Jump to content
Артем

Скільки "коштують" документи на пасіку?

Recommended Posts

2 минуты назад, Сергей Тюркин сказал:

В принципе написать Бакфаст не совсем и плохая идея так как на него нету морфологического стандарта  то доказать что у нас не бакфаст практически не возможно если судья не будет требовать документы на маток с родословными :umora::)

Український бакфаст :ay:

В принципі принцип селекції такий же як і у бакфаста , тільки там Брат адам шукав з якою породою маток спарувать 

А у мене матки самі по селі шукають . благо вибір сотні сімей різних порід , пішов прогрес :umora:

5 минут назад, Сергей Тюркин сказал:

В принципе написать Бакфаст не совсем и плохая идея так как на него нету морфологического стандарта  то доказать что у нас не бакфаст практически не возможно если судья не будет требовать документы на маток с родословными :umora::)

В суде сможите сказать что вы работаете с европейской старой породой которая имеет родословную с 1939 года ,  а вот какую пчелу держат ваши сосоди вам не извесно , они и доказать ничего не смогут ни родоводов ни паспортов ни морфометрии одним словом дичка тоесть вне закона ибо рынок барыги поделили

3 минуты назад, Valik740 сказал:

Ус которую продают тоже не проходит ни одну морфометрию ,  поэтому те кто фантазирует что у него ус в пролёте,  

Це не прольот це підробка , я уже писав то чому так я неможу написать що аналіз :ay:, без аналізу , чи адрес сосіда :umora:

Виходить нафіга та графа , якщо її заповняти від фонаря 

3 минуты назад, AVA сказал:

Український бакфаст :ay:

В принципі принцип селекції такий же як і у бакфаста , тільки там Брат адам шукав з якою породою маток спарувать 

А у мене матки самі по селі шукають . благо вибір сотні сімей різних порід , пішов прогрес :umora:

Ні !!! Тим саме ви підтвержуете що у вас мутняк , а у вас порода Бакфаст яка є признана в цивілізованому світі!!!!!!  А не за мішок сала

1 минуту назад, AVA сказал:

Це не прольот це підробка , я уже писав то чому так я неможу написать що аналіз :ay:, без аналізу , чи адрес сосіда :umora:

Виходить нафіга та графа , якщо її заповняти від фонаря 

Тому що деякі рагулі хотять офіційно доказати що в Україні Бакфаст ніхто не тримає , що не зрозуміло ???  Вони чекають моменту навязуваня своїх маток бо ваші дворняги не відповідають районуваню . 

Только что, Valik740 сказал:

Ні !!! Тим саме ви підтвержуете що у вас мутняк , а у вас порода Бакфаст яка є признана в цивілізованому світі!!!!!!  А не за мішок сала

Та незнаю я чи у мене бакфаст і документів нема :dntknw:, так само незнаю чи у мене карніка , а на кордован зовсім ніякої шпаргалки даже небуло і людина непризналась толком що воно , хочеш бери , хочеш небери 

Все так умовно 

2 часа назад, Valik740 сказал:

Вас не туда несёт ,   заява пишется на потраву пчел  , какой породы покойник значения не имеет !!! 

А накой чёрттогда её в документах указывают ??  а далее если не стыковочка по документам то и сам дурак ..  

8 минут назад, Valik740 сказал:

Можна любу породу тримати , просто далі Ф1 не заходити , так як це робить весь цивілізований світ .   

Ф1 даже від супер пупер матки УС , без трута УС , буде уже не УС - це буде помісь 

Только что, Сергей Тюркин сказал:

А накой чёрттогда её в документах указывают ??  а далее если не стыковочка по документам то и сам дурак ..  

Вы ж там   интересовались процесом ио ,  некоторые страны выдают дотацию на приобритение станка для ио , итд

Если у вас будет указана порода дворняга ,  и от вас поступит заявка на дотацию станка ио  , то накой вам дотация??     Как сами думаете , для чего графа порода ???    Что бы вас щемить ? Сомневаюсь ,   Может ктото хочет увидеть уровень возможностей ?? Вполне

3 минуты назад, AVA сказал:

Ф1 даже від супер пупер матки УС , без трута УС , буде уже не УС - це буде помісь 

Ніякої ус не існує , то балачки бабів на лавці . В світі не признана така порода

• Haha 1
9 годин тому, паша из чернигова сказав:

.....будете платити за отриманий прибуток при  здачі паю в аренду....

а наче наразі  такого податку немає, чи з таким великим юридичним стажем просто знань не вистачає...... 

1 годину тому, Сергей Тюркин сказав:

Я думаю указать местный-абориген.. что то типа такого. 

Можна взагалі нічого не вказувати ( якщо не знаєш породу). Я приміром так і зробив, проте в реєстрі хтось і чомусь  вказав УС. Поїду вносити записи ветзаходів в паспорт , і зміни в реєстр - напевно буде шкандаль.....

29 хвилин тому, паша из чернигова сказав:

3 минуты назад, Valik740 сказал:

Ніякої ус не існує , то балачки бабів на лавці . В світі не признана така порода

Я просто взяв для прикладу , можна также взять любу другу признану 

Але без контролю трута породу тримати НЕМОЖЛИВО , уже в Ф1 це буде помісь і графу порода мають право заповняти тільки племіні хозяйства з ИО , островами і т.д. 

19 минут назад, Valik740 сказал:

Ну тут вы наверно загнули... Как-то скромнее может.... Мы ж вам не рассказываем что бакфаст это не порода и даже не гибрид а какая-то дворняжка... :hi:

• Like 1
2 минуты назад, Lefty сказал:

проте в реєстрі хтось і чомусь  вказав УС

Дали команду писапи те що районоване , от він і написав .Деяким кондомам потрібна статистика  .   Ох і заворуха буде , бій програють брехуни. 

8 минут назад, Lefty сказал:

а наче наразі  такого податку немає, чи з таким великим юридичним стажем просто знань не вистачає...... 

Можна взагалі нічого не вказувати ( якщо не знаєш породу). Я приміром так і зробив, проте в реєстрі хтось і чомусь  вказав УС. Поїду вносити записи ветзаходів в паспорт , і зміни в реєстр - напевно буде шкандаль.....

Чому не вказали що карніка ???

7 минут назад, AVA сказал:

Я просто взяв для прикладу , можна также взять любу другу признану 

Але без контролю трута породу тримати НЕМОЖЛИВО , уже в Ф1 це буде помісь і графу порода мають право заповняти тільки племіні хозяйства з ИО , островами і т.д. 

Ф1 це не помісь !!!!!!  Ф1 дає чистопородного трута тому і не загажує чистопородний фон !!!! Ф2 це помісь !!!!

1 хвилину тому, Valik740 сказав:

Дали команду писапи те що районоване , от він і написав .Деяким кондомам потрібна статистика  .   Ох і заворуха буде , бій програють брехуни. 

ІМХО в реєстр загляне лише не велика частина, і то переважній більшості буде байдуже що там зазначено....

5 минут назад, Александр К. сказал:

Ну тут вы наверно загнули... Как-то скромнее может.... Мы ж вам не рассказываем что бакфаст это не порода и даже не гибрид а какая-то дворняжка... :hi:

Бакфаст это порода ,  доказано давно , если вам ето не извесно то это ваши проблемы

• Haha 1
2 минуты назад, Valik740 сказал:

Ф1 це не помісь !!!!!!  Ф1 дає чистопородного трута тому і не загажує чистопородний фон !!!! Ф2 це помісь !!!!

Матка то дає чистопородного , а бджола від Ф1 без правильного трута помісь і породу визначають по бджолі 

16 минут назад, Lefty сказал:

Розділяй і володарюй.....

Не понял подробнее пожалуйста...

6 хвилин тому, Valik740 сказав:

За карніку ви забули написати

Розділяй і володарюй то анархія , яка ні до чого не призведе

1 хвилину тому, Александр К. сказав:

Не понял подробнее пожалуйста...

За посиланням перейдіть, думаю зрозумієте що я хотів сказати. 

1 хвилину тому, Valik740 сказав:

Кто у нас признал что автомат калашникова слизали у хюго шмайсера ??   Маразм и неграмотность .  

Мда....щоб мене хтось попросив створити логічну цепочку між "скільки коштують документи на пасіку" і "автоматом калашникова", я ось так за 5 хвилин навряд чи зміг би.... ну це так просто думки в голос......

• Like 3
3 хвилини тому, Valik740 сказав:

Ссылку думаю увидите.  Посмотрите сколько стран занимаются Бакфастом официально .   Ваши ссылки где ??

IMG-25ea2185e7219732f9d28c0bc7b593fa-V.jpg

Як пояснити людині що вона не розуміє що говорить?? 

В Україні дійсна чина конституція, так і породне районування яке  чине тільки в Українні, а який вплив має закон іншої держави в нас, так і породне районування, судять українців по наших законах, ане якоїсь іншої держави. :hi:п/с. Комусь прийдеться переносити цю беліберду в тему, яка цьому відповідає, тема про документи. :hmm:

2 хвилини тому, Valik740 сказав:

Мда... Мене більше здивувало що тримаючи карніку Ви вказали в паспорті що не знаєте  яка порода .  це прикро  , ...? створити логічну цепочку... Біда

Ви не уважно читали: я не вказував в паспорті що не знаю яка порода (в паспорті у мене пуста графа), теж саме було і в заяві. Нічого не вказував тому що не можу бути впевнений що на пасіці у мене порода бджіл Карніка.

1 минуту назад, Lefty сказал:

Ви не уважно читали: я не вказував в паспорті що не знаю яка порода (в паспорті у мене пуста графа), теж саме було і в заяві. Нічого не вказував тому що не можу бути впевнений що на пасіці у мене порода бджіл Карніка.

Ще більша біда

Прочитав 3 останні сторінки теми - повна маячня. ТАКЕ ВРАЖЕННЯ, ЩО НІХТО ВЗАГАЛІ НЕ ЧИТАЄ НОРМАТИВНІ ДОКУМЕНТИ... 

цитую з 338 наказу:

4.До відомостей, що вносяться до Реєстру паспортів пасік, належать:

порода (популяція) бджолиних сімей (ЗА НАЯВНОСТІ );

Наявність можна підтвердити лише відповідними документам від субєктів племінної справи (племзаводів та племрозплідників, зареєстрованих відповідно до чинного законодавства). Всі ті бумажки, що видають при продажі маток інші особи ніж вказані вище з точки зору відносин з державним управлінням не мають значення, так як стоять за рамками правового регулювання... 

• Like 2
  • Thanks 1
2 минуты назад, yurasaver сказал:

Прочитав 3 останні сторінки теми - повна маячня. ТАКЕ ВРАЖЕННЯ, ЩО НІХТО ВЗАГАЛІ НЕ ЧИТАЄ НОРМАТИВНІ ДОКУМЕНТИ... 

цитую з 338 наказу:

4.До відомостей, що вносяться до Реєстру паспортів пасік, належать:

порода (популяція) бджолиних сімей (ЗА НАЯВНОСТІ );

Наявність можна підтвердити лише відповідними документам від субєктів племінної справи (племзаводів та племрозплідників, зареєстрованих відповідно до чинного законодавства). Всі ті бумажки, що видають при продажі маток інші особи ніж вказані вище з точки зору відносин з державним управлінням не мають значення, так як стоять за рамками правового регулювання... 

Тобто в законі ті хто проплатив два мішка сала .    Ба      інакше і бути не могло