Jump to content
kozachek

Разные практические вопросы

Recommended Posts

.Хочу попробовать 25мм ,если найду.
Смоделировал по быстрячку из корпусов( с сотовым мёдом привезённым домой для реализации ) процес с тоннелем для обсушки Сверху на семью через плёнку ставим корпус и соединяем его кишкой селиконовой через круглые летки думаю где то так примерно должно бы работать
Смоделировал по быстрячку из корпусов( с сотовым мёдом привезённым домой для реализации ) процес с тоннелем для обсушки Сверху на семью через плёнку ставим корпус и соединяем его кишкой селиконовой через круглые летки Прикрепленное изображение думаю где то так примерно должно бы работать

Мико пробуете 1 раз или раньше уже бил опит ? интересен результат ... :wave:
.Хочу попробовать 25мм ,если найду.
Смоделировал по быстрячку из корпусов( с сотовым мёдом привезённым домой для реализации ) процес с тоннелем для обсушки Сверху на семью через плёнку ставим корпус и соединяем его кишкой селиконовой через круглые летки думаю где то так примерно должно бы работать
А корпуса случайно не мне...

Мико, если не получится опыт, то из-за того, что в природе холодно и пчелки полусонные.

А корпуса случайно не мне...
На днях привезли 145, так что при первой поездке привезу и тебе на 230 А в этих сотовый мёд. Вот если бы с мёдом купил, я бы сотовый отдал гривен по 40 за килограмм.
Мико пробуете 1 раз или раньше уже бил опит ? интересен результат ... :wave:
Начитался форума ,а корпуса с пергой остались на пасеки не обсушенные Но Робин-гуд прав похолодало ,процес не пойдёт, а к концу месяца вообще заморозки обещают Есть мыслишки по 145 корпусам, на днях сделаю, покажу, может кто пореймёт Edited by Мико

Сьогодні по швидкому оглянув сімї: в одному була миша. Прийшлось повозитися з нею. За те в одній із кращих сімей щось не зрозуміле: клуб розташувався як і повинно бути - спереду на 7 рамках, а біля задньої стінки з лівого боку маленький клуб на 3 рамках. Розрив між клубами сантиметрів 10-12. Коли скорочував в кінці жовтня гнізда, то був один клуб спереду. Що то може бути, та й що мені робити? РС. Думаю що до тепла і так нічого не зроблю.

Сьогодні по швидкому оглянув сімї: в одному була миша. Прийшлось повозитися з нею. За те в одній із кращих сімей щось не зрозуміле: клуб розташувався як і повинно бути - спереду на 7 рамках, а біля задньої стінки з лівого боку маленький клуб на 3 рамках. Розрив між клубами сантиметрів 10-12. Коли скорочував в кінці жовтня гнізда, то був один клуб спереду. Що то може бути, та й що мені робити? РС. Думаю що до тепла і так нічого не зроблю.
Можно смело присоединять малый клуб до основного. Температура позволяет
Можно смело присоединять малый клуб до основного. Температура позволяет
А як? :ah: Коли в різних вуликах чи за перегородкою - то так вже пробував, а як тут - не знаю. Edited by ivandva

Побачив у Німців ось таку чудову лієчку... Можна використовувати для заселення нуків. Та стряхування роїв. У нас щось подібне можна придбати? Буду вдячний за допомогу. :hi:

Побачив у Німців ось таку чудову лієчку... Можна використовувати для заселення нуків. Та стряхування роїв. У нас щось подібне можна придбати? Буду вдячний за допомогу. :hi:
Щось подідбне я зробив собі сам. Пізніше сфотографую.

і в мене. дві години роботи і ти европеєць :az::umora:
Коли в різних вуликах чи за перегородкою - то так вже пробував, а як тут - не знаю.
Вчера смотрел видео и удивлялся
А як? ah.gif Коли в різних вуликах чи за перегородкою - то так вже пробував, а як тут - не знаю. Сообщение отредактировал ivandva - Вчера, 21:06

Убрать рамки, разделяющие малый клуб с большим и пододвинуть один клуб к другому :hi:
клуб розташувався як і повинно бути - спереду на 7 рамках, а біля задньої стінки з лівого боку маленький клуб на 3 рамках.

На жаль, не можу дати надійної поради. (Коли міг допомагав, пам"ятаєте...) Якщо оті 3 і 7 різні, тобто: один клуб сидить на 7 рамках, а другий - на 3-х інших, тоді нема питань! Шаруда вже писав. Як я зрозумів, проблема в тому, що великий клуб сидить на 7 рамках, а малий на трьох тих самих тільки ззаду і трохи зміщений вліво. :dntknw: Edited by Петрович 49
клуб розташувався як і повинно бути - спереду на 7 рамках, а біля задньої стінки з лівого боку маленький клуб на 3 рамках.

На жаль, не можу дати надійної поради. (Коли міг допомагав, пам"ятаєте...) Якщо оті 3 і 7 різні, тобто: один клуб сидить на 7 рамках, а другий - на 3-х інших, тоді нема питань! Шаруда вже писав. Як я зрозумів, проблема в тому, що великий клуб сидить на 7 рамках, а малий на трьох тих самих тільки ззаду і трохи зміщений вліво. :dntknw:
Саме так. :dntknw:
Саме так.

ну а я порадю діждатися пешого ж дня с полюсовою температурою і перетрусити сім*ю, по прогнозу на цій неділі таке повинно статися!!!!! :hi:

і в мене. дві години роботи і ти европеєць :az::umora:
Металеву у мене точно не вийде зробити... З фанери можна ? Edited by hadzumaki
Металеву у мене точно не виде зробити... З фанери можна ?

Размеры чиркните в личку, вместе с медом отправлю изделие :hi:
Металеву у мене точно не виде зробити... З фанери можна ?

Размеры чиркните в личку, вместе с медом отправлю изделие :hi:
Я могу Вам заплатить за изделие... А то как то не удобно :dntknw:
Я могу Вам заплатить за изделие... А то как то не удобно

Может когда небудь книжку переведете, а то я кроме русского, и матерного, ни каких других языков не знаю :az:
Я могу Вам заплатить за изделие... А то как то не удобно

Может когда небудь книжку переведете, а то я кроме русского, и матерного, ни каких других языков не знаю :az:
Если это будет не очень большая книга и на английсом, то попытаюсь убедить мою переводчицу :umora: А как же советская литература ? Edited by hadzumaki
А как же советская литература ?

Это не поколебимый фундамент. Это ОСНОВА знаний :IMHO1:
У меня такая фабричная с термокамерой шла. Удобная.
я порадю діждатися пешого ж дня с полюсовою температурою і перетрусити сім*ю, по прогнозу на цій неділі таке повинно статися!!!!!

Все так, тільки трішечки не так. Трусити не треба! Матянька може попасти в штопор. Просто піднімайте рамку і отой бджоляний "хвіст" змітайте на решту рамок. Потім рамку обережно на старе місце. Цікаво, чому розділився клуб? :dntknw: Адже бджолам нічого не заважає рухатися вздовж сота і об"єднатися з основним клубом. Трішки фантазії: а що як там дві матки? І ота що сидить в хвості - неплідна... Що буде весною, якщо пасічник допоможе їй пережити зиму? У мене питань більше ніж відповідей. А наші корифеї десь в темі про майдан і політику :ae: .
Цікаво, чому розділився клуб

я таке зустрічав в дуже великих сім*ях якщо. клубу ще нема, а раптове похолодання і на тому місці де маленький клуб є пусті чарунки, от вони с переляку двома клубами збираються. А ваша подада дійсно краща за мою!!!! :az::hi: Ще можна спробувати дві цеглини нагріті в вулика вкинути хочь сьогодні, а завтра глянути, якщо клуб об*єднався то проблема вирішина.