Jump to content
AlexBeezwax

Нужна срочная помощь

Recommended Posts

Кто же вам даст ответ на такой вопрос.

Первый раз с таким столкнулся.... ну откуда появилось дело второе. Главное как лучше лечить его? На ютубе нашол что два раза марганцовкой обработать... :ak:
Пчелки начали носить медок. В первую очередь залили гнездо, полностью. Подставил пустые рамки, матке под засев, так они за два дня залили их напрыском. Ну не дают матке работать. Кто что посоветует? opr06K93.gif

Підставте більше суші під мед. По теорії рамок має бути принаймні на третину більше, ніж обсиджують бджоли, в залежності від медозбору...
Кто же вам даст ответ на такой вопрос.

Первый раз с таким столкнулся.... ну откуда появилось дело второе. Главное как лучше лечить его? На ютубе нашол что два раза марганцовкой обработать... :ak:
Лично у меня помогла только смена матки.
При любом заболевании матку необходимо менять.

Буду менять. Обнаружил в троих отводках, незнаю совпадение или нет но во всех отводках где эта болячка Егошинские матки 2013 года.
Дополню свое же сообщение, помогла смена матки и матковода вообще. В этом году уже и мои консервативные напарники признали, что нужно менять матковода, так как только в семьях с его матками обнаруживается мешотчатый. Совпадение?
По теорії рамок має бути принаймні на третину більше, ніж обсиджують бджоли

А на практике - в зависимости от приноса: по весам точно знаешь перспективы! При ежедневном привесе в 2кг (из расчёта 1кг - 3 рамки) на каждые шесть-семь дней взятка нужно 6-7 совершенно свободных рамок. Особенно, если маток уже ограничили нектаром. :hi:
Хочу висипати трутневу сімю. На яку мінімальну відстань можна віднести (кругом інші дачі)??? Ділянка 12 сотих. Дякую.
Это не поможет... Дайте зрелый маточник в эту семью.
Вчора хотів дати маточник. При огляді побачив що потягнули самі маточник. Я рішив нічого поки що не робити, а розпитати на форумі. :dntknw: Щось з того буде?
Хотели - вот и дайте. Не ищите себе проблем. :hi:
Вчора дав маточник, в суботу гляну на результат.

Хочю в семье поменять матку, на 14 дневный маточник. После того как заберу из семьи матку через какое время можно давать маточник? Спасибо за ответы. :hi:

Хочю в семье поменять матку, на 14 дневный маточник. После того как заберу из семьи матку через какое время можно давать маточник? Спасибо за ответы. :hi:
Через 4-5 часов. :hi: И будет вам счастье.
Через 4-5 часов. opr06K93.gif И будет вам счастье.

Малувато буде. Не завжди проходить. Для гарантії треба щоб вже потягнули свої. То ж для гарантії доба, не менше. Або забрати весь розплід, хоча б тимчасово до запечатування(на печатному теж по краях можуть бути молоді личинки). :IMHO:

Проблема з відводками. - Пропали майже всі відводки цьогорічні силою 4-10 рамок. Робив їх як все : 2р з критим розплодом+матка+1р корму+1р суші з водою. Починались розвиватися, добавляв суш, вощину. Матки червили, все було добре. Потім замічав зниження червлення , а за днів 10 після цього взагалі пустий вулик, а рамки кишіли міллю ( думаю як наслідок відсутності бджіл ) . Рядом вулики з сімями - цілі. :dntknw::please: Знайомий висунув теорію : десь кроплять, а відводки слабші і тому страдають більше. Я на це не пристав, адже відводки пропадали повністю, у вулику оставалось жменя бджіл. :helpme::helpme::helpme:

Проблема з відводками. - Пропали майже всі відводки цьогорічні силою 4-10 рамок. Робив їх як
Коли? Дайте більше інформації.
Проблема з відводками. - Пропали майже всі відводки цьогорічні силою 4-10 рамок. Робив їх як все : 2р з критим розплодом+матка+1р корму+1р суші з водою. Починались розвиватися, добавляв суш, вощину. Матки червили, все було добре. Потім замічав зниження червлення , а за днів 10 після цього взагалі пустий вулик, а рамки кишіли міллю ( думаю як наслідок відсутності бджіл ) . Рядом вулики з сімями - цілі. :dntknw::please: Знайомий висунув теорію : десь кроплять, а відводки слабші і тому страдають більше. Я на це не пристав, адже відводки пропадали повністю, у вулику оставалось жменя бджіл. :helpme::helpme::helpme:
может клещ?......

Відводки робивв травні 1-25. Всі на 2р критог+матка+1р корму+1р суші з водою. До кінця червня вони займали по 4-10 рамок, розплоду різного на 3-6 рамок. Почав доставляти де суш, де вощину , все ОК. В кінці червня , коли доцвітав соняшник в деяких побачив, що засіву менше ( думав обмежили на соняшнику), а ще через тиждень пустий вулик з з жменькою бджіл і кучою молі. Матки не було. Було по трохи критого розплоду. І по такому сценарію пішли і решта відводків . Було дуже багато ос. При качці оси не давали спокійно працювати навіть у сильних сімях, прошлої осені набагато менше ніж тепер у червні. Кліща при перевірці пудрою на +- 100 бджіл було 4-6-8 кліщів. За тиждень до пропажі бджоли виглядали нормально : був приніс, перга, от тільки розплоду меншало. Ніщо не вказувало на проблеми. Єдине що замічав у пропавших відводках це кучу молі і цілі рої ос. :ak: Може я не все вказав ( не знаю що сюди ще добавити ), то прошу спитайте, я уточню.

Edited by ivandva
Кліща при перевірці пудрою на +- 100 бджіл було 4-6-8 кліщів.
Вы считаете что это мало?

сегодня приходил сосед, говорит что в одном отводке (матка молодая) расплод только открытый и уже так дней 20 закрытого нет :dntknw: . шо за ерунда. посмотрю в пятницу

сегодня приходил сосед, говорит что в одном отводке (матка молодая) расплод только открытый и уже так дней 20 закрытого нет :dntknw: . шо за ерунда. посмотрю в пятницу
кончился корм и пчелы выбрасывают личинки?
сегодня смотрел есть только яйца и все . наверное шото с маткой да там и отводок такой короче расформировать.
сегодня смотрел есть только яйца и все . наверное шото с маткой да там и отводок такой короче расформировать.
Можно предположить белковаое голодание.Пчелы высасывают.А как там с муравьями?

да вроде кормов хватает, муравьи не наблюдаются

Можливо нехватка перги, от на мою думку може бути такий казус. :IMHO1:

Можливо нехватка перги, от на мою думку може бути такий казус. :IMHO1:
Дык как нехватка,лебеда и амброзия выделяют не менее подсолнуха :dntknw:
Дык как нехватка,лебеда и амброзия выделяют не менее подсолнуха opr06K94.gif

Наскільки я читав відводок не ахти. Тож можуть не забезпечити, і я писав це моя думка. Щоб щось казати потрібно бачити своїми очами. :IMHO1: