Перейти к содержанию

Скільки "коштують" документи на пасіку?


Артем

Рекомендуемые сообщения

В 17.04.2018 в 16:55, seim сказал:

Просто не очень понятно зачем это все людям нужно

В большей мере для мудели чтоб дураки смотрели!

когда понадобится "ихняя помощь" при отравление пчёл они будут прятаться под столами и закрываться в своих кабинетах от Вас.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 17.04.2018 в 20:23, siverit сказал:

ничего не изменилось, анализ за каждые 10 семей - 46,50 

Ветеринара на месте не застал, так что по чём его услуги в этом году ещё не знаю

Услуги ветеренара 59,90

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 минут назад, siverit сказал:

Услуги ветеренара 59,90

 

Вчера компаньон возил на анализ подмор 

Одна проба со ста семей -1 % 

Паспорта будут выдавать нового образца 

Ветеринарка не при делах останется ,какой то новый департамент готовят 

Пока старый паспорт забрали , в среду ехать за результатом исследований 

и тогда может что то прояснится 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

все разом вийшло біля 200грн. на 90бдж., ветеринарне свідоцтво на руках, паспорт забув в дома треба ще їхати і вносити зміни на підставі того ж свідоцтва, хоча вважаю це лишнім, бо свідоцтво Форми №1 це бланк суворої звітності тому якщо дані не вніс в паспорт не біда, рішення сільської Ради про реєстрацію пасіки на теренах мого населеного пункту треба піти і забрати,казали що готове.общем документально і по факту все гут, но з паспортом пасіка зовсім по іншому стала виглядати:umora:, а з ветеринарним свідоцтвом думаю медозбірність підвищиться в декілька раз, ну а з рішенням сільради мабуть призначуть призедентом .........:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, siverit сказал:

ничего не изменилось, анализ за каждые 10 семей - 46,50 

Согодні робив своїх , в нас 42, 50

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, miro сказав:

все разом вийшло біля 200грн. на 90бдж.

У нас би це вилилось  в  3 тис грн.  Клінічний огляд з кожної бджолосім'ї, аналізи з 10%.  Ще й не навідувався туди, піду як припече.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 годин тому, nibond сказав:

У нас би це вилилось  в  3 тис грн.  Клінічний огляд з кожної бджолосім'ї, аналізи з 10%.  Ще й не навідувався туди, піду як припече.

 

:hmm:дивно, думаю ,що цьому підхід має бути одинаковий та зрозумілий усім:), в моєму випадку ,як на диво все відбувалось ніби я за границею, раз ,і вже ,ну хотьби відшили один раз, нагрубити б спробували, ато таке враження ,що вони на мене роками чекали:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30 семей обошлись в 735 гривен

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 години тому, miro сказав:

:hmm:дивно, думаю ,що цьому підхід має бути одинаковий та зрозумілий усім:), в моєму випадку ,як на диво все відбувалось ніби я за границею, раз ,і вже ,ну хотьби відшили один раз, нагрубити б спробували, ато таке враження ,що вони на мене роками чекали:dntknw:

Сьогодні телефонував у службу. Мені ще раз підтвердили: аналіз підмору (один з 10 сімей) - 42 грн, клінічний огляд кожної бджолосім'ї - 29 грн. Виїжджають на пасіку і перераховують бджолосім'ї, це вони вважають клінічним оглядом. Відповіді на питання чому в інших областях по іншому і набагато менше, так і не почув.

Якщо нічого не зміниться і доведеться платити клінічний огляд за всі сім'ї, то вимагатиму огляду з розборкою гнізда кожної бжолосім'ї. По ходу зафільмую і викладу в Ютуб, може хоч якась буде користь. Якби всі вимагали проведення клінічного огляду за всіма правилами, то вони б самі відмовились би від стопроцентного охоплення. По факту це звичайне рекетирство, віджим грошей з пасічників.

  • Подобається 8
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

38 минут назад, nibond сказал:

Сьогодні телефонував у службу. Мені ще раз підтвердили: аналіз підмору (один з 10 сімей) - 42 грн, клінічний огляд кожної бджолосім'ї - 29 грн. Виїжджають на пасіку і перераховують бджолосім'ї, це вони вважають клінічним оглядом. Відповіді на питання чому в інших областях по іншому і набагато менше, так і не почув.

Якщо нічого не зміниться і доведеться платити клінічний огляд за всі сім'ї, то вимагатиму огляду з розборкою гнізда кожної бжолосім'ї. По ходу зафільмую і викладу в Ютуб, може хоч якась буде користь. Якби всі вимагали проведення клінічного огляду за всіма правилами, то вони б самі відмовились би від стопроцентного охоплення. По факту це звичайне рекетирство, віджим грошей з пасічників.

по адресу регистрации ставите пять семей, а где то в другом дворе свои 71-100 и скiльки нашiй донцi рокiв, порахуй

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 хвилин тому, roman72201 сказав:

по адресу регистрации ставите пять семей, а где то в другом дворе свои 71-100 и скiльки нашiй донцi рокiв, порахуй

Я не хочу ховатись поза вуглами,  готовий показати всі сім'ї. Не жалко заплатити і за всі сім'ї, лиш би це було реальною роботою по забезпеченню якісного ветеринарного контролю, а насправді це банальне вимагання грошей без будь-якої відповідальності і користі для пасічника.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, nibond сказал:

Сьогодні телефонував у службу. Мені ще раз підтвердили: аналіз підмору (один з 10 сімей) - 42 грн, клінічний огляд кожної бджолосім'ї - 29 грн. Виїжджають на пасіку і перераховують бджолосім'ї, це вони вважають клінічним оглядом. Відповіді на питання чому в інших областях по іншому і набагато менше, так і не почув.

Якщо нічого не зміниться і доведеться платити клінічний огляд за всі сім'ї, то вимагатиму огляду з розборкою гнізда кожної бжолосім'ї. По ходу зафільмую і викладу в Ютуб, може хоч якась буде користь. Якби всі вимагали проведення клінічного огляду за всіма правилами, то вони б самі відмовились би від стопроцентного охоплення. По факту це звичайне рекетирство, віджим грошей з пасічників.

42 грн. это наверное цена при первичной регистрации пасеки. Далее в последующие года при продлении паспорта пасеки в сопроводительном листе  должно быть указано "проба пчел ПЛАНОВО" и анализ делается бесплатно. Далее 29 грн 49 коп. это вызов специалиста на пасеку, а не цена за осмотр одного улья. Далее вас типа консультируют это еще 25 грн. 44 коп. И  еще за отбор каждой пробы 2 грн. 10 коп. И в конце еще 50 грн 88 коп за паспорт, ксерокопии  и т.д.
Когда они вам выставляют расценки попросите у них документ согласно которому они с вас требуют такие деньжища. :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 26.04.2018 в 22:57, nibond сказал:

У нас би це вилилось  в  3 тис грн.  Клінічний огляд з кожної бджолосім'ї, аналізи з 10%.  Ще й не навідувався туди, піду як припече.

 

 

3 часа назад, nibond сказал:

 клінічний огляд кожної бджолосім'ї - 29 грн.

У нас аналогично но вот цену не помню но как будто значительно дороже..

этот год  они меня наверное не увидят.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 годин тому, Пчеломучитель_ua сказав:

..................И в конце еще 50 грн 88 коп за паспорт, ксерокопии  и т.д.
 

 

а якщо паспорт є, то навіщо 50грн.88коп.:dntknw:, і взагалі ,як на мене все ніби зрозуміло, весною після здачі підмору в лабалаторію на виявлення захворювань та наявність паразитів ,

на пасіку мчить, на всіх парах дохтор айболить,

робить огляд він в гнізді малечі,

потім на дорослих бджіл він гляне з підчола сердито,

щоб бува яка його не впиндолила

на втіху рідним друзям і колегам по роботі,

так він вуликів аж штири гляне нам на пасіці,

потім усміхнеться щиро,

все запише у блокноті зашмальцованим від сала,

чи то власного, чи свинячого.....

общем потім все те він запишить у пашпорті,

мол дослідження показали і він лічною персоною,

ніякої там холєри ненашукали,

знову усміхнеться щиро, і так з тиха скаже,

з вас miro двісті й трохи за роботу милу.:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, nibond сказал:

Якщо нічого не зміниться і доведеться платити клінічний огляд за всі сім'ї, то вимагатиму огляду з розборкою гнізда кожної бжолосім'ї. По ходу зафільмую і викладу в Ютуб, може хоч якась буде користь. Якби всі вимагали проведення клінічного огляду за всіма правилами, то вони б самі відмовились би від стопроцентного охоплення. По факту це звичайне рекетирство, віджим грошей з пасічників.

Пусть только приезжают со своим инструментом и дымарём, и обязательная стерилизация инструмента после осмотра каждой пчелосемьи!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

59 минут назад, miro сказал:

а якщо паспорт є, то навіщо 50грн.88коп.:dntknw:, і взагалі ,як на мене все ніби зрозуміло, весною після здачі підмору в лабалаторію на виявлення захворювань та наявність паразитів 

Мне паспорт заводили наново, так как сменилось место проживания, кол. семей и т.д

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 години тому, Пчеломучитель_ua сказав:

Мне паспорт заводили наново, так как сменилось место проживания, кол. семей и т.д

все одно не розумію:dntknw:, там є графа, тобто сторінка на якій в принципі можна внести повністью зміни, але то такеє.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 години тому, Пчеломучитель_ua сказав:

42 грн. это наверное цена при первичной регистрации пасеки. Далее в последующие года при продлении паспорта пасеки в сопроводительном листе  должно быть указано "проба пчел ПЛАНОВО" и анализ делается бесплатно. Далее 29 грн 49 коп. это вызов специалиста на пасеку, а не цена за осмотр одного улья. Далее вас типа консультируют это еще 25 грн. 44 коп. И  еще за отбор каждой пробы 2 грн. 10 коп. И в конце еще 50 грн 88 коп за паспорт, ксерокопии  и т.д.
Когда они вам выставляют расценки попросите у них документ согласно которому они с вас требуют такие деньжища. :hi:

Вони користуються розцінками згідно наказу міністерства агрополітики РОЗМІРИ плати за послуги, які надаються регіональними службами ветеринарно-санітарного контролю,   де:

Клінічний огляд (1 бджолосімя) - 29,73 грн
Виклик спеціаліста вет. мед. - 29,49
Мікроскопічне дослідження на вароатоз, акарапідоз, нозематоз і амебіоз - 42,07 (15,33+13,37+13,37)
Видача ветеринарно-санітарних паспортів пасік  - 50,88
Послуги спеціаліста вет. мед. - 2,10 грн за 1 хв.

Намагався прояснити це питання "наверху", отримав класичну відписку в езопівському стилі:

5ae4d2cfe1a13_.thumb.JPG.8cd3ea19ac06194f625d2a3454023c17.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Все эти расценки мы знаем! Но в моём случае, я думаю, вет. служба манипулирует тем, что официально я сам не могу привезти и сдать подмор на анализ! Да ещё "Клінічний огляд", сколько семей должно осматриваться, и на каком основании? И коню понятно, что никто ни куда не едет, ни чего не осматривает и не отбирает, сомниваюсь, что и анализы подмора делают..! Так за какой х** такие деньги драть? За пять строчек в паспорте от 250 до 870 грн., не жирно ли будет?:blink:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У нас за 10 семей надо заплатить 90 гривен. И на входе седит вахтер и записывает ,зачем . Я в шоке был ,спросил , я что в банк пришол . Ответ ,стратегический

Отправлено с моего X5 через Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В этом году в первый раз буду делать паспорт пасеки. Расскажите пожалуйста весь процесс. И куда в Харькове обращаться?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 часов назад, MOHTAHA сказал:

 куда в Харькове обращаться?

В ветеринарную клинику по месту жительства 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

Буду поновлювати паспорт.Прозондував по телефону у місцевого ветиринара.Відповідь стандартна-у районну вет. з підмором на аналіз.На питання де взяти у травні і пропозиція,може я заморю кілька жмень, після консультації з районною,запропонував всі питання утрясти на місці.Коротше ,буду у відпустці ,буду утрясати,але зрозумів,що їм цей процес не цікавий, хоча спілкування залишило по людськи приємне враження

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...

Доброго дня!Хочу зробити докумети на пасiку!питання до знаючих як i куди треба йти!як що можливо напишiть що треба?

Ще забув!пасiка в одний области-а я проживаю в инший!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 9 months later...

Сходил в держпродслужбу, продлил паспорт.

всё по старому:

-лаборатория 1 проба - 42.07гр.

-послуги - 29.73гр. за каждую семью 100% 

5 семей думаю достаточно.

Нашёл по кабинетам человека который что то знает про код оператора рынка.

Написал заяву.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...