Jump to content
Артем

Скільки "коштують" документи на пасіку?

Recommended Posts

3 часа назад, Lefty сказал:

Що стосується клінічного огляду: все як було так і залишилось і платити ми маємо виходячи з того скільки сімей оглянуто (при першому огляді 100% відповідно до тарифів , 

Всё равно обьегорили ..  В тарифах конечно 100%  клин. осмотр. и в пояснительном листе от Лапы пишется 100% клин осмотр.. а вот в правилах отбота проб на которые Лапа ссылается там указано что и ПЕРВИЧНЫЙ КЛИН, ОСМОТР ТАК ЖЕ 10%...

2 хвилини тому, Сергей Тюркин сказав:

Всё равно обьегорили ..  В тарифах конечно 100%  клин. осмотр. и в пояснительном листе от Лапы пишется 100% клин осмотр.. а вот в правилах отбота проб на которые Лапа ссылается там указано что и ПЕРВИЧНЫЙ КЛИН, ОСМОТР ТАК ЖЕ 10%...

Хто кого ми ще побачимо. зареєстрував 5 сімей. В паспорт до 10 травня внесу зміни 50 і завезу  до 15.05 в держпрод щоб і в електронному реєстрі зробили зміни:) І так багато часу потратив на всі ці рухи ( надіюсь хоч не даремно, як приклад що відстоювати свої права потрібно.....)

• Like 1
13 хвилин тому, Lefty сказав:

Хто кого ми ще побачимо. зареєстрував 5 сімей.

А я зареєстрував одразу 50 і нікого не "єгорив" Поки так і залишу,  Якщо раптом виникне потреба то комісія виявить більшу кількість :) Заплатив за 10%

• Like 1
2 часа назад, Сергей Тюркин сказал:

Надеюсь меня пропустят вне очереди.. :umora:

А зачем вторая линия по откачке мёда

• Like 1

Вибачте до якого числа подача документiв в органи мiсцевого управлiння на дотацiю?

Edited by Жезус
Помилка
4 часа назад, Lefty сказал:

Хто кого ми ще побачимо. зареєстрував 5 сімей. В паспорт до 10 травня внесу зміни 50 і завезу  до 15.05 в держпрод щоб і в електронному реєстрі зробили зміни:) І так багато часу потратив на всі ці рухи ( надіюсь хоч не даремно, як приклад що відстоювати свої права потрібно.....)

Так лишние движения.. при регистрации  в правилах отбора проб указано и клин.осмотр 10 % .. то есть Вы за те же деньги делаете осмотр тех же 5 семей НО сразу регистрируете свои 50 семей..  или  если делать по вашей (нашей.) схеме то нужно было указать (зарегистрировать) 10 семей и заплатить за осмотр одной семьи  .. а позже узаконить оставшиеся..

2 часа назад, Мико сказал:

А зачем вторая линия по откачке мёда

:hmm:...   Ну а как мимо очереди пройти ?  :dntknw: .. :umora:

2 часа назад, Lefty сказал:

Паспорт новий можна оформить з номером , але без оператора ринка , як раніше був старий , просто для сдачі меду оптом 

Старий паспорт є уже декілька років 

Можливо відповість хто другий, мені без разниці

Edited by AVA
1 годину тому, AVA сказав:

Паспорт новий можна оформить з номером , але без оператора ринка , як раніше був старий , просто для сдачі меду оптом 

Можливо відповість хто другий, мені без разниці

Можна оформити без оператора ринку, поставивши галочку в клітинці яка відповідає "для власного споживання" ну і заяву тоді не потрібно звісно писати на реєстрацію потужностей.

• Like 2
3 години тому, AVA сказав:

для получения дотации необходимо лредоставить решение о регистрации оператора рынка, так же и для сдачи меда оптом

• Like 1
56 минут назад, Anatolievich сказал:

для получения дотации необходимо лредоставить решение о регистрации оператора рынка, так же и для сдачи меда оптом

Так весь час сдавали мед оптом без оператора ринка, ветпаспорт  даже не усім був потрібний 

2 часа назад, Lefty сказал:

Можна оформити без оператора ринку, поставивши галочку в клітинці яка відповідає "для власного споживання" ну і заяву тоді не потрібно звісно писати на реєстрацію потужностей.

А номер хто присвоє на новий паспорт , чи просто без номера , тільки відмітки ветлікаря

Відмітка для власного споживання у паспорті ставится ?

У мене так попало що старий закінчився , нема куди писать і старий у ветлікарні раніше получали 

13 хвилин тому, AVA сказав:

А номер хто присвоє на новий паспорт , чи просто без номера , тільки відмітки ветлікаря

Номер дає держпродспоживслужба. А відносно оператора ринку я теж цікавився цим питанням. Мене запитали: "А скільки у тебе сімей?" Коли я відповів, наступне питання: "і це для власного споживання?:)  Чи Ви зареєструєте три сім'ї?

• Like 1
2 часа назад, Шульц сказал:

"і це для власного споживання?:)  Чи Ви зареєструєте три сім'ї?

Хобби 300+.. :)

• Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 2
6 минут назад, Шульц сказал:

Номер дає держпродспоживслужба. А відносно оператора ринку я теж цікавився цим питанням. Мене запитали: "А скільки у тебе сімей?" Коли я відповів, наступне питання: "і це для власного споживання?:)  Чи Ви зареєструєте три сім'ї?

Та отож підти з новим бланком нового паспорту у ветлікарню щоб заповнили щорічні данні про сдані аналізи 

Так ніби новий паспорт буде недійсний без номера і печаті дер....служби :dntknw:

Опять купить старий бланк , заготовачі меду скажуть паспорт не такий , ну може цей рік якось проканає , а на той рік уже у всіх буде один зразок 

Edited by AVA
12 минут назад, Сергей Тюркин сказал:

Хобби 300+.. :)

А якщо це тільки одні пакети для продажі , ну дюже слабі пакети :umora:

меду :dntknw:

Стало інтересно,  а кому пакети писать продавцеві чи покупцеві , якщо продав їх до 15 мая і опять на аналіз подав 

Виходить вони роздвоїлись , маю на увазі пакет і хвіст , було 300 стало 600 :hmm:

Edited by AVA
1 година тому, Anatolievich сказав:

Підставою для отримання дотації є реєстрація потужностей (по суті реєстрація оператором ринку) а от щоб хтось вимагав при сдачі меду це підтвердити - вперше чую. Більше того, з огляду на те скільки власників пасік зареєстровані операторами - то скупити таку кількість як експортували- просто з області фантастики.

7 хвилин тому, AVA сказав:

Відмітка для власного споживання у паспорті ставится ?

Старі паспорта якщо закінчились продовжувати не будуть, потрібно оформляти новий, звертатись потрібно в районний відділ держпродспожив служби, туди подаєте заяву в якій в відповідному місці ставте відмітку про те що " для власного споживання" (відмітка не в паспорті а в заяві) Новому паспорту обов'язково присвоюється номер і він реєструється в елреєстрі (по факту це робиться в обласному управлінні, але без участі власника пасіки, районний відділ в ел.формі їм подає данні а ті впродовж дня мають присвоїти номер і зареєструвати паспорт), після чого передають відповідну інфу назад в район де фізично і поставлять номер на паспорті

• Thanks 1
38 хвилин тому, Шульц сказав:

Ну що за народ, якого хе...а їх турбує навіщо мені така кількість бджіл....ну от подобається мені як вони літають жужат, а мед принципово не качаю совість не дозволяє бідних комах грабувати, ну хіба зовсім чуть чуть для себе....Та і взагалі чому я комусь маю відповідати на такі питання і де заборонено тримати три сотні сімей просто для душі:)

Edited by Lefty
  • Like 1
  • Thanks 1
20 хвилин тому, AVA сказав:

А якщо це тільки одні пакети для продажі , ну дюже слабі пакети :umora:

меду :dntknw:

Стало інтересно,  а кому пакети писать продавцеві чи покупцеві , якщо продав їх до 15 мая і опять на аналіз подав 

Виходить вони роздвоїлись , маю на увазі пакет і хвіст , було 300 стало 600 :hmm:

Якщо у відповідності до чинного ЗУ про бджільництво то  одразу після продажу  ні пакет ні хвіст (в переважній більшості) не можна рахувати бджолосімєю. 

А так хвости як сім'ї у продавця, а пакети як сімї  у покупця. У продавця після продажу кількість сімей  не змінилась, а в покупця якщо до 15травня змінилась він має внести зміни в паспорт і звернутись в держпродслужбу щоб внесли зміни в реєстрі. 

Edited by Lefty
  • Like 1
9 часов назад, AVA сказал:

Опять купить старий бланк , заготовачі меду скажуть паспорт не такий , ну може цей рік якось проканає , а на той рік уже у всіх буде один зразок 

Старый не проконает..  У меня пару дней назад при сдаче мёда бухгалтер уже просола новый паспорт и свежие печати за этот год. сошлись на том что эти паспорта действительны ещё по 15 мая..(как и прописано в законе)

• Like 1
55 минут назад, Сергей Тюркин сказал:

Старый не проконает..  У меня пару дней назад при сдаче мёда бухгалтер уже просола новый паспорт и свежие печати за этот год. сошлись на том что эти паспорта действительны ещё по 15 мая..(как и прописано в законе)

Почалось , тепер всі кому не лінь будуть требувать новий паспорт при сдачі меду :hmm:

У мене декілька паспортів старого зразку з різними ПІП, на випадок сдачі меду за два роки , підмор сдавав на кожний по мінімум . вет лікар щось накалякав печать і все 

При сдачі меду  раніше ні в печаті ні дати ніхто невнікав , просто ксерокопія з головной сторінки з ПІП, а деяким він зовсім був непотрібний 

Тепер що опять декілька нових оформлять :dntknw:

• Haha 1
4 години тому, AVA сказав:

Тепер що опять декілька нових оформлять :dntknw:

І бажано то швиденько зробити до поки в держпроді самі працівники в шоці від нововведень: я коли оформляв паспорт і реєстрував ніхто ніяких документів не попросив щоб перевірити особистість, мене це навіть відверто здивувало. 

Так що думаю без проблем так можна зробити і обов'язково на тих зареєструвати хто життя портить :ah::)

• Like 1
5 минут назад, Lefty сказал:

І бажано то швиденько зробити до поки в держпроді самі працівники в шоці від нововведень: я коли оформляв паспорт і реєстрував ніхто ніяких документів не попросив щоб перевірити особистість, мене це навіть відверто здивувало. 

Так що думаю без проблем так можна зробити і обов'язково на тих зареєструвати хто життя портить :ah::)

У нас не те що в шоці , а зовсім дупля недають, Дніпропетров.. обл. ноль зарегестрованих  

Я звонив колегі на тім тижні , він там рядом біля держпрода , то там :dntknw: ,

типу що ви від мене хочете -  Дніпро нічого мені розпорялжень недавало і  неказало 

17 годин тому, Lefty сказав:

Підставою для отримання дотації є реєстрація потужностей (по суті реєстрація оператором ринку) а от щоб хтось вимагав при сдачі меду це підтвердити - вперше чую. Більше того, з огляду на те скільки власників пасік зареєстровані операторами - то скупити таку кількість як експортували- просто з області фантастики.

пока что, с нас никто не требовал регистрацию, но все идет к тому, так как есть санитарные нормы и требования к пищевым  продуктам и их производству и не за горами то время, когда потребуют их выполнять:IMHO:дотацию думаете просто так начали давать? бесплатный сыр ............, вначале стадо нужно сосчитать, а затем будет видно сколько шерсти можно сострич , ну а у пчеловодов есть пока возможность воспользоваться ШАРОЙ

• Like 1

Маючи старий паспорт сьогодні заходив  до чиновників , взяв бланк  заяви на заміну паспорта, це в одному кабінеті,  той "мелкий пузатик" будучи ще і починаючим пасічником  трохи пожартував":umora:, що паспорт щось вартує, я теж не відмовчався:umora:, побіцяв занести за нього в селищну раду  Інструкцію де чітко видно  перелік вимог до оголошень про хімобробки, бо почала ОТГ  на сайті давати оголошення то там хрін шо поймеш, на цьому і домовились, взяв саму інструкцію та бланк  акту про потраву. В другий кабінет зайшов до доктора, той вже як  і  пасічник в одній особі  погнав бочку на лабораторію:umora: за аналіз їм хвоста прижали то вони придумали,  "підготовку проб для дослідження":umora:  ну я сказав  що  то  не мої проблеми:dntknw:   попросив рахунок за клінічне обстеження  отримав, 

в цілому   534грн   за сотню сімей. вважаю цілком помірною платою. 

Edited by Николай S
  • Like 3
2 часа назад, Николай S сказал:

в цілому   534грн   за сотню сімей. вважаю цілком помірною платою. 

А за шо ???  за штампик ???

• Thanks 1
1 хвилину тому, Сергей Тюркин сказав:

А за шо ???  за штампик ???

Ну можна сказати шо огляд в мене він дійсно проводив:umora: бо був в мене  на пасіці трохи раніше, то я показав декілька  кращих  сімей:umora: а взагалі то так,  штампик в новому паспорті:dntknw:  і досить стабільньо прогнозовані відносини бо я ще і в комісії по потравах:ah:.

• Like 2