Перейти к содержанию

Податок на бджіл


vovchik

Рекомендуемые сообщения

Добрий день! Хлопці хто чув скільки мінімальна має бути пасіка, щоб її неопадотковували? Кажуть що уряд вводить податок на бджіл, курей, свиней, корів, дерева....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Поки що це в проекті. Ще представник СЕС, який нещодавно брав проби з криниць, казав, що і на криниці буде податок. Я думаю, що це схоже на "одна баба сказала", але від цього уряду всього можна чекати. Розповідають, що колись при союзі був податок на плодові дерева. То дід взяв і повирубував все. Потім податок відмінили, і він понасаджував знову.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Введуть податок- перейду на 10 і 20 маточне утримання в одному вулику :umora:

від цього уряду всього можна чекати.
Попрошу не чіпати всенародно обраний уряд! :UA:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

і на криниці буде податок.

він і так існує, за використання природних ресурсів, просто ніхто цим серйозно не займався. поки що.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сталін оподатковував і бджолосім"ї.Тоді й набрали розповсюдження лежаки--можна було утримувати дві бджолородини,а фіскали записували "одна",бо вулик же один :ae:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сталін оподатковував і бджолосім"ї.Тоді й набрали розповсюдження лежаки--можна було утримувати дві бджолородини,а фіскали записували "одна",бо булик же один :ae:
Тепер розумію, звідки ноги ростуть у лежака.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А павильйон это сколько ульев?))))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А павильйон это сколько ульев?))))
Один лежак с парочкой летков :umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тоді й набрали розповсюдження лежаки--можна було утримувати дві бджолородини,а фіскали записували "одна",бо булик же один

я буквально пару днів назад в одному селі вінницької області бачив 2 новеньких викрашених лежаки метрів по 3. я щей подумав нащо він їх такими зробив. мабуть готовиться. :umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А в Росії в новому законі про бджіл хочуть запровадити таке - отримувати дозвіл на пасіку у сусідів в радіусі 100м... :(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А в Росії в новому законі про бджіл хочуть запровадити таке - отримувати дозвіл на пасіку у сусідів в радіусі 100м... :(
ПРи чому, дозвіл потрібно брати кожного року :blink: Якщо россіяни такий закон приймуть, то, я думаю наші не довго думаючи теж введуть такі правила (я помітив, всі "погані" закрни, прийняті в РОссії копіюють наші "законотворці" :dntknw: ) Якщо ці правила приймуть- то це буде означати кінець ери любительського бджолярства і початок ери промислового :IMHO: .. що вигідно для держави- це полегшить контроль над бджолярами, ну і ті ж податки простіше буде нараховувати... ;)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А в Росії в новому законі про бджіл хочуть запровадити таке - отримувати дозвіл на пасіку у сусідів в радіусі 100м... :(
ПРи чому, дозвіл потрібно брати кожного року :blink: Якщо россіяни такий закон приймуть, то, я думаю наші не довго думаючи теж введуть такі правила (я помітив, всі "погані" закрни, прийняті в РОссії копіюють наші "законотворці" :dntknw: ) Якщо ці правила приймуть- то це буде означати кінець ери любительського бджолярства і початок ери промислового :IMHO: .. що вигідно для держави- це полегшить контроль над бджолярами, ну і ті ж податки простіше буде нараховувати... ;)
Власне в тому і реальність загрози, а у нас постараються ще й переплюнути росіян . Будемо повертатися до бортей...а криниці копати під підлогою або у схронах. Нам же ж було "всі однакові", от тепер "курс прежній- ход задній" , та замість до Європи- прямо в Азію. А скептикам раджу хоча б відвідати німецькі бджолярські сайти та переглянути там фотки їх любительських пасік та й порівняти. Тільки не треба розказувати, що у нас такого не може бути, бо ми якісь особливі...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

С такими предпосылками чувствую как не регистрировал пасеку так и не буду... У меня свой налог на пчел в виде родственников и знакомых берут медом)))). Соседей вроде все устраивает только благодарят - например через дом собрали рекрдный урожай черешни и огурцов ( по словам соседа:)) в этом году. Да и у нас завязи на опыляемых культурах побольше стало как говорят мои садоводы:))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

:hi: Ая зробив регистрацию но если чето каснется перееду сними в лес жить.. :ole_ole:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тема о налогах на пчел рождена преждевременно :IMHO1: Мы сами себя пугаем,а хотелось бы какой-н икакой конкретики,наблюдений,анализа.А у нас нынче один источник--Одна Баба Сказала :ae: Хотя от ПР любой подлости ждать можно.Не будет же партия власти деньги отбирать у депутатов,которые олигархи иди олигархов,которые депутаты...Совсем запутался :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 months later...
А в Росії в новому законі про бджіл хочуть запровадити таке - отримувати дозвіл на пасіку у сусідів в радіусі 100м...

Жаль росиян........... но в бочке дегтя может быть ложка меда. если нашы депутаты такого не введут, какой рынок сбыта появится. :IMHO1: Хотя в это с трудом верится....... у нас наверное это будет быстрее принято чем в Росии....... :ole_ole:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
А в Росії в новому законі про бджіл хочуть запровадити таке - отримувати дозвіл на пасіку у сусідів в радіусі 100м...

Жаль росиян........... но в бочке дегтя может быть ложка меда. если нашы депутаты такого не введут, какой рынок сбыта появится. :IMHO1: Хотя в это с трудом верится....... у нас наверное это будет быстрее принято чем в Росии....... :ole_ole:
Только не забывайте про то что наш Таможенный кодекс тоже подправят под наш новый Налоговый кодекс :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Податок на бджіл

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...