Перейти к содержанию

Точок 2011


nibond

Рекомендуемые сообщения

ПС. Попри тему. Наступного року хтось береться зустріч форумчан організовувати? Мова йшла про те щоб десь по центру - Київщина, Вінниччина...

Є пропозиція місця проведення - десь поблизу пасіки Єгошиних - від Харкова, Полтави недалеко, місця красиві, хтось одночасно забере замовлених маток. post-637-1292444650_thumb.jpgpost-637-1292444683_thumb.jpg -
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так то пропозиція має іти "знизу". Хай би хтось зголосився до себе запрсити... :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я уже запросив від сказаного не відмовляюсь, в любий день та місяц.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я уже запросив від сказаного не відмовляюсь, в любий день та місяц.

Це була минула розмова. Нам же потрібне офіційне запрошення! :umora: Ну якщо так, то можна спокійно святкувати, а потім продовжимо розмову... :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я уже запросив від сказаного не відмовляюсь, в любий день та місяц.

На жаль не зможу приїхати на цю зустріч, вік не позволяє! :hi: Шануймося!
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Є ще один варіант одно-дводенної зустріччі в Києві під час міжнародної виставки "Пасіка-Експо 2011" http://www.beekeeping.com.ua/html/events/2...aseka_expo.html

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Є ще один варіант одно-дводенної зустріччі в Києві під час міжнародної виставки "Пасіка-Експо 2011" http://www.beekeeping.com.ua/html/events/2...aseka_expo.html
Оце те що треба :ay: . Заодно можна і на виставку подивитися і поспілкуватися :az: . А до Києва мабуть всим добиратися буде найзручніше (в Україні "всі дороги ведуть до Києва" :umora: )
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Є ще один варіант одно-дводенної зустріччі в Києві під час міжнародної виставки "Пасіка-Експо 2011" http://www.beekeeping.com.ua/html/events/2...aseka_expo.html
Оце те що треба :ay: . Заодно можна і на виставку подивитися і поспілкуватися :az: . А до Києва мабуть всим добиратися буде найзручніше (в Україні "всі дороги ведуть до Києва" :umora: )
Все вірно, але це буде всього лиш зустіч при нагоді... Хоча вже колись писав - зустрічатися варто при найменшій можлвості... :hi: Наразі питання зустрічі саме форумчан не закрите, тож якщо є в когось бажання - пишіть. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 months later...

тема на жаль без руху в перед(((

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

одно-дводенної зустріччі в Києві під час міжнародної виставки

як на мене дуже офіційно ;)
Я уже запросив від сказаного не відмовляюсь

а якщо конкретніше :)
не зможу приїхати на цю зустріч, вік не позволяє!

я щось пропустив :ah:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Взагалі приймати гостей діло не просте і відповідальне, навіть якщо гості їдуть із своїм переспати і перекусом :az: . Я тільки згадую скільки разів Ігор свою машину на всякі потреби ганяв :hi: . То тільки те що ми бачили, а скільки всякої мороки було до приїзду :blink: . Тому, як на мене, пропозиція повинна бути виваженою і обгрунтованою, а головне прийнятною для більшості.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

точок 2011 певно не відбудеться, тема "заглохла" :(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

точок 2011 певно не відбудеться, тема "заглохла" sad.gif

Не кожен візьме на себе таке, знаючи що потім вискочать на арену критикани, які ні участі в тих зустрічах не беруть, ні взагалі палець об палець не ударять, а тільки висміювати і ганити здатні. Бо той хто був на таких зустрічах, я думаю не пошкодував ні за витраченим часом, ні за витраченими затратами(які практично було досить мізерними). Зрозуміло, що формат табірного містечка не кожному підходить, проте він більше згуртовує людей. А природа Дніпра біля Хортиці, чи краєвиди Сколівських бескидів не могла не залишити нікого байдужим. Скільки ще таких куточків по нашій Україні...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Бо той хто був на таких зустрічах, я думаю не пошкодував ні за витраченим часом, ні за витраченими затратами(які практично було досить мізерними)

Приємно було зустрітись з форумчанами в Запоріжжі і дуже шкода що не зміг побувати в Сколе. Сподіваюсь цього року зустріч таки відбудеться.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...