прочитав всю тему і все на Ютубі по РР.Вичитав в бомажняних книжках."Хвірточка" для прохода бджіл мае бути на думки авторів "Энциклопедия пчеловодства"А.И.Рут и другие Руты.Москва "Колос" 1964. Для пруткових з діаметром прутка 1,63мм-4,115мм стаття "Трутні".Для просічних металевих(думаю з бляхи)-4,14мм."Словарь -справочник по пчеловодству" под редакцией Черкасовой Киев "Урожай" 1991 -каже про розмір не більше 4,5мм.Перед тим як почну давати розміри наміряні мною треба доповісти чим і як вимірював.

Деякі крихти знань ,що намагались мені втокмачити в "Альма -матір" викладачі з ВСТИ(Взаемозаменяемость Стандартизацыя Технические Измерения) в мене таки залишились і я запам'ятав що "Всякую деталь можно изготовить с точностью которую нам позволит измерительный прибор", "при измерении точность мерителя должна быть на порядок выше необходимого (при измерениях до "десятки" -микрометром) так как сам меритель имеет погрешность(для ШЦ-1 при изм. выше 100мм это 0,1мм)".Вимірювання я проводив при 20°С за допомогою калібрів що виготовив з сверл та инших круглих стальних штирів, деякі заполірував шкуркою вставивши в патрон дрелі мав такий набір -4,15;4,25;4,3;4,45;4,5;4,7;4,8мм розмір визначив мікрометром що перевірив у товарища, колишнього лекальщика в ноього з часів роботи на заводі залишивсь набір МІР.

1.Просічна з бляхи часів СРСР(в продажі немае,можєливо в когось "завалялись") після того як пройшов щіткою "Пиранья" завусенці 4,5-4,8мм.Розміри такі (зовнішні) що треба добавляти шматок і вставляти в об'язку.Тут і надалі мова йде про окремі проходи крізь які калібр названого діаметра проходить без щонайменшого зусилля.Промірялись не всі отвори але досить багато.

2.Фрагмент(дав товариш обрізь) решітки  10-ки "Нікот" ціна на сайті "Медопрома" 85гр.Розмір 4,45мм.Досить велика точність виготовлення проходів ,вічок в які калібр проходить туго або не проходить совсім мало ,також мало з дуже вільним проходом.Щоправда мав для промірів фрагмент троьх рядів один з яких не мав замкнутого контура.

3.Одна з 40 -ка придбаних  у Земляного(виробник з Дніпра) пластикових(Олексій завірив що пластик для медицини) решіток розмір470 Х 375 вічка впоперек вуличок , зауважень до чистоти поверхні, облою  немае(три вічка по центрі мали трохи облою),напівпрозорі ,єластичні .Вічка як у "Нікота"  у деяких проход менший-4,15мм. найбільший 4,45мм.Ціна 37гр.Брав в цеху з рук сина власника.

4.Фрагмент (такий же як і "Нікота") чорної польської490 х420 вічка впоперек ціна у Яська 38гр.Пластик м'якший і більш в'язкий як " нікотовський",облою немае.Зручні тим ,що поклав на сонці віск оплив.Більш "тугі" 4,25мм проходе з невеликим зусиллям.Як і в інших е тугиші і слабші отвори  . 

5.Розмірами з Рутівську рамку виробник і можливість придбати мені невідомі , як ціна.Найтугіша з тих що попадались до рук4,15мм. В частину не проходить і е і більшого  розміру- 4,25мм.Облой е  небагато.

Також з часом зроблю проміри  і фото просічної ПЕТ(в широкому вжитку "дурвінілова"),зеленої (ймовірно польської), проволочної "радянської".

Для чого вам цей вантаж знань? Можливо комусь привидиться що прохід для бджіл мае значення і він сможе придбати собі "тугішу" або "просторішу" РР або сам схоче перевірити що йому пропонують.

 

100_0968.JPG

100_0995.JPG

100_0987.JPG

100_0967.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Винодел сказал:

3.Одна з 40 -ка придбаних  у Земляного(виробник з Дніпра) пластикових(Олексій завірив що пластик для медицини) решіток розмір470 Х 375 вічка впоперек вуличок , зауважень до чистоти поверхні, облою  немае(три вічка по центрі мали трохи облою),напівпрозорі ,єластичні .Вічка як у "Нікота"  у деяких проход менший-4,15мм. найбільший 4,45мм.Ціна 37гр.Брав в цеху з рук сина власника.

4.Фрагмент (такий же як і "Нікота") чорної польської490 х420 вічка впоперек ціна у Яська 38гр.Пластик м'якший і більш в'язкий як " нікотовський",облою немае.Зручні тим ,що поклав на сонці віск оплив.Більш "тугі" 4,25мм проходе з невеликим зусиллям.Як і в інших е тугиші і слабші отвори  . 

Фото № 2 и 3 соответственно? 

Есть контакты, может сайт где выставлены на продажу?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Алексей  Земляной 0674259147 . Сергей Ясько 0674064218.У Ясько есть сайт ссылка на который находится на последних страницах темы.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
В 06.11.2017 в 10:46, Джаз сказал:

Использую виндулиновые. Цена качество устраивает полностью.

Теж придбав 20шт лисонівських віндурінових, але надивився і начитався, що дуже травмується бджола. Придивився через лупу - дійсно краї отворів дуже гострі, ще і зазубрини. Поклав решітку на лист фанери, пройшовся з обох боків наждачкою, добренько з зусилл'ям, вздовж і впоперек. Знову під лупу - краї стали закругленими і зазубрин поменшало. Буду пробувати в новому сезоні. Підскажіть, будь-ласка, ви як використовуете: на рамки кладете, чи в обв'язці, чи на реєчки?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Віктор просто сказал:

Теж придбав 20шт лисонівських віндурінових, але надивився і начитався, що дуже травмується бджола. Придивився через лупу - дійсно краї отворів дуже гострі, ще і зазубрини. Поклав решітку на лист фанери, пройшовся з обох боків наждачкою, добренько з зусилл'ям, вздовж і впоперек. Знову під лупу - краї стали закругленими і зазубрин поменшало. Буду пробувати в новому сезоні. Підскажіть, будь-ласка, ви як використовуете: на рамки кладете, чи в обв'язці, чи на реєчки?

Ложу их сразу на рамки без всяких обвязок все норм. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Віктор просто сказал:

. Буду пробувати в новому сезоні. Підскажіть, будь-ласка, ви як використовуете: на рамки кладете, чи в обв'язці, чи на реєчки?

краще в обв'язці  ,без неi в мене бжола не проходила вверх 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Мико сказал:

краще в обв'язці  ,без неi в мене бжола не проходила вверх

А якщо просто покласти 2реєчки, щоб підняти над рамками на 8-10 мм, до рівня фальця?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минут назад, Віктор просто сказал:

А якщо просто покласти 2реєчки, щоб підняти над рамками на 8-10 мм, до рівня фальця?

Думаю  так спрацюе 

Але в мене безфальцевi

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 25.01.2018 в 21:48, Винодел сказал:

Також з часом зроблю проміри  і фото просічної ПЕТ(в широкому вжитку "дурвінілова"

Чекаю на приговор, з нетерпінням!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Віктор просто сказал:

Теж придбав 20шт лисонівських віндурінових, але надивився і начитався, що дуже травмується бджола. Придивився через лупу - дійсно краї отворів дуже гострі, ще і зазубрини. Поклав решітку на лист фанери, пройшовся з обох боків наждачкою, добренько з зусилл'ям, вздовж і впоперек. Знову під лупу - краї стали закругленими і зазубрин поменшало. Буду пробувати в новому сезоні. Підскажіть, будь-ласка, ви як використовуете: на рамки кладете, чи в обв'язці, чи на реєчки?

Корпус безфальцовый, решётка ложится на корпус без обвязок. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Джаз сказал:

Корпус безфальцовый, решётка ложится на корпус без обвязок.

Я так розумію, що рр лежить на рамках?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Віктор просто сказал:

Я так розумію, що рр лежить на рамках?

Частично да.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У мене вулики фальцеві ППУ 12 рам, решітки Нікот та чеські (не відрізнити, лише за кольором). Для того що би решітка лягла на корпус, а не на рамки, і не впиралась в фальц прийшлось на циркулярці зняти по 5 мм з двох протилежних сторін. Міцність решітки не зменшилась, зате лягає на корпус без проблем. Потрібно врахувати, що рамки лежать нижче корпуса на 8мм.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, ЮМос сказал:

Міцність решітки не зменшилась, зате лягає на корпус без проблем.

На корпус лягає, згоден, але ж прогинається і приблизно 80% лежить на рамках?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...