Перейти к содержанию

Коментатори ЧС 2010 на першому


skif

Рекомендуемые сообщения

У футбол не дуже граю (настільний теніс краще виходить), але дивитись футбол дуже люблю... З приходом нової влади на перший канал бачимо що змінюється і його формат на таке собі розважальне ток-шоу з Шустерами, Васілісами і ко. Не знаю як для кого, но для мене вже не виносимо слухати цей абсурд коментаторів "футбольних", вічно сперечаються, шустер, що бігає з каналу на канал перебиває постійно, шось своє доказує, кілька слів до купи не ліпить: "ну вот видите, я б, ну так... ну нєт, так нельза, ааа... нєт, ну так нельзя играть" - черновецький другий :at::angry: , таке як би не хватало українських молодих талановитих ведучих. Розумію, що є люди, що не вимовляють деякі літери, але не можна їх ставити ведучими, коли тебе слухає пів країни! жаль ICTV "сніжить", мушу мучитись з першим...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Скіф,якщо вам вистачає часу дивитися футбол,то ви дійсно щаслива людина і я вам по доброму заздрю... Я от чув що нова влада на заказ може хмари розігнати :blink: ,як це робили на "день победи".От думаю може пасічники із західної України скинулись би на таке дійство ;) ,а то дощі вже другий місяць нас поливають,і замість того щоб качати мед скоро станемо футбольними фанатами... :ak:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

замість того щоб качати мед скоро станемо футбольними фанатами... :ak:
я ще і не качав через дощі :ak: всі матчі я і не встигаю переглядати - була погода, потім сіно, потім дівчата вечером, але як є час то дивлюся :ole_ole:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

я ще і не качав через дощі всі матчі я і не встигаю переглядати - була погода, потім сіно, потім дівчата вечером, але як є час то дивлюся

За прогнозом з медом знов треба почекати. Але за мухою все одно треба приглядати. А тому дивлюсь ввечері лише один мачт. І мушу сказати, що не залежно від того хто грає (гранди, чи інші команди) цей футбол дає приємні відчуття. Бо футболісти викладаються як має бути. Ну а до коментаторів особливих застережень немаю. Їх кілька. А тому вважаю це за добре. Один скаже одне, другий додасть своєї інформації. Є про що з ними в подумках подискутувати.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

таке собі розважальне ток-шоу з Шустерами, Васілісами і ко. Не знаю як для кого, но для мене вже не виносимо слухати цей абсурд коментаторів "футбольних", вічно сперечаються, шустер, що бігає з каналу на канал перебиває постійно, шось своє доказує, кілька слів до купи не ліпить: "ну вот видите, я б, ну так... ну нєт, так нельза, ааа... нєт, ну так нельзя играть" - черновецький другий :at::angry: ,
Это 100пудово=Шустер бегает как таракан по полю..и все ему хочется что-бы ЕГО не забыли..очень он уж амбициозен,я его не смотрю потому-что это невозможно= хотя он очень умный мужик,но слишком уж перебирает Василиса-ЧТО ОНА там забыла??? :blink: ..ну я так понял что это студия Шустера :af:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

замість того щоб качати мед скоро станемо футбольними фанатами... :ak:
я ще і не качав через дощі :ak: всі матчі я і не встигаю переглядати - була погода, потім сіно, потім дівчата вечером, але як є час то дивлюся :ole_ole:
Щаслива людина бо мабудь молода --не буду переказувати, що вана робить --я теж завтра поїду на (фудбол) то биш на пасику там так награєшся що падаєш и спиш до ранку бо працьювати треба .
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

замість того щоб качати мед скоро станемо футбольними фанатами... :ak:
я ще і не качав через дощі :ak: всі матчі я і не встигаю переглядати - була погода, потім сіно, потім дівчата вечером, але як є час то дивлюся :ole_ole:
Щаслива людина бо мабудь молода --не буду переказувати, що вана робить --я теж завтра поїду на (фудбол) то биш на пасику там так награєшся що падаєш и спиш до ранку бо працьювати треба .
Убавь дозу медовухи и не будеш падать и спать до ранку :az: с личного опыта.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

От думаю може пасічники із західної України скинулись би на таке дійство

От як хоч у чомусь "побьедите" - так и сразу :IMHO1: А пока - поплавайте. ;)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

таке як би не хватало українських молодих талановитих ведучих.

Кого це вы маете на увази? ;)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

І мушу сказати, що не залежно від того хто грає (гранди, чи інші команди) цей футбол дає приємні відчуття. Бо футболісти викладаються як має бути.

Известный в прошлом футболист сборной Колумбии Карлос Вальдеррама поделился своим мнением относительно проходящего в ЮАР чемпионата мира. «Этот чемпионат никуда не годится. Просто катастрофа. Никаких новинок. Мало голов, много скучных матчей. Команды действуют чересчур оборонительно, совсем нет игроков, разбивающих эту монотонность. Проблема не в организации турнира, а в самом футболе. Мы хотим увидеть на поле настоящее шоу, но на ЧМ его не получается. Команды боятся проиграть, во главу ставится результат. Посмотрите: мы не видим здесь новых талантов. Для них просто нет места», — цитирует Вальдерраму Goal.com.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Известный в прошлом футболист сборной Колумбии Карлос Вальдеррама поделился своим мнением относительно проходящего в ЮАР чемпионата мира. «Этот чемпионат никуда не годится. Просто катастрофа. Никаких новинок. Мало голов, много скучных матчей. Команды действуют чересчур оборонительно, совсем нет игроков, разбивающих эту монотонность. Проблема не в организации турнира, а в самом футболе. Мы хотим увидеть на поле настоящее шоу, но на ЧМ его не получается. Команды боятся проиграть, во главу ставится результат. Посмотрите: мы не видим здесь новых талантов. Для них просто нет места», — цитирует Вальдерраму Goal.com.
Оно так и есть- ничего пойдут матчи на вылет, :Jumpy: заиграют как миленькие, :mf_swordfight: а вообще ЧМ- скучноватый
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я не фанат, але красивий футбол люблю. Зараз дивитися нема часу, втім прокидаюся рано і раз дивився в 5-й з пів години Чилі - Швейцарія здається - прийшов до висновку що нічого не втрачаю, що не дивлюсь решта. Блідий футбол. Коментатори на Першому - то, як каже молодь, "жесть" - плещуть язіками без толку. Але все ж таки певну порцію емоцій я отримав переглядаючи в НЕТі репортаж з матчу Португалія - КНДР ... Не від забитих голів, а від реакції португальців на забиті голи. Ще їх безмежна радість(схожа на радість перемоги в фіналі, скажемо з Аргентиною) на 1-й, 2-й, ну хай 3-й голи якось сприймається, то після третього цей цирк просто смішить. А як вони скакали один одному на голови після 7-го... :ole_ole: Ні, друзі, то не футбол, то Мапет-шоу якесь. :umora: А футболісти примітивні клоуни :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я от чув що нова влада на заказ може хмари розігнати ,як це робили на "день победи".От думаю може пасічники із західної України скинулись би на таке дійство

Я б точно скинувся, а то не тільки меду не буде, а взагалі нічого з городини, а то в городі зілля півметра росту а залізти не можна бо на ноги таке налипає що і за три кроки стаєш на 10 см. вищим. Коротше фазенду мою при такій погоді "змиє". :umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не знаю як для кого, но для мене вже невиносимо слухати цей абсурд коментаторів "футбольних", вічно сперечаються, Шустер, що бігає з каналу на канал перебиває постійно, шось своє доказує, кілька слів до купи не ліпить...
Я подiляв Вашу думку до недавнього часу - рiч у тiм, що я третiй день у Росii i Iталiя-Словаччина дивився вже з коментарями росiйського телебачення. Шустер все ж бiльш прийнятний (напевне бiльш професiйний, так вiрнiше). А ще я важаю, що Ви, як i я засмученi тим очевидним фактом, що ставка европейських команд на найманцiв-легiонерiв зазназала цiлковитого краху. Десь тиждень тому я дивився по телебаченню iнтервю з кимось з футбольних функцiонерiв. На питання про легiонерiв почув вiдповiдь - "У "Iнтерi" - чемпiонi Iталiii - усi гравцi легiонери". Минув тиждень - де ж та збiрна Iталii? Де збiрна Францii? За збiрну Украiни взагалi мовчу, оскiльки до ПАР вона не потрапила. А у Суркiса (Ахметова, Коломойського, Ярославського) у "Динамо" ("Шахтарi", "Днiпрi", "Металiстi") ще не грали хiба що марсiани зi Шреком. До теми - у Росii ведуть облiк, скiльки гравцiв росiйських команд беруть участь у Чемпiонатi Свiту - 2010 i хто з них скiльки м'ячiв забив. Послухаю такi "коментарi" - так воно i нiчого начебто. Порахувати скiльки гравцiв украiнських клубiв грае у ПАР - так i Украiна наче б один зi свiтових футбольних грандiв...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Геть Василису она только картинку портит.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

От думаю може пасічники із західної України скинулись би на таке дійство

От як хоч у чомусь "побьедите" - так и сразу :IMHO1: А пока - поплавайте. ;)
Я знав,що ви добра людина...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

замість того щоб качати мед скоро станемо футбольними фанатами... :ak:
я ще і не качав через дощі :ak: всі матчі я і не встигаю переглядати - була погода, потім сіно, потім дівчата вечером, але як є час то дивлюся :ole_ole:
Щаслива людина бо мабудь молода --не буду переказувати, що вана робить --я теж завтра поїду на (фудбол) то биш на пасику там так награєшся що падаєш и спиш до ранку бо працьювати треба .
Убавь дозу медовухи и не будеш падать и спать до ранку :az: с личного опыта.
Виталий -приглашаю на четверг этот медовухи не обещаю , а огород с 6 утра до 9 утра , работа с пчёлками до 18, потом огород до темна , ну а там посмотрим как быть ,в августе арбузы точно будут и медок с подсолнуха :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я знав,що ви добра людина...

Да пожалуйста, приходите ещё. Чего ожидать от пересичных захидняков, если УП грешит такими ляпами сплошь и рядом. Остаётся надеяться, что скоро это закончится.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Шустер все ж бiльш прийнятний (напевне бiльш професiйний, так вiрнiше).

Ви жартуєте? :) Шустер повний профан, як коментатор футболу. Просто дуже любить футбол - не більше. Шоумен він професійний - тут спорити не буду. :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Шустер все ж бiльш прийнятний (напевне бiльш професiйний, так вiрнiше).

Ви жартуєте? :) Шустер повний профан, як коментатор футболу. Просто дуже любить футбол - не більше. Шоумен він професійний - тут спорити не буду. :IMHO1:
Приклади російского коментування - "Рональдо помог сборной БРАЗИЛИИ в отборочном цикле, особенно во встрече со сборной Боснии и Герцоговины..." (коментар під час 1/8 фіналу). У ролі Шустера-Васіліси на першому каналі - Є.Кафєльніков ще з якоюсь зіркою чи то тенісу, чи то шахів. Самі коментування гри - невиразні, беземоційні, багато помилок типу вищенаведеної. Хоча Ви праві - до Озерова Шустеру дійсно дуже далеко. Особливо оцей шедевр - "Гол!!! *@#, штанга!!!" Але ще раз: Шустер - більш професійний коментатор порівняно з коментаторами російського ТБ. Бразильського чи аргентинського ТБ я не дивлюсь, бразильської і аргентинської мови не знаю. Дивився якийсь арабський канал, типу Дубаї-Спорт, але теж нічого не зрозумів і порівняти зі Шустером не зміг.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

на першому тепер час від часу замість футболу показують коментаторів, а сам футбол збоку по телевізорі - ще такого ніколи на бачив :umora: Прочитав в Інтернеті сьогодні: "Німецька машина не замітила збірної Аргентини"

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

"Німецька машина не замітила збірної Аргентини"

Німці сьогодні довели що перемога над Англією була не випадковою і аж ніяк не везінням.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

на першому тепер час від часу замість футболу показують коментаторів, а сам футбол збоку по телевізорі - ще такого ніколи на бачив opr06K9J.gif

на першому тепер час від часу замість футболу показують коментаторів, а сам футбол збоку по телевізорі - ще такого ніколи на бачив opr06K9J.gif

По всей видимости, у этого телеканала нет права на трансляцию именно этого матча :dntknw: ... А комментировать, а тем более - в очередной раз "засветиться" на экране хочеться... Вот они и изгаляются :umora::hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

знайшов нині в неті :umora:

post-792-1278320621_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...