Перейти к содержанию

Програма для бджільництва


Kostya-Костя

Рекомендуемые сообщения

Всім ПРИВІТ !!! Веду журнал на пасіці за кожну сім'ю (стан сім'ї) , і дуже дуже не зручно !!! Потрібно постійно перегортати журнал і згадувати , що де було ... Не видно конкретно як би глобального стану пасіки. Чи є така програмка для ПК щоб було видно силу сімей , нагадування про події або нагадування про планові роботи щодо кожної сім'ї ? Шукав в інтернеті нічого такого не знайшов :(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Веду журнал на пасіці за кожну сім'ю (стан сім'ї) , і дуже дуже не зручно !!!

Чи є така програмка для ПК щоб було видно силу сімей

А Ви на пасіці з ноутбуком? Бо програми якісь є, напевно. втім не записавши дані на пасіці, дома вже наряд чи все достеменно пригадаєш... :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Всім ПРИВІТ !!! Веду журнал на пасіці за кожну сім'ю (стан сім'ї) , і дуже дуже не зручно !!! Потрібно постійно перегортати журнал і згадувати , що де було ... Не видно конкретно як би глобального стану пасіки. Чи є така програмка для ПК щоб було видно силу сімей , нагадування про події або нагадування про планові роботи щодо кожної сім'ї ? Шукав в інтернеті нічого такого не знайшов :(
Тут справа не в журналі,а в оформлені.Я на кожну сімю виділяю одну сторінку,або один розворот,тому гортати нічого не потрібно.Якщо все нормально продумати,то дуже навіть зручно і ніколи компютер не замінить журнал.Комп більше призначений для розрахунків і планування у вільний для роботи час,а носити його по пасіці :dntknw: але кожному своє ;)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я виділяю на сім"ю 5 листочків і вирізаю збоку я у блокнота з афавітом. Крім того окремі записи для мікронуклеусів. А також годівля, лікування, облік рамок... Комп дійсно для аналізу по записах.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так , з ноутбуком. Теж журнал виділяю три сторінки і пишу .... добре, поки так буду користуватись. Є в мене одна програма для барів та ресторанів дуже зручна, на даний момент програміст удосконалює її, користувачі на форумі пропонують якісь новації в програмі він старанно все дописує. МОЛОДЕЦЬ !!!! Я його вмовляю зараз , щоб він написав програму для бджільництва. А ми його курирували по розробці. Мета така : 1. Щоб прог. була проста універсальна в плані нагадувань про події та планові роботи. 2. Щоб було видно стан пасіки . 3. Щоб різна статистика виводилась на друк . 4. Та інші опції ..... Програма буде зручна кожному, хто б в я кому напрямку займався . Вигляд програми думаю щоб був в виді великого вікна де можна розміщувати в виді фігур(лежаки чи корпусні) так як розміщено на пасіці , мишкою клацаем на конкретний вулик і в новому вікні вводиться інфо про сім"ю . Після занесення інфо. всієї пасіки ми бачимо на робочому столі свою пасіку з кольорами сили сім"ї та іншими опціями з якими б ви хотіли бачити. :) Якщо вас цікавить така ідея , тоді треба забомбити його форум про потребу створення нової програми для пасічників. Для цього потрібно спочатку нам вирішити про потребу цієї програми. Не знаю як, спробую зробити опитування :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Опис програми дуже стислий :) нам головне зараз вирішити доцільність програми, чи буде попит ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Бджоли це шахи ти плануеш одне вони тобі друге, та на стан сімьї дуже впливае погода, я склав собі план на рік який корегую по обставинам.Мабудь программа не потрібна з нею мороки буде більш ніж користі та і клава буде завжди в прополюсі. :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

і клава буде завжди в прополюсі.

А весною ще й в калових плямах :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я пробовал - сначла пиши потом в комп вбивай, двойная работа. Ладно мне - семей раз два и обчелся. Я дневник оп памяти "после того как" веду а у кого пасека большая тем не до того. ИМХО имеет смысл для смартфона софтиеу еакатать с голосовым управлением чтобы понимала голосовые команды или хотябы гарнитуру на нескоько кнопок вывести и соответсвенно им команды назначить тогда убудет удобно, потом прослушал что там надиктовал если надо.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

потом прослушал что там надиктовал если надо.

У нас уже где-то есть тема, про диктофон, и что из него слышно при осмотре :umora::umora::umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2. Щоб було видно стан пасіки . 3. Щоб різна статистика виводилась на друк . 4. Та інші опції ..... Програма буде зручна кожному, хто б в я кому напрямку займався . Вигляд програми думаю щоб був в виді великого вікна де можна розміщувати в виді фігур(лежаки чи корпусні) так як розміщено на пасіці , мишкою клацаем на конкретний вулик і в новому вікні вводиться інфо про сім"ю . Після занесення інфо. всієї пасіки ми бачимо на робочому столі свою пасіку з кольорами сили сім"ї та іншими опціями з якими б ви хотіли бачити. Якщо вас цікавить така ідея , тоді треба забомбити його форум про потребу створення нової програми для пасічників. Для цього потрібно спочатку нам вирішити про потребу цієї програми. Не знаю як, спробую зробити опитування

Повністю підтримую Вас. Це необхідно.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Є нетбуки розмір те , що треба з ними працювати зручно і коштують недорого . Буде в пригоді для всього . Щось мало голосів :(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якщо грамотно поставитись до питання, то можна зробити щось досить корисне. Але бажано щоб прогрпміст був бджолярем. Хоча при нормальному підході...

Якщо вас цікавить така ідея , тоді треба забомбити його форум про потребу створення нової програми для пасічників.

Це якось тягне на розкрутку форуму... :umora: Втім зрозуміло що чогось цікавого людина не зацікавлена не зробить. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якщо грамотно поставитись до питання, то можна зробити щось досить корисне. Але бажано щоб прогрпміст був бджолярем. Хоча при нормальному підході...
Якщо вас цікавить така ідея , тоді треба забомбити його форум про потребу створення нової програми для пасічників.

Це якось тягне на розкрутку форуму... :umora: Втім зрозуміло що чогось цікавого людина не зацікавлена не зробить. :hi:
Я зрозумів. Будемо значить писати в журнали а хтось і по пам"яті .(крутимо педалі далі , так в Україні заведено) На розкрутку форуму зовсім і не пахне адресу не дав і не дам , нажаль всі дивляться з якоюсь підозрою . Хай буде так..... тему можна закривати. :af:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якщо грамотно поставитись до питання, то можна зробити щось досить корисне. Але бажано щоб прогрпміст був бджолярем. Хоча при нормальному підході...
Якщо вас цікавить така ідея , тоді треба забомбити його форум про потребу створення нової програми для пасічників.

Це якось тягне на розкрутку форуму... :umora: Втім зрозуміло що чогось цікавого людина не зацікавлена не зробить. :hi:
Я зрозумів. Будемо значить писати в журнали а хтось і по пам"яті .(крутимо педалі далі , так в Україні заведено) На розкрутку форуму зовсім і не пахне адресу не дав і не дам , нажаль всі дивляться з якоюсь підозрою . Хай буде так..... тему можна закривати. :af:
Якщо по силі зробити заявлене, то зробіть і запропонуйте на опробування. Якщо приживеться- хтось і дякую скаже і запропонує вдосконалення. Адже не будемо всім миром творити запропоноване, тим більше мало хто в тому питанні дока, тільки як користувачі. А поки по старинці- папір та олівець, тільки форма запису різна...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Народ, якщо хтось хоче забезпечити пасіку інформаційними технологіями, спробуйте 1С - бухгалтерію :) Програма не дуже складна, дебет з кредитом вести не обов"язково. Конфігуратор налаштовується при бажанні під ваші заморочки. На кожну сім"ю можна завести картки обліку. Є можливість отримати зведені відомості по пасіці і окремій бджолоодиниці та роздрукувати. Це жарт звісно. Думаю, що звичайна Excel, яка є в кожного, при потребі та творчому підході може стати непоганим помічником. PS Якби я вештався по пасіці з ноутбуком чи ще якоюсь технологічною хреновиною, селяни точно подумали б, що в мене щось з головою.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якби я вештався по пасіці з ноутбуком чи ще якоюсь технологічною хреновиною, селяни точно подумали б, що в мене щось з головою.

Точно, сусіди бо в мене, темні люди. Правда в мене малинник від дороги закриває, але не все Про диктофон я теж думав. Та поки для моїх об’ємів (2 сім’ї) вистачить і голови . Хоч маю стареньку відеокамеру ( не жалко) може приладнати, тай подивитися на свою роботу зі сторони - хтось так робив?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

. Хоч маю стареньку відеокамеру ( не жалко) може приладнати, тай подивитися на свою роботу зі сторони - хтось так робив?

Можна знімати деякі операції і скинувши на диск використовувати як відеоуроки,але все ж практичніше коли це робиться наживо,щоб бджоли дали трохи перцю :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я зрозумів. Будемо значить писати в журнали а хтось і по пам"яті .(крутимо педалі далі , так в Україні заведено) На розкрутку форуму зовсім і не пахне адресу не дав і не дам , нажаль всі дивляться з якоюсь підозрою . Хай буде так..... тему можна закривати.

Costya я думаю, що так швидко тему закривати зарано. По-перше пасічники народ консервативний (а особливо якщо в літах). По-друге потрібно провести роз"яснювальну роботу: тобто, наприклад, Ви повинні розказати загалу які переваги одержать пасічники маючи у своєму розпорядженні таку програму. Показати конкретику. Безумовно це потягне за собою обговорення. По-третє на нашому форумі є кілька систених програмістів (навіщо шукати когось зі сторони?). Останнє - необхідно поставити для наших програмістів чітко визначене (по пунктах) завдання (тобто прогаму дій; які операції повинна виконувати ця програма). А потім низько вклонитись їм та просити створити таку.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

практичніше коли це робиться наживо,щоб бджоли дали трохи перцю

А що було б прикольно побачити як поряд якийсь учень танцює махає руками і матюкається :umora::umora: Може бажаючих просто попробувати менше стало б таке побачивши, а мо й ні. Я перший свій раз і не памятаю , було б прикольно побачити точно за живіт би тримавбися зараз.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Більшість пасічників тепер в роботі. Та все ж щоб не забулось хочу дещо сформулювати. Це для затравки. Щоб оживити тему та дискусію. Думаю, що комп"ютерна програма потрібна для бджолярів, які мають більше 50-и сімей, тим хто має менше 20-и вона не потрібна. Іншим на їх розсуд. Назвати можна: ЖУРНАЛ-ПРОГРАМА ДІЙ. Це екселівська таблиця (просто нічого іншого не знаю, та дещо вже зробив для себе). Зауважу, що чув про існування програм, та спеціально не відшуковував їх та не знайомився з ними, щоб не діяти за трафаретом. Потім треба буде врахувати той досвід. 1. Перша сторінка "Розташування вуликів". Вулики зображаються прямокутниками з номерами та коротким коментарем. Одне два слова. а) Поля повинні програмно зафарбовуватись у різні кольори в залежності від стану сім"ї (слабка, ройвий стан, тощо). б) Окрім того на цих полях також програмно повинні писатись слова, в залежності від необхідності виконання тих чи інших робіт (додати 2 суші, підсилити критим розплодом, дати контрольку, тощо) Ці слова задає програма на основі аналізу інформації яка повинна братись з ЖУРНАЛУ, який є другою сторінкою і в яку пасічник повинен заносити певну інформацію про стан сім"ї. 2. "Пасічницький журнал" . Яку інформацію заносити? Свій варіант журналу я запропонував раніше. Та тут Ви повинні вказати свої думки, бо на основі цих даних необхідно буде зробити програму дій. Це подальша і головна робота програміста. Ну ось для початку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

Кілька днів тому хтось із форумчан дав посилання на програму : paseka 1.0.1. Я її скачав та запустив. Багато того про що сказаного мною в попередньому повідомленні у цій програмі реалізовано. Деякі моменти краще ніж пропоновано мною. Та я слабуватий в програамуванні. Тому повністю розібратись з цією програмою не зміг. Та й саме посилання десь загубив. Здається мені, що цей продукт із сайту Коржа. За користування програмою вимагають певну суму (залежно від кількості вуликів). Навіть не знаю, може хто пояснить мені: Я зайшов у програму, запустив її, покористувався, а яким чином з мене ті грошенята будуть стягувати? Прохання, як хто знає роз"ясніть негамотному. І якщо хто знає посилання на цю програму то продублюйте в цій темі. А саму прграму я думаю можу скинути по e-meil.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я зайшов у програму, запустив її, покористувався, а яким чином з мене ті грошенята будуть стягувати?

Как правило для рекламы выставляется демоверсия( не полная программа) поэтому Вы и не разобрались до конца, а когда закажете полную версию тогда нужно будет платить.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Програма для бджільництва

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...