Перейти к содержанию

Налогообложение пасечников


asaltan

Рекомендуемые сообщения

17 минут назад, Юрец сказал:

Спасибо всем за помощь!!! Вообщем разбросаю по родственниках, кто не пользуется субсидией и будет все:ay:

Не забудь те, що їх сумарний дохід за рік не повинен перевищувати 160 тис. інакше все зверху підпаде під податок.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

51 минуту назад, Wladimir_K сказал:

Не забудь те, що їх сумарний дохід за рік не повинен перевищувати 160 тис. інакше все зверху підпаде під податок.

Так все таки суммарный доход за год со всего

или только от с/х продукции, выращенной на собственном участке

1 час назад, MaXUA123 сказал:

 

Цитата з податкового кодексі ( тут замість 100  мінімалок, тепер 50) -

При продажу власної продукції тваринництва груп 1-5, 15, 16 та 41 УКТ ЗЕД, отримані від такого продажу доходи не є оподатковуваним доходом, якщо їх сума сукупно за рік не перевищує 100 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року. Такі фізичні особи здійснюють продаж зазначеної продукції без отримання довідки про наявність земельних ділянок.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Юрец сказав:

Так у меня еще 10 га(пай) и пенсия 20000 на год. Это, что все плюсуется?

Та Ви олігарх, Ну Ви і попали.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

32 минуты назад, Ильич (альп) сказал:

Так все таки суммарный доход за год со всего

или только от с/х продукции, выращенной на собственном участке

 

А як Ви думаєте? 

Якщо звернутися до логіки, то всього і будь-яка офіційна здача меду мною і Вами призведе до оподаткування доходу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

36 минут назад, Ильич (альп) сказал:

Так все таки суммарный доход за год со всего

или только от с/х продукции, выращенной на собственном участке

 

Сумарний дохід від продажу продукції тваринництва не повинен перевищувати 50 мін. зарплат. Тобто якщо мед продали на 160 000 грн. і получили зарплату 100 000 грн. То податок з меду не платите.

Якщо здавали мед і молоко, чи мясо то тоді все вкучу додавать. Береться окремо продукція тваринництва.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, MaXUA123 сказал:

Сумарний дохід від продажу продукції тваринництва не повинен перевищувати 50 мін. зарплат. Тобто якщо мед продали на 160 000 грн. і получили зарплату 100 000 грн. То податок з меду не платите.

Якщо здавали мед і молоко, чи мясо то тоді все вкучу додавать. Береться окремо продукція тваринництва.

Ви впевнені? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Wladimir_K сказал:

Ви впевнені? 

Так, а як інакше - При продажу власної продукції тваринництва груп 1-5, 15, 16 та 41 УКТ ЗЕД, отримані від такого продажу доходи не є оподатковуваним доходом, якщо їх сума сукупно за рік не перевищує 50 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року. 

Це цитата з податкового кодексу. Короче я написав цитату, а ви вже самі вирішуйте як її трактувать.

На лінію консультації вже не дзвонитиму.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, MaXUA123 сказал:

Так, а як інакше - При продажу власної продукції тваринництва груп 1-5, 15, 16 та 41 УКТ ЗЕД, отримані від такого продажу доходи не є оподатковуваним доходом, якщо їх сума сукупно за рік не перевищує 50 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року. 

Це цитата з податкового кодексу. Короче я написав цитату, а ви вже самі вирішуйте як її трактувать.

На лінію консультації вже не дзвонитиму.

Якщо пасічник до цього мав субсидію, то будь-який дохід буде впливати на її отримання. А на рахунок, того що Ви написали було б добре, якщо так було б, але моя логіка каже є громадянин, який задекларував офіційно сумарний дохід більший 50 мінімальних зарплат, то чому б не оподаткувати все, що вище цієї суми.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Wladimir_K сказал:

Якщо пасічник до цього мав субсидію, то будь-який дохід буде впливати на її отримання. А на рахунок, того що Ви написали було б добре, якщо так було б, але моя логіка каже є громадянин, який задекларував офіційно сумарний дохід більший 50 мінімальних зарплат, то чому б не оподаткувати все, що вище цієї суми.

А навіщо вам щось декларувати? При продажу фізичною особою (пасічником) юридічній особі (Бартнік) відповідальність за утримання і сплату податку з доходів фізичних осіб лягає на Бартнік . В даному випадку Бартнік є податковим агентом, який зобов'язаний утримати і відзвітувати в податкову за ті гроші що він вам заплатив.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, MaXUA123 сказал:

При продажу фізичною особою (пасічником) юридічній особі (Бартнік) відповідальність за утримання і сплату податку з доходів фізичних осіб лягає на Бартнік . В даному випадку Бартнік є податковим агентом, який зобов'язаний утримати і відзвітувати в податкову за ті гроші що він вам заплатив.

В даному випадку , Бартнік платить свою частину податку , а наприклад Ви , свою . Кожному розписано , що куди і скільки платити . Наприклад : при отриманні зарплатні , з працівника вираховують так називаємий подоходний , не дивлячись на те , що рабо ... тьху роботодавець , теж платить податок за єксплуат... тьху використання найманого робітника .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В г.Сумы в эти выходные было собрание пчеловодов. На котором присутствовал и президент сообщества пчеловодов Украины (Спілка пасічників України) Стретович В.М.

огласил о каком то документе который разработали наши депутаты, он касается нового налогообложения.(Честно внимательно его не слушал)

Я так понял пока попадают под него мед, грибы, орехи, ягоды и т.д. Он более касается экспорта но думаю дойдет и до нас.

В общем там еще бы Журналюга(Автор Пасечного журнала), который был изюминкой всего собрания и в то же время занозой Стретовича, вот думаю он вскоре осветит данную тему. 

Может еще кто то слышал? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, vovchik13033 сказал:

В даному випадку , Бартнік платить свою частину податку , а наприклад Ви , свою . Кожному розписано , що куди і скільки платити . Наприклад : при отриманні зарплатні , з працівника вираховують так називаємий подоходний , не дивлячись на те , що рабо ... тьху роботодавець , теж платить податок за єксплуат... тьху використання найманого робітника .

Незмішуйте все в кучу. Я правильно написав. Якщо ви мені невірити то спробую знайти статтю ПКУ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

26 минут назад, MaXUA123 сказал:

В даному випадку Бартнік є податковим агентом, який зобов'язаний утримати і відзвітувати в податкову за ті гроші що він вам заплатив.

Вірно . А якщо Ваш доход по здачі меду тому ж Бартніку перевищить ліміт хто буде податок платити ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минуты назад, vovchik13033 сказал:

Вірно . А якщо Ваш доход по здачі меду тому ж Бартніку перевищить ліміт хто буде податок платити ?

Якщо один раз на 200 000  з нас вирахує Бартнік.  

Пункт 168.1.1. Податковий агент, який нараховує (виплачує, надає) оподатковуваний дохід на користь платника податку, зобов'язаний утримувати податок із суми такого доходу за його рахунок, використовуючи ставку податку, визначену в статті 167 цього Кодексу. Якщо  http://sfs.gov.ua/nk/rozdil-iv--podatok-na-dohodi-fizichnih-o/

Якщо продавати в сумі меншій ніж 160 000, декілька раз і взагальному меду продали на сумі більше ніж 160 000 грн. то доведеться самому знімати шапку, ставати на коліні і іти здаватись в податкову.

Пункт 168.1.3. Якщо згідно з нормами цього розділу окремі види оподатковуваних доходів (прибутків) не підлягають оподаткуванню під час їх нарахування чи виплати, але не є звільненими від оподаткування, платник податку зобов'язаний самостійно включити суму таких доходів до загального річного оподатковуваного доходу податку та подати річну декларацію з цього податку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Wladimir_K сказал:

А як Ви думаєте? 

Якщо звернутися до логіки, то всього і будь-яка офіційна здача меду мною і Вами призведе до оподаткування доходу.

Я все таки уверен в том, что все суммируется при продаже продукции с/х (овощи, фрукты,мед и т.д.). И к другим доходам отношения не имеет, так как с той же самой зарплаты все положенные налоги у меня и Вас вычитают сразу. Пенсия облагается налогом только у нас и также не должна попадать в эту сумму. Насчет субсидии вообще не переживаю, так как ее и сейчас мне нереально получить, а если добавить еще какой-то доход, то ...

Кстати вопрос не по теме: Вы в этом году будете Варостоп продавать?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні зустрівся з главним ветлабораторії щось на весну нам там ріхтують сюрприз ще точно він незнає каже в дютому буде їхати в область може щось буде знати конкретне.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 16.01.2017 в 09:37, BVL_Studio сказав:

т скрытых налогов наберется мама не горюй но и этого мало государству не за что существовать..

Держава мабуть не буде Існувати, якщо в ній існує ще одна держава чи структура, яка на ній паразитує. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 23.01.2017 в 13:38, MaXUA123 сказал:

Сумарний дохід від продажу продукції тваринництва не повинен перевищувати 50 мін. зарплат. Тобто якщо мед продали на 160 000 грн. і получили зарплату 100 000 грн. То податок з меду не платите.

Якщо здавали мед і молоко, чи мясо то тоді все вкучу додавать. Береться окремо продукція тваринництва.

 

В 23.01.2017 в 13:40, Wladimir_K сказал:

Ви впевнені? 

извените с зарплаты я плачу подоходный, пенсионый , и прочие других % . куда ещё их считать в кучу и  опять облагать ? непонятно... скорее всего так и есть как написал Макс

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минуту назад, ЖекаNL сказал:

 

извените с зарплаты я плачу подоходный, пенсионый , и прочие других % . куда ещё их считать в кучу и  опять облагать ? непонятно... скорее всего так и есть как написал Макс

З зарплати заплатили там все нормально, а далі отримуєте дохід від іншої діяльності, то чому б з нього не взяти податок, так як по сумарному доходу зі сторони держави Ви вважаєтесь не зовсім бідним громадянином.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минуты назад, ЖекаNL сказал:

 

извените с зарплаты я плачу подоходный, пенсионый , и прочие других % . куда ещё их считать в кучу и  опять облагать ? непонятно... скорее всего так и есть как написал Макс

Вы наверное никогда декларацию не видели. Там все удержания учтены и дважды их никто не облагает.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

При реалізації меду на суму до  160 000 грн  податок на прибуток 18% не нараховується.Коли сума перевищує 160 000 грн нараховується  податок на прибуток 18% я правильно зрозумів ??? А що таке прибуток  це коли  від виручених коштів за мед  треба відкинути розходи на пасіку, те що останеться і буде прибуток і зменшиться він в рази.Торік записував усі розходи на пасіку. В кінці року   прикинув собівартість одного кілограма меду вийшло майже 20 грн прямі розходи; пальне, ремонт приміщення,ремонт і обслуговування  автомобіля, доски саморєзи, зарплата грузчикам, дроти, вощина, полоски від кліща і т д .Доцього слід добавити амортизацію техніки 10-15% від вартості автомобіля чи автомобілів.Разом вийшло 25 грн собівартість виробництва одного кілограма меду.При оптових цінах 30грн кг мій дохід або зарплата  склав 5 грн на кілограмові.Або 5000 на тоні.Який можна зробити висновок:  1 при реалізаці меду оптом по 30грн кг   прибуток мізерний або його взагалі нема, щоб отримати прибуток 160 000 при таких  цінах мед треба возити фурою( 32т) .2 треба вести бугалтерію і збирати всі чеки товарів  і послуг що купуються для пасіки про всяк випадок.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Кривенко Микола сказал:

При реалізації меду на суму до  160 000 грн  податок на прибуток 18% не нараховується.Коли сума перевищує 160 000 грн нараховується  податок на прибуток 18% я правильно зрозумів ??? А що таке прибуток  це коли  від виручених коштів за мед  треба відкинути розходи на пасіку, те що останеться і буде прибуток і зменшиться він в рази.Торік записував усі розходи на пасіку. В кінці року   прикинув собівартість одного кілограма меду вийшло майже 20 грн прямі розходи; пальне, ремонт приміщення,ремонт і обслуговування  автомобіля, доски саморєзи, зарплата грузчикам, дроти, вощина, полоски від кліща і т д .Доцього слід добавити амортизацію техніки 10-15% від вартості автомобіля чи автомобілів.Разом вийшло 25 грн собівартість виробництва одного кілограма меду.При оптових цінах 30грн кг мій дохід або зарплата  склав 5 грн на кілограмові.Або 5000 на тоні.Який можна зробити висновок:  1 при реалізаці меду оптом по 30грн кг   дохід мізерний або його взагалі нема, щоб отримати дохід 160 000 при таких  цінах мед треба возити фурою( 32т) .2 треба вести бугалтерію і збирати всі чеки товарів  і послуг що купуються для пасіки про всяк випадок.

Поважаю людей, які беруть бумагу і ручку, сідають і рахують.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Кривенко Микола сказал:

При реалізації меду на суму до  160 000 грн  податок на прибуток 18% не нараховується.Коли сума перевищує 160 000 грн нараховується  податок на прибуток 18% я правильно зрозумів ??? А що таке прибуток  це коли  від виручених коштів за мед  треба відкинути розходи на пасіку, те що останеться і буде прибуток і зменшиться він в рази.Торік записував усі розходи на пасіку. В кінці року   прикинув собівартість одного кілограма меду вийшло майже 20 грн прямі розходи; пальне, ремонт приміщення,ремонт і обслуговування  автомобіля, доски саморєзи, зарплата грузчикам, дроти, вощина, полоски від кліща і т д .Доцього слід добавити амортизацію техніки 10-15% від вартості автомобіля чи автомобілів.Разом вийшло 25 грн собівартість виробництва одного кілограма меду.При оптових цінах 30грн кг мій дохід або зарплата  склав 5 грн на кілограмові.Або 5000 на тоні.Який можна зробити висновок:  1 при реалізаці меду оптом по 30грн кг   дохід мізерний або його взагалі нема, щоб отримати дохід 160 000 при таких  цінах мед треба возити фурою( 32т) .2 треба вести бугалтерію і збирати всі чеки товарів  і послуг що купуються для пасіки про всяк випадок.

У Вас склалося хибне уявлення. Це не податок на прибуток, а прибутковий податок, а якщо ще точніше - податок на доходи з фізичних осіб. На сьогодні становить 18 %. До нього ще окремо треба сплатити військовий збір, якщо не помиляюсь 1,5 %. Всі  ваші накладні затрати беруться до уваги податковою, якщо ви зареєстровані приватним підприємцем (з цього питання можу помилятися).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, shersand сказал:

У Вас склалося хибне уявлення. Це не податок на прибуток, а прибутковий податок, а якщо ще точніше - податок на доходи з фізичних осіб. На сьогодні становить 18 %. До нього ще окремо треба сплатити військовий збір, якщо не помиляюсь 1,5 %. Всі  ваші накладні затрати беруться до уваги податковою, якщо ви зареєстровані приватним підприємцем (з цього питання можу помилятися).

Суть в тому, якщо я не помиляюсь по факту НДС нашим експортерам держава повертає, логіка цього податку?

ЄСВ і військовий збір ще розумію, а на прибуток?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Wladimir_K сказал:

а на прибуток?

 

6 минут назад, shersand сказал:

У Вас склалося хибне уявлення. Це не податок на прибуток, а прибутковий податок, а якщо ще точніше - податок на доходи з фізичних осіб.

по русски - подоходный налог. Так понятнее?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...