Перейти к содержанию

Ловушки для ловли роёв


Tantal

Рекомендуемые сообщения

то - капронову прогризуть чи ні?

Гризуть, але не скоро, не вспіють
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Да, не знаю как у Вас, а я часто недосчитывался своих ловушек (любителей хватает)-так что подумайте из чего делать и что туда ставить.
Нужно осваивать камуфлированную окраску! Мне Multicam по душе. Буду творить! :ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Найкраща ловушка - пакет на 8 рамок із збільшеним підрамковим простором. Хочеш - ставиш її як ловушку, а якщо є потреба - використовуєш як тимчасовий вулик. Мої ловушки в основному так і працюють :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Найкраща ловушка - пакет на 8 рамок із збільшеним підрамковим простором. Хочеш - ставиш її як ловушку, а якщо є потреба - використовуєш як тимчасовий вулик. Мої ловушки в основному так і працюють :IMHO1:
А який підрамковий простір робите? Не забудовують? Я в принципі теж роблю такі на 8 рамок, але з першим кошем взагалі прорахувався і вийшов підрамковий простір 10 мм :ah:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Найкраща ловушка - пакет на 8 рамок із збільшеним підрамковим простором. Хочеш - ставиш її як ловушку, а якщо є потреба - використовуєш як тимчасовий вулик. Мої ловушки в основному так і працюють :IMHO1:
А який підрамковий простір робите? Не забудовують? Я в принципі теж роблю такі на 8 рамок, але з першим кошем взагалі прорахувався і вийшов підрамковий простір 10 мм :ah:
Нормально. Не забудовують. Зробив підрамковий простір щось 10-15 см. Спочатку використовував як ловушки, а тепер в основному як тимчасові вулики для відводків. Зробив їх з деревяних рейок та двп. Зверху помалював.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну, как-то так. :smile: post-4046-1332176425_thumb.jpgpost-4046-1332176447_thumb.jpgpost-4046-1332176468_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тяжеловатые однако.И не забудьте написать: "Радиоактивно".А можно "Заминировано".Вдруг да сработает!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тяжеловатые однако.И не забудьте написать: "Радиоактивно".А можно "Заминировано".Вдруг да сработает!
Тяжеловатые. Так на горбу их не держать. Делал из "чего было".:umora:
Нее, не сработает. Еще и специально полезут на зуб попробовать, а вдруг я пошутил.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так на горбу их не держат

Ну да еще б руками не таскать
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну, как-то так.

Вызывающе-броский цвет. Это не цвет июньского или июльского листья. В наших посадках (лесополосах) лучше хаки никто ничего ещё не придумал. Вот его (хаки) камуфлируй коричневым, и другими тёмноватыми цветами сколько угодно. А этот твой камуфляж наоборот, только привлекает своей яркостью и блеском.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А фото крыши из внутри можно в студию? :hi:
А почему нет?post-4046-1332237313_thumb.jpgpost-4046-1332237329_thumb.jpgpost-4046-1332237344_thumb.jpg Фанера, ДВП обвязанные рейкой. Черные пятна-прополис(фанера и ДВП были в употреблении).
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вызывающе-броский цвет. Это не цвет июньского или июльского листья. В наших посадках (лесополосах) лучше хаки никто ничего ещё не придумал. Вот его (хаки) камуфлируй коричневым, и другими тёмноватыми цветами сколько угодно. А этот твой камуфляж наоборот, только привлекает своей яркостью и блеском.
Ну что же, замажем грязючкой. :hi: Первый блин всегда комом.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну, как-то так. :smile: post-4046-1332176425_thumb.jpgpost-4046-1332176447_thumb.jpgpost-4046-1332176468_thumb.jpg
Це жесть. Та такий ящик затягнути на дерево, а потім зняти - це буде щось. Як згадаю, як я свої з двп і рейок тягав :) А ці - то взагалі - самогубство. Ловушка має бути легкою і маневренною. А не з того що Бог послав. Краще вже ящик картонний + обгортка з целофану :af:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А ці - то взагалі - самогубство. Ловушка має бути легкою і маневренною. А не з того що Бог послав. Краще вже ящик картонний + обгортка з целофану

Ловушки тяжелые, спору нет. Но и основательные... В таких, поздний рой, если его обработать, смело зимовать сможет. Начал заниматься ловлей роёв ещё в средине 80-х, и убедился, что можно найти применение и картонным ящикам, и таким основательным конструкциям как на фото... Главное-желание, а остальное, с опытом приложется...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Як згадаю, як я свої з двп і рейок тягав :)
Да Вы б хоть не позорились! Здоровый мужик, а такое несете!
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Да Вы б хоть не позорились! Здоровый мужик, а такое несете!
Самий кращий лікар ЧАС. Головне завдання піймати рій, а там хай висить хоч баняк. Після сезону обов'язково будуть позитиви і негативи. Так що ЧАС покаже. До речі цей рік 2012 є максимальним сонячної активності в 11-річному циклі і роїння у бджіл повинно бути активним. А потім роїння піде на спад. Так що потрібно бути готовим. Також важливо, яка буде погода з 1 травня, а може і раніше.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Як згадаю, як я свої з двп і рейок тягав :)
Да Вы б хоть не позорились! Здоровый мужик, а такое несете!
Говорити може той, хто спробував: пробираючися крізь зарослі тягнути ящики, а потім з ними підніматися на дерева. Основне призначення ловушки - заманити рій. А з чого вона буде зроблена залежить від наших можливостей. Вам ніхто не забороняє дуплянку видовбати. А я краще легкими ящиками буду обходитися. Чого й іншим бажаю.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

осіню повісив одну ронловку вчора провірив висить рідна ) на дикій груші )
Да, жаль, що ні в кого рій за зиму не вилетів :umora:
дуже шкода )))))))
Своі роівні я робив з різного від посилочних ящиків до картонних саме головне щоб вони небули замалі в обемі ,обовязково накривав щоб не промокли.В середину вішав молодий стільник або обрізки з вощини ,в старих сотах якщо довго вісить рівня заводились різні комахи і тому бджоли іх заселяли не охоче.Роівні розвішував в кінці квітня до початку роіня у лісо смугах,на узлісі у садках.Старався добре іх пориховати,тому що шкоду з дебільшого робили перехожі .Вишукував поодинокі дерева так щоб якщо дивитись з далека дерево було в глубині але щоб його ніщо не прикривало с переду.Роівні вішав високо більш як за половину висоти великого дерева .Роі зазвичай литять на ліса у них є своі коридори вишукуйте іх іви не прогадаєте.Ставте роівні у згаданих містях на крю сіл де є великі пасіки,переважно так щоб вітри від вашоі роівні дули в сторону пасік.Використовуйте приманки.На жаль в Украіну заборонили ввозити АПІМіл ТОС7,це була дуже сильна приманка дя роів. За допомогою роів я засилив вулики основи своєі пасіки.У перший же рік зробленоі роботи я зловив більше роів ніж у мене було вуликів.Якщо когось цікавлять більші подробиці пишіть, охоче поділюсь
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вызывающе-броский цвет. Это не цвет июньского или июльского листья. В наших посадках (лесополосах) лучше хаки никто ничего ещё не придумал. Вот его (хаки) камуфлируй коричневым, и другими тёмноватыми цветами сколько угодно. А этот твой камуфляж наоборот, только привлекает своей яркостью и блеском.
Ну что же, замажем грязючкой. :hi: Первый блин всегда комом.
А Валдера молодец :ole_ole: каму тежолые пускай мне нашару зделают я алам куплю литр водки мне затащать куда угодно.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вызывающе-броский цвет. Это не цвет июньского или июльского листья. В наших посадках (лесополосах) лучше хаки никто ничего ещё не придумал. Вот его (хаки) камуфлируй коричневым, и другими тёмноватыми цветами сколько угодно. А этот твой камуфляж наоборот, только привлекает своей яркостью и блеском.
Ну что же, замажем грязючкой. :hi: Первый блин всегда комом.
А Валдера молодец :ole_ole: каму тежолые пускай мне нашару зделают я алам куплю литр водки мне затащать куда угодно.
А потом же они стырят и другому пчеловоду за литр продадут :umora::ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вызывающе-броский цвет. Это не цвет июньского или июльского листья. В наших посадках (лесополосах) лучше хаки никто ничего ещё не придумал. Вот его (хаки) камуфлируй коричневым, и другими тёмноватыми цветами сколько угодно. А этот твой камуфляж наоборот, только привлекает своей яркостью и блеском.
Ну что же, замажем грязючкой. :hi: Первый блин всегда комом.
А Валдера молодец :ole_ole: каму тежолые пускай мне нашару зделают я алам куплю литр водки мне затащать куда угодно.
А потом же они стырят и другому пчеловоду за литр продадут :umora::ay:
Если у вас ваше тырять алкаши знаючи что ето ваше значить вас и вашых друзей не уважают в вашем регионе. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Если у вас ваше тырять алкаши знаючи что ето ваше значить вас и вашых друзей не уважают в вашем регионе. :hi:
О каком уважении идет речь если на кону литр водки :umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Если у вас ваше тырять алкаши знаючи что ето ваше значить вас и вашых друзей не уважают в вашем регионе. :hi:
О каком уважении идет речь если на кону литр водки :umora:
:ay::umora::az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
Если у вас ваше тырять алкаши знаючи что ето ваше значить вас и вашых друзей не уважают в вашем регионе.
Перебор. Тому кто ворует глубоко паралельно на ваш авторитет. Если бы страх на все 100% удерживал вора от воровства - воры бы давно закончились. У того кто ворует, есть стимул, по сильнее страха, это надежда на то, что в этот раз никто ничего не узнает. Так что "авторитета" маловато, да и смериную казнь с пристрастиями за воровство ловушек почему-то отменили... Всё просто - нада хорошо прятать, тогда и ловушки целее будут, и "грех на душу" брать не прийдётся...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

народ ловушкі крали і красти будуть!!!-це факт. А ловля роїв всеодно діло полєзне (так сказать свіжа кров, нові гени). Я ж ловушкі крашу в темно-зелений колір і все гут., главно місто і дерево вибрать такє шоб важко було долізти і знизу ловушку невидно було.(мені напрімєр на дубах і ольхі нравиться ставить),а по поводу авторітєта-- тек хіба адрес і фамілію на ловушках пишіть може тоді задумаються???

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Ловушки для ловли роёв

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...