Jump to content
Артем

Скільки "коштують" документи на пасіку?

Recommended Posts

30 минут назад, Сергей Тюркин сказал:

Ну и ещё пёрл от ветеринара..   Я говорю что холодная весна а Вы ещё с марта штампуете паспорта. Это же ясно что никто не может в такую холодную погоду делать осмотр семей. она мне говорит хорошая была погода и Мы пораньше занялись пчёлами пока у них есть расплод и можно его осмотреть. а я пришёл уже поздно когда у пчёл уже нету расплода и как теперь мне правильно делать обследование на болезни расплода . :frusty:

В мозгу асоціація з курчатами , матка знесла яйця . бджоли вилупиллись і гайда мед носить :umora:

Сегодня оформил новый паспорт, и того по 80семьм (прилуцкий район, Черниговская обл) :

Анализ 8 ед- 0грн. 

Услуги ветеринаров 441грн.

Регистрация паспорта - 0грн

Паспорт - 40грн. (закупала местная спилка через типографию). 

Все прошло гладко, человечно, душевно... Никто права не качал...

• Like 1
13 хвилин тому, yurasaver сказав:

Тобто клінічний огляд 8 сімей + ще щось?

ЗІ:  а Ви були впевнені що  платити необхідно по тарифу "за пасіку"  :).

Видача паспорта пасіки здійснюється в день звернення за заявою про видачу паспорта пасіки (додаток 2), що подається власником пасіки або уповноваженою ним особою до територіального органу компетентного органу за місцем проживання власника пасіки або місцезнаходженням пасіки в письмовій або електронній формі (з накладенням кваліфікованого електронного підпису).

Як відбувається реєстр пасіки в електронному вигляді?

17 часов назад, yurasaver сказал:

согласно закона при прохождении епизоотического благосостояния--  послуга специалиста (ветеринара) за счёт гос.бюджета

• Like 1
3 години тому, bogdan19 сказав:

Як відбувається реєстр пасіки в електронному вигляді?

Почитати тему не пробували, ну хоча б крайні сторінки, може і відповідь знайшли? 

Забрав сьогодні свій паспорт ( отримував в перше, в паспорті вказував 5 сімей): заплатив за клініч.огляд 5 сімей 242,55 грн., при чому видали касовий чек де зазначено за що оплачено відповідну суму., (аналізи за рахунок бюджету.)

Не обійшлось і без невеличкого конфлікту: Після внесення голови.вет лікарем в додаток відповідних записів про ветсан заходи, пішов до особи яка займається питанням видачі паспортів щоб вона внесла зміни в ел.реєстр, перед цим зробив в  додатку запис про те що відбулись зміни в кількості сімей, тобто їх кількість збільшилась до 50 а друга частина пасіки знаходиться за іншою адресою. І тут ось та мадам почала розповідати що я маю звернутися до вет.лікаря і пройти обстеження пасіки.....ітд. Довелось її заставити, почитати правила видачі вет паспорта, а тако ж послатися  на  відповідний нпд в який зобов'язує мене при зміні відомостей  зазначених в п4. вище згаданих правил, проходити якісь огляди чи щось подібне.... Закінчилось тим що написав заяву, з проханням внести зміни в ел. реєстр:  змінилась кількість сімей, адреса розміщення другої частини пасіки та прибрати номер телефона ( оскільки він більше мені не належить) , а ще поспілкувались за одно і з приводу самовільного призначення мені породи, пообіцяла що виправить точніше графа буде пустою ( так як і в паспорті і в заяві яку я подавав при реєстрації).

IMG_20210514_162948.jpg

IMG_20210514_170812.jpg

• Like 1
3 часа назад, Lefty сказал:

а ще поспілкувались за одно і з приводу самовільного призначення мені породи, пообіцяла що виправить точніше графа буде пустою ( так як і в паспорті і в заяві яку я подавав при реєстрації).

Я також при реєстрації хотів залишити пустою, але реєстратор сказав, що система не пропускає. Я вказав на нормативний документ де вказується, що за наявності. Реєстратор не заперечував і повідомив, що він так зробить, але може виникнути ситуація, що прийде відмова і мені прийдеться вертатись переписувати заяву. Тому написав УС.... 

• Like 1
4 часа назад, Lefty сказал:

Забрав сьогодні свій паспорт ( отримував в перше, в паспорті вказував 5 сімей): заплатив за клініч.огляд 5 сімей 242,55 грн., при чому видали касовий чек де зазначено за що оплачено відповідну суму., (аналізи за рахунок бюджету.)

Не обійшлось і без невеличкого конфлікту: Після внесення голови.вет лікарем в додаток відповідних записів про ветсан заходи, пішов до особи яка займається питанням видачі паспортів щоб вона внесла зміни в ел.реєстр, перед цим зробив в  додатку запис про те що відбулись зміни в кількості сімей, тобто їх кількість збільшилась до 50 а друга частина пасіки знаходиться за іншою адресою. І тут ось та мадам почала розповідати що я маю звернутися до вет.лікаря і пройти обстеження пасіки.....ітд. Довелось її заставити, почитати правила видачі вет паспорта, а тако ж послатися  на  відповідний нпд в який зобов'язує мене при зміні відомостей  зазначених в п4. вище згаданих правил, проходити якісь огляди чи щось подібне.... Закінчилось тим що написав заяву, з проханням внести зміни в ел. реєстр:  змінилась кількість сімей, адреса розміщення другої частини пасіки та прибрати номер телефона ( оскільки він більше мені не належить) , а ще поспілкувались за одно і з приводу самовільного призначення мені породи, пообіцяла що виправить точніше графа буде пустою ( так як і в паспорті і в заяві яку я подавав при реєстрації).

IMG_20210514_162948.jpg

IMG_20210514_170812.jpg

Пуста графа про породу це непорядок.

• Like 1
11 хвилин тому, yurasaver сказав:

Я також при реєстрації хотів залишити пустою, але реєстратор сказав, що система не пропускає. Я вказав на нормативний документ де вказується, що за наявності. Реєстратор не заперечував і повідомив, що він так зробить, але може виникнути ситуація, що прийде відмова і мені прийдеться вертатись переписувати заяву. Тому написав УС.... 

УС районована по степу та лісостепу, полісся  навіть на картах її розповсюдження не зачіпляє, то вибачаюсь земляче хотів уточнити Ваш район то вже лісостеп чи все  таки  полісся, прошу правильно зрозуміти питання цікавлюсь суто  для себе, тобто загального розвитку:hi:

6 годин тому, Сергей Тюркин сказав:

согласно закона при прохождении епизоотического благосостояния--  послуга специалиста (ветеринара) за счёт гос.бюджета

Сергію, тут мабуть варто розібратись, що то за норма закону де саме вона прописана, вона стосується обов"язкового весняного огляду чи застосовується вже по факту введення карантину? бо як на мене то це дві різні речі.:IMHO:

11 минут назад, Николай S сказал:

УС районована по степу та лісостепу, полісся  навіть на картах її розповсюдження не зачіпляє, то вибачаюсь земляче хотів уточнити Ваш район то вже лісостеп чи все  таки  полісся, прошу правильно зрозуміти питання цікавлюсь суто  для себе, тобто загального розвитку:hi:

Прилуцький район - лісостеп

• Like 1
7 часов назад, Сергей Тюркин сказал:

Если  не сложно, можно ссылку ?

• Like 1
2 часа назад, Николай S сказал:

Сергію, тут мабуть варто розібратись, що то за норма закону де саме вона прописана, вона стосується обов"язкового весняного огляду чи застосовується вже по факту введення карантину? бо як на мене то це дві різні речі.:IMHO:

Закон о Ветеринарии..   я его понимаю так как выше писал.. ну и само собой что закон стоит выше ветеринарных указов. постанов.. а точнее эти указы и постановы не должны противоречить закону..

• Like 1
1 хвилину тому, Сергей Тюркин сказав:

Закон о Ветеринарии..   я его понимаю так как выше писал.. ну и само собой что закон стоит выше ветеринарных указов. постанов.. а точнее эти указы и постановы не должны противоречить закону..

Сергей там я вижу игру слов

7 годин тому, Сергей Тюркин сказав:

что именно  и где именно, это о  весеней  проверке или прохождение карантина? 

что именно  и где именно, это о  весеней  проверке или прохождение карантина? 

да я не закон о пчеловодстве.. а закон о ветеринарии..   его желательно подряд читать.  приостановиться на пункте финансировании ..  ну и конкретно пункт  98.. и 99 примерно третий абзац..   пунтты по памяти может чуток путаю но где то там пишется о том что проверка на эпизоотическое состояние бесплатно.. а в пункте 99 идёт о ветеринарных услугах и оплате за них.. и примерно третий абзац снова пишет что послуги специалиста при  проверки на эпизоотическое состояние за счёт гос.бюджета..

Стаття 98. Фінансування протиепізоотичних заходів та планів моніторингу

(назва статті 98 у редакції
 Закону України від 18.05.2017 р. N 2042-VIII)

Заходи щодо профілактики, локалізації, за необхідності - ліквідації хвороб тварин, лабораторно-діагностичні та регулярні радіологічні дослідження товарів, матеріально-технічне забезпечення спеціалізованим обладнанням і транспортом, створення необхідного резерву біологічних, лікувальних та дезінфекуючих препаратів і засобів, відшкодування витрат на транспортування та зберігання ветеринарних препаратів, інші ветеринарно-санітарні заходи, визначені Кабінетом Міністрів України, та забезпечення виконання планів моніторингу залишкових кількостей ветеринарних препаратів та забруднюючих речовин у тваринах, продуктах тваринного походження і кормах, здійснюються за рахунок коштів Державного бюджету України, місцевих бюджетів та інших джерел, не заборонених законом.

(стаття 98 із змінами, внесеними згідно із
 Законом України від 18.05.2017 р. N 2042-VIII

Стаття 99. Оплата послуг, що надаються державною службою ветеринарної медицини

1. Оплата проведення заходів щодо профілактики і ліквідації хвороб тварин (крім випадків, передбачених у статті 98 цього Закону), процедур контролю, інспектування та ухвалення, надання інформації, лікування тварин, які страждають на хвороби та недуги, лабораторних досліджень, ветеринарно-санітарної експертизи товарів, видача відповідних ветеринарних документів, послуг при експортно-імпортних операціях та транспортуванні територією України об'єктів державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду здійснюється за рахунок їх власників (операторів потужностей) згідно з тарифами.

2. Оплата експертизи та випробування з метою реєстрації в Україні ветеринарних препаратів здійснюється за рахунок коштів заявника згідно з прейскурантом, затвердженим відповідно до законодавства.

(частина друга статті 99 із змінами, внесеними
 згідно із Законом України від 21.12.2017 р. N 2264-VIII)

3. Оплата послуг спеціалістів ветеринарної медицини, які провадять ветеринарну практику, за виконання обов'язкових або необхідних протиепізоотичних заходів згідно з переліком та у розмірах, що затверджуються Кабінетом Міністрів України, здійснюється за рахунок коштів Державного бюджету України та інших джерел, не заборонених законом.

как по мне то там всё ясно написано.. кроме этого из написаного выходит что если обнаружат болезнь (клеща) то и должны вылечить за счёт гос бюджета..  ну а третий пункт 99-й статьи конкретно говорит что клин осмотр который прводит специалист при плановом обследовании так же бесплатно..  или я не правильно читаю ???  :dntknw:

• Like 1

1. Оплата проведення заходів щодо профілактики і ліквідації хвороб тварин (крім випадків, передбачених у статті 98 цього Закону), процедур контролю, інспектування та ухвалення, надання інформації, лікування тварин, які страждають на хвороби та недуги, лабораторних досліджень, ветеринарно-санітарної експертизи товарів, видача відповідних ветеринарних документів, послуг при експортно-імпортних операціях та транспортуванні територією України об'єктів державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду здійснюється за рахунок їх власників (операторів потужностей) згідно з тарифами.

Вище це те,  що стосується  весняного  профілактичного огляду.

ст. 98 стосується протиепизотичних захворювань тобто інфекційних, типу гнилець а  наш кліщ Вароа чи нозематоз до таких не віднесли, тобто знищить переносника хвороб  самі..........., типу як ковід держава лічить а насморк не ходіть по сквозняках і лічіть самі:IMHO:

плановый Клинический осмотр это и есть -- протиэпизоотическое мероприятие -- мониторинг заболеваний -- финансирование за счёт гос бюджета..    государство на уровне межгосударственных комиссий.договоров  взяло на себя обязанность по мониторингу заболеваний .. есть список болезней ( и клещь как будто так же в том списке.).. ну и в законе естественно этот мониториег прописан за счёт государства..   я так понимаю прочитанное в этих статьях и статьях выше..  

1. Оплата проведення заходів щодо профілактики і ліквідації хвороб тва

там же написано что кроме случаев что предусмотренны статьёй 98..  а статья 98 конкретно по плановому протиэпизоотическому обследованию. (что мы и рассматриваем) и она говорит что послуги специалистов за счёт гос. бюджета..

• Like 1
2 години тому, Сергей Тюркин сказав:

там же написано что кроме случаев что предусмотренны статьёй 98..  а статья 98 конкретно по плановому протиэпизоотическому обследованию. (что мы и рассматриваем) и она говорит что послуги специалистов за счёт гос. бюджета..

при весняному плановому огляді  чи пізніше  аналіз на гнилець не беруть якщо немає підозри а беруть лише ті хвороби які не відносяться до ст 98, протиепізотичні аналізи будуть брати у випадку карантину за рахунок держави,  при ноземі та вароа карантин ніхто не оголосить, лікуй сам, це не є єпізоотичне захворювання:IMHO:

Точно так як і між насморком та ковідом є різниця

7 часов назад, Николай S сказал:

при весняному плановому огляді  чи пізніше  аналіз на гнилець не беруть якщо немає підозри а беруть лише ті хвороби які не відносяться до ст 98, протиепізотичні аналізи будуть брати у випадку карантину за рахунок держави,  при ноземі та вароа карантин ніхто не оголосить, лікуй сам, це не є єпізоотичне захворювання:IMHO:

На сколько я понимаю эпизахворювання -- болезни пчёл которые передаются от одной семьи. соседней пасеки к другой. передача может быть как при контакте пчёл между собой так и при использовании общего инвентаря . употребления пчёлами пчёлопродуктов из других заражённых семей ... на наявность этих болезней и делает (должен делать) специалист клинический осмотр..   если эти болезни как Вы пишите не входят в список проверяемых болезней  то  что тогда по вашему эпизоотическое состояние -- которое по  закону бесплатное ...

протиепізоотичні заходи - організаційно-господарська та спеціальна ветеринарно-санітарна діяльність, у тому числі профілактична і діагностична, спрямована на запобігання заразним хворобам тварин, їх виявлення та ліквідацію;

• Like 1
7 часов назад, Николай S сказал:

Дослідження підмору на нозематоз і кліща є хибним .  Після обробки кліщ залишається на дні і при заборі підмору може попадати в зразки. Підмор також може поражатись цвілями , а спори ноземи визначаються під мікроскопом на око. В темі нозематоз я  показав знімок мікроорганізмів копії спор  ноземи.

• Like 1