Перейти к содержанию

Запросіть до себе мою пасіку


Kolyan

Рекомендуемые сообщения

У нас під Києвом дуже мало мед.угіддь,все Хатинки та Хатинки :( .Хотілось-би поставити своі 10вуликів у котрогось хазяіна в саду,щоб недалечко і акація,або липа,може гречка :ay: так до 100км.Попробуємо медку разом :az: .Пишіть.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Поставить не проблема только надо сейчас приехать и пособирать синяк, семена акации по оврагам да посеять на площади 100га, а также весной посеять фацелию и пожалуйста. Сквирский район Киевской обл С.Мала Михайловка.звони тел в учетной записе.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

:hi: А на Закарпатте, есть такое место куда поехать??? :blink:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Поставить не проблема только надо сейчас приехать и пособирать синяк, семена акации по оврагам да посеять на площади 100га, а также весной посеять фацелию и пожалуйста. Сквирский район Киевской обл С.Мала Михайловка.звони тел в учетной записе.
Виталий,в этом сезоне было предложение с М.Михайловки на форуме,но найти не смог :ak: Приглашали на акацию :ay: Надо поехать посмотреть :ae:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

было предложение с М.Михайловки на форуме,но найти не смог

kolyan, убери пару слів з повідомлення ато весною небуде де вуликів поставити , на всіх не хвате :umora: шось мені здається дороговатий медок вийде ,треба мінімум 1-2 рази приїхати в неділю а от тебе десь до сотні км буде. хотя знаю пару пасічників пенсіонерів,вони доглядають за вуликами Київських в себе в дома , в деталі не вникав як вних цей процес відбувається,приблизно один доглядає за пасікою а другий збуває продукцію :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

kolyan, убери пару слів з повідомлення ато весною небуде де вуликів поставити , на всіх не хвате :umora: шось мені здається дороговатий медок вийде ,треба мінімум 1-2 рази приїхати в неділю а от тебе десь до сотні км буде. хотя знаю пару пасічників пенсіонерів,вони доглядають за вуликами Київських в себе в дома , в деталі не вникав як вних цей процес відбувається,приблизно один доглядає за пасікою а другий збуває продукцію :hi:
Думаю у кожному селі є самотні молодиці :IMHO1::az::ole_ole: Думав усі зрозуміють мій "заклик" :ax:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А на Закарпатте, есть такое место куда поехать??? blink.gif

А Закарпаття за 100 км від Києва? :umora:
Думаю у кожному селі є самотні молодиці opr06K9M.gif az.gif opr06KBF.gif Думав усі зрозуміють мій "заклик" ax.gif

Так Вам таке повідомлення треба писати на форумі самотніх молодичок! :wave::az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так Вам таке повідомлення треба писати на форумі самотніх молодичок! :wave::az:
А Ви думаєте до нас на форум іх мало заходить? :umora: Усі ж хочуть :ah: і медку і"с пчелкой" ;):ole_ole: Маю надію,що це не флуд :wave:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Маю надію,що це не флуд opr06K91.gif

Так ту для цього і місце... :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Останній раз пачічників-кочівників бачив біля нашого села років п'ять тому. Пропадає медозбір з соняха!!! А це ж днів 35-40, як мінімум (сонях починає квітувати і медувати у різні терміни, посадити його протягом одного тижня, або двох тижнів неможливо). Повз Апостолове проходить траса Кривий Ріг - Запоріжжя. До Михайлівки - 12 кілометрів. Від Апостолове до Михайлівки - асфальт. У нас є річка Кам'янка (з рибою), я маю колодязь (з насосом). Вода для людей непридатна, а бджолам самий раз. Питну маю у басейні (ємність на 2 м.куб.). Маю хату, газ, літню кухню, медогонку на даданівську (або на українську) рамку. Є телефон з виходом на міжміську. Покриття мобільних оператторів - лише КиївStar. МТС - або в кінці городу, або на горищі. Сусіди більш, ніж нормальні Акація у нас - це лотерея. Я сам не впевнений, що я отримаю. А на сонях - запрошую. Пишіть у особисте спілкування. Деталі обговоримо по телефону (мобільному)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Думаю у кожному селі є самотні молодиці :IMHO1::az::ole_ole: Думав усі зрозуміють мій "заклик" :ax:
В нашому селі самотні молодиці від 80 років :umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В нашому селі самотні молодиці від 80 років :umora:
А шо-жабка придушила? ;)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В нашому селі самотні молодиці від 80 років :umora:
А шо-жабка придушила? ;)
на 96 мешканців села це самі молодші.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...
Так Вам таке повідомлення треба писати на форумі самотніх молодичок! :wave::az:
Ну ось і СВЕТІК зареєструвався(лась) :baby: .А Ви кажете... :umora::hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так Вам таке повідомлення треба писати на форумі самотніх молодичок! :wave::az:
Ну ось і СВЕТІК зареєструвався(лась) :baby: .А Ви кажете... :umora::hi:
Зареєструвалася, та не заходила... Багато можна було б сказати по подібних випадках, проте боюсь безпідставно образити конкретну особу. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зареєструвалася, та не заходила... Багато можна було б сказати по подібних випадках, проте боюсь безпідставно образити конкретну особу. :hi:
Я думаю,що всетаки спочатку зайшла :baby: ,а потім і зареєструвалась :ax: .Дай Боже,щоб НАС було побільше :ole_ole::az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я думаю,що всетаки спочатку зайшла opr06KWB.gif ,а потім і зареєструвалась ax.gif

Ну щоб вже всі крапки над "і"... "Зайти", значить ввести імя і пароль, а без реєстрації це не можливо. Крім того, в профілі користувача Ви завжди можете побачити коли він(вона) зареєструвався(валася) і коли останній раз заходив(ла) на форум (логінився). Тож, якщо подивитися http://www.tochok.info/forum/index.php?showuser=2665 то побачимо
Последнее посещение --
Що означає - зареєстрований, але ні разу не вводив(ла) свого облікового запису, себто "не заходила" . Такщо та пані і не може почитаи все те, що ми тут накалякали... :wave:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я думаю,що всетаки спочатку зайшла opr06KWB.gif ,а потім і зареєструвалась ax.gif

Ну щоб вже всі крапки над "і"... "Зайти", значить ввести імя і пароль, а без реєстрації це не можливо. Крім того, в профілі користувача Ви завжди можете побачити коли він(вона) зареєструвався(валася) і коли останній раз заходив(ла) на форум (логінився). Тож, якщо подивитися http://www.tochok.info/forum/index.php?showuser=2665 то побачимо
Последнее посещение --
Що означає - зареєстрований, але ні разу не вводив(ла) свого облікового запису, себто "не заходила" . Такщо та пані і не може почитаи все те, що ми тут накалякали... :wave:
Гюльчатай, открой личико!!!
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...