Перейти к содержанию

Мечение маток


Petrovych61

Рекомендуемые сообщения

10 часов назад, Укроп сказал:

Вова можу з тобою поспоритись що нуклеус не злетівби до самої зими. Нуклеуси хороші, мої трошки менші але теж мають чудовий тепловий режим.У мене рамки трохи менші, і ніколи не було щоб злітали, а в тебе тим більш не злетілиб

Дякую, зльотів поки що небуло. Але чому ж тоді матку перестали кормить я її ледве знайшов?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Кагарлик сказал:

Дякую, зльотів поки що небуло. Але чому ж тоді матку перестали кормить я її ледве знайшов?

Так негде ей сеять. ЯЙЦА  Не откладывает, пчел к своей персоне не привлекает 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, КАЕ сказал:

Так негде ей сеять. ЯЙЦА  Не откладывает, пчел к своей персоне не привлекает 

Мабуть так.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Фанат сказал:

Да, я покупал какой то фирмы, говорили где то на форуме, и мечу им и все ОК. Проколов нет. Буду на пасеке-посмотрю.

У меня был какой то китайский с железным наконечником . Вонял страх . За год все метки стёрлись . 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Фанат сказал:

В моем ничего железно нет.

Значит мне впарили чего то .:(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 04.07.2017 в 11:25, Sanich сказав:

Прийшли мені китайські прикраси для нігтів. Попробуємо також як мітки. Якщо буде нормально, то ціна  мічення буде коштувати копійки.

IMG_20170704_112233_HDR.jpg

:ah:Sanich скажіт но, де то шукати, я цілий тиждень буду чемний на форумі і нікому палець в око не пхатиму:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, miro сказал:

:ah:Sanich скажіт но, де то шукати, я цілий тиждень буду чемний на форумі і нікому палець в око не пхатиму:)

В Китае на али экспресс.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Rustem сказав:

В Китае на али экспресс.

дякую,певній таки мене не зрозуміли,я ще доганяю,що в Китаї і на АЛІекспрес,адресок конкретний, ось що мене цікавить:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

48 минут назад, miro сказал:

дякую,певній таки мене не зрозуміли,я ще доганяю,що в Китаї і на АЛІекспрес,адресок конкретний, ось що мене цікавить:)

Если посмотреть на 35 странице, то можно увидеть такую ссылку:

https://ru.aliexpress.com/item/1000pcs-lot-2mm-Round-Designs-5-Colors-Rivet-Studs-Charm-Nail-Art-DIY-Decorations-Nail-Art/32598630857.html?spm=2114.10010208.1000014.11.K6uR4e&traffic_analysisId=recommend_3035_null_null_null&scm=1007.13338.79672.000000000000000&pvid=ecf917fd-3a3a-4800-80fd-950bf02cf90d&tpp=1

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, miro сказав:

:ah:Sanich скажіт но, де то шукати, я цілий тиждень буду чемний на форумі і нікому палець в око не пхатиму:)

Ось тут. Хоча це посилання, думаю, є вище в темі вже. 

https://www.aliexpress.com/item/1000pcs-pack-2x2mm-Nail-Art-Round-Tiny-Rivet-Studs-for-Nails-Sticker-NEW-Mixed-Colors-Rhinestones/32596880367.html

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 година тому, Rustem сказав:

 

10 годин тому, Sanich сказав:

Вельми дякую,при перегляді жінка засікла,сказала,що хоче інші і звідки я такий догадливий,що вона щось таке хоче,хуууу добре ,що я несказав ,що собі купляю:blink:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 година тому, Sanich сказав:

дав доручення дочці щоб купила маленьку партію для проби

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

58 хвилин тому, miro сказав:

дав доручення дочці щоб купила маленьку партію для проби

Сьогодні мітив першу матку. Чесно - не дуже сподобалося, так як мітка виходить трохи загруба і торчить над спинкою матки. Подивимося як воно буде. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Sanich сказав:

Сьогодні мітив першу матку. Чесно - не дуже сподобалося, так як мітка виходить трохи загруба і торчить над спинкою матки. Подивимося як воно буде. 

все дочка вже привезла мітки,не знаю чи витримаю до завтра мабуть мітитиму сьогодні

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 7/7/2017 в 12:34, Sanich сказав:

Сьогодні мітив першу матку. Чесно - не дуже сподобалося, так як мітка виходить трохи загруба і торчить над спинкою матки. Подивимося як воно буде. 

Ну як мінімум тримається - за тиждень не відпала. :umora:  Матка, до речі, прилетіла з роєм. І бджоли дуже спокійні. Карніка, карпатка?

IMG_20170709_170431_HDR.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Сьогодні клеїв опалітки і мене вперше в житті вкусила матка. :blink: ще й двічі. Правда - не так боляче як бджола, бо жало ж вона не залишає і яд в рану видає порційно. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, Sanich сказал:

Сьогодні клеїв опалітки і мене вперше в житті вкусила матка. :blink: ще й двічі. Правда - не так боляче як бджола, бо жало ж вона не залишає і яд в рану видає порційно. 

С крещением Вас.:hi:Матководу не больно ему приятно.:wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В науці фактом вважається подія відтворена в іншому місці . Призвайтесь хто ще мав таку пригоду?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 5 months later...

Пришел маркер с Алееэкспрес https://ru.aliexpress.com/item/Pen/32833774535.html  - Мне понравился на ногтю хорошо держится так что рекомендую!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

39 хвилин тому, mixaskm сказав:

Пришел маркер с Алееэкспрес https://ru.aliexpress.com/item/Pen/32833774535.html  - Мне понравился на ногтю хорошо держится так что рекомендую!

 Не тільки на ногтю, на матках також добре тримається. Такими вже 2 сезони користуюся

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, davolodya сказал:

 Не тільки на ногтю, на матках також добре тримається. Такими вже 2 сезони користуюся

Это верно , но я уже ними пользуюсь 5 лет и скажу бывают не очень хорошего качества

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Питання для тих матководів, хто користується китайськими опалітками. Як відрізняються в роботі опалітки 2 мм і 3 мм в діаметрі. Які краще використовувати? Мені здається, що 2 міліметрова трохи замала. Хто користувався опалітками 3мм. Хотілось би почути враження.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 11.05.2017 в 11:50, fenix-86 сказав:

Добрый день форумчане. Скажите пожалуйста, никто не знает чем метит своих  маток Егошин Л.Р.? Просто у меня есть его матка 2014 г.в. с зеленой меткой, так метка на ней спустя 2,5 года на сегодняшний день как новая, яркая и не слазит. А те что я выводил в том же году и метил маркером POSCA не дожили и до весны 2015.

Найліпше - корейські, в"єтнамські і японські маркери. Різниця між ними невелика.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Умею и руками но работаю вот такой сеточкой как на видео  самодельной из крышки от пэт.бут. Мне ей удобно разогнал на соте пчел накрыл матку немного прижал снизу сот мягкий, сверху сеточка мягкая наметил, и готово. Был нюанс в микронуклеусах безрамочных но там уже тоже технику  манипуляций  наладил )

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Найліпше - корейські, в"єтнамські і японські маркери. Різниця між ними невелика.:IMHO:

Дякую за відповідь, пане Леоніде.
Але про маркери я питання не задавав. Мова йде саме про китайські опалітки діаметром 2 і 3 міліметри.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...