Перейти к содержанию

Скільки "коштують" документи на пасіку?


Артем

Рекомендуемые сообщения

4 минуты назад, Сергей Тюркин сказал:

Да не переживайте Вы так..  Мир меняется. законы меняются. мы меняемся..   досконального ничего не  бывает.. но нужно эти законы изучать для того что бы они были за тебя а не против..  что Вас там так смущает или пугает ?

Да нет что вы меня не пугает ничего,главное что бы вам нравилось

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

От я дивуюся своєму тезці, Івану Івановичу, ну прийняли страшний закон, ну всі покинуть займатися бджолами, а чому немає розвитку думки? Де перспектива? Що далі? Не буде в Україні бджіл, катастрофічно падає врожайність, голод, апокаліпсис, для відновлення популяції бджіл влада запрошує в Україну зарубіжних пасічників з бджолами. Дивіться далі, прогнозуйте...:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Шульц сказал:

катастрофічно падає врожайність,

Урожайность чего падает?На опыление пчелами от остальных насекомых припадает 50% при условии соблюдения норм .Это где и на чем нормы пчелосемей пчеловоды обеспечили.Что подняли в урожайности и на сколько.Может рапс на 1 % или подсолнух на 0,5 %.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Иван Иваныч сказал:

.Что подняли в урожайности и на сколько.Может рапс на 1 % или подсолнух на 0,5 %.

Да фермера и те уже заметили что рапсу нужна пчела .. по подсолнухе пока сложнее но есть и там положительная динамика..   И не забываем за ягоды и фрукты овощи ..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, Иван Иваныч сказал:

Да нет что вы меня не пугает ничего,главное что бы вам нравилось

Да не может мне всё нравится в законах. не хотят наши депутаты под мои желания подстраиваться и  лично под меня законы писать .. но ничего особо страшного в законе не нашёл .. глупостей хватает но и с ними в процессе разберёмся..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Сергей Тюркин сказал:

глупостей хватает но и с ними в процессе разберёмся..

Вот это по нашему.вот что всегда нравилось так это надо создать проблему ,чтобы потом героически ее решать.:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я Вам что депутат ?  я даже ни в какие группы по разработке законов не вхожу.. максимум пригласили меня на пару конференций где рассматриваются правки к этим законам но так как я больше правок критиковал чем одобрил то меня больше туда не приглашают.. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Иван Иваныч сказал:

Вот это по нашему.вот что всегда нравилось так это надо создать проблему ,чтобы потом героически ее решать.:ay:

Забыл вставить Вашу цитату.. если что то моё сообщение выше предназначалось Вам

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 09.04.2021 в 14:49, Lefty сказал:

Скільки грошей потрібно залежить від того скільки зазначите в паспорті сімей, а також чи притримуються чиновники  районного відділу держпродспожив спілки законодавства. 

Спробую описати алгоритм ( на істину не претендую, проте оскільки наче, як доволі не погано розібрався в відповідних нпд, ІМХО так має бути у відповідності до норм закону)

1. Звертаєтесь в районний відділ держпродспожив служби з заявою про видачу санпаспорта пасіки.  До  заяви додаєте заповнений паспортом пасіки  (див. " Порядок видачі санітарного паспорта пасіки ", якщо є сумніви як що куди писати, тоді можна там заповнити попросивши допомогти - паспорт здодатком  необхідно завчасно купити  або ж самому розпечатати пронумерувати та прошити).  

Дякую!:az::hi:

Там його в той же день реєструють, присвоюють унікальний номер і Вам повертають.

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  Будь-ласка. Продовження Ви прочитали в наступному повідомленні?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 09.04.2021 в 15:31, Lefty сказал:

Дальше, домовляєтесь коли до Вас приїде ветлікар для огляду пасіки і відбору проб. (Він має оглянути пасіку, зробити клініч. огляд 100%сімей, відібрати від 10% проби на аналізи, запакувати опломбувати і  направити в лабораторію з супровідним листом на проведення діагностично-лабораторні дослідження ( по простому аналізи) - за законодавством аналізи в даному випадку за рахунок бюджету.

Здебільшого ніхто нікуди не приїджає , просто просять самому набрати підмор, а вони випишуть направлення (тому перед тим як їхати раджу спочатку зателефонувати і цей момент уточнити щоб менше разів їздити туди сюди)  Зрозуміло що це не правильно але, знаючи профрівень тих хто має оглядати- як на мене то ліпше самому той підмор привезти)

Здаєте проби в ветлабораторію ( і ось тут, чи будете платити ви за аналізи і скільки залежить від того чи дотримуються у Вас законодавства і чи готові боротися щоб дотримувались) повторюсь що в даному випадку аналізи мають бути за рахунок бюджету.

Вам говорят коли приїхати за результатами. Дальше Ви з результатами та паспортом їдете знову в держпродспожив службу, платите за клінічний огляд суму яка відповідає кількості сімей зазначених в паспорті (див нові тарифи), після чого в в додаток паспорта в носять відповідний запис виходячи з результати огляду пасіки і аналізів. 

За Вашим бажанням (по простому якщо плануєте подавати на дотацію) реєструєтесь оператором ринку (це безкоштовно). Дальше їдете в селещну раду і реєструєте там пасіку (теж безкоштовно) 

 

Величезне вам,  @Lefty ,СПАСИБІ за надану інформацію!

На кінець дуже дохідливо і зрозуміло! :IMHO::az::ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 минут назад, Lefty сказал:

  Будь-ласка. Продовження Ви прочитали в наступному повідомленні?

Так!:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

https://www.facebook.com/agrireforms/videos/287943752830845/ здесь есть ответы на интересующие вопросы кого интересует смотрите до конца ,ответ по расценкам будет 23,04021

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Сегодня закончил оформлять паспорт пасеки новый если что ... :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 години тому, Александр К. сказав:

Сегодня закончил оформлять паспорт пасеки новый если что ... :)

Ну і скільки обійшлось і за що платили?

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, Lefty сказал:

Ну і скільки обійшлось і за що платили?

 

 

Так наверно короче будет:) Если что-то не понятно пишите расскажу...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У меня знакомого пчеловода в области ветеринары разводили на анализ расплода... А когда не прокатило сказали что не обязательно...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Побував в районній держпродспожив службі.

Паспорт не оформив. Заяву приняли, паспорт потримали в руках і повернули, мотивуючи тим що,  як я зрозумів, вони не є на даний момент  упоноваженим органом реєструвати паспорта (тому не можуть присвоїти унікальний номер ітд., загалом пояснюючи процедуру, людина  почала нести якусь дурню, про те що має зібрати мін 5 паспортів ( напевно заяв); потім видати якийсь  наказ, що до рестрації, потім відправляє заяви в ел.виді в область, а ті типу в Київ і лише ті присвоюють номера - ну видно як сказали так і робить, не став щось доводити так як в понеділок буду в обласному управлінні і всі питання які виникли спробую прояснити там.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дальше було спілкування з головним ветлікарем району (чоловік  поводився чемно, тому розмова була доволі спокійна)

Що до виїзду і огляду пасіки  ( в тому числі клінічного)- почав виправдовуватись що якщо по законодавству то так має бути, але нащо воно мені (варто розуміти йому) потрібно....ну хіба що  я наполягатиму.... я відповів що для галочки мені воно дійсно не потрібно, оплачу так і рахуватимо питання закритим.  на цьому і зійшлись ( що правда в кінці розмови видно вирішив все ж перестрахуватися і сказав що позвонить дільничному ветлікаря аби та прийшла і хочаб порахувала вулики ( а я подумав- раз так то попрошу її зробити і клінічний огляд і відібрати проби :)) За клініч.огляд 5 сімей  озвучили  суму 242,52 (тобто по 48,51 за одну сім'ю - чому без НДС не зрозуміло) та + 46 чи то 48 грн. за послуги ветспеціаліста. Що мається на увазі оті послуги, я ледве домігся відповіді, що то оплата за те, що  внесуть результати огляду пасіки і аналізів в додаток паспорту, але чому він вважає що дані дії мають рахуватись тими послугами за які я маю платити і яким документом регламентується час на надання такої послуги -  відповісти не зміг, все посилався на тарифи і що я можу бути присутній як він це робитиме. Ну до тих послуг  я думаю, ми ще повернемось, тим більше що оплачувати все буду уже тоді коли будуть результати аналізів.
 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Стосовно проб на аналіз ( я сам відібрав підмор і взяв його з собою), на 10 сімей 1 проба. Ні пакувати ні опечатувати вони не стали. На моє зауваження стосовно проблем які можуть виникнути при здачі проб- сказав що їх не буде (і на всяк випадок запропонував записати свій номер телефона)

Поспілкувались на рахунок оплати аналізів, яку у нас в Вінниці беруть з усіх без винятку -він це теж підтвердив та сказав що нічого я не добюсь уже наче як хтось пробував...( ну це ми ще подивимось).

Видали супровідну, в якій на мою вимогу зазначили що "дана проба направляється на лабораторно- діагностичне дослідження в рамках проведення обов'язкового протиепізоотичного заходу

якщо, хтось піде моїм шляхом, ось таке речення в супровідній є дуже важливим. Чому, думаю зрозуміло.

В понеділок повезу підмор в облветлабораторію......

IMG-20210423-WA0000.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На рахунок паспортів. Потрібно всі паспорта міняти на нові. Це вже остаточна вказівка 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Wladimir_K сказал:

На рахунок паспортів. Потрібно всі паспорта міняти на нові. Це вже остаточна вказівка 

Мне так и заявили - паспорт выписывать новый обязательно. Без нового паспорта дотации давать не будут. Паспорт дали новый бесплатно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Гурович сказал:

Мне так и заявили - паспорт выписывать новый обязательно. Без нового паспорта дотации давать не будут. Паспорт дали новый бесплатно.

Саме так.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Гурович сказав:

Мне так и заявили - паспорт выписывать новый обязательно. Без нового паспорта дотации давать не будут. Паспорт дали новый бесплатно.

Що означає "паспорт дали безкоштовно", і чи можна біш детально як все відбувалось

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Lefty сказал:

  та + 46 чи то 48 грн. за послуги ветспеціаліста. Що мається на увазі оті послуги, я ледве домігся відповіді, що то оплата за те, що  внесуть результати огляду пасіки і аналізів в додаток паспорту, але чому він вважає що дані дії мають рахуватись тими послугами за які я маю платити і яким документом регламентується час на надання такої послуги

Все из таблицы которую я приводил ... Пункт 36 такая таблица есть у каждого ветеринара все в нее пальцем тычут и говорят что это стоимость регистрации а объяснить почему-то не могут...

20210419_092158.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...