Jump to content
asaltan

Експорт меду з України

Recommended Posts

В 11/8/2016 в 22:36, Винодел сказал:

Все в стилі українських "бізнесменів":IMHO: Так це про нас,ми теж українські бізнесмени,не раз обговорювали  і користувались схемами щоб уникнути оподаткування,отримати субсидию.

Запропонована Фабро схема заниження ціни продажу малоймовірна,п.Асалтан давав роз'яснення,в цій або ближній темі  в цьому році.В збільшенні обсягів єспорту більше позитивного бо валюта країні потрібна,уявіт собі відсутність єкспорту,куди б ми поділи ці 36т. тонн?Дешево продають- так, може будуть дорожче,при цьому я не від кого не чув що покине пасічництво,добуття меду.Мало ми отримуем за шість місяців праці ?-чи багато ви бачили диваків які б казали що їм платят більше ниж вони того варті?Майже всі бідкаються що мала платня,так принято і не тільки в нашому суспільстві.Складно жити,розвивати пасіку при існуючий ціні,у кожного з нас декілька шляхів:збільшувати єфективність своеї праці(незібраного нектару в більшості місцин ще досить),виробляти і продавати інші продукти бдж.,покинути цю справу і зайнятись іншою,або щось робити в міжсезоння,нічого не робити,чекати покращення.Як і завжди-розмірковуемо,приймаемо рішення,працюемо.Ну і особисто мені цікаво знати про ваші успіхи,пишіт.

У нас підвищили квоту на мед на наступний рік до 8 тис. т. і було питання чи це спричинить хоч якесь підняття ціни, відповідь буда ні, а далі думайте самі. Будь-який бізнес, а особливо український, живе за правилами дикого капіталізму - мінімум затрат, максимум прибутку і бажано зразу, бо завтра, що буде маловідомо, тому і маємо у звіті 1,44$, які приносять експортерам мінімум прибутку, або у збиток (купують до бази мінімум в 1,1 районі, а ще переробка, а далі витрати на перевозку), про пасічників мовчу, тому у мене є сумніви, що все чесно вивозять.

• Like 10

Так,різниця в 0,34 дол. між купівлею і продажем незрозуміла і мені,чогось ми незнаемо.Можливо п. Асалтан дасть пояснення?

18 минут назад, Винодел сказал:

Так,різниця в 0,34 дол. між купівлею і продажем незрозуміла і мені,чогось ми незнаемо.Можливо п. Асалтан дасть пояснення?

Напевне помилка, або як мінімум ціна в євро, а максимум частина експортерів приховує реальну ціну меду що експортується, а у нас це вміють робити, як ніде у світі.

• Like 1
45 минут назад, Wladimir_K сказал:

Напевне помилка, 

Та нiякоi помилки. Експортери працюють за 9 гривнiв з кiлограмма .З цих грошей оплачують  доставку ,аренду складських примiщень, доставку вiд пасiчника до комори ,зарплата працiвникам i т.д .Ще й на Лексус лишаеться 

А про 68 -72 гривнi за кiлограм  за межами краiнi ,то все видумки пересiчних пасiчникiв 

• Like 6
5 часов назад, Винодел сказал:

Можливо п. Асалтан дасть пояснення?

:umora:

ну нельзя быть такими наивными:(

• Like 4
5 часов назад, Мико сказал:

Та нiякоi помилки. Експортери працюють за 9 гривнiв з кiлограмма .З цих грошей оплачують  доставку ,аренду складських примiщень, доставку вiд пасiчника до комори ,зарплата працiвникам i т.д .Ще й на Лексус лишаеться 

А про 68 -72 гривнi за кiлограм  за межами краiнi ,то все видумки пересiчних пасiчникiв 

1кг мёда=1кг свинины=70грн-оптовая цена :2=35грн (мёд с подсолнуха)- всё что ниже-обдираловка пчеловода, чтобы нам не говорили.

43 минуты назад, vladimir5 сказал:

1кг мёда=1кг свинины=70грн-оптовая цена :2=35грн (мёд с подсолнуха)- всё что ниже-обдираловка пчеловода, чтобы нам не говорили.

Вспомнились лихие времена застоя 

Мясо 4-5 руб, мёд -6 руб и был самым дорогим продуктом на рынке ,кроме колбасы "Черкасской" в коопторге по 8,80

две тонны мёда продавались за 40 базаров в розницу 

коопторг принимал мёд по 4,2 руб.

Возил в Ярославль в коопторг здавал по 5,6 руб

при рознице в Харькове 6 рублей 

25 рублей банка 3-х литровая отдавали все 

Это 5,5руб  кг, а опт 5,6руб, но в Ярославле

Дорога 40 копеек км В "Трансагенстве"

Вот какие"прокладки " были при совке 

• Like 8

Того вже не повернеш.Можна тільки замислюватись чому мед був по такій високій(тепер думаю завищеній ціні)?В нашому селі пасічників було більше а бдж. менше між нині,врожаї були приблизно такі ж(у мене, школьника, по 50кг.на стаціонарі),сонях в сівозміні був раз у 8років.Можна сказати,що здорова конкуренція,яку ми бажали і вважали добром для інших сфер народного господарства,взяла нас в свої "залізні руки" думаю ніхто з нас цьому не радий,розуміемо-інакше неможливо,як працювати більше і єффективніше.

Зараз кіло меду в роздріб коштуе стільки як і свинина,на ринку(базарі), вирощена в домогосподарстві.Виробити кг. м'яса важче(більше годин і грошей) ніж кг. меду.

Збільшення квот

Прикметно, що саме під саміт Європейська комісія підготувала законопроект про надання Україні додаткових квот на експорт своїх товарів у ЄС без сплати мита.

Як зазначає у своєму блозі торговий представник України та заступник міністра економрозвитку та торгівлі Наталія Микольська, на 3 тисячі тонн буде збільшено квоту на експорт меду (нинішня - 5 тис. тонн) і на 500 тонн - виноградного та яблучного соків (зараз 10 тис. тонн). Ці дві позиції, за її словами, одні з найбільш популярних і ліміти по ним вичерпуються вже у перші дні дії нових квот.

Також на 5 тис. тонн буде збільшено квоту на безмитний експорт томатів, на 4 тис. тонн - вівса, на 7,8 тис. тонн - круп і пластівців.

"Нині ми розраховуємо на прискорене схвалення Європарламентом та Радою ЄС цієї законодавчої пропозиції Єврокомісії. Сподіваємося, що додаткові преференції почнуть діяти вже з початку наступного року", - пише Наталія Микольська.

Взято з матеріалів ЕСПРЕСО.ТВ

Edited by ЮМос

За січень-листопад 2016 року Україна експортувала меду на суму, тис.дол.:

Німеччина         28975,    

США      15601,

Польща      13961,

інші      24230,

Всього на    82767 тис.дол.,

загальною кількістю    47846 тон за середньою ціною 1,73 дол.США/кг.

В 2016 році Україна імпортувала меду на 308  тис.дол. (із Чехії 147, Польщі 51, Іспанії 48) 118  тон меду за ціною 2,61 дол./кг. 

Звертаю увагу, що за листопад 2016 року Україна експортувала 9281 тону меду на суму 14730 тис.доларів за середньою ціною на кордоні 1,59 $/кг. 

Україна за 11-й місяць 2016 року експортувала рекордну кількість меду!:az:

• Like 3
9 часов назад, asaltan сказал:

За січень-листопад 2016 року Україна експортувала меду на суму, тис.дол.:

Німеччина         28975,    

США      15601,

Польща      13961,

інші      24230,

Всього на    82767 тис.дол.,

загальною кількістю    47846 тон за середньою ціною 1,73 дол.США/кг.

В 2016 році Україна імпортувала меду на 308  тис.дол. (із Чехії 147, Польщі 51, Іспанії 48) 118  тон меду за ціною 2,61 дол./кг. 

Звертаю увагу, що за листопад 2016 року Україна експортувала 9281 тону меду на суму 14730 тис.доларів за середньою ціною на кордоні 1,59 $/кг. 

Україна за 11-й місяць 2016 року експортувала рекордну кількість меду!:az:

Дивлячись на дані явно загальний медозбір в Україні за 90 тис. т. 

І пропущене повідомлення: Ціна почала зростати, в порівнянні з попереднім місяцем.

• Like 2
2 минуты назад, Wladimir_K сказал:

И ещё очень далеко за 90 тыс.т

38 минут назад, Сергей Тюркин сказал:

И ещё очень далеко за 90 тыс.т

Суть в тому, що десь 25 тис. т. це споживання внутрішнього ринку. Думаю пару тис. т. вивозиться ще без обліку. Далі ще 8 тис. т. квота, на яку вже запаслись. А ще лишається 5 місяців до нового врожаю, щось те ж потрібно буде вивозити.

7 минут назад, Wladimir_K сказал:

. А ще лишається 5 місяців до нового врожаю, щось те ж потрібно буде вивозити.

Так как основной мёд на экспорт подсолнечник то более 7 месяцев экспортёрам ждать нового мёда.

2 минуты назад, Сергей Тюркин сказал:

Так как основной мёд на экспорт подсолнечник то более 7 месяцев экспортёрам ждать нового мёда.

Ще є озимий ріпак, посіви якого знову зросли і якщо погода сприятлива, то те ж дає більше 10 тис. а може і ще більше т.

8 минут назад, Wladimir_K сказал:

Ще є озимий ріпак, посіви якого знову зросли і якщо погода сприятлива, то те ж дає більше 10 тис. а може і ще більше т.

Сами седим как майский. А они пусть ждут подсолнух.   

• Like 1

З ріпаком пролет і на 2017 рік! Обєздив всі округи обдзвонив знайомих агрономів Миколаївська обл погодні умови не дають змоги садити ріпак, всі як один відмовляються від ріпаку тому що засуха! В 2016 теж ріпака не було та були дощі та холодно кормили бджіл до соняшника. Думаю що і цього року доведеться кормити так що в нашій місцевості можна розраховувати  тільки на соняшник бо акація знову буде цвісти як дурна а меду виділить 800 грам на вісах за все цвітіня. 

Ріпак як сіяли, так і сіють.Первомайський район,Кривоозерський район,Кіровоградська обл.

• Like 1
1 минуту назад, виталийЗ сказал:

Ріпак як сіяли, так і сіють.Первомайський район,Кривоозерський район,Кіровоградська обл.

Озимый или яровой ? Привет .:wave:

2 часа назад, Сергей Анатолийович сказал:

З ріпаком пролет і на 2017 рік! Обєздив всі округи обдзвонив знайомих агрономів Миколаївська обл погодні умови не дають змоги садити ріпак, всі як один відмовляються від ріпаку тому що засуха! В 2016 теж ріпака не було та були дощі та холодно кормили бджіл до соняшника. Думаю що і цього року доведеться кормити так що в нашій місцевості можна розраховувати  тільки на соняшник бо акація знову буде цвісти як дурна а меду виділить 800 грам на вісах за все цвітіня. 

9 часов назад, Wladimir_K сказал:

Не знаю де саме зросли, але в нашому регіоні візуально вони впали. Можу поцікавитись у наших менеджерів, вони володіють більш точними даними. Більшість аграріїв у поточному році передискували по весні ріпак, вимерз. Добре негоди переніс тільки  LEMBKE (Лємке), в поточну посівну за ним просто таки полювали господарства. Особисто я ще детально не вивчав посіви навколо, але візуально в радіусі 3-4 км від пасіки ріпак не спостерігав. :dntknw:

Edited by konoval_am
  • Like 1
В 12/8/2016 в 07:24, Wladimir_K сказал:

Слабо віриться. А чи не завозять до нас контрабасом мед з Китаю та не бадяжат з нашим і експортують під маркою - Український? 

• Like 2
19 минут назад, Sanich сказал:

Слабо віриться. А чи не завозять до нас контрабасом мед з Китаю та не бадяжат з нашим і експортують під маркою - Український? 

Наврядчи дивлячись статистику з США при такій ціні як зараз у нас купують, китайський везти невигідно виходить та й на кожному стовпі контроль у ЄС.

Опосередковано в постах нашого експортера можна зрозуміти, що з об'ємами, які ще можна знайти проблема та й цифри вивезеного за частину 2015-2016 р. говорять, що "берег близько". Хто бджільництвом займається не один десяток років такий сценарій з медом  пам'ятає, тоді якщо пам'ять не зраджує писали, що ввозили з Узбекистану в Україну.

5 часов назад, Wladimir_K сказал:

Хто бджільництвом займається не один десяток років такий сценарій з медом  пам'ятає,

Не думаю, що експортери зараз так необачно наукладають контрактів на весну.  Більш за все зроблять паузу, але ціну не підніматимуть, хіба на якихось пару гривень. Та й жирку вони вже наростили, спочатку закуповують мед, а потім під нього контракти.
Інтрига наростає, можна приймати ставки.

Edited by nibond
  • Like 1
5 минут назад, nibond сказал:

Не думаю, що експортери зараз так необачно наукладають контрактів на весну.  Більш за все зроблять паузу, але ціну не підніматимуть, хіба на якихось пару гривень.

Те ж так думаю. Відправлять працівників у відпустку чи на біржу, частина взагалі припинить свою діяльність і будуть моніторити ринок так було б логічно і розумно. 

Але є інша сторона медалі і вона мені технологічно цікава, чи комусь будуть по потрібні пакети при ціні меду 1$ за кг? І на все це ми отримаємо відповідь десь у квітні 2017 р., взагалі цікавий рік планується наступний.

• Like 1