Перейти к содержанию

Весы на пасеке


sij

Рекомендуемые сообщения

:hi: А какие весы ставить на контрольный улей??? У кого какие стоят!!?? :blink:
Конечно это не очень, нужно умножать на 2, но временно можна попользоватся такими.

post-1472-1281797288_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Конечно это не очень, нужно умножать на 2, но временно можна попользоватся такими.

Да и на постоянно не плохой вариант, тем более что других нет, а купить дорого :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

нужно умножать на 2,

і плюс мінус пів кіло на допуск ,так тільки цемент можна важити
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

нужно умножать на 2,

і плюс мінус пів кіло на допуск ,так тільки цемент можна важити
Ну не скажіть шановний. :hi: Всерівно видно є взятка чи вже пішло в мінуси. :IMHO1: А цемент так не важать. :umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А подробней, если можно.

Чем больше вентелирующих пчел на прилетной, тем больше "принос"... Ну, не понимаю я необходимости весов на пасеке :dntknw: . Может для статистики? :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А подробней, если можно.

Чем больше вентелирующих пчел на прилетной, тем больше "принос"... Ну, не понимаю я необходимости весов на пасеке :dntknw: . Может для статистики? :hi:
Я Вам объясню для чего нужны весы мне. Известно, что меда в полукорпусе помещается около 20 кг, поэтому как только контрольный улей стал тяжелее на 20 кг, это является сигналом для установки следующего корпуса.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я не имею возможности проводить каждый день на пасеке много времени. Поэтому весы для меня просто необходимы: так я фиксирую начало и ход взятка, продуктивность контрольной семьи и других соотносительно с ней, приближающееся время откачки меда не заглядывая в улей, неорбходимость стимулирующей подкормки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Известно, что меда в полукорпусе помещается около 20 кг

У меня все лежаки :dntknw: ... Подошел, за ручку с одной стороны если поднял - рано качать, не смог поднять - пора :ole_ole::hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну не скажіть шановний. opr06K93.gif Всерівно видно є взятка чи вже пішло в мінуси. opr06K9M.gif А цемент так не важать. opr06K9J.gif

В этом году с весами и не говорите что без весов лучше , не чего не видно :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Подошел, за ручку с одной стороны если поднял - рано качать, не смог поднять - пора

А вдруг это геморрой разгулялся и поднять никак :umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В этом году наконецто приобрел себе весы давно хотел да все жаба давила теперь буду с весами поменял на 3 бутыля меда подсолнуха.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

поменял на 3 бутыля меда подсолнуха.

сам хочу приобрести, но новые дорого...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В этом году наконецто приобрел себе весы давно хотел да все жаба давила теперь буду с весами поменял на 3 бутыля меда подсолнуха.
Считаю,что вам повезло по-крупному.Вот бы и себе найти весы за схожным с вашим расчетом! :ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А вдруг это геморрой разгулялся и поднять никак opr06K9J.gif

Нечего с больными руками замуж выходить :):hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Считаю,что вам повезло по-крупному.Вот бы и себе найти весы за схожным с вашим расчетом!

Все очень просто покупаеш газету с обьявлениями и звониш предлагаеш поменятся вот и все в моем случяе было четыре обьявы о продаже весов один из них согласился ну и вот весы у меня а человек мед кушает
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

Це стаття про канадське бджільництво :http://balder.prohosting.com/~starrier/akhb2004.html. Та мені сподобався примітивний спосіб зважування з допомогою звичайного кантера.Мабуть він все ж розрахований кілограмів на 50-ь (а не на 10-ь). Та все ж до кінця не зрозуміло які покази таким чином одержуються та як їх інтерпретувати? Може хтось пояснить? Зсилку попробую ще раз вставити: http://balder.prohosting.com/~starrier/akhb2004.html

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Та мені сподобався примітивний спосіб зважування з допомогою звичайного кантера.Мабуть він все ж розрахований кілограмів на 50-ь (а не на 10-ь).

в мене є кантер схожий як на фото, 70 кг ціна поділки кіло ,можу провірити .
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

в мене є кантер схожий як на фото, 70 кг ціна поділки кіло ,можу провірити .
Немає нічого дивного це те про що я вам писав ранвше. У плані з моїми вагами. Коли ричаг рівний то то покази теж рівні. але по скільки важиться пів вулика то до 70 кг+ 70 кг. Значить вашим кантуром можлово зважити вулик 140 кг. Вулик з бджолами важить біля 50кг значить у вашому вулику ще остався запас меду біля 90 кг. Можна вже качати. :umora::umora::umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вулик з бджолами важить біля 50кг значить у вашому вулику ще остався запас меду біля 90 кг. Можна вже качати.

Прохання ще раз по-порядку. Що означаэ:
Коли ричаг рівний то то покази теж рівні.

Друге. Чому саме:
але по скільки важиться пів вулика то до 70 кг+ 70 кг.

а не 1/3 вулика (наприклад)?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Прохання ще раз по-порядку.
Піднімається вулик через ричаг. якщо плече ричага що біля руки у два рази більше за плече що біля вулика це означає що нам буде в дварази легше підняти вулик. Але це на покази кантура не відзначаться тому що вулик висить на кантурі мимо ричага.Але ж ми підіймаємо не весь вулик а тільки його половину. Тому що друга половина стоїть на підставці. Вулик висить у даному випадку на двох упорах , перший упор це підставка а другий це наш канту. Тому і вага розпреділяється пополам на дві упори. Тому покази кантура множимо на 2. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тому покази кантура множимо на 2.

Дякую. Зрозуміло. Отже плечі самого ричага (їх співвідношення) ніякої ролі на самі покази не впливають. Це тільки вплине на легкість здійснення бджолярем самого зважування. От тільки залишається важливе питання точності (похибки) вимірювання. Бажано мати точність до 100 гр. Чи можливе це при такому способі зважування?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Немає нічого дивного це те про що я вам писав ранвше. У плані з моїми вагами.

Іванович, фішка в тому що таким кантером і способом можна любий вулик зважити за минуту, а у вас тіпа стаціонар , але принцип той самий множим на 2 .:umora::umora::umora:
Коли ричаг рівний то то покази теж рівні.

ричаг тут нідочого кривий він чи рівний похибка мінімум до кілограма буде. а впринципі можна важити. провірив на кразовському діскові ,зважив на нормальних вагах 35 кг потім як на фото важіль, кантер, підняв -2см заважило 17кг множим на 2 вийшло 35 без 1 кг. чим вище піднімаєш вага зменшується. я думаю треба щоб вулик стояв на нормальній підставці,щоб край вулика тільки впирався тоді буде приблизно точно.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

чим вище піднімаєш вага зменшується.

Отже якраз в цьому закладена похибка вимірювання? Тоді треба продумати яким чином зробити підставку щоб тільки відривати край вулика від підставки на кілька мм. Та щоб край, що стоіть на підставці не їхав. Можливо закріпити його на шарнірі?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Бажано мати точність до 100 гр.

владек, такої точності гарантія не буде,бджола мед теж нерівномірно розкладає, для точності треба нормальні ваги. такі ваги для мобільності і швидкості, мабуть коли нормальний взяток то 0,5 або 1кг похибка не важливо.
зробити підставку щоб тільки відривати край вулика від підставки на кілька мм. Та щоб край, що стоіть на підставці не їхав.

впринципі він не повинен перевернутись чи поїхати ,піднімаєм всього 1,5-2см . на пасіці підставки можуть бути різні і на кірпічиках і ящичках кілочках ,тоді і в 1кг не вкластись.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

впринципі він не повинен перевернутись чи поїхати ,піднімаєм всього 1,5-2см

Я не через це так кажу. А все з міркувань більш точного зважування. Якщо можна добитись точності зважування 0,5 кг а не 1 кг то це вже суттєво. І слабий взяток можна достовірно ідентифікувати. Для цього задня частина вулика повинна мати "гострий" контакт з підставкою. Тобто необхідно прикріпити до бічної стінки ззаду вулика металеву пластину, щоб на 1 см виступала знизу. Думаю, що це повинно підвищити точність зважування.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...