Перейти к содержанию

Скільки "коштують" документи на пасіку?


Артем

Рекомендуемые сообщения

3 хвилини тому, Valik740 сказав:

Весь форум  каже що прилетів удупузаглядатель , вітаю

Час покаже, що і як. :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минут назад, Valik740 сказал:

Ще більша біда

Что-то вас несет... Ладно лично меня не прет сидеть тут часами ... И что-то доказывать не известному мне Валику... Если вам закон не закон это ваши трудности... Кстати и родоводы есть... Хотите ищите не хотите не ищите дело ваше...

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

Прочитав 3 останні сторінки теми - повна маячня. ТАКЕ ВРАЖЕННЯ, ЩО НІХТО ВЗАГАЛІ НЕ ЧИТАЄ НОРМАТИВНІ ДОКУМЕНТИ... 

 

цитую з 338 наказу:

 

4.До відомостей, що вносяться до Реєстру паспортів пасік, належать:

 

порода (популяція) бджолиних сімей (ЗА НАЯВНОСТІ );

 

Наявність можна підтвердити лише відповідними документам від субєктів племінної справи (племзаводів та племрозплідників, зареєстрованих відповідно до чинного законодавства). Всі ті бумажки, що видають при продажі маток інші особи ніж вказані вище з точки зору відносин з державним управлінням не мають значення, так як стоять за рамками правового регулювання...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, yurasaver сказав:

 

Прочитав 3 останні сторінки теми - повна маячня. ТАКЕ ВРАЖЕННЯ, ЩО НІХТО ВЗАГАЛІ НЕ ЧИТАЄ НОРМАТИВНІ ДОКУМЕНТИ... 

 

цитую з 338 наказу:

 

4.До відомостей, що вносяться до Реєстру паспортів пасік, належать:

 

порода (популяція) бджолиних сімей (ЗА НАЯВНОСТІ );

 

Наявність можна підтвердити лише відповідними документам від субєктів племінної справи (племзаводів та племрозплідників, зареєстрованих відповідно до чинного законодавства). Всі ті бумажки, що видають при продажі маток інші особи ніж вказані вище з точки зору відносин з державним управлінням не мають значення, так як стоять за рамками правового регулювання...

Я, приміром, читав тому і  графа яка стосується породи у мене в паспорті  пуста....

ЗІ: ІМХО  навіть наявність якихось  документів  що підтверджують породність однієї чи кількох куплених маток, зовсім не означає і  не дає право стверджувати що на пасіці саме така порода бджіл.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Valik740 сказав:

Нагадує кіно ''свадьба в малиновке''. Як шапки міняли .   ніби Українець ,а ніби хохол ,  дивина,    може треба щоб записали   і Українка місцева , і карніка закарпатська і кум шось з хабаровська привіз . Чи шо ??  Шось наш люд не годен зоорінтуватись .  аби не бахвас , бо на виселку до сибіру .  

Потрібно виважено, продумано, фахово писати і приймати Закони.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Lefty сказал:

Потрібно виважено, продумано, фахово писати і приймати Закони.

Саме так , тільки писателі забули шо у нас 95 % бджолярів не знають шо вони тримають ,   а деяка групка  купивших за сало атестати племінних пасік хотять навязувати нам породне районування . все просто .  і якщо ви не тримаєте районовпну бджолу ви штрафнік .  маєте співати що купуєте регулярно маток ус чи карп .   все просто , до того ведуть , багато хто того не розуміє .   і то сумно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я вже кілька годин поспіль намагаюсь пояснити Вам що предмет спору не вартий виїденого яйця. Якщо пасічник не знає яка у нього порода - просто нічого не вказує і все.  На мою думку (як тут вже вище писалось), вказувати породу має право той, хто  породність бджіл на пасіці, може підтвердити у спосіб передбачений законом - паспорт є документом) і стосується це всіх порід без винятку. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Lefty сказал:

Потрібно виважено, продумано, фахово писати і приймати Закони.

Законописчиков мы сами выбираем 

Вот и имеем то что имеем 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

6 часов назад, Мико сказал:

Законописчиков мы сами выбираем 

Вот и имеем то что имеем 

 

Мы вибираем не законописчиков а законопринимателей или голосавателей тех законов.. а писали их рабочие группы до которых привлекались разные пчеловодческие спилки и учебные пчеловодческие учреждения..  ну а там уже каждый одеяло тянул на себя как для него будет выгодней звучать закон . а не то как правильно и выгодней для большинства 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, Lefty сказал:

Я вже кілька годин поспіль намагаюсь пояснити Вам що предмет спору не вартий виїденого яйця. Якщо пасічник не знає яка у нього порода - просто нічого не вказує і все.  На мою думку (як тут вже вище писалось), вказувати породу має право той, хто  породність бджіл на пасіці, може підтвердити у спосіб передбачений законом - паспорт є документом) і стосується це всіх порід без винятку. 

Які породи та й ще Україні, де породність досі морфометрією визначають і навіть не сформовано загальний стандарт на ту ж УСП і в світі по існування таких порід у нас ніхто і не знає. Ця графа чисто для бізнесу тих хто проштовхував, все це . Знайти тих кому вигідно весь цей м... був не стільки й складно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, Lefty сказал:

Я вже кілька годин поспіль намагаюсь пояснити Вам що предмет спору не вартий виїденого яйця. Якщо пасічник не знає яка у нього порода - просто нічого не вказує і все.  На мою думку (як тут вже вище писалось), вказувати породу має право той, хто  породність бджіл на пасіці, може підтвердити у спосіб передбачений законом - паспорт є документом) і стосується це всіх порід без винятку. 

Вам же вписали без Вашого відома ус.   І іншим впишуть . :frusty:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, B740 сказал:

Вам же вписали без Вашого відома ус.   І іншим впишуть . :frusty:

мне как впишут так и выпишут..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Сергей Тюркин сказал:

мне как впишут так и выпишут..

С таким подходом к делу  при потраве надо говорить , Ну потравили так поравили , и идти дальше стучать по клаве про погоду тюльпанчики и прочее.   

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, B740 сказал:

С таким подходом к делу  при потраве надо говорить , Ну потравили так поравили , и идти дальше стучать по клаве про погоду тюльпанчики и прочее.   

:dntknw:  .. не понял к чему эта писанина. меня она точно не касается так как я от большинства пчеловодов  трачу  ну очень много времени. сил. и финансов на этих аграриев-травителей..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Поміняв сьогодні вет.паспорт.Походу вартувало за 20 сімей: 187 грн("огляд" 2-х сімей)+25грн шоколадка кумі(роздрукувала та прошила паспорт,поки я по району мотався)+60грн дорога туди-назад.Усьо.Аналізи безкоштовно.Проби відбирав сам.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Роман Кременчук сказал:

Поміняв сьогодні вет.паспорт.Походу вартувало за 20 сімей: 187 грн("огляд" 2-х сімей)+25грн шоколадка кумі(роздрукувала та прошила паспорт,поки я по району мотався)+60грн дорога туди-назад.Усьо.Аналізи безкоштовно.Проби відбирав сам.

Як кажуть копійка до копієчки і в межах держави .....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Отстоял бесплатные анализы.

Это мне стоило больше одного дня времени,наезженных около 300 км,подмора пчел  около спичечного коробка и образцов расплода размером 3*15 см за каждые 10 пчелосемей.

За самый большой паспорт( по количеству пчелосемей) лаборатория выставила счет 6 тыс

Я и дар речи потерял

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, ved сказав:

Отстоял бесплатные анализы.

За самый большой паспорт( по количеству пчелосемей) лаборатория выставила счет 6 тыс

Я и дар речи потерял

Це Вам спочатку такий рахунок виставили? 

1 година тому, ved сказав:

Сколько стоит клинический осмотр пасеки?

В темі вище все розписано є  (не хочеться що ще раз повторюватись) див. стор. 21 повідомлення від 26 квітня

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сегодня в держпродспоживслужбе забрал новые паспорта. ( вчера их дал на регистрацию.) ..  Ну и сразу в вет. больницу к ветеринарам..  первый ветеринар меня сразу отправил ко второму ветеринару.  Второй  расписал на листочку расценки по моим паспортам и говорит -- деньги на стол и поехали на пасеку .  Я -- :blink: ... говорю про оплату будем говорить после выполненой работы -- клинического осмотра всех семей что Вы мне на листочку расписали и отбора и упаковки проб.. Ветеринар -- :blink: ..  в общем и этот ветеринар отказался обслужить мою пасеку...  пришлось идти к начальнику держпродслужбы..  ну я в кабинет уже сразу с камерой и спрашиваю почему меня не обслуживают ???  начальник сказал что в понедельник из отпуска выйдет какой то Иванович и приедет ко мне на пасеку и сделает всё по процедуре..  так что  :dntknw: ... жду Ивановича ..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну и ещё значит когда ветеринар говорил мне поехали на пасеку то ещё добавил что она аллергетик  и что бы я взял в аптеке лекарство от аллергии  ну и ещё сказала что у неё давление под 200 .. а с виду так чуть за сорок ..  Я так и не понял. у них аллергия на меня или на пчёл  :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 годину тому, Сергей Тюркин сказав:

Ну и ещё значит когда ветеринар говорил мне поехали на пасеку то ещё добавил что она аллергетик  и что бы я взял в аптеке лекарство от аллергии  ну и ещё сказала что у неё давление под 200 .. а с виду так чуть за сорок ..  Я так и не понял. у них аллергия на меня или на пчёл  :dntknw:

Цікаво.Саме таке і мені "тулили".У нах "алергія" або ще щось,одразу,як кажеш,що працюєм по процедурі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Сергей Тюркин сказал:

Сегодня в держпродспоживслужбе забрал новые паспорта. ( вчера их дал на регистрацию.) ..  Ну и сразу в вет. больницу к ветеринарам..  первый ветеринар меня сразу отправил ко второму ветеринару.  Второй  расписал на листочку расценки по моим паспортам и говорит -- деньги на стол и поехали на пасеку .  Я -- :blink: ... говорю про оплату будем говорить после выполненой работы -- клинического осмотра всех семей что Вы мне на листочку расписали и отбора и упаковки проб.. Ветеринар -- :blink: ..  в общем и этот ветеринар отказался обслужить мою пасеку...  пришлось идти к начальнику держпродслужбы..  ну я в кабинет уже сразу с камерой и спрашиваю почему меня не обслуживают ???  начальник сказал что в понедельник из отпуска выйдет какой то Иванович и приедет ко мне на пасеку и сделает всё по процедуре..  так что  :dntknw: ... жду Ивановича ..

А реальність вона така. Тільки комусь з космосу навіяло нові паспорта з тими простирадлами ввести. Що тут казати ....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну и ещё пёрл от ветеринара..   Я говорю что холодная весна а Вы ещё с марта штампуете паспорта. Это же ясно что никто не может в такую холодную погоду делать осмотр семей. она мне говорит хорошая была погода и Мы пораньше занялись пчёлами пока у них есть расплод и можно его осмотреть. а я пришёл уже поздно когда у пчёл уже нету расплода и как теперь мне правильно делать обследование на болезни расплода . :frusty:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...